Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lokum

Nieruchomości Wrocław przedstawia w przystępnych kwotach

 • Posted on: 26 November 2021
 • By: addmean
Nowe mieszkania
Author: Matt Buck
Source: http://www.flickr.com
Nieruchomości Wrocław ma w ciekawych miejscach. Kiedy podejmujemy decyzję o zakupie swojego mieszkania, pragniemy mieć pewność, że będzie nam proponowane wszystko co najwspanialsze. Przez to właśnie tak uważnie oglądamy propozycję nieruchomości Wrocław ma ją naprawdę sporą, więc powinniśmy na to przeznaczyć jak najwięcej czasu.

Zagospodarowanie przestrzenne domów - czyli dlaczego stawia się domy z piwnicą i czy należałoby to zrobić.

 • Posted on: 25 November 2021
 • By: addmean
ogląd - dom
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Raz za razem częściej mówi się o tym, że ludzie wywodzą się z blokowych mieszkań umieszczonych w centrum miasta. Stawiają zatem drobne przytulne domki, na ich obrzeżach, po pierwsze aby wypocząć, a po drugie, aby mieć swój prywatny kąt.

Szukasz mieszkania we Wrocławiu lub okolicy? Przeglądnij oferty deweloperów!

 • Posted on: 7 November 2021
 • By: addmean
nowe mieszkania
Source: pixabay.com
Atrakcyjność osiedla i każdego mieszkania musi być na najwyższym poziomie, gdy zależy nam na ich sprzedaży. Ludzie zwracają ogromną atencję na to, gdzie położone jest osiedle, jak wyglądają tereny zielone czy też na jakie atrakcje w okolicy można liczyć. Z tego względu sektor nieruchomości w większości miast cały czas się rozbudowuje i budowane są nowoczesne osiedla spełniające oczekiwania większości ludzi.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 5 November 2021
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub niewielka przebudowa, wymagają dobrego planu, a nade wszystko solidnego fachowca. Dużego remontu nie powinno się zaczynać bez przemyślenia wcześniej opracowanego harmonogramu. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, zobacz, jak zorganizować prace budowlane, czy układanie paneli to ciężkie zadanie, gdzie najszybciej odszukamy hydraulika i kto dobrze wykona usługi elektryczne, gdy padnie nam instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy ogrom ofert dotyczących prac remontowych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania mieszkań, wymiany okien i drzwi oraz układania paneli.

Jakie są plusy i minusy mieszkania w bloku i domu jednorodzinnego? Jak podejść do takiego tematu kiedy zastanawiamy się nad zakupieniem swojego lokum?

 • Posted on: 7 October 2021
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób czy to będących przed decyzją zakupu swojego lokum, czy to chcących zamienić je na inne, zastanawia się nad tym, czy jest dla nich lepsze mieszkanie czy może dom jednorodzinny. Warto sprawdzić jak przedstawiają się plusy i minusy każdego rodzaju lokum oraz co najważniejsze podejść do tematu indywidualnie. Każdy z nas ma innego typu potrzeby oraz inne możliwości finansowe, z tego względu przemyślmy dobrze tą decyzję.

W stolicy znajdziemy wiele możliwości

 • Posted on: 11 September 2021
 • By: addmean
nowe mieszkania na pradze
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
W każdym mieście są takie dzielnice, które cieszą się sporym zainteresowaniem i zaciekawieniem, jak oraz też są takie, na które kupcy decydują się już w ostateczności. Na szczęście tych wspaniałych dzielnic jest rzeczywiście wiele oraz stolica nie jest tu żadnym wyjątkiem. Kiedy tylko dobrze się rozejrzymy, to może się okazać, że oraz my odnajdziemy tam odpowiednie miejsce dla siebie, takie które od razu sprawi, że poczujemy się tak jak w domu.

Szukanie mieszkania na rynku wtórnym, a więc jakie kwestie mieć na uwadze, rozglądając się za nowym domem

 • Posted on: 19 August 2021
 • By: addmean
wnętrza
Source: flickr.com
Nie każdego stać na kupienie nowego mieszkania od dewelopera, lecz nie wyłącznie z tej racji ludzie rozglądają się za mieszkaniami na rynku wtórnym. W mniejszych miastach rzadko realizowane są nowe inwestycje, toteż niejednokrotnie nie ma innego wyjścia, jak wertować ogłoszenia z mieszkaniami, z których ludzie właśnie się wyprowadzają oraz poszukują nowego właściciela. Jeśli ty także planujesz kupić mieszkanie Wrocław na rynku wtórnym, powinieneś orientować się, na co zwrócić szczególną uwagę, aby nie podjąć błędnej decyzji.

