Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lokum

Zakup domu to niebagatelna sprawa – parę dobrych rad, w jaki sposób zacząć szukanie nowego lokum dla najbliższych

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Szukasz w sieci wiadomości dotyczących „nowe domy okolice krakowa”, więc zamierzasz nabyć albo zbudować nowe lokum dla całej rodziny. Na początku powinieneś zastanowić się nad kilkoma ważnymi kwestiami, jakie są związanie z kupnem nowego domu.

Które mamy szansę zainkasować propozycje na mieszkanie dwupokojowe od dewelopera?

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
odwzorowanie - budowa
Author: Grzegorz Latkowski
Source: http://www.flickr.com
Poszukując dla siebie właściwego lokum, powinniśmy się namyślić nad jego lokalizacją oraz ilością pokoi, tak byśmy mieli pewność, że dobrze nam się będzie żyło w takim miejscu

Zagospodarowanie przestrzenne domów - czyli dlaczego stawia się domy z piwnicą i czy należałoby to zrobić.

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
ogląd - dom
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Raz za razem częściej mówi się o tym, że ludzie wywodzą się z blokowych domów zlokalizowanych w centrum miasta. Stawiają zatem małe przytulne domki, na ich obrzeżach, po pierwsze aby odpocząć, a po drugie, by mieć swój własny kąt.

Nieruchomości Wrocław przedstawia w przystępnych kwotach

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
Nowe mieszkania
Author: Matt Buck
Source: http://www.flickr.com
Czy sprawdzaliśmy jakie nieruchomości Wrocław ma szansę nam zaproponować? Jeśli podejmiemy decyzję o zakupie nowego mieszkania, pragniemy posiadać gwarancję, że będzie nam oferowane wszystko co najlepsze. Dlatego właśnie tak uważnie oglądamy ofertę na nieruchomości Wrocław posiada ją całkiem dużą, zatem powinniśmy na to zarezerwować jak najwięcej czasu.

Jakie są plusy i minusy mieszkania w bloku i domu jednorodzinnego? Jak podejść do takiego tematu kiedy zastanawiamy się nad zakupieniem swojego lokum?

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób czy to stojących przed decyzją kupna własnego lokum, czy to chcących zmienić je na inne, zastanawia się nad tym, czy jest dla nich lepsze mieszkanie w bloku czy może dom jednorodzinny. Należy sprawdzić jakie są plusy i minusy każdego rodzaju lokum i co najważniejsze podejść do tek kwestii indywidualnie. Każdy z nas ma innego typu potrzeby oraz inne możliwości finansowe, z tego względu trzeba przemyśleć dobrze ten temat.

Ostatnio rynek nieruchomości wykazuje tendencje zwyżkową

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Każdy sprzedający myśli, że jego mieszkanie lub dom jest wart dużo więcej niż obecnie można za niego dostać na rynku ofert. Jednocześnie wszyscy planujący kupić nowe lokum są przekonani, iż poprzedni nabywcy tudzież deweloperzy podnoszą ceny w stosunku do wartości, wynikającej z rozsądnych obliczeń. Końcowa kwota, która zadowoliłaby każdą ze stron oraz pomyślnie doprowadziła do sfinalizowania transakcji powinna odnosić się do rzeczywistości. O jakich zatem stawkach myślimy? Odpowiedź jest prosta.

Najlepsze mieszkania we Wrocławiu? Przekonaj się, gdzie je znajdziesz

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Przeprowadzka może tyczyć się do każdego z nas. Niektórzy są zobligowani do zmiany miejsca zamieszkania z racji problemów rodzinnych, inni jadą na studia setki mil od domu i potrzebują właściwego lokum, jeszcze inni z kolei wędrują po Polsce poszukując korzystniejszej pracy. Bez względu na powód, każdorazowo niezbędne jest wyszukanie dla siebie kąta, zanim rozpoczniemy nowy etap. Jeśli kierunkiem, w który się wybierasz jest Wrocław, zobacz, gdzie czekają na ciebie fantastyczne mieszkania, a łatwiej będzie ci podjąć stosowną decyzję.

Prezes wspólnot mieszkalnych we Wrocławiu

 • Posted on: 9 December 2020
 • By: addmean
pusta hala magazynowa
Author: Alexander Synaptic
Source: http://www.flickr.com
U zarania lat dziewięćdziesiątych, kiedy to Polska stała się krajem z obowiązującym wolnym rynkiem, nadeszły spore zmiany w gospodarce. Banki, koleje, sklepy - wszystko zaczęło przechodzić na własność prywatną, kupowane przez przedsiębiorców oraz ich spółki.

