Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lokal

Które istotne dla przyszłego lokatora części powinny posiadać projekty domów nowoczesnych?

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
akt - mieszkania
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Czasami w naszym życiu nadchodzi taki moment, gdy chcemy zacząć nowy rozdział. Inna posada, nowe otoczenie, nowe wszyściutko. Tak, do tego potrzebujemy pieniędzy, lecz co jeżeli to nie one stanowią problem, a jest nim zwyczajnie np. uraza do aktualnego miejsca zamieszkania?


Dobrze jest wtedy zastanowić się nad inną lokalizacją, znaleźć biuro projektowe, jakie posiada do zaoferowania różne projekty domów nowoczesnych i.

Jeśli poszukujemy nowoczesnego lokalu mieszkalnego, to z łatwością znajdziemy wiele interesujących propozycji

 • Posted on: 20 November 2020
 • By: addmean
przestrzeń
Author: Tubądzin
Source: Tubądzin
Jeżeli chcemy zamienić mieszkanie na inne lub kupujemy właśnie swoje pierwsze, to aktualnie będziemy mieli naprawdę spory wybór. Na rynku wciąż pojawiają się nowe atrakcyjne oferty, więc na pewno znajdziemy coś ciekawego.


Jeśli poszukujemy nowego mieszkania rynek pierwotny na pewno będzie nam miał wiele do zaproponowania.

Chcesz zakupić nowe mieszkanie? Sprawdź rynek mieszkaniowy w stolicy

 • Posted on: 19 November 2020
 • By: addmean
Panorama Warszawy
Author: Radek Kołakowski
Source: http://www.flickr.com
Nasza stolica to miasto, które w ostatnim czasie przyciąga potężne tłumy młodych ludzi. Większość przyjeżdża tutaj z uwagi na idealne możliwości, jeśli chodzi o karierę zawodową. Tak wielki napływ nowych mieszkańców sprawił, że w stolicy nie ma najmniejszego problemu z kupnem mieszkania. Bogato prezentuje się zarówno rynek pierwotny, jak i wtórny.

Jesteś ogromnie operatywny i niejeden stawia za wzór Ciebie i Twoją działalność

 • Posted on: 15 November 2020
 • By: addmean
drzwi do garażu
Author: Kurtis Garbutt
Source: http://www.flickr.com
Prowadząc działalność gospodarczą powinno się być osobą "mocno stąpającą po ziemi". właściciel jest narażony na masę nieprzewidzianych zdarzeń, z którymi musi umieć bardzo szybko sobie radzić.

Dom od pierwszego właściciela czy od dewelopera? - co korzystniej jest kupić

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Source: pixabay.com
Planując zakup mieszkania najczęściej zastanawiamy się co jest lepszym rozwiązaniem – skorzystanie z oferty dewelopera, czy poszukanie mieszkania na rynku wtórnym. Każde z nich ma swoje zalety. Mieszkanie z rynku pierwotnego ma bez wątpienia wiele zalet. Przede wszystkim mamy pewność, że wszystkie instalacje posłużą przez wiele lat bez konieczności ich wymiany. Jako pierwsi lokatorzy możemy swobodnie decydować o kolorze ścian, czy możliwych przeróbkach tak, aby optymalnie dopasować mieszkanie do naszych potrzeb.

Jaka osoba szuka na rynku łebskich deweloperów, aby od nich odkupić ładne i całkiem tanie mieszkanie

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
mieszkania deweloperskie
Rzeszów jest magicznym miastem, które przyciąga wycieczkowiczów z całej ojczyzny a nawet z Japonii, a także młode osoby skuszone ofertą edukacyjną licznych rzeszowskich szkół wyższych. Po skończeniu edukacji świeżo upieczeni inżynierowie często nie chcą już opuszczać tego miasta i postanawiają właśnie w tym miejscu zamieszkać na stałe. Kiedy podejmują decyzję o wspólnym zamieszkaniu z partnerem, to niewielka kawalerka okazuje się już być za mała i należy jak najszybciej poszukać nowego mieszkania.

