Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lokal

Jesteś ogromnie operatywny i niejeden stawia za wzór Ciebie i Twoją działalność

 • Posted on: 6 September 2021
 • By: addmean
drzwi do garażu
Author: Kurtis Garbutt
Source: http://www.flickr.com
Prowadząc firmę powinno się być osobą "mocno stąpającą po ziemi". właściciel jest narażony na masę nieprzewidzianych zdarzeń, z którymi powinien umieć bardzo szybko sobie radzić.

Dom od pierwszego właściciela czy od dewelopera? - co korzystniej jest kupić

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Source: pixabay.com
Zamierzając zakupić nieruchomość często zastanawiamy się co jest lepszym rozwiązaniem – skorzystanie z oferty dewelopera, czy szukanie mieszkania na rynku wtórnym. Każde z nich ma swoje zalety. Mieszkanie z rynku pierwotnego ma oczywiście wiele zalet. Przede wszystkim mamy pewność, że zamontowane instalacje posłużą przez wiele lat bez konieczności ich wymiany. Jako pierwsi lokatorzy możemy swobodnie decydować o kolorach ścian, czy ewentualnych przeróbkach tak, aby optymalnie dostosować mieszkanie do naszych potrzeb.

Jakie wyekwipowanie powinno się obligatoryjnie znaleźć na wyposażeniu toalet publicznych?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
plan
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Otworzenie działalności ekonomicznej, jaka będzie umożliwiała nam zyski w perspektywie długookresowej jest niewątpliwie marzeniem każdego biznesmena. Trzeba jednakże klarownie potwierdzić, że wykonanie takiego założenia w praktyce wcale nie jest bezproblemowym zadaniem.

Szukasz wymarzonego mieszkania dla siebie oraz rodziny? To trudne, ale możliwe! Posłuchaj wskazówek!

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
gdańsk
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Wyszukanie odpowiedniego mieszkania i podjęcie finalnej decyzji to niełatwa kwestia. Z reguły wiąże się to niestety ze sporym stresem. Rozważamy długo, czy na pewno lokal, który wyszukaliśmy, jest idealny, czy bez wątpliwości będziemy się w nim fajnie czuli, czy to nie błąd. Jesteśmy już bliscy kupna, ale ciągle mamy wahania, myślimy, czy nie byłoby lepiej jeszcze się porozglądać, poszukać czegoś innego. Może przeznaczyliśmy na to zbyt mało czasu? A może jutro trafimy na jeszcze bardziej idealne mieszkanie? Może decyzja jest za pochopna? Pytań oraz wątpliwości pojawia się niestety całe mnóstwo.

Mieszkania wewnątrz Krakowie - a więc, wszystko co warto wiedzieć na ten dokładny temacik

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
mieszkania kraków
Author: MrSco
Chcesz się przeprowadzić do miasteczka Krakowa? A być może już tam pomieszkujesz? W jaki sposób wygląda wewnątrz tym konkretnym lokalizacji ryneczek wtórny oraz pierwotny jeśli chodzi o mieszkanka oraz ich ceny? Gdzie można poszukiwać informacji na temat ich sprzedaży? Czy też wynajmowanie mieszkania w Krakowie się ogólnie opłaca? To wszyściutko oraz jeszcze więcej bez żadnego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowego artykułu!

Z jakiego powodu opłaca się postawić na drewniane podłogi w swoim domu?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Wiosenne bratki
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com/photos/uncle-leo/3179606968/
Polacy nabywają coraz więcej mieszkań i domów. Jest to widoczne choćby w rosnącym rynku nieruchomości, także jeżeli chodzi o lokale w tzw. stanie deweloperskim jak i te z ”drugiej ręki”.

Szukasz wymarzonego mieszkania? W takim razie Dolny Śląskstolica Dolnego Śląska ma masę do zaoferowania!

 • Posted on: 31 July 2021
 • By: addmean
deweloper wrocław krzyki
Author: Ly Thien Hoang (Lee)
Source: http://www.flickr.com
Liczby mówią same za siebie. Dolnośląski rynek nieruchomości ostatnio niezmiernie prężnie się rozwija. Wspomniany rejon bezsprzecznie wypada coraz lepiej na tle pozostałych regionów naszego kraju takich jak dla przykładu Podlasie lub Wielkopolska.


Regularnie rośnie ilość nowych inwestycji, zaś niejeden deweloper Wrocław Krzyki w szczególności jest tego idealnym przykładem ma masę pracy.

Co to są prace rozbiórkowe, kto je wykonuje i co mogłyby zapewniać?

 • Posted on: 25 June 2021
 • By: addmean
domu
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Tak jak dawniej, tak i obecnie na rynku nieruchomości istnieje zależność stawki od lokalizacji. Oczywiście im jest ona atrakcyjniejsza, niniejszym cena jest wyższa. A co może mieć wpływ na jej obniżenie? Dla przykładu zły stan środowiska naturalnego czy obecność nudnych sąsiadów.


Jednak to oczywiście nie wszystko.

Jeśli poszukujemy nowoczesnego lokalu mieszkalnego, to z łatwością znajdziemy wiele interesujących propozycji

 • Posted on: 12 June 2021
 • By: addmean
przestrzeń
Author: Tubądzin
Source: Tubądzin
Jeżeli chcemy zmienić mieszkanie na inne lub kupujemy właśnie swoje pierwsze, to obecnie będziemy mieć wyjątkowo duży wybór. Na rynku wciąż pokazują się nowe wyjątkowe oferty, więc z pewnością znajdziemy coś interesującego.


Jeżeli szukamy przestronnego mieszkania rynek pierwotny z pewnością będzie miał nam wiele do zaproponowania.

Jak kupić własne m?

 • Posted on: 8 June 2021
 • By: addmean
lustro
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Zakup nowego mieszkanka to jedna z najistotniejszych decyzji , stąd powinieneś mieć na uwadze mnóstwo istotnych zagadnień zanim wydasz własne z trudem zarobione pieniądze.


Jak znaleźć lokal mieszkalny? Najlepiej wpisz w wyszukiwarkę słowa mieszkania Bielsko nowe.

Wybudowanie własnego domku czy zakup nowego mieszkania od dewelopera - o czym warto pomyśleć?

 • Posted on: 26 May 2021
 • By: addmean
centralny odkurzacz
Osiedla mieszkań w blokach czy domy jednorodzinne powstają na peryferiach w ekspresowym tempie. Kiedy podejmujemy decyzję o zakupie mieszkania w nowym budownictwie czy domku jednorodzinnego według narysowanego planu, sporo aspektów można ustalić z developerem odrobinę wcześniej. Co warto ustalić przed podjęciem decyzji?

Pages