Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lokum

Kominki, akcesoria i inne stylowe elementy wystroju domu.

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
malunek - dom
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Na pewno niemałą zaletą swojego domu jest możliwość zaprojektowania i wykonania w nim najprawdziwszego kominka. Jednak możliwość takową mają również osoby żyjące w mieszkaniach, aczkolwiek będą one musiały być elektryczne. I chociaż nie można w nich palić drewnem, to również nadają mieszkaniu ciepły, romantyczny klimat.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 10 January 2020
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub drobne renowacje, wymagają właściwego planu, a przede wszystkim solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie powinno się zaczynać bez przemyślenia jego kolejnych etapów. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, dowiedz się, jak zorganizować prace budowlane, czy układanie paneli to ciężkie zadanie, gdzie najszybciej odszukamy hydraulika i kto profesjonalnie wykona usługi elektryczne, gdy padnie nam instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy bardzo wiele ofert dotyczących prac budowlanych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania mieszkań, wstawienia okien i drzwi oraz układania paneli.

W stolicy znajdziemy wiele możliwości

 • Posted on: 23 December 2019
 • By: addmean
nowe mieszkania na pradze
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
W każdym mieście są takie rejony, które cieszą się wielkim powodzeniem i zaciekawieniem, jak i także są takie, na które ludzie zdecydują się już w ostateczności. Na szczęście tych świetnych dzielnic jest na pewno dużo i stolica nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Kiedy tylko właściwie się porozglądamy, to może się okazać, iż i my wyszukamy tam właściwe miejsce dla siebie, takie które od razu sprawi, że poczujemy się tak jak w domu.

Jakim sposobem wynająć lokum we Wrocławiu?

 • Posted on: 20 October 2019
 • By: addmean
bloki
Author: Grupa Archicom
Source: www.archicom.pl
Nim rozpoczniemy zupełnie studiować oferty mieszkaniowe we Wrocławiu, przystaje namyślić się co tak faktycznie nas ciekawi. Kiedy wypatrujemy miejsca dla jednej osoby, musimy rozważyć pokój dwuosobowy do dzielenia z z jakąś osobą, bowiem o sporo mniej kosztuje niż ten dla jednej osoby.

O czym pamiętać, kiedy kupujemy mieszkanie? Czy dobrze zakupić je na rynku wtórnym czy pierwotnym? Jak jest lepiej?

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
mieszkania, budynek z balkonami
Source: pixabay.com
Z pewnością każdy z nas wie, jak niezbędną rzeczą jest zakup własnego mieszkania. Własne lokum to jak najbardziej poczucie bezpieczeństwa, to elementarna potrzeba, od jakiej zależne jest bardzo wiele.

Które mamy szansę zainkasować propozycje na mieszkanie dwupokojowe od dewelopera?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
odwzorowanie - budowa
Author: Grzegorz Latkowski
Source: http://www.flickr.com
Poszukując dla siebie odpowiedniego mieszkania, powinniśmy się zastanowić nad jego lokalizacją oraz ilością pokoi, tak abyśmy mieli pewność, że właściwie nam się będzie żyło w takim miejscu

Zwracamy uwagę, na co patrzeć, nabywając mieszkanie we Wrocławiu.

 • Posted on: 4 July 2019
 • By: addmean
kamienice
Author: Ken Lund
Source: http://www.flickr.com
Oferta mieszkań we Wrocławiu jest bardzo spora. Z tej też przyczyny każdy szukający mieszkania – czy to do kupienia, czy do wynajęcia, na pewno odnajdzie najlepsze dla siebie lokum. Na co zwrócić uwagę, gdy szukamy mieszkania do kupienia?

Urządzone mieszkania, które opłaca się kupić, o ile nie chcemy marnować czasu na aranżację wnętrz, a zaufamy projektantom.

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
mieszkania w trzebnicy
Source: psgdeweloper.pl
Wielu klientów biur nieruchomości zdecydowanych jest w tym momencie na to, żeby kupować urządzone już mieszkania. Opłaca się je kupić, jeżeli nie chcemy tracić czasu na zaaranżowanie wnętrz, a zaufamy deweloperom. Mieszkanie w stanie surowym najczęściej wybiorą osoby, które interesują się designem i które będą mieć dosyć spersonalizowany plan na to, jak powinno wyglądać mieszkanie, jakie będzie do nich należeć.

Mieszkanie od dewelopera pod Wrocławiem – jakie elementy mieć na względzie, aby dobrze mieszkać?

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
gotowe mieszkanie na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Biorąc kredyt chcielibyśmy wyszukać mieszkanie, jakie będzie nam odpowiadać pod każdym względem. Czasami jednak nie jesteśmy zorientowani, które elementy mieć na uwadze, aby potem się nie zawieść i nie żałować, iż zdecydowaliśmy się na tego, a nie innego dewelopera. Co w związku z powyższym jest zasadnicze?

Ostatnio rynek nieruchomości wykazuje tendencje zwyżkową

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy, którzy planują sprzedaż uważają, że ich mieszkanie lub dom jest wart o wiele więcej niż chwilowo można za niego otrzymać na rynku nieruchomości. Z drugiej strony, wszyscy planujący kupić nowe lokum są zdania, że poprzedni nabywcy tudzież deweloperzy zawyżają ceny w stosunku do należności, wynikającej z właściwej kalkulacji. Ostateczna cena, jaka zadowoliłaby każdą ze stron oraz skutecznie zakończyłaby transakcję nie powinna być oderwana od rzeczywistości. O jakich więc stawkach mówimy? Recepta na udane porozumienie wydaje się być jasna.

Zakup domu to niebagatelna sprawa – parę dobrych rad, w jaki sposób zacząć szukanie nowego lokum dla najbliższych

 • Posted on: 19 June 2019
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Wyszukujesz w Internecie informacji na temat „nowe domy okolice krakowa”, więc masz zamiar nabyć albo zbudować nowe lokum dla całej rodziny. Na początku powinieneś zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami, jakie wiążą się z zakupem nowego lokum.

Korzystnie kupować mieszkanie od dewelopera, powinniśmy jednak wiedzieć, jak wszystko zaplanować, by nie było przyszłych problemów

 • Posted on: 9 June 2019
 • By: addmean
Parkiet z grabu
Author: Podłogi.info
Marzymy o swoim pierwszym lokum, postawiliśmy na dewelopera. Miejmy na uwadze, że nim podpiszemy z nim umowę najlepiej zainwestować, by tego typu transakcja przebiegła bezproblemowo. Zwłaszcza, iż dosyć często tego typu mieszkania kupujemy jeszcze jak są budowane, a tym bardziej za środki pieniężne pożyczone od banku.


Na początek trzeba przypilnować, żeby jak najwięcej wspólnych ustaleń znalazło się w umowie deweloperskiej.

Eleganckie wnętrze jest ważne dla lepszego samopoczucia oraz właściwej prezencji, więc nie wahaj się zatrudnić projektanta wnętrz

 • Posted on: 5 June 2019
 • By: addmean
Projekt kuchni w stylu minimalistycznym
Author: pracowniainside.pl
Source: pracowniainside.pl
Estetycznie urządzone wnętrze bywa kluczowe zarówno w przypadku własnego mieszkania, jak i przestrzeni firmowej, jak na przykład sklep, siedziba zakładu czy punkt usługowy. Odpowiednio zaplanowane wyposażenie pomaga nie tylko uzyskać ciekawy efekt, jaki będzie czynił pozytywne wrażenie na odwiedzających, lecz również pozwoli zagospodarować przestrzeń.

Pages