Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lokum

Jak najlepiej wybrać mieszkanie dla siebie, zalety i wady nowych i używanych lokali.

 • Posted on: 26 September 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com
Kupno swojego mieszkania to dla niejednej rodziny największe marzenie, lecz jednocześnie bardzo duże wyzwanie. Po pierwsze będzie to bardzo duże wyzwanie finansowe, bo jednak w naszym kraju stosunek wypłat do kosztów zakupu lokali mieszkalnych jest bardzo kiepski, niewiele osób w rzeczywistości ma możliwość, żeby oszczędzić pieniądze i kupić mieszkanie za oszczędności.

Które mamy szansę zainkasować propozycje na mieszkanie dwupokojowe od dewelopera?

 • Posted on: 20 September 2020
 • By: addmean
odwzorowanie - budowa
Author: Grzegorz Latkowski
Source: http://www.flickr.com
Szukając dla siebie odpowiedniego mieszkania, powinniśmy się zastanowić nad jego lokalizacją i liczbą pokoi, tak żebyśmy mieli pewność, że odpowiednio nam się będzie mieszkało w takim miejscu

Mieszkanie od dewelopera pod Wrocławiem – jakie elementy mieć na względzie, aby dobrze mieszkać?

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
gotowe mieszkanie na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Biorąc kredyt chcemy wyszukać mieszkanie, jakie będzie nam pasować pod wszystkimi względami. Czasem jednak nie wiemy, które elementy mieć na uwadze, by później się nie rozczarować oraz nie żałować, iż wybraliśmy tego, a nie innego dewelopera. Co zatem jest kluczowe?

Nieruchomości Wrocław przedstawia w przystępnych kwotach

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
Nowe mieszkania
Author: Matt Buck
Source: http://www.flickr.com
Nieruchomości Wrocław ma w ciekawych miejscach. Jeżeli podejmujemy decyzję o zakupie swojego mieszkania, chcemy posiadać pewność, że będzie nam oferowane wszystko co najwspanialsze. Dlatego właśnie tak dokładnie oglądamy propozycję nieruchomości Wrocław posiada ją naprawdę sporą, więc musimy na to przeznaczyć jak najwięcej czasu.

Gdy konieczne jest wzmocnienie gruntu i kto może uskutecznić taki proces?

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
grunt, ziemia
Author: Dimitris Siskopoulos
Source: http://www.flickr.com
Jak wiadomo współcześnie posiadanie lokum staje się kwestią jeszcze łatwiejszą, aniżeli miało to miejsce do tego czasu. Wystarczy bowiem posiadać konkretną pulę kasy, które będziemy mogli przeznaczyć na ten cel i po zdobyciu wszelakiego typu zezwoleń zwyczajnie rozpocząć naszą przygodę z wznoszeniem prywatnego lokum.

Eleganckie wnętrze jest ważne dla lepszego samopoczucia oraz właściwej prezencji, więc nie wahaj się zatrudnić projektanta wnętrz

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Projekt kuchni w stylu minimalistycznym
Author: pracowniainside.pl
Source: pracowniainside.pl
Estetycznie urządzone wnętrze bywa istotne tak i w przypadku własnego domu, jak i przestrzeni biznesowej, jak choćby sklep, siedziba przedsiębiorstwa czy punkt usługowy. Odpowiednio zaplanowane umeblowanie pozwala nie tylko otrzymać elegancki efekt, jaki będzie wywierał dobre wrażenie na przychodzących osobach, lecz również pozwoli zagospodarować przestrzeń.

Zwracamy uwagę, na co patrzeć, nabywając mieszkanie we Wrocławiu.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
kamienice
Author: Ken Lund
Source: http://www.flickr.com
Oferta mieszkań w stolicy Dolnego Śląska jest naprawdę duża. Z tej też przyczyny niejeden poszukujący mieszkania – czy to do kupienia, czy do wynajęcia, z pewnością znajdzie najlepsze dla siebie lokum. Co wziąć pod uwagę, gdy szukamy mieszkania do zakupu?

