Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

magazyn

Planujesz wybudować ogromną halę albo magazyn? Przeczytaj, o czym należy pamiętać

 • Posted on: 29 July 2020
 • By: addmean
Hala magazynowa
Author: Nicholas Eckhart
Source: http://www.flickr.com
Satysfakcjonujący sukces firmy stwarza idealne warunki do ciągłego rozwoju. Przychody z powodzeniem można przeznaczyć na nowoczesne inwestycje. Jeżeli mamy firmę logistyczną, może należy pomyśleć o budowie nowej hali bądź magazynu? Nie róbmy tego na własną rękę, powierzmy sprawę profesjonalistom.

Co to jest przeładunek kompletacyjny? Czy to coś lepszego niż tradycyjne sposoby? Czy warto go zastosować?

 • Posted on: 27 April 2020
 • By: addmean
łańcuch
Source: pixabay.com
Istnieje tak właściwie całkiem dużo sposobów, ażeby towary między konkretnymi punktami dostaw przemieszczać w szybkim tempie. Wiele jednakże zależy od organizacji obowiązków, wymiany informacji i bardzo dobrej komunikacji. Niesamowicie istotna jest więc sfera organizacji - w tym temacie istotną rolę pełni kompletacyjny przeładunek towarów, co oznacza całą serię czynności, które wchodzą w skład rozładunku i załadunku rzeczy. To także ich segregacja i scalanie, to znaczy przepływ rzeczy pomiędzy magazynami i środkami służącymi do transportowania, jakie znajdują się w bramach przyjęć i wydań.

Wynajem powierzchni magazynowej to dobra inwestycja

 • Posted on: 1 February 2020
 • By: addmean
Magazyn, regały
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że budowa swoich obiektów nie zawsze będzie dobrym rozwiązaniem. Czasami ma szansę się okazać, że bardziej korzystny okaże się wynajem, zwłaszcza jeżeli nie mamy pewności, jak długo będziemy potrzebowali takiej dodatkowej powierzchni. Przez to wciąż potrzeba rzetelnie przejrzeć wszelkie zalety oraz wady konkretnego pomysłu, tak by mieć pewność, że wybierzemy to odpowiednie dla nas.

Co to są płaskowniki, jak są produkowane oraz gdzie mogą być wykorzystywane?

 • Posted on: 14 August 2019
 • By: addmean
taras
Author: LIBET
Source: LIBET
W branży budowlanej wykorzystuje się wiele różnorodnego typu materiałów. Dla przykładu do konstrukcji m.in. dachów hal produkcyjnych mogą zostać wykorzystywane nawet niezwykle długie metalowe elementy, które służą jako część konstrukcji pokrycia dachowego.


Te spłaszczone pręty mogą być produkowane ze stopów metali, np.

Atuty konstrukcji stalowych

 • Posted on: 27 July 2019
 • By: addmean
budowa
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach firmy budowlane używają przeróżnego rodzaju materiałów, dzięki czemu mogą tworzyć tak konstrukcje nowatorskie, jak również tradycyjne. Ostatnio coraz nagminniej u biznesmenów jak też osób prywatnych pojawia się pytanie: czy hala magazynowa czy garaż nieodzownie powinny być murowane?

Najważniejsze składowe do magazynów spełniające normy

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
Wózek widłowy w hali magazynowej
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Naprawdę dobry i w stu procentach funkcjonalny magazyn na pewno może być czymś niesamowicie wręcz ważnym dla właściwie każdej firmy zajmującej się ogólnie pojętym handlem lub też produkcją. Wielu ludzi myśli wprawdzie, że stworzenie dla siebie takiego właśnie miejsca zawsze musi być czymś bardzo kosztownym i trudnym, ale w rzeczywistości należy tylko podejść do tego we właściwy sposób, aby uzyskanie w pełni zadowalających nas rezultatów nie sprawiło nam tutaj jakichkolwiek kłopotów.

Zbiornik na deszczówkę to właściwe rozwiązanie

 • Posted on: 12 June 2019
 • By: addmean
budynek - wizerunek
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej uwagi przywiązuje się do tego, żebyśmy mieszkali w zgodzie z ekologią oraz abyśmy nie niszczyli środowiska naturalnego. Dlatego też pojawia się coraz więcej rzeczy, z których mamy szansę korzystać oraz które mocno ułatwią nam życie. Co więcej, żyjąc ekologicznie mamy szansę posiadać gwarancję, że w różnych sytuacjach znacznie uda nam się pomniejszyć rachunki za różne usługi, a to również powinno nas namówić, do bardziej ekologicznego sposobu życia.


Czy posiadamy kolorowe pojemniki na odpady?


