Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lokale

Stawiamy na dom w Gdańsku - ważne wskazówki

 • Posted on: 21 July 2020
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób marzy o tym by zamieszkać nad morzem. Dlatego szuka się mieszkań, które są na sprzedać. A ludzie zajmujący się nieruchomościami szukają kolejnych terenów pod nowe osiedla. Z tego powodu mieszkania Gdańsk deweloper ma w ofercie naprawdę sporo. Musimy jedynie porządnie się rozejrzeć i pamiętać o tym ile pieniędzy możemy wydać na zakup idealnych czterech kątów. Rzeczywistość jest taka, że mieszkanie w w większym mieście nie są tanie.

We Wrocławiu buduje się sporo mieszkań w programie MDM - jest to doskonałe rozwiązanie dla młodych małżeństw

 • Posted on: 12 January 2020
 • By: addmean
kleje
Author: SOUDAL
Młode małżeństwa, które pragną zamieszkać razem, mogą skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych. W jego ramach małżeństwo może dostać dofinansowanie na mieszkanie.


Jeżeli poszukujemy mieszkania MDM Wrocław jest miejscem, gdzie powstaje ich dość sporo.

O jakich sprawach pamiętać gdy kupujemy kamerę ip? Co jest najbardziej ważne? Na jakie kwestie zwrócić uwagę?

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
Montaż płytki
Author: Selena
Source: Selena
Kamery ip używa się do monitoringu, można je stosować w różnorakich miejscach, takich jak lokale usługowe, sklep czy zwykłe domy. Mają wiele zalet, a największą z nich jest to, że jesteśmy w stanie przesłać obraz dzięki połączeniu sieciowemu, co umożliwia podgląd mieszkania w obojętnie jakim miejscu na świecie.

Mieszkanie – jak je wybrać? Co mieć na uwadze? Co powinno być dla nas najistotniejsze? Miejsce? Cena? A może wielkość?

 • Posted on: 8 May 2019
 • By: addmean
bloki mieszkalne w mieście
Author: Hans Kreul
Source: http://www.flickr.com
Zakupienie mieszkania stanowczo nie zalicza się do prostych wyborów. W końcu na ogół jest to decyzja na parę lat, przynajmniej kilka. Dlatego też zazwyczaj jej podejmowanie trwa dosyć długo. Namyślamy się, przeglądamy przeróżne ogłoszenia, jeździmy, aby sprawdzić poszczególne możliwości. Debatujemy, naradzamy się. Stajemy przed pytaniem, czy korzystniejsze będą mieszkania na pradze czy też zupełnie na odwrót – mieszkania warszawa bielany. Jednakże nie ma tu uniwersalnej odpowiedzi.

Sposoby na namierzenie mieszkania do nabycia

 • Posted on: 17 March 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Poszukiwanie własnego lokalu mieszkalnego to wyczerpujący proces. Możemy poświęcić szukaniu trochę swojego czasu oraz starania, a bez wątpienia tego nie pożałujemy. Możemy także powziąć pochopną, a jednocześnie błyskawiczną decyzję i trwać następnie w mieszkaniu, które nas nie satysfakcjonuje.

Rynek mieszkań w Warszawie – jakie są koszty lokali i w których dzielnicach mieszkania wyróżniają się największym zainteresowaniem?

 • Posted on: 24 February 2019
 • By: addmean
mieszkanie w stanie deweloperskim
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Warszawa, jako stolica Polski, co roku przyciąga następne osoby, które chcą w mieście zamieszkać przez wzgląd na naukę lub pracę. Metropolia cały czas się rozrasta, co można zauważyć gołym okiem, ponieważ w ciągu paru miesięcy powstają nowoczesne drapacze chmur lub wygodne osiedla mieszkań.