Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lokum

Jakie są plusy i minusy mieszkania w bloku i domu jednorodzinnego? Jak podejść do takiego tematu kiedy zastanawiamy się nad zakupieniem swojego lokum?

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób czy to będących przed decyzją kupna własnego lokum, czy to chcących zmienić je na inne, myśli nad tym, czy będzie dla nich lepsze mieszkanie czy może dom jednorodzinny. Należy sprawdzić jak przedstawiają się plusy i minusy każdego rodzaju lokum oraz przede wszystkim podejść do tematu indywidualnie. Każdy z nas posiada innego typu potrzeby jak też inne możliwości gdy chodzi o finanse, z tego względu przemyślmy dobrze ten temat.

Najlepsze mieszkania we Wrocławiu? Przekonaj się, gdzie je znajdziesz

 • Posted on: 18 December 2022
 • By: addmean
mieszkania
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Przeprowadzka może odnosić się do każdego z nas. Niektórzy są zobligowani do zmiany miejsca zamieszkania z racji problemów rodzinnych, inni jadą na studia setki kilometrów od domu i potrzebują dla siebie lokum, jeszcze inni zaś jeżdżą po Polsce w poszukiwaniu bardziej opłacalnej pracy. Bez względu na powód, każdorazowo niezbędne jest wyszukanie dla siebie kąta, zanim zaczniemy nowy etap. Jeżeli kierunkiem, w jaki się wybierasz jest Wrocław, zobacz, gdzie oczekują na ciebie rewelacyjne mieszkania, a łatwiej będzie ci podjąć stosowną decyzję.

Korzystnie kupować mieszkanie od dewelopera, powinniśmy jednak wiedzieć, jak wszystko zaplanować, by nie było przyszłych problemów

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
Parkiet z grabu
Author: Podłogi.info
Marzymy o swoim pierwszym mieszkaniu, postawiliśmy na dewelopera. Pamiętajmy, że nim podpiszemy z nim umowę najlepiej zainwestować, aby taka transakcja przebiegła bezproblemowo. Zwłaszcza, iż dość często takie mieszkania nabywamy jeszcze w budowie, a tym bardziej za środki pieniężne pożyczone od banku.


Początkowo należy przypilnować, żeby jak najwięcej wspólnych ustaleń była w umowie deweloperskiej.

Ostatnio rynek nieruchomości wykazuje tendencje zwyżkową

 • Posted on: 2 November 2022
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Każdy sprzedający myśli, że jego mieszkanie lub dom jest wart o wiele więcej niż w aktualnych okolicznościach można za niego dostać na rynku nieruchomości. Z drugiej strony, wszyscy zainteresowani kupnem nowego lokum są przekonani, że poprzedni nabywcy tudzież deweloperzy zawyżają ceny w porównaniu do wartości, wynikającej z rozsądnych obliczeń. Ostateczna kwota, która zadowoliłaby każdą ze stron i skutecznie zakończyłaby transakcję nie powinna być oderwana od swoistej wartości rynkowej nieruchomości. O jakich więc kwotach mówimy? Definicja sukcesu jest prosta.

Zagospodarowanie przestrzenne domów - czyli dlaczego stawia się domy z piwnicą i czy należałoby to zrobić.

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
ogląd - dom
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Raz za razem częściej słyszy się o tym, iż ludzie wyprowadzają się z blokowych mieszkań zlokalizowanych w centrum miasta. Stawiają zatem malutkie przytulne domki, na ich obrzeżach, po pierwsze aby odprężyć się, a po drugie, aby mieć swój własny kąt.

O jakich sprawach warto pamiętać podczas zakupu mieszkania w systemie Mieszkanie Dla Młodych?

 • Posted on: 16 September 2022
 • By: addmean
Dekor imitujący drewno orzecha
Author: Kronopol
Kiedy marzymy o swoim, wyśnionym domu, zawsze zastanawiamy się nad tym jak najkorzystniej kupić upatrzone lokum. Całe szczęście, jest w naszym kraju program pomocy dla ludzi młodych i nie tylko, jacy chcą zakupić w swoje własne cztery kąty - jest to program MDM a więc Mieszkania Dla Młodych.


