Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

market

Szukanie mieszkanka do wynajęcia – jak nie pogubić się w gąszczu ofert

 • Posted on: 22 February 2021
 • By: addmean
wynajem lokali użytkowych wrocław
Author: Dulux®
Poszukiwanie mieszkania jest czasochłonne. Doskonale wiedzą to ci, jacy miesiącami odpędzają godziny przed laptopem w poszukiwaniu doskonałej oferty. W jaki sposób przyspieszyć poszukiwania? Doradzamy.


Szukanie mieszkania to proces, do którego powinniśmy się przygotować.

Przyjazne dla środowiska przyrodniczego i domowych finansów i zarazem nowoczesne sprzęty obniżające temperaturę

 • Posted on: 4 December 2020
 • By: addmean
Klimatyzatory
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
Jak ochłodzić temperaturę w domu albo pracy i nie odczuć tego boleśnie podczas płacenia rachunków za energię? Na ścianach możemy zamontować jeden z nowoczesnych klimatyzatorów. Klimatyzatory naścienne świetnie sprawdzają się w czasie dusznych letnich dni. Kiedy temperatura w domu lub pracy staje się okropnie wysoka, te ciche sprzęty efektywnie ją obniżają.

Co to jest klimatyzer i co jest niezbędne do jego w większym stopniu wydajnego funkcjonowania?

 • Posted on: 7 November 2020
 • By: addmean
klimatyzer
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że okres jesienny to doskonały czas, aby korzystać z posezonowej obniżki cen w marketach AGD, żeby nabyć tam przyrządy, które posiadają za obowiązek ochłodzić będące w naszym domu pomieszczenia?


Tego typu produktem jest tak zwany klimatyzer, jaki znany jest także pod nazwą klimatyzator.

Osoby niepełnosprawne żyją wokół nas i nie można nam tego nie spostrzegać

 • Posted on: 27 October 2020
 • By: addmean
zamek
Author: Stewart Chambers
Source: http://www.flickr.com
To my, kompletnie sprawni powinniśmy robić wszystko, aby takie osoby mogli w miarę swobodnie żyć, a nie zamykać się w mieszkaniu z powodu niemożności poradzenia sobie na zewnątrz samemu.


czasem z pozoru dla ludzi pełnosprawnych mało ważne, niewielkich rozmiarów krawężniki wykluczają takiej osobie na wózku wybranie się chociażby do sklepu.

Czy własne sklepy mogą obejść się bez specjalistycznego wyposażenia?

 • Posted on: 11 September 2020
 • By: addmean
wydatki
Author: Anna & Michal
Source: http://www.flickr.com
Wyposażenie, jakie możemy na co dzień obserwować nie tylko w niewielkich, osiedlowych sklepikach, ale również w wielkich hipermarketach, będzie ściśle konkretne poprzez prawo. Aby uniknąć kar powiązanych z nieodpowiednim przechowywaniem żywności przestrzegać powinny ich zwłaszcza właściciele sklepów sprzedających artykuły spożywcze.

Styropian spadkowy to świetne rozwiązanie

 • Posted on: 27 August 2020
 • By: addmean
styl
Source: pixabay.com
Jeżeli stawiamy dom, to chcemy posiadać gwarancję, że będzie w nim ciepło oraz że to co nagrzejemy, będzie w nim pozostawało. Dlatego właśnie potrzeba go odpowiednio przygotować, stosując do tego właściwego rozmiaru styropianu, mimo wszystko musimy powiedzieć, jaki jego rodzaj będzie tutaj odpowiedni.


Ciekawą propozycją teraz będzie styropapa


Niezwykle istotne jest to, aby okazały się być właściwie zaizolowane ściany, ale również to, aby ciepło nie uciekało nam przez dach.

Oświetlenie 2881owe to dobre rozwiązanie

 • Posted on: 19 March 2020
 • By: addmean
klej
Author: Timm Meunier
Source: http://www.flickr.com
Gdy poszukujemy oświetlenia do jakiegoś pomieszczenia, to musimy się namyślić jaką powinno ono oferować moc i jak powinna wyglądać. Na szczęście markety z oświetlenie mają nam do zaoferowania wiele różnorakich propozycji, więc z pewnością odnajdziemy coś właściwego dla siebie.


Oświetlenie 2881owe zezwoli nam wiele uzyskać


Zazwyczaj poszukujemy interesującego oświetlenia, które jednocześnie zezwoli nam zapłacić troszeczkę mniej za energię.

Geodeta brzeg poznał deweloperów

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Przyrządy do geodezji
Author: NOAA's National Ocean Service
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy znać odpowiednie wymiary
Nie ma znaczenia, czy nabyliśmy działkę pod budowę swojego domku, czy pragniemy na niej wybudować sklep, a może wykonać drogę. Ciągle muszą być przeprowadzone szybciej mierzenia, tak byśmy posiadali pewność, że działka posiada prawidłowe rozmiary, że nie będziemy brać terenów z następnej działki i że wszystko odbędzie się właściwie z prawem i wytycznymi ujętymi w umowie.