Nabywasz mieszkanie od dewelopera? Należy pamiętać o istotnych kwestiach, zwłaszcza dotyczących odbioru mieszkania

 • Posted on: 11 November 2020
 • By: addmean
Mieszkanie od dewelopera
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Planujesz kupić mieszkanie od dewelopera? Miej na uwadze, żeby jeszcze przed podpisaniem aktu notarialnego dokonać osobistego odbioru lokalu, aby zobaczyć, czy jest wykończone zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. To bardzo istotne, ponieważ może to uchronić kupującego przed przeprowadzeniem zbędnego remontu albo naprawy za własne pieniądze.

Lampki owadobójcze - a więc, w jaki sposób wyzbyć się robaków we osobistym lokaliku typu gastronomicznego

 • Posted on: 10 November 2020
 • By: addmean
monitoring
Author: rafael parr
Source: http://www.flickr.com
Posiadasz sklep z jedzeniem? Posiadasz problem z owadami, które to pragną dostać się do twoich własnych produktów? Jeśli tak, do idealnie trafiłeś, dobierając akurat ten temat! W pisanym dzisiaj felietonie po podpowiadamy Ci, w jaki sposób się ich wyzbyć nie nazbyt sporym kosztem oraz równocześnie gwarancją jego skuteczności!

Rośnie popyt na maszyny stosowane w przemyśle

 • Posted on: 4 November 2020
 • By: addmean
kamienica
Author: Eric C. Späte
Source: http://www.flickr.com
Jak wynika z doniesień firm fabrykujących różnego typu maszyny i urządzenia stosowane w takich gałęziach przemysłu, jak przemysł ciężki, rośnie zapotrzebowanie na przeróżnego rodzaju urządzenia.


Wedle specjalistów wynika to z tego, że polski przemysł coraz bardziej się rozwija.

Nowe mieszkania we Wrocławiu - atrakcyjne oferty i nowsze inwestycje

 • Posted on: 2 November 2020
 • By: addmean
stal
Aktualnie ludzie bez zastanowienia inwestują w nieruchomości, jakie traktują jako źródło dochodu. Niezmiernie często jest się tak, że stawiają na kupno lokum, jakie błyskawicznie wynajmują, dzięki czemu jest ono wykorzystywane, a kwota za czynsz poświęcana jest na spłatę długu.

Mieszkania wewnątrz Krakowie - a więc, wszystko co warto wiedzieć na ten dokładny temacik

 • Posted on: 31 October 2020
 • By: addmean
mieszkania kraków
Author: MrSco
Pragniesz się przeprowadzić do miasteczka Krakowa? A może już tam pomieszkujesz? W jaki sposób wygląda w tym lokalizacji rynek wtórny oraz pierwotny jeśli chodzi o mieszkania oraz ich kwoty? W których istnieje możliwość poszukiwać danych na temacik ich sprzedaży? Czy też najmowanie mieszkania w Krakowie się w ogóle opłaca? To wszystko i jeszcze więcej nie posiadając żadnego problemiku odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego artykułu!

Rynek pierwotny a poszukiwanie mieszkania lub domu we Wrocławiu

 • Posted on: 28 October 2020
 • By: addmean
Wrocław
Author: Alberto Cabello
Source: http://www.flickr.com
Zakup własnościowego mieszkania bądź domu to bardzo istotny moment w życiu każdego z nas. Wybierają nieruchomość myślimy o komforcie życia, bezpieczeństwie naszej rodziny. Oferty z rynku pierwotnego zróżnicowane pod względem lokalizacji, estetyki wykończenia i oczywiście ceny. Co oferuję deweloperzy z Wrocławia?

Kilkaset tysięcy nowych mieszkań - gdzie je znaleźć?

 • Posted on: 27 October 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Ocenia się, że w Polsce brak jest do najmniej kilkaset tysięcy mieszkań. W szczególności na brak swego lokum narzekają ludzie młodzi, którzy założyli już swoje rodziny, a nadal muszą mieszkać z ojcem i matką. Głównym powodem takiej sytuacji stały się niezwykle wysokie ceny, jakie jednak w naszym kraju nie mają odbicia w pensjach.

Pages