Gdzie znaleźć ciekawe lokum nad morzem?

 • Posted on: 12 August 2021
 • By: addmean
gdańsk
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Poszukując wymarzonego mieszkania, bierzemy zwykle pod uwagę nie tylko poziom infrastruktury danej miejscowości i okolicy, dostęp do szpitali i uczelni, możliwości znalezienia pracy, ale też najbliższe otoczenie i środowisko. Chcemy, by po trudnym dniu pracy móc w ciszy odpocząć nie tylko w czterech ścianach, ale także móc przykładowo przejść się po parku, lesie a nawet pójść… nad morze.Nie musimy mieszkać nad Bałtykiem na stałe, by zakupić tam dom.

Urządzone mieszkania, które opłaca się kupić, o ile nie chcemy marnować czasu na aranżację wnętrz, a zaufamy projektantom.

 • Posted on: 17 July 2021
 • By: addmean
mieszkania w trzebnicy
Source: psgdeweloper.pl
Sporo klientów agencji nieruchomości zdecydowanych jest w tej chwili na to, aby nabyć wystylizowane już mieszkania. Opłaca się je zakupić, kiedy nie chcemy tracić czasu na aranżację wnętrz, a zaufamy deweloperom. Lokum w stanie surowym zwykle wybiorą osoby, które interesują się designem i jakie będą mieć wyjątkowo zindywidualizowany pomysł na to, w jaki sposób musi zaprezentować się mieszkanie, które będzie do nich należało.

Które mamy szansę zainkasować propozycje na mieszkanie dwupokojowe od dewelopera?

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
odwzorowanie - budowa
Author: Grzegorz Latkowski
Source: http://www.flickr.com
Szukając dla siebie właściwego lokum, powinniśmy się namyślić nad jego lokalizacją i ilością pokoi, tak żebyśmy posiadali gwarancję, że dobrze nam się będzie przebywało w takim miejscu

Zakup domu to niebagatelna sprawa – parę dobrych rad, w jaki sposób zacząć szukanie nowego lokum dla najbliższych

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Szukasz w sieci wiadomości dotyczących „nowe domy okolice krakowa”, więc zamierzasz nabyć albo zbudować nowe lokum dla całej rodziny. Na początku powinieneś zastanowić się nad kilkoma ważnymi kwestiami, jakie są związanie z kupnem nowego domu.

Ostatnio rynek nieruchomości wykazuje tendencje zwyżkową

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Każdy sprzedający myśli, że jego mieszkanie lub dom jest wart dużo więcej niż obecnie można za niego dostać na rynku ofert. Jednocześnie wszyscy planujący kupić nowe lokum są przekonani, iż poprzedni nabywcy tudzież deweloperzy podnoszą ceny w stosunku do wartości, wynikającej z rozsądnych obliczeń. Końcowa kwota, która zadowoliłaby każdą ze stron oraz pomyślnie doprowadziła do sfinalizowania transakcji powinna odnosić się do rzeczywistości. O jakich zatem stawkach myślimy? Odpowiedź jest prosta.

Najlepsze mieszkania we Wrocławiu? Przekonaj się, gdzie je znajdziesz

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Przeprowadzka może tyczyć się do każdego z nas. Niektórzy są zobligowani do zmiany miejsca zamieszkania z racji problemów rodzinnych, inni jadą na studia setki mil od domu i potrzebują właściwego lokum, jeszcze inni z kolei wędrują po Polsce poszukując korzystniejszej pracy. Bez względu na powód, każdorazowo niezbędne jest wyszukanie dla siebie kąta, zanim rozpoczniemy nowy etap. Jeśli kierunkiem, w który się wybierasz jest Wrocław, zobacz, gdzie czekają na ciebie fantastyczne mieszkania, a łatwiej będzie ci podjąć stosowną decyzję.

Prezes wspólnot mieszkalnych we Wrocławiu

 • Posted on: 9 December 2020
 • By: addmean
pusta hala magazynowa
Author: Alexander Synaptic
Source: http://www.flickr.com
U zarania lat dziewięćdziesiątych, kiedy to Polska stała się krajem z obowiązującym wolnym rynkiem, nadeszły spore zmiany w gospodarce. Banki, koleje, sklepy - wszystko zaczęło przechodzić na własność prywatną, kupowane przez przedsiębiorców oraz ich spółki.

Pages