Program pomocy przy kupnie własnego mieszkania może pochwalić się w naszym kraju szczególnym powodzeniem.

Jakim sposobem wynająć lokum we Wrocławiu?

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
bloki
Author: Grupa Archicom
Source: www.archicom.pl
Nim zaczniemy zupełnie sprawdzać oferty mieszkaniowe we Wrocławiu, powinno się zastanowić się co tak faktycznie nas interesuje. Jeżeli szukamy miejsca dla jednej postaci, dobrze jest rozważyć pokój dwuosobowy do współdzielenia z kimś, bowiem o wiele mniej kosztuje aniżeli ten dla jednej osoby.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub drobne renowacje, wymagają specjalnego planu, a przede wszystkim solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie powinno się zaczynać bez rozważenia wcześniej opracowanego harmonogramu. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, zobacz, jak zorganizować czynności z nim związane, czy układanie paneli jest trudne, gdzie najszybciej znajdziemy hydraulika i kto profesjonalnie wykona usługi elektryczne, gdy padnie nam instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy ogrom ofert dotyczących prac remontowych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania ścian, wymiany okien i drzwi lub układania paneli.

Garść sugestii, jak wynająć lokal dla swojej firmy w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
rynek wrocławski
Author: Guillaume Speurt
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to miejsce wyjątkowo przychylne młodym biznesmenom. Jeżeli myślimy o rozkręceniu tu swojego przedsiębiorstwa, warto na początku pomyśleć o znalezieniu lokalu. Wbrew obiegowej opinii, najlepszą lokalizacją wcale nie musi być ścisłe centrum miasta. We Wrocławiu działają liczne kompleksy miejsc przystosowanych do pełnienia funkcji siedziby firmy – jak chociażby Park Przemysłowy albo Park Biznesowy.

Wynajmij swe mieszkanie szybko a także bezpiecznie

 • Posted on: 14 July 2022
 • By: addmean
mieszkania krzyki
Author: Sergey Galyonkin
Source: http://www.flickr.com
czasami bywa tak, że nasze mieszkanie stoi puste. Dobrze jest je wówczas wynająć, szczególnie wtedy, gdy jest ono usytuowane w sporym mieście. Jeśli pragniemy bez kłopotów podnająć mieszkanie, trzeba pamiętać o kilku istotnych kwestiach.


Najczęściej wynajmujemy lokale odświeżone, czasem z nowym sprzętem i umeblowaniem.

Szukasz mieszkania we Wrocławiu lub okolicy? Przeglądnij oferty deweloperów!

 • Posted on: 18 June 2022
 • By: addmean
nowe mieszkania
Source: pixabay.com
Urozmaicenie osiedla i każdego mieszkania musi być na najwyższym pułapie, jeśli zależy nam na ich sprzedaży. Ludzie zwracają ogromną uwagę na to, gdzie usytuowane jest osiedle, jak prezentują się tereny zielone lub na jakie atrakcje w okolicy można liczyć. Z tego względu sektor nieruchomości w znacznej części miast bez ustanku się rozwija i powstają nowomodne osiedla spełniające oczekiwania większości ludzi.

Gdy konieczne jest wzmocnienie gruntu i kto może uskutecznić taki proces?

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
grunt, ziemia
Author: Dimitris Siskopoulos
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia dzisiaj posiadanie mieszkania jest sprawą jeszcze łatwiejszą, niż miało to miejsce do tej pory. Starczy bowiem posiadać właściwą pulę kasy, które będziemy mogli wydatkować na ten cel i po osiągnięciu wszelkiego typu zezwoleń po prostu zacząć naszą przygodę z budowaniem prywatnego domu.

Zakup domu to niebagatelna sprawa – parę dobrych rad, w jaki sposób zacząć szukanie nowego lokum dla najbliższych

 • Posted on: 9 May 2022
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Wyszukujesz w sieci wiadomości na temat „nowe domy okolice krakowa”, zatem masz zamiar kupić albo zbudować nowe lokum dla najbliższych. Na początku musisz zastanowić się nad paroma ważnymi kwestiami, które są związanie z kupnem nowego domu.

Pages