Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

majątek

Jeżeli w czasie tej wiosny planujesz przeprowadzić pewną małą, bądź większą inwestycję na swoim podwórku - warto zapoznać się z obszerną skalą możliwości ofert punktów handlowych.

 • Posted on: 5 May 2020
 • By: addmean
remont
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi okres wiosenny, zrobi się zdecydowanie ciepło i słonecznie - każdy dojrzały, doświadczony gospodarz jednorodzinnego domu pragnie przeprowadzić choćby najmniejszą metamorfozę we własnej posiadłości. Zima powoduje, iż człowiek zamyka się we wnętrzu, nie wychodzi na zewnątrz, nie poświęca chwili na to, co zadzieje się na podwórku. W okresie wiosennym - gmach mieszkalny, podwórko i ogródek zdecydowanie się odradzają.

Niezwykle istotna sprawa – administrowanie nieruchomościami. Zadania rzeczywiście odpowiedzialne i pochłaniające sporo czasu

 • Posted on: 31 January 2020
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Jak ważna jest kontrola i zarządzanie pewnymi obiektami, wiedzą ci, którzy zajmowali się tym. Choć niektórym może się wydawać, że jak zarządzanie to władza, to przywileje, taki ktoś myli się. By zarządzać nieruchomościami niezbędna jest odpowiednia wiedza, wiele pracy i szeregu innych rzeczy. Tak naprawdę to dużo formalności, które trzeba umieć załatwiać i o których powinno się pamiętać. Najlepiej zorganizowani zarządcy mają po kilkanaście budynków, co świadczy o ich świetnej obrotności i dobrej organizacji.

Jeżeli jesteśmy na etapie urządzania naszego lokum, wtedy tego typu elementy, jak kabiny prysznicowe Koło będą nam przydatne

 • Posted on: 15 July 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Irish Home
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli kupiliśmy już nasze ulubione miejsce, w jakich będziemy pragnęli spędzić resztę naszego egzystowania, wtenczas wyczekuje nas czasochłonny i raczej powikłany proces planowania naszego domu. Jest to oczywiście także przyczyna do znacznego zadowolenia, ponieważ każdy chciałby przecież mieć tego typu miejsce, w jakim będzie mógł funkcjonować każdego dnia, do jakiego będzie mógł wracać po żmudnym dniu w robocie i będzie mógł odpoczywać w gronie najbliższych osób.

Kierowanie i administrowanie posiadłościami we Wrocławiu jak odbywa się i komu najkorzystniej jest to powierzyć?

 • Posted on: 20 April 2019
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Francisco Anzola
Source: http://www.flickr.com
Zarządzanie nieruchomościami to działalność, która polega na odpłatnym wykonywaniu czynności, które zlecane są przez właściciela danej posiadłości. Do zadań tych należy między innymi nadzorowanie oraz prowadzenie konkretnej nieruchomości, organizowanie celów (zarówno krótkoterminowych, jak także długoterminowych), jakie dotyczą zachowania posiadłości w jak najlepszym stanie, i także profesjonalne doradztwo w zakresie zarządzania tą posiadłością.

Rynek mieszkaniowy na Dolnym Śląsku wspaniale się rozwija, lecz należy zachować dużą czujność przy odbiorze M3 od agencji deweloperskiej

 • Posted on: 17 April 2019
 • By: addmean
mieszkania
Author: Urban Explorer Hamburg
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, która przyciąga niemało inwestorów, a w rezultacie także osoby poszukujące dobrej pracy. W stolicy Dolnego Śląska pozostają też studenci, którzy po ukończonej edukacji liczą na korzystniejsze perspektywy zawodowe. W taki oto sposób Wrocław stał się jedną z największych metropolii w kraju, a jednocześnie wzrasta tu zapotrzebowanie na mieszkania - w końcu każdy z mieszkańców musi mieć zapewniony własny kąt.

Uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego

 • Posted on: 21 March 2019
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Internorm
Source: Internorm
Rzeczoznawca nieruchomości to postać, która ma uprawnienia w zakresie szacowania wartości rozmaitego typu posiadłości. Żeby pracować jako rzeczoznawca majątkowy trzeba mieć nie wyłącznie odpowiednie wyedukowanie, ale również należyte kwalifikacje. W zawodzie tym ważna jest uczciwość, rzetelność i pracowitość. Rzeczoznawca musi być także osobą godną zaufania. Jest to zawód niezwykle odpowiedzialny, pożądane byłoby o tym pamiętać, ponieważ rzeczoznawca posiada dużo istotnych obowiązków zawodowych.

Na jakie elementy zwrócić uwagę kupując drzwi antywłamaniowe?

 • Posted on: 12 March 2019
 • By: addmean
Author: Stolbud Włoszczowa
Włamania i rabunki zdarzały się od zawsze. Ich ofiarami padały niezwykle często niezbyt bogate rodziny, które jednak posiadały swój budynek lub mieszkanie. Bogate osoby najczęściej dbają o to, by ich dobra były jak najbardziej zabezpieczone. Tradycyjny dom można zabezpieczyć przed rabunkiem wieloma różnorodnymi metodami.