Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

masaż

Marzysz o doprawdy luksusowym pobycie nad Bałtykiem? Zdecyduj się na luksusowy ośrodek SPA!

  • Posted on: 18 February 2020
  • By: addmean
Hotel SPA
Author: Anna
Source: http://www.flickr.com
Bałtyk szczyci się powodzeniem u urlopowiczów o dowolnej porze roku. Oczywiście najwięcej turystów przyjeżdża tu w wakacyjnym okresie, gdyż można zakosztować kąpieli i plażowania, mimo wszystko nie brak osób, które chcą odwiedzać polskie wybrzeże zimą, jesienią albo wiosną. Panuje wówczas cisza oraz spokój, można pooddychać świeżym powietrzem podczas przechadzek, a hotele zapewniają korzystne cenniki.

Wanna kojarzy się z miejscem relaksu i odpoczynku - wanny z hydromasażem które są dobre

  • Posted on: 9 August 2019
  • By: addmean
wanna w łazience
Author: Sofitel Dubai Downtown
Source: http://www.flickr.com
Wyposażając pojedyncze pokoje w domu przeznaczamy temu wiele uwagi, albowiem zależy nam, żeby w każdym z nich panowała miła aura. Nie sposób ukryć, iż aranżacja ma na to duży wpływ i warto poświęcić jej dużo uwagi. Takie miejsca jak kuchnia czy łazienka wymagają szczególnego zainteresowania, ponieważ zdolne połączenie praktycznych zastosowań z stylistyką nie należy do najprostszych.

Co zrobić, żeby się odprężyć?

  • Posted on: 24 June 2019
  • By: addmean
łazienka
Author: Maryanne
Source: http://www.flickr.com
Stresujący dzień nie wpływa dobrze ani na nasze zdrowie, ani na nasz nastrój. Niekiedy potrzebujemy się naprawdę zrelaksować i wypocząć, choćby przez krótki czas. Co możemy wtedy zrobić, aby nasz organizm rzeczywiście się zregenerował? Jedną z metodą jest oczywiście szybka kąpiel bądź szybki prysznic. Zarazem w jednym, jak i w drugim przypadku relaks będzie tym większy, im wanna bądź prysznic będą posiadały różne, dodatkowe funkcjonalności. Chodzi rzecz jasna chociażby o możliwość wykonania masażu przy użyciu strumienia wody.