Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lokalizacja

Znakomite rozmieszczenie mieszkania w stolicy Dolnego Śląska.

 • Posted on: 3 January 2022
 • By: addmean
mieszkanie do wynajęcia
Author: Mitch Barrie
Source: http://www.flickr.com
Myślenie o własnym mieszkaniu jest bardzo miłe. Wówczas w naszej świadomości ukazuje się jakiś jego obraz. Można założyć, że wybranie miejsca jest jednym z ważniejszych argumentów podczas podejmowaniu decyzji. Wrocław to niepowtarzalne miejsce, które ściąga do siebie studentów, artystów a także przedsiębiorców.

Nowe mieszkania Wrocław Zakrzów nam proponuje

 • Posted on: 28 December 2021
 • By: addmean
Hol z meblami
Author: Chris Waits
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy zakupić dom, to musimy sprawdzić jak najwięcej ofert. Kiedy zaznaczymy, w jakim mieście pragniemy zamieszkać, to powinniśmy się zastanowić nad wyborem danej dzielnicy, a wtedy może się okazać, że im więcej takich propozycji zobaczymy, tym prościej będzie nam poznać, która propozycja w końcu będzie w stanie wypełnić nasze wymagania.

Rynek pierwotny Lublin ma bardzo ciekawy

 • Posted on: 25 December 2021
 • By: addmean
mieszkania lublin
Author: Sarah_Ackerman
Source: http://www.flickr.com
Gdy poszukujemy miejsca, w którym będziemy mieli szansę zamieszkać, to powinniśmy się uważnie przyglądać przeróżnym propozycjom. Im wspanialej okażą się być one dobrane do własnych oczekiwań, tym lepiej będziemy się w nich czuli na co dzień.


Mieszkania Lublin oferuje w różnej powierzchni


Nim dojdziemy do sprawdzania ogłoszeń, powinniśmy się zastanowić, czy pragniemy mieszkanie duże czy małe.

Na co zwracać uwagę przy wynajmowaniu wnętrza

 • Posted on: 9 December 2021
 • By: addmean
Lokal
Author: Corey Chambers
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnej firmy nie jest przedsięwzięciem prostym. Wiąże się bowiem z wieloma obowiązkami, jak również z ogromną odpowiedzialnością. Oczywiście istnieje także sporo korzyści z takiej sytuacji, należy do nich niezależność od pracodawców. Samo utworzenie swojej firmy wiąże się z obowiązkiem dokonania bardzo dużej liczby formalności. Gdy już się tego dokona, rodzi się zasadnicza sprawa – w jakim miejscu zrobić siedzibę firmy?

Jak szybko sprzedać własne mieszkanie? Działamy – sami albo przez agenta.

 • Posted on: 26 November 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania należy podjąć ważną decyzję – czy postaramy się je sprzedać samodzielnie, czy będziemy korzystać z pomocy agenta. Tak się niestety składa, że rzadko się zdarza, iż spotyka się naprawdę rozsądnych pośredników. Krąży takie przekonanie, że to przede wszystkim studenci, którzy sobie dorabiają oraz, iż pośrednik przestaje się nami interesować, kiedy wychodzi, że ich prowizja ze sprzedaży będzie niewysoka albo że osoba kupująca jednak nie zdobędzie środków na jego zakup.

Co to są banery i czy ma sens korzystać z tej formy reklamy? Czy lepiej zainwestować w banery standardowe czy internetowe?

 • Posted on: 18 November 2021
 • By: addmean
banery reklamowe
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Baner jest to forma reklamy, komunikatu albo innego przekazu. Często mówimy w tym kontekście o wydrukowanym na płachcie materiału przekazie informacyjnym lub reklamowym. W sieci baner to graficzny sposób przekazania treści informujących, jak również reklamowych, jest często odnośnikiem do strony produktu, jaki jest promowany. Często wykonywany jest w technice Adobe Flash, natomiast we wcześniejszym czasie były to często dokumenty w formacie GIF. Baner w Internecie, jak i w przestrzeni miasta powinien być odpowiednio zamontowany.

Szukasz mieszkania we Wrocławiu lub okolicy? Przeglądnij oferty deweloperów!

 • Posted on: 7 November 2021
 • By: addmean
nowe mieszkania
Source: pixabay.com
Atrakcyjność osiedla i każdego mieszkania musi być na najwyższym poziomie, gdy zależy nam na ich sprzedaży. Ludzie zwracają ogromną atencję na to, gdzie położone jest osiedle, jak wyglądają tereny zielone czy też na jakie atrakcje w okolicy można liczyć. Z tego względu sektor nieruchomości w większości miast cały czas się rozbudowuje i budowane są nowoczesne osiedla spełniające oczekiwania większości ludzi.

