Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lokalizacja

Piękne i nowe mieszkania we Wrocławiu deweloperskie – Krzyki i nie tylko

 • Posted on: 27 February 2021
 • By: addmean
mieszkanie na sprzedaż
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi marzy o chwili, gdy będą mogli nareszcie przeprowadzić się „na swoje“. Wrocław oferuje pod takim względem dużo możliwości, mimo to każdy ma trochę różne wymogi dot. warunków i położenia mieszkania. Komfortowe osiedle na obrzeżach miasta, w pobliżu wsi i rześkiego powietrza, czy dobrze skomunikowane mieszkanie w pobliżu samego serca miasta?

wybieramy mieszkania nad polskim morzem – dlaczego warto wybrać taką lokalizację?

 • Posted on: 19 February 2021
 • By: addmean
morze
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jeśli chodzi o doskonałe lokalizacje mieszkania, Gdańsk to bez wątpienia jedno z tych miast, które warto mieć na uwadze. Kto nie chciałaby móc spoglądać przez okno i mieć przed oczyma pięknego widoku na morze? Nawet ci, którzy w praktyce wolą góry, nie pogardzą zapewne tego rodzaju widokiem. Taki widok bowiem, niemal jak z pocztówki, zapiera nierzadko dech w piersiach i potrafi ukoić nawet najbardziej niespokojne serce. Mieszkanie nad morzem to więc jak najbardziej wspaniała sprawa.

Mieszkanie poza dużą aglomeracją ma też swoje dobre strony. Z tego powodu rośnie zainteresowanie w takim temacie jak mieszkania na sprzedaż Trzebnica

 • Posted on: 17 February 2021
 • By: addmean
budynek mieszkalny
Author: Peter aka anemoneprojectors
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nam nie podoba się sytuacja w kraju, jednak prawdą jest, że każde województwo cechuje inny poziom rozwoju i inne możliwości jeśli chodzi o pracę czy kwestie zamieszkania. Dużą popularnością, zwłaszcza wśród młodych ludzi, szukających dla siebie szans na przyszłość, jest województwo dolnośląskie. Wiele tutejszych miast stoi na wysokim poziomie, zarówno pod kątem gospodarczym, jak i kulturowym czy rozrywkowym. To przynosi wiele możliwości i przyciąga osoby spragnione różnych dróg rozwoju.

Reklamy outdoorowe - a więc, w jaki sposób wypromować samego siebie, bądź swój biznes

 • Posted on: 17 January 2021
 • By: addmean
billboardy ruda śląska
Author: Bill Abbott
Source: http://www.flickr.com
Jesteś z Gliwic oraz poszukujesz idealnego miejsca na wypromowanie własnego biznesu? A może myślisz o wynajęciu billboarda w Rudzie Śląskiej? Odczytaj nasz artykuł a zostaniesz poinformowany o paru ciekawych rzeczy!

Chcesz zakupić nowe mieszkanie? Sprawdź rynek mieszkaniowy w stolicy

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
Panorama Warszawy
Author: Radek Kołakowski
Source: http://www.flickr.com
Nasza stolica to miasto, które teraz przyciąga ogromne tłumy młodych ludzi. Duża część z nich przyjeżdża tutaj z uwagi na wspaniałe opcje, jeśli chodzi o zatrudnienie. Tak wielki napływ nowych mieszkańców sprawił, że w stolicy nie ma żadnego kłopotu z zakupem mieszkania. Świetnie wygląda zarówno rynek pierwotny, jak i wtórny.

Suszarki do rąk - a więc, kolejny tekścik z rodzaju: "w jakim miejscu szukać?" a także "gdzie znaleźć?"

 • Posted on: 7 December 2020
 • By: addmean
suszarki do rąk
Jakie powstały rodzaje suszarek do rączek? Jak dużo maja możliwość kosztować i jakie rzeczy warto na ich temacik wiedzieć? To wszyściutko oraz jeszcze więcej bez najbardziej małego problemiku wynajdziesz wewnątrz naszego dzisiejszego - świeżutko co napisanego - felietoniku!


Przede wszystkim dobrze wszystkim znane suszarki do rąk kojarzą się z łazienkami wewnątrz przeróżnych publicznych lokalizacjach, dla przykładu wewnątrz galeriach handlowych, czy dworcach, a także takiego typu miejscówkach jak choćby korporacje oraz biurowce.

Stawiasz własny dom? Zatroszcz się o odpowiednie produkty

 • Posted on: 27 November 2020
 • By: addmean
ogrodzenia sprzedaż
Author: Maciej Kasprzyk
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób w dzisiejszych czasach jak najszybciej pragnie się usamodzielnić. Przeprowadzamy się do innych miast na studia, pozostając już w nich na stałe, formując tam rodzinę. Lecz zazwyczaj w tym wypadku do kompletu szczęścia brakuje nam własnego lokum.

Szukasz mieszkania we Wrocławiu lub okolicy? Przeglądnij oferty deweloperów!

