Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lokal

Kupując mieszkanie we Wrocławiu wskazane jest aby przeglądnąć zarówno propozycje rynku pierwotnego i wtórnego

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie odważnie inwestują w nieruchomości, które używają jako źródło dochodu. Niezmiernie często jest tak, że decydują się na zakup nieruchomości, które od razu dzierżawią, za pomocą czego jest ono używane a kwota za odstępne przeznaczana jest na spłatę kredytu.

Gdzie są wykończone lokale we Wrocławiu, mieszkania Wrocław Biskupin?

 • Posted on: 15 October 2019
 • By: addmean
wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Marzenia o swoim mieszkaniu zazwyczaj rozpoczynają się od określenia lokalizacji, metrażu, bądź ceny. Natomiast jedną z pierwszych rozstrzygnięć, jakie trzeba podjąć zabierając się do poszukiwania własnego M, jest możliwość pomiędzy rynkiem początkowym i wtórnym. Zakup mieszkania to nieraz rozstrzygnięcie na wiele lat, a nawet na całe życie, w związku z tym należałoby pamiętać, ażeby dokładnie określić własne oczekiwania i potencjał.

Mieszkania na sprzedaż blisko morza - a więc, następny tekst z rodzaju "w jakim miejscu poszukiwać?" oraz "w jaki sposób znaleźć?"

 • Posted on: 11 October 2019
 • By: addmean
mieszkania na sprzedaż nad morzem
Author: Ben Schumin
Source: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom nasza polska linia łącząca ląd wraz z morzem nie jest wcale taka mała. Miasteczek, a nawet wsi powstało na jej pograniczu dość sporo, ciągnąć się od najbardziej położonego z lewej strony Świnoujścia, aż do położonej z prawej strony granicy Rosyjskiej.

Dlaczego warto jest czasem wykonać remont swego siedliska?

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
remontowanie
Author: christopher_brown
Source: http://www.flickr.com
W życiu wszelakiego człowieka przychodzi czasami moment, kiedy uznaje, iż konieczny jest już remont mieszkania. Wyblakłe ściany, staromodne meble czy też płytki rodem z czasów słusznie minionych aż krzyczą o podjęcie tego typu decyzji.

Kostka brukowa - a więc, czy chodnik uliczny lub ten przy naszym domu jest zmuszony być nudnawy?

 • Posted on: 9 October 2019
 • By: addmean
Domek ogrodowy dla dzieci Bolek
Author: Praktiker
Source: Praktiker
Spoglądając na chodniki, a na deptaki, każdy spośród nas widzi różnice - chodniki zwykle bywają monotonne albo najzwyczajniej wyniszczone, w czasie gdy deptaki niewiarygodnie często mają w posiadaniu ciekawe wzornictwa i przepięknie ułożoną kostkę.

Na co zwrócić uwagę nabywając nowiusieńkie mieszkanko?

 • Posted on: 6 October 2019
 • By: addmean
dom - stykówka
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Przystępując do wyszukiwania wyśnionego lokum nie zapomnij, że przyjrzeć trzeba się nie wyłącznie położeniu jak też standardowi mieszkania, ale również deweloperowi, od jakiego apartament to pragniesz nabyć.


Sprawdź jak długo jednostka jest na rynku, jakiego rodzaju jest jej prawna forma, jak dużo projektów zrealizowała jak też jakie opinie o niej krążą.

Czym jest pianowanie? Kiedy najlepiej wykorzystać taką technologię? Co dzięki temu można zyskać?

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
Pustaki ze szkła
Author: Mzelle Biscotte
Source: http://www.flickr.com/photos/biscotte/1449584686/
Coraz popularniejsze jest pianowanie w domu, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie zatrzymać w domu jak najwięcej ciepła. To niezwykle istotne, szczególnie w przypadku dachu i poddasza, gdyż największa ilość ciepła bez wątpienia ucieka przez dach, tak więc należy pamiętać o jak najlepszej termoizolacji tego rodzaju miejsc.

Efektywna ochrona przed oślepiającym słońcem

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
markizy
Source: flickr.com
Współcześnie wiele osób decyduje się na rozkręcenie własnego biznesu, ponieważ jest to spora szansa na zdobycie dużych sukcesów w życiu zawodowym. Wystartowanie ze swoją firmą jest niewątpliwie odważną inicjatywą, na którą decyduje się stosunkowo niedużo osób.

Które istotne dla przyszłego lokatora części powinny posiadać projekty domów nowoczesnych?

 • Posted on: 30 September 2019
 • By: addmean
akt - mieszkania
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Czasem w naszym bytowaniu nadchodzi takowy okres, gdy chcemy zacząć nowy rozdział. Inna posada, nowe otoczenie, nowe wszyściutko. Tak, do tego potrzeba funduszy, ale co jeżeli to nie one stanowią problem, a jest nim po prostu np. niechęć do aktualnego stanowiska zamieszkania?


Prawidłowo jest wtenczas zadumać się nad nową lokalizacją, znaleźć biuro projektowe, które ma do zaoferowania wszelakie projekty domów nowoczesnych i.

Lokale mieszkalne na Podkarpaciu – nowe czy używane?

 • Posted on: 29 September 2019
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: Bethesda Apts
Source: http://www.flickr.com
Kupując nieruchomość w Rzeszowie można zdecydować się na rynek pierwotny lub wtórny. Jednakże często trzeba zapłacić trochę więcej, ażeby uzyskać lokal w dobrym standardzie. Trzeba również zaznaczyć, że współczesne mieszkania są projektowane w ten sposób, by zapewnić jak największy komfort lokatorom.

Szukasz mieszkań w okolicach Warszawy? Zaciekaw się Wilanowem.

 • Posted on: 28 September 2019
 • By: addmean
warszawa
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu ludzi nabycie nieruchomości jest decyzją, jaka pozwala im rozpocząć stateczne życie i założyć familię. Coraz to częściej rozmyślają o tym ludzie młodzi, którzy chcą jak najprędzej zacząć żyć na swoim. Nie sposób ukryć, iż wiąże się to z wielkim wydatkiem, który pochłania większość naszego budżetu, o ile nie wymaga wzięcia kredytu. Warto wobec tego jak najwcześniej zacząć ciekawić się sektorem nieruchomości, który w Warszawie i okolicach niezmiernie dobrze się rozwija.

W przypadku, jeśli poszukujesz odpowiedniego lokalu usługowego, zapoznaj się z ofertą dewelopera

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
budynki
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
W sytuacji, gdy zamierza się otworzyć jakiś interes, staje się przed koniecznością znalezienie właściwego lokalu usługowego. Wybór takiego lokalu okazuje się trudną decyzją, ponieważ od niego w znacznej mierze zależy powodzenie interesu i powodzenie u konsumentów. W przypadku, kiedy planuje się otworzyć działalność we Wrocławiu, z dostępem do wartościowych lokali usługowych nie powinno być trudności, ponieważ w obrębie miasta znajduje się spory wybór podobnych obiektów.

Wybudowanie własnego domku czy zakup nowego mieszkania od dewelopera - o czym warto pomyśleć?

 • Posted on: 24 September 2019
 • By: addmean
centralny odkurzacz
Mieszkania w blokach albo domy jednorodzinne wyrastają na skrajach miast jak grzyby po deszczu. Kiedy jesteśmy zdecydowani na zakup mieszkanka w nowym budownictwie lub domku jednorodzinnego wg architektonicznego projektu, sporo aspektów możemy ustalić z pośrednikiem odrobinę wcześniej. Co dobrze jest przedyskutować zanim podejmiemy decyzję?

Pages