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub niewielka przebudowa, wymagają odpowiedniego planu, a nade wszystko solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie należy zaczynać bez przemyślenia wcześniej opracowanego harmonogramu. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, zobacz, jak zorganizować czynności z nim związane, czy układanie paneli to ciężkie zadanie, gdzie najszybciej znajdziemy hydraulika i kto profesjonalnie wykona usługi elektryczne, gdy popsuje się instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy ogrom ofert dotyczących prac remontowych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania ścian, wymiany okien i drzwi lub układania paneli.

Gdzie znaleźć ciekawe lokum nad morzem?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
gdańsk
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Szukając wymarzonego lokum, bierzemy zazwyczaj pod uwagę nie tylko poziom infrastruktury danej miejscowości i okolicy, dostęp do szpitali i uczelni, możliwości zatrudnienia, ale też najbliższe otoczenie i środowisko. Chcemy, aby po trudnym dniu pracy móc w spokoju wypocząć nie tylko w czterech ścianach, ale także móc przykładowo przejść się po parku, lesie a nawet wybrać się… nad morze.Nie musimy mieszkać nad morzem na stałe, by kupić tam mieszkanie.

Garść sugestii, jak wynająć lokal dla swojej firmy w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
rynek wrocławski
Author: Guillaume Speurt
Source: http://www.flickr.com
Stolica województwa dolnośląskiego to miasto zwłaszcza przyjazne młodym biznesmenom. Jeśli myślimy o rozkręceniu tutaj swojego przedsiębiorstwa, najlepiej w pierwszej kolejności pomyśleć o znalezieniu lokum. Wbrew pozorom, najlepszą lokalizacją wcale nie jest ścisłe serce miasta. We Wrocławiu działają liczne kompleksy lokali dostosowanych do pełnienia roli centrali przedsiębiorstwa – jak chociażby Park Przemysłowy lub Park Biznesowy.

Korzystnie kupować mieszkanie od dewelopera, powinniśmy jednak wiedzieć, jak wszystko zaplanować, by nie było przyszłych problemów

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Parkiet z grabu
Author: Podłogi.info
Marzymy o swoim pierwszym mieszkaniu, zdecydowaliśmy się na dewelopera. Pamiętajmy, że nim podpiszemy z nim umowę najlepiej zainwestować, aby taka transakcja przebiegła normalnie. Szczególnie, iż często tego rodzaju mieszkania nabywamy jeszcze w budowie, a tym bardziej za pieniądze pożyczone od banku.


Początkowo musimy przypilnować, żeby jak największa liczba wspólnych ustaleń była w umowie deweloperskiej.

Solidne nowe mieszkania Bielany na pewno będą dobrym wyjściem dla młodych osób

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
nowe mieszkania
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Na obecną chwilę poszukiwanie domu staje się coraz to w wyższym stopniu trudne. Wymagania z wszelkim rokiem rosną a na nieszczęście często przydarza się tak, że te wszelkie zamieszkania, które nie mają swoich lokatorów, mają zwyczajowo bardzo dużo felerów i nie spełniają naszych wyczekiwań.

Jakim sposobem wynająć lokum we Wrocławiu?

 • Posted on: 8 July 2020
 • By: addmean
bloki
Author: Grupa Archicom
Source: www.archicom.pl
Nim rozpoczniemy dogłębnie analizować oferty mieszkaniowe we Wrocławiu, wypada namyślić się co tak faktycznie nas interesuje. Jeśli wypatrujemy miejsca dla jednej osoby, winniśmy rozważyć pokój dwuosobowy do dzielenia z kimś, bowiem o wiele mniej kosztuje niż ten dla jednej osoby.

Kominki, akcesoria i inne stylowe elementy wystroju domu.

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
malunek - dom
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Na pewno niemałą zaletą swojego domu jest możliwość zaprojektowania i wykonania w nim najprawdziwszego kominka. Jednak możliwość takową mają również osoby żyjące w mieszkaniach, aczkolwiek będą one musiały być elektryczne. I chociaż nie można w nich palić drewnem, to również nadają mieszkaniu ciepły, romantyczny klimat.

Pages