O czym pamiętać, kiedy kupujemy mieszkanie? Czy dobrze zakupić je na rynku wtórnym czy pierwotnym? Jak jest lepiej?

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
mieszkania, budynek z balkonami
Source: pixabay.com
Na pewno każdy z nas wie, jak istotną rzeczą jest zakup własnego mieszkania. Własne mieszkanie to jak najbardziej poczucie bezpieczeństwa, to najbardziej istotna potrzeba, od której zależne jest bardzo wiele.

Szukasz mieszkania we Wrocławiu lub okolicy? Przeglądnij oferty deweloperów!

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
nowe mieszkania
Source: pixabay.com
Atrakcyjność osiedla i każdego mieszkania musi być na wysokim poziomie, gdy zależy nam na ich sprzedaży. Ludzie kierują wielką uwagę na to, gdzie ulokowane jest osiedle, jak wyglądają obszary zielone lub na jakie atrakcje w okolicy można liczyć. Z tego powodu sektor mieszkaniowy w znacznej części miast nieustannie się rozszerza i budowane są nowoczesne osiedla spełniające wyczekiwania większości ludzi.

Zwracamy uwagę, na co patrzeć, nabywając mieszkanie we Wrocławiu.

 • Posted on: 4 November 2020
 • By: addmean
kamienice
Author: Ken Lund
Source: http://www.flickr.com
Oferta mieszkaniowa w stolicy Dolnego Śląska jest bardzo bogata. Z tego też powodu niejeden poszukujący mieszkania – czy to do zakupu, czy do wynajęcia, z pewnością odnajdzie odpowiednie dla siebie mieszkanie. Co wziąć pod uwagę, poszukując mieszkania do kupienia?

Kominki, akcesoria i inne stylowe elementy wystroju domu.

 • Posted on: 4 November 2020
 • By: addmean
malunek - dom
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Niewątpliwą niemałą zaletą swojego domu jest możliwość zaprojektowania oraz zbudowania w nim prawdziwego kominka. Jednakże możliwość taką mają także osoby , które żyją w mieszkaniach, chociaż będą one musiały być elektryczne. I chociaż nie można w nich palić drewnem, to również nadają mieszkanku ciepły, romantyczny klimat.

Wynajmij swe mieszkanie szybko a także bezpiecznie

 • Posted on: 3 November 2020
 • By: addmean
mieszkania krzyki
Author: Sergey Galyonkin
Source: http://www.flickr.com
Czasem bywa tak, że nasze mieszkanko jest puste. Dobrze jest je wówczas wynająć, Zwłaszcza wówczas, kiedy jest ono zlokalizowane w dużym mieście. Jeśli chcemy bez przeszkód podnająć mieszkanie, trzeba pamiętać o kilku ważnych kwestiach.


Często wynajmujemy mieszkania odświeżone, czasami z nowiutkim sprzętem i meblami.

Urządzone mieszkania, które opłaca się kupić, o ile nie chcemy marnować czasu na aranżację wnętrz, a zaufamy projektantom.

 • Posted on: 1 November 2020
 • By: addmean
mieszkania w trzebnicy
Source: psgdeweloper.pl
Sporo klientów biur nieruchomości zdecydowanych jest w tym momencie na to, by nabyć urządzone już mieszkania. Warto je zakupić, jeżeli nie mamy zamiaru marnować czasu na zaaranżowanie wnętrz, a zaufamy projektantom. Mieszkanie w stanie surowym najczęściej wybiorą osoby, jakie znają się na designie i które mają dosyć zindywidualizowany pomysł na to, w jaki sposób musi wyglądać mieszkanie, jakie będzie do nich należało.

Garść sugestii, jak wynająć lokal dla swojej firmy w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 31 October 2020
 • By: addmean
rynek wrocławski
Author: Guillaume Speurt
Source: http://www.flickr.com
Stolica województwa dolnośląskiego to miasto zwłaszcza przychylne młodym przedsiębiorcom. Jeżeli myślimy o założeniu tu swojego biznesu, warto w pierwszej kolejności pomyśleć o wynajęciu lokum. Wbrew pozorom, najlepszą miejscówką wcale nie musi być ścisłe serce miasta. We Wrocławiu funkcjonują liczne kompleksy miejsc przystosowanych do pełnienia roli siedziby firmy – jak choćby Park Przemysłowy lub Park Biznesowy.

Pages