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
nowe mieszkania
Source: pixabay.com
Atrakcyjność osiedla i każdego mieszkania musi być na wysokim poziomie, gdy zależy nam na ich sprzedaży. Ludzie kierują wielką uwagę na to, gdzie ulokowane jest osiedle, jak wyglądają obszary zielone lub na jakie atrakcje w okolicy można liczyć. Z tego powodu sektor mieszkaniowy w znacznej części miast nieustannie się rozszerza i budowane są nowoczesne osiedla spełniające wyczekiwania większości ludzi.

Mieszkanie – jak je wybrać? Co mieć na uwadze? Co powinno być dla nas najistotniejsze? Miejsce? Cena? A może wielkość?

 • Posted on: 9 November 2020
 • By: addmean
bloki mieszkalne w mieście
Author: Hans Kreul
Source: http://www.flickr.com
Zakupienie mieszkania zdecydowanie nie zalicza się do prostych wyborów. W końcu przeważnie jest to decyzja na wiele lat, co najmniej kilka. Dlatego też zazwyczaj jej podejmowanie trwa dość długo. Zastanawiamy się, przeglądamy rozmaite ogłoszenia, jeździmy, aby obejrzeć poszczególne możliwości. Rozmawiamy, naradzamy się. Stajemy przed zapytaniem, czy korzystniejsze będą mieszkania na pradze czy też wręcz na odwrót – mieszkania warszawa bielany. Jednakże nie ma tu uniwersalnej odpowiedzi.

W których miejscach wskazane jest szukać naszego pierwszego mieszkania?

 • Posted on: 6 November 2020
 • By: addmean
mieszkanie na sprzedaż
Author: Urban Explorer Hamburg
Source: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że posiadanie osobistego miejsca zamieszkania jest naszym marzeniem. Duża część z nas w ciągu swojego życia dochodzi kiedyś do momentu, kiedy zaczyna dynamicznie poszukiwać swojego głównego miejsca stabilności. Jego posiadanie jest symptomem naszej niezależności oraz w pewnym sensie pełnoletności, dlatego mocno zależy nam, aby możliwie szybko go odszukać.

W jaki sposób znaleźć fantastyczne mieszkanie dla twojej rodziny? Dowiedz się, jeśli i ty szukasz wymarzonego gniazdka

 • Posted on: 3 November 2020
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Wynajmowanie mieszkania na dłużej nie jest dla nas korzystne. Płacimy w każdym miesiącu wysoką sumę, jaką moglibyśmy spożytkować na opłacanie kredytu. Z tej przyczyny młodzi ludzie, kiedy tylko staną na nogi oraz mogą pozwolić sobie na zapożyczenie większej sumy w instytucji bankowej, zaczynają się rozglądać za własnym M.

Jak szybko sprzedać własne mieszkanie? Działamy – sami albo przez agenta.

 • Posted on: 29 October 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Kiedy podejmujemy decyzję o sprzedaży mieszkania należy podjąć ważną decyzję – czy postaramy się je sprzedać samodzielnie, czy będziemy korzystać z usług agencji nieruchomości. Tak się niestety składa, że rzadko się zdarza, że spotyka się naprawdę kompetentnych agentów. Istnieje przekonanie, iż to w większości młodzi ludzie, którzy sobie dorabiają oraz, że pośrednik przestaje się nami interesować, gdy wychodzi, że ich prowizja ze sprzedaży będzie niska albo iż potencjalny kupiec raczej nie uzyska kredytu na jego zakup.

Nowe mieszkania Wrocław Zakrzów nam proponuje

 • Posted on: 29 October 2020
 • By: addmean
Hol z meblami
Author: Chris Waits
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy zakupić dom, to musimy porównać jak najwięcej ofert. Gdy wiemy, w jakim mieście pragniemy zamieszkać, to musimy się zastanowić nad wybraniem danej lokalizacji, a wtenczas ma szansę się okazać, że im więcej takich propozycji sprawdzimy, tym łatwiej będzie nam poznać, która oferta w końcu będzie w stanie spełnić nasze oczekiwania.

Jeśli kupić nieruchomość w Warszawie, to tylko w dzielnicy Bemowo!

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
Osiedle bloków
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Jeśli już planować zakupić mieszkanie na obszarze naszej stolicy, a więc oczywiście w Warszawie, zwłaszcza warto brać w rachubę dzielnicę o nazwie Bemowo. Być może nie kojarzy się ona Polakom tak fajnie jak np. nowe osiedla mieszkaniowe stawiane na Mokotowie, ale prawda jest taka, iż ciężko na dzisiaj o fajniejsze miejsce w Wawie, niż Bemowo. Naturalnie chodzi o takich Polaków, którzy w zasadzie nie chcą przesadnie przepłacać za własne gniazdko - wiadomo, że nieruchomości w Warszawie są w sumie droższe, niźli w wielu przypadkach mieszkanka w Berlinie czy jakimś brytyjskim mieście. Chociaż tak czy siak akurat dla typowego Europejczyka ceny stołecznych mieszkań nie są takie wygórowane...

Pages