Jeżeli pragniemy płacić mniej za śmieci, a do tego pragniemy posiadać świadomość że większość z nich pójdzie uzyskać oraz znowu zastosować, to z pewnością musimy się zaopatrywać w dobre pojemniki na odpady.

Żyjemy w klimacie niebywale zmiennym, kiedy to raz jest niebywale gorąco, a w kolejnym czasie przychodzą wielkie mrozy. W takich sytuacjach konieczne jest albo wychłodzenie pomieszczenia, albo jego dogrzanie.

 • Posted on: 28 May 2019
 • By: addmean
landszaft - dom
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Pogoda umie płatać figle i do słuszności tego stwierdzenia nie trzeba nikogo przekonywać. Wielu z nas z nas ma w pamięci ubiegłoroczne okresy letnie z zjawiskami do tego czasu nieznanymi w naszej strefie klimatycznej jak trąby powietrzne .

Dla której osoby proponowane są lokale do wynajęcia i w jakim miejscu mogłyby się one znajdować?

 • Posted on: 7 April 2019
 • By: addmean
fototapeta - krajobraz
Author: Yinan Chen
Source: http://www.flickr.com
Niemalże każda korporacja, z wyłączeniem przykładowo tych mniejszych, które swoje zamysły robią online, w domu właściciela, wymaga jakiegokolwiek punktu. Takiego poza tym wymaga litera prawa - podania konkretnego adresu kierowania czynności.


Może on być konieczny na przedstawicielstwo, warsztat czy magazyn.

Podstawowe elementy wyposażenia magazynów. Przeczytaj więcej!

 • Posted on: 12 March 2019
 • By: addmean
Regały paletowe
Author: Feed My Starving Children (FMSC)
Source: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś prowadzi swoją własną działalność gospodarczą i zajmuje się handlem czy też szeroko rozumianą produkcją, to istnieje spora szansa na to, że prędzej czy później będzie musiał zbudować dla siebie dobry magazyn. Warto w takim razie wiedzieć o tym, że przy dobrym podejściu może to aktualnie być o wiele prostsze niż wydaje się na pozór, bowiem musimy jedynie zatroszczyć się o parę najistotniejszych kwestii z tym związanych aby mieć pewność co do tego, że miejsce takie będzie dla nas naprawdę w stu procentach funkcjonalne.

Każdy z nas pragnie żyć w pięknie urządzonym domu - jeżeli sami nie posiadamy takiego talentu, to trzeba zatrudnić profesjonalistę

 • Posted on: 8 March 2019
 • By: addmean
architekt wnętrz września
Każdy kto posiada dom, pragnie, aby był on pięknie wyposażony. Często kupujemy magazyny, w których widzimy przepiękne wnętrza.

Kupując składzik narzędziowy można się w wielu przypadkach wpaść na wiaty drewniane Wrocław

 • Posted on: 10 November 2018
 • By: addmean
Wiata samochodowa Fastlock
Author: Icopal S.A.
Mając niewielką działkę lub przestrzeń przy domu niezmiernie często potrzebne jest pomieszczenie, w jakim wolno magazynować pełny sprzęt ogrodniczy i urządzenia niezbędne w codziennym użytkowaniu. Praca w ogródku jest dla wielu osób dużą radością i tworzy oderwanie od pracy, a także niezmiernie spory odpoczynek. Urządzając ogród czy działkę bardzo często potrzebne są posiłkowe zadaszenia lub niewielkie składziki, jakie posłużą do trzymania osprzętu. Wiele dostawców ogrodniczych zapewnia już tego rodzaju towary w ciekawych cenach i rzecz jasna w przeróżnych wysokościach.

Standardowe wyposażenie garażu

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
garaże
Author: raneko
Magazyn to pożyteczna rzecz. W zależności od tego, co ma być w nich składowane, jak długo, i rotacji zapasów w magazynie, trzeba odpowiednio dobrać wyposażenie magazynu. Elementarnym wyposażeniem magazynu są urządzeniu do składowania, środki transportu magazynowego i pomocnicze urządzenia magazynowe. Skupmy się przede wszystkim na tej pierwszej kategorii, która spędza sen z powiek każdego kierownika magazynu.

Na co kierować uwagę kupując bramę garażową?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
brama garażowa
Author: Normstahl
Source: Normstahl
Dobierając bramę garażową przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę jak dużo miejsca może zająć – bramy garażowe uchylne są dość tanie i proste w montażu, jednak uchylając się wysuwa się na zewnątrz budowli; aby swobodnie otworzyć taką bramę trzeba zaparkować około 1 do 2 metrów od garażu. Uchylna brama może być niewygodna, gdy do garażu wjeżdża się z ulicy lub gdy podjazd do garażu jest niezmiernie krótki. Troszeczkę droższe będą bramy rolowane i segmentowe, lecz do ich otwarcia nie wymagane jest ponadplanowe miejsce.