Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

market

Styropian spadkowy to świetne rozwiązanie

 • Posted on: 13 May 2020
 • By: addmean
styl
Source: pixabay.com
Jeśli budujemy domek, to chcemy mieć gwarancję, że będzie w nim ciepło oraz że to co będziemy grzać, będzie w nim pozostawało. Z tego powodu właśnie należy go właściwie przygotować, używając do tego właściwego wymiaru styropianu, jednak powinniśmy powiedzieć, jaki jego rodzaj będzie tu odpowiedni.


Interesującą ofertą teraz będzie styropapa


Niezwykle ważne okazuje się być to, żeby okazały się być właściwie izolowane ściany, lecz również to, by ciepło nie uciekło nam przez dach.

Oświetlenie 2881owe to dobre rozwiązanie

 • Posted on: 19 March 2020
 • By: addmean
klej
Author: Timm Meunier
Source: http://www.flickr.com
Gdy poszukujemy oświetlenia do jakiegoś pomieszczenia, to musimy się namyślić jaką powinno ono oferować moc i jak powinna wyglądać. Na szczęście markety z oświetlenie mają nam do zaoferowania wiele różnorakich propozycji, więc z pewnością odnajdziemy coś właściwego dla siebie.


Oświetlenie 2881owe zezwoli nam wiele uzyskać


Zazwyczaj poszukujemy interesującego oświetlenia, które jednocześnie zezwoli nam zapłacić troszeczkę mniej za energię.

Co to jest klimatyzer i co jest niezbędne do jego w większym stopniu wydajnego funkcjonowania?

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
klimatyzer
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że okres jesienno-zimowy to doskonały czas, aby korzystać z posezonowej zniżki stawek w marketach z artykułami gospodarstwa domowego, żeby zakupić tam przyrządy, które mają za zadanie schłodzić znajdujące się w naszym mieszkaniu pokoje?


Takim towarem jest tzw. klimatyzer, który znany jest też pod nazwą schładzacz.

Szukanie mieszkanka do wynajęcia – jak nie pogubić się w gąszczu ofert

 • Posted on: 17 June 2019
 • By: addmean
wynajem lokali użytkowych wrocław
Author: Dulux®
Szukanie mieszkania jest czasochłonne. Doskonale wiedzą to ci, którzy miesiącami spędzają długie godziny przed monitorem w poszukiwaniu doskonałej oferty. Jak przyspieszyć poszukiwania? Doradzamy.


Poszukiwanie mieszkania to proces, do którego powinniśmy się przygotować.

Przyjazne dla środowiska przyrodniczego i domowych finansów i zarazem nowoczesne sprzęty obniżające temperaturę

 • Posted on: 17 April 2019
 • By: addmean
Klimatyzatory
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
Jak ochłodzić temperaturę w domu albo biurze i nie odczuć tego nieprzyjemnie w czasie płacenia opłat za prąd? Na ścianie możemy zamontować jeden z nowoczesnych klimatyzatorów. Klimatyzatory naścienne rewelacyjnie sprawdzają się podczas parnych letnich dni. Gdy temperatura w mieszkaniu lub biurze staje się dokuczliwie wysoka, te ciche sprzęty odczuwalnie ją zaniżają.

Osoby niepełnosprawne żyją wokół nas i nie można nam tego nie spostrzegać

 • Posted on: 16 April 2019
 • By: addmean
zamek
Author: Stewart Chambers
Source: http://www.flickr.com
To my, w pełni sprawni mamy obowiązek uczynić wszystko, aby takie osoby miały sposobność w miarę swobodnie funkcjonować, a nie zamykać się w mieszkaniu z powodu niemożności poradzenia sobie na zewnątrz bez czyjejś pomocy.


Niekiedy z pozoru dla ludzi całkowicie sprawnych mało ważne, niewielkich rozmiarów krawężniki uniemożliwiają takiej osobie niepełnosprawnej wyjście chociażby do sklepu.

Czy własne sklepy mogą obejść się bez specjalistycznego wyposażenia?

 • Posted on: 4 April 2019
 • By: addmean
wydatki
Author: Anna & Michal
Source: http://www.flickr.com
Wyposażenie, jakie możemy na co dzień obserwować nie tylko w niewielkich, osiedlowych sklepikach, ale również w dużych hipermarketach, będzie ściśle określone przez prawo. By uniknąć kar powiązanych z nieodpowiednim przechowywaniem żywności przestrzegać muszą ich szczególnie właściciele sklepów sprzedających artykuły spożywcze.

Geodeta brzeg poznał deweloperów

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Przyrządy do geodezji
Author: NOAA's National Ocean Service
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy znać odpowiednie wymiary
Nie ma znaczenia, czy nabyliśmy działkę pod budowę swojego domku, czy pragniemy na niej wybudować sklep, a może wykonać drogę. Ciągle muszą być przeprowadzone szybciej mierzenia, tak byśmy posiadali pewność, że działka posiada prawidłowe rozmiary, że nie będziemy brać terenów z następnej działki i że wszystko odbędzie się właściwie z prawem i wytycznymi ujętymi w umowie.