W jaki sposób znaleźć fantastyczne mieszkanie dla twojej rodziny? Dowiedz się, jeśli i ty szukasz wymarzonego gniazdka

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Wynajmowanie mieszkania na dłużej nie jest dla nas sprzyjające. Płacimy co miesiąc wysoką kwotę, którą moglibyśmy przeznaczyć na opłacanie kredytu. Z tej racji młodzi ludzie, gdy tylko staną na nogi i mogą pozwolić sobie na pobranie większej kwoty w instytucji bankowej, zaczynają się rozglądać za swoim M.

Jeśli kupić nieruchomość w Warszawie, to tylko w dzielnicy Bemowo!

 • Posted on: 15 October 2021
 • By: addmean
Osiedle bloków
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Jeśli już planować kupić mieszkanie na obszarze stolicy naszego kraju, a więc naturalnie w Warszawie, w szczególności warto brać w rachubę dzielnicę o nazwie Bemowo. Być może nie kojarzy się ona ludziom tak elegancko jak np. nowe osiedla stawiane na Mokotowie, lecz fakty są takie, iż trudno na dzisiaj o sympatyczniejsze miejsce w Warszawie, niż właśnie Bemowo. Naturalnie rozchodzi się o tych Polaków, którzy zasadniczo nie chcieliby zbytnio przepłacać za swoje gniazdko - a wiadomo, że mieszkania w Warszawie są tak naprawdę droższe, niż nierzadko mieszkanka w Berlinie czy jakimś holenderskim mieście. Choć i tak akurat dla przeciętnego Europejczyka ceny stołecznych nieruchomości nie są aż takie wielkie...

Piękne i nowe mieszkania we Wrocławiu deweloperskie – Krzyki i nie tylko

 • Posted on: 14 October 2021
 • By: addmean
mieszkanie na sprzedaż
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi marzy o chwili, gdy będą mogli nareszcie przeprowadzić się „na swoje“. Wrocław proponuje pod tym względem niemało możliwości, jednak każdy ma odrobinę różne wymogi dotyczące warunków i położenia mieszkania. Komfortowe osiedle na obrzeżach miasta, w pobliżu wsi i rześkiego powietrza, czy fachowo skomunikowane mieszkanie blisko samego serca miasta?

Reklamy outdoorowe - a więc, w jaki sposób wypromować samego siebie, bądź swój biznes

 • Posted on: 6 October 2021
 • By: addmean
billboardy ruda śląska
Author: Bill Abbott
Source: http://www.flickr.com
Jesteś z Gliwic oraz poszukujesz idealnego miejsca na zareklamowanie swojego biznesu? A być może myślisz o wynajęciu billboarda w Rudzie Śląskiej? Odczytaj nasz felieton a zostaniesz poinformowany o paru interesujących rzeczy!

Czy interesuje nas to, które inwestycje deweloperskie Gdańsk może nam zaoferować?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
czujka
Author: Faruk Ateş
Source: http://www.flickr.com
Gdy poszukujemy mieszkania, to koniecznie powinniśmy się namyślić, czy powinno ono być z rynku wtórnego czy pierwotnego. Kiedy z tego drugiego, to warto popatrzeć, które budynki zostały dopiero zbudowane, albo które będą wybudowane w niedługim okresie.

Szukasz wymarzonego mieszkania dla siebie oraz rodziny? To trudne, ale możliwe! Posłuchaj wskazówek!

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
gdańsk
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Wyszukanie odpowiedniego mieszkania i podjęcie finalnej decyzji to niełatwa kwestia. Z reguły wiąże się to niestety ze sporym stresem. Rozważamy długo, czy na pewno lokal, który wyszukaliśmy, jest idealny, czy bez wątpliwości będziemy się w nim fajnie czuli, czy to nie błąd. Jesteśmy już bliscy kupna, ale ciągle mamy wahania, myślimy, czy nie byłoby lepiej jeszcze się porozglądać, poszukać czegoś innego. Może przeznaczyliśmy na to zbyt mało czasu? A może jutro trafimy na jeszcze bardziej idealne mieszkanie? Może decyzja jest za pochopna? Pytań oraz wątpliwości pojawia się niestety całe mnóstwo.

Mieszkanie poza dużą aglomeracją ma też swoje dobre strony. Z tego powodu rośnie zainteresowanie w takim temacie jak mieszkania na sprzedaż Trzebnica

 • Posted on: 12 July 2021
 • By: addmean
budynek mieszkalny
Author: Peter aka anemoneprojectors
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas narzeka na sytuację w kraju, niemniej prawdą jest, że co województwo to inny poziom rozwoju i inne możliwości jeśli chodzi o pracę czy kwestie zamieszkania. Dużą popularnością, zwłaszcza wśród młodych osób, które szukają dla siebie szansy na przyszłość, jest województwo dolnośląskie. Wiele tutejszych miast stoi na wysokim poziomie, zarówno pod względem gospodarczym, jak i kulturowym czy rozrywkowym. To przynosi wiele możliwości i przyciąga osoby spragnione różnych dróg rozwoju.

Pages