Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

magazyn

Co to jest przeładunek kompletacyjny? Czy to coś lepszego niż tradycyjne sposoby? Czy warto go zastosować?

 • Posted on: 22 February 2021
 • By: addmean
łańcuch
Source: pixabay.com
Istnieje tak właściwie całkiem dużo sposobów, żeby towary między konkretnymi ogniwami łańcucha dostaw transportować w szybkim tempie. Wiele jednakże jest zależne od organizacji pracy, wymiany informacji i skutecznej komunikacji. Bardzo ważna jest więc sfera organizacji - w tym temacie istotną rolę spełnia kompletacyjny przeładunek towarów, co oznacza ogół czynności, jakie dotyczą rozładunku oraz załadunku towarów. To również ich segregacja oraz scalanie, czyli przepływ towarów pomiędzy magazynami jak i środkami transportu, które mieszczą się w bramach przyjęć i wydań.

Na co kierować uwagę kupując bramę garażową?

 • Posted on: 21 February 2021
 • By: addmean
brama garażowa
Author: Normstahl
Source: Normstahl
Kupując bramę do garażu po pierwsze musimy wziąć pod uwagę jak dużo miejsca może zająć – bramy garażowe uchylne są dość tanie i proste w montażu, jednak otwierając się wysuwa się na zewnątrz budowli; żeby swobodnie otworzyć taką bramę należy zaparkować około 1-2 metrów od garażu. Brama uchylna może być niewygodna, kiedy do garażu wjeżdża się z ulicy czy też kiedy podjazd do garażu jest nadzwyczaj krótki. Troszeczkę droższe są bramy rolowane oraz segmentowe, ale do ich otwarcia nie wymagane jest ponadplanowe miejsce.

Każdy z nas pragnie żyć w pięknie urządzonym domu - jeżeli sami nie posiadamy takiego talentu, to trzeba zatrudnić profesjonalistę

 • Posted on: 13 February 2021
 • By: addmean
architekt wnętrz września
Każdy kto ma dom, chce, żeby był on ze smakiem wyposażony. Często kupujemy magazyny, w których podziwiamy piękne wnętrza.

Standardowe wyposażenie garażu

 • Posted on: 6 January 2021
 • By: addmean
garaże
Author: raneko
Magazyn to przydatna rzecz. W zależności od tego, co ma być w nich umieszczone, w jakim czasie, i rotacji zapasów w magazynie, należy trafnie wybrać wyposażenie magazynu. Elementarnym wyposażeniem magazynu są urządzeniu do składowania, środki transportu magazynowego i pomocnicze urządzenia magazynowe. Skupmy się przede wszystkim na tych pierwszych, która jest zmartwieniem każdego kierownika magazynu.

Najważniejsze składowe do magazynów spełniające normy

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
Wózek widłowy w hali magazynowej
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Rzeczywiście dobry i w stu procentach funkcjonalny magazyn niewątpliwie może być czymś niesamowicie wręcz istotnym dla dosłownie każdej firmy zajmującej się szeroko rozumianym handlem lub też produkcją. Wielu ludzi uważa co prawda, że zorganizowanie dla siebie właśnie tego typu miejsca w każdym przypadku jest czymś bardzo kosztownym i trudnym, ale w praktyce trzeba tylko zabrać się za to we właściwy sposób, aby uzyskanie w stu procentach zadowalających nas efektów nie sprawiło nam tu najmniejszych nawet trudności.

Atuty konstrukcji stalowych

 • Posted on: 19 November 2020
 • By: addmean
budowa
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa budowlane używają przeróżnego rodzaju materiałów, dzięki czemu mogą tworzyć zarówno konstrukcje nowatorskie, jak i tradycyjne. Ostatnimi czasy coraz częściej u przedsiębiorców jak też prywatnych osób pojawia się pytanie: czy obiekt magazynowy bądź garaż nieodzownie powinny być murowane?

Planujesz wybudować ogromną halę albo magazyn? Przeczytaj, o czym należy pamiętać

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
Hala magazynowa
Author: Nicholas Eckhart
Source: http://www.flickr.com
Wielki sukces firmy tworzy idealne warunki do dalszego rozwoju. Zyski z powodzeniem możemy spożytkować na niezbędne inwestycje. Jeżeli mamy firmę logistyczną, może trzeba pomyśleć o budowie nowej hali lub magazynu? Nie róbmy tego na własną rękę, zaufajmy sprawę profesjonalistom.

Żyjemy w klimacie niebywale zmiennym, kiedy to raz jest niebywale gorąco, a w kolejnym czasie przychodzą wielkie mrozy. W takich sytuacjach konieczne jest albo wychłodzenie pomieszczenia, albo jego dogrzanie.

 • Posted on: 5 November 2020
 • By: addmean
landszaft - dom
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Pogoda potrafi płatać figle i do słuszności tego stwierdzenia nie trzeba nikogo przekonywać. Wielu z nas z nas pamięta ostatnie okresy letnie z zjawiskami do tego czasu nieznanymi w naszej strefie klimatycznej jak trąby powietrzne .

Dla której osoby proponowane są lokale do wynajęcia i w jakim miejscu mogłyby się one znajdować?

 • Posted on: 27 October 2020
 • By: addmean
fototapeta - krajobraz
Author: Yinan Chen
Source: http://www.flickr.com
Prawie dowolna korporacja, z wyłączeniem np. tych małych, jakie swoje projekty wykonują online, w domu posiadacza, potrzebuje jakiegokolwiek biura. Takiego poza tym wymaga litera prawa - wskazania prawdziwego adresu kierowania działalności.


Może on okazać się być konieczny na biuro, warsztat czy magazyn.

Co to są płaskowniki, jak są produkowane oraz gdzie mogą być wykorzystywane?

 • Posted on: 17 September 2020
 • By: addmean
taras
Author: LIBET
Source: LIBET
W budownictwie wykorzystuje się dużo różnorodnego rodzaju elementów. Przykładowo do konstrukcji m.in. dachów hal magazynowych mogą zostać używane nawet bardzo długie metalowe elementy, które mają służyć jako część struktury dachu.


Takie spłaszczone pręty mogą być produkowane ze stopów metali, np.

Wynajem powierzchni magazynowej to dobra inwestycja

 • Posted on: 1 February 2020
 • By: addmean
Magazyn, regały
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że budowa swoich obiektów nie zawsze będzie dobrym rozwiązaniem. Czasami ma szansę się okazać, że bardziej korzystny okaże się wynajem, zwłaszcza jeżeli nie mamy pewności, jak długo będziemy potrzebowali takiej dodatkowej powierzchni. Przez to wciąż potrzeba rzetelnie przejrzeć wszelkie zalety oraz wady konkretnego pomysłu, tak by mieć pewność, że wybierzemy to odpowiednie dla nas.

Zbiornik na deszczówkę to właściwe rozwiązanie

 • Posted on: 12 June 2019
 • By: addmean
budynek - wizerunek
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej uwagi przywiązuje się do tego, żebyśmy mieszkali w zgodzie z ekologią oraz abyśmy nie niszczyli środowiska naturalnego. Dlatego też pojawia się coraz więcej rzeczy, z których mamy szansę korzystać oraz które mocno ułatwią nam życie. Co więcej, żyjąc ekologicznie mamy szansę posiadać gwarancję, że w różnych sytuacjach znacznie uda nam się pomniejszyć rachunki za różne usługi, a to również powinno nas namówić, do bardziej ekologicznego sposobu życia.


Czy posiadamy kolorowe pojemniki na odpady?


Jeżeli pragniemy płacić mniej za śmieci, a do tego pragniemy posiadać świadomość że większość z nich pójdzie uzyskać oraz znowu zastosować, to z pewnością musimy się zaopatrywać w dobre pojemniki na odpady.

Podstawowe elementy wyposażenia magazynów. Przeczytaj więcej!

 • Posted on: 12 March 2019
 • By: addmean
Regały paletowe
Author: Feed My Starving Children (FMSC)
Source: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś prowadzi swoją własną działalność gospodarczą i zajmuje się handlem czy też szeroko rozumianą produkcją, to istnieje spora szansa na to, że prędzej czy później będzie musiał zbudować dla siebie dobry magazyn. Warto w takim razie wiedzieć o tym, że przy dobrym podejściu może to aktualnie być o wiele prostsze niż wydaje się na pozór, bowiem musimy jedynie zatroszczyć się o parę najistotniejszych kwestii z tym związanych aby mieć pewność co do tego, że miejsce takie będzie dla nas naprawdę w stu procentach funkcjonalne.

Kupując składzik narzędziowy można się w wielu przypadkach wpaść na wiaty drewniane Wrocław

 • Posted on: 10 November 2018
 • By: addmean
Wiata samochodowa Fastlock
Author: Icopal S.A.
Mając niewielką działkę lub przestrzeń przy domu niezmiernie często potrzebne jest pomieszczenie, w jakim wolno magazynować pełny sprzęt ogrodniczy i urządzenia niezbędne w codziennym użytkowaniu. Praca w ogródku jest dla wielu osób dużą radością i tworzy oderwanie od pracy, a także niezmiernie spory odpoczynek. Urządzając ogród czy działkę bardzo często potrzebne są posiłkowe zadaszenia lub niewielkie składziki, jakie posłużą do trzymania osprzętu. Wiele dostawców ogrodniczych zapewnia już tego rodzaju towary w ciekawych cenach i rzecz jasna w przeróżnych wysokościach.