Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lokal

Kostka brukowa - a więc, czy chodnik uliczny lub ten przy naszym domu jest zmuszony być nudnawy?

 • Posted on: 28 March 2020
 • By: addmean
Domek ogrodowy dla dzieci Bolek
Author: Praktiker
Source: Praktiker
Patrząc na chodniki, a na deptaki, każdy z nas widzi różnice - chodniki zwykle bywają monotonne lub po prostu poniszczone, w tym samym czasie kiedy deptaki bardzo często mają w posiadaniu interesujące wzornictwa oraz pięknie ułożoną kostkę.

Czym jest pianowanie? Kiedy najlepiej wykorzystać taką technologię? Co dzięki temu można zyskać?

 • Posted on: 28 March 2020
 • By: addmean
Pustaki ze szkła
Author: Mzelle Biscotte
Source: http://www.flickr.com/photos/biscotte/1449584686/
Coraz bardziej popularne jest pianowanie w domu, gdyż dzięki temu można zatrzymać w domu jak najwięcej ciepła. To niezwykle istotne, szczególnie w przypadku dachu oraz poddasza, ponieważ najwięcej ciepła właśnie ucieka przez dach, tak więc trzeba pamiętać o jak najlepszej termoizolacji takich miejsc.

Efektywna ochrona przed oślepiającym słońcem

 • Posted on: 28 March 2020
 • By: addmean
markizy
Source: flickr.com
Aktualnie wiele osób decyduje się na rozkręcenie własnej organizacji, albowiem jest to spora szansa na osiągnięcie znacznych sukcesów w życiu zawodowym. Wystartowanie ze swoją działalnością gospodarczą jest na pewno śmiałą decyzją, na którą decyduje się relatywnie niewiele osób.

Które istotne dla przyszłego lokatora części powinny posiadać projekty domów nowoczesnych?

 • Posted on: 25 March 2020
 • By: addmean
akt - mieszkania
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Czasami w naszym życiu przychodzi takowy moment, gdy chcemy zacząć nowy okres. Nowa posada, nowe środowisko, nowe wszyściutko. Tak, do tego potrzeba pieniędzy, lecz co jeśli to nie one stanowią kłopot, a jest nim po prostu przykładowo niechęć do aktualnego stanowiska zamieszkania?


Dobrze jest wtenczas zastanowić się nad nową lokalizacją, odnaleźć biuro projektowe, które posiada do zaoferowania wszelakie projekty domów nowoczesnych i.

Mieszkania na sprzedaż blisko morza - a więc, następny tekst z rodzaju "w jakim miejscu poszukiwać?" oraz "w jaki sposób znaleźć?"

 • Posted on: 23 March 2020
 • By: addmean
mieszkania na sprzedaż nad morzem
Author: Ben Schumin
Source: http://www.flickr.com
Przeciwko pozorom nasza polska linia złączająca ląd wraz z morzem nie jest wcale taka mała. Miasteczek, a nawet wsi istnieje na jej pograniczu dość dużo, ciągnąć się od najmocniej położonego z lewej strony Świnoujścia, aż do zlokalizowanej z prawej strony granicy Rosyjskiej.

W przypadku, jeśli poszukujesz odpowiedniego lokalu usługowego, zapoznaj się z ofertą dewelopera

 • Posted on: 20 March 2020
 • By: addmean
budynki
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
W sytuacji, jeśli chce się uruchomić jakiś biznes, staje się przed koniecznością wyszukania odpowiedniego lokalu usługowego. Wybór podobnego lokalu okazuje się trudną decyzją, ponieważ od niego w znacznej mierze zależy powodzenie interesu oraz powodzenie u klientów. W przypadku, jeżeli planuje się uruchomić działalność we Wrocławiu, z dostępem do wartościowych lokali usługowych nie będzie problemu, gdyż w obrębie miasta znajduje się wielki wybór podobnych obiektów.

Wybudowanie własnego domku czy zakup nowego mieszkania od dewelopera - o czym warto pomyśleć?

 • Posted on: 20 March 2020
 • By: addmean
centralny odkurzacz
Bloki czy domki jednorodzinne powstają na skrajach miast w ekspresowym tempie. Kiedy podejmujemy decyzję o zakupie mieszkanka w nowym budownictwie lub domku wolnostojącego wg opracowanego planu, bardzo dużo rzeczy możemy ustalić z developerem trochę wcześniej. Co dobrze jest przedyskutować zanim podejmiemy decyzję?

Mieszkania od dewelopera Gdańsk oferuje na wysokim poziomie

 • Posted on: 23 February 2020
 • By: addmean
mieszkania od dewelopera
Source: pixabay.com
W jakim miejscu chcemy osiedlić się?
Jeżeli nadchodzi taki czas, że dojrzewamy do zmiany, by opuszczać dom rodzinny i żyć na własny rachunek, powinniśmy się rzetelnie namyślić, w jakim regionie planujemy zatrzymać się. Czy chcemy zostać w rodzinnym mieście, osiedlić się w górach lub nad morzem? Im rzetelniej przeanalizujemy nasze oczekiwania i to, gdzie chcemy mieszkać, tym znaczniejsza będzie szansa na to, że będziemy usatysfakcjonowani z własnej decyzji oraz sprawi ona, że będziemy na pewno szczęśliwi.

Gdzie są wykończone lokale we Wrocławiu, mieszkania Wrocław Biskupin?

 • Posted on: 16 February 2020
 • By: addmean
wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Marzenia o własnym gniazdku zwykle zaczynają się od ustalenia lokalizacji, metrażu, bądź ceny. Natomiast jedną z pierwszych postanowień, które należy podjąć zabierając się do poszukiwania własnego M, jest alternatywa między rynkiem początkowym i wtórnym. Zakup mieszkania to nierzadko decyzja na wiele lat, a nawet na całe życie, wobec tego powinno się pamiętać, aby precyzyjnie wyznaczyć własne oczekiwania i możliwości.

Lokale mieszkalne na Podkarpaciu – nowe czy używane?

 • Posted on: 9 February 2020
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: Bethesda Apts
Source: http://www.flickr.com
Kupując mieszkanie na Podkarpaciu można zdecydować się na rynek pierwotny lub wtórny. Jednakże często należy zapłacić trochę więcej, by uzyskać mieszkanie w dobrym standardzie. Należy również zauważyć, że współczesne osiedla są planowane w taki sposób, aby zapewnić jak największy komfort mieszkańcom.

Kupując mieszkanie we Wrocławiu wskazane jest aby przeglądnąć zarówno propozycje rynku pierwotnego i wtórnego

 • Posted on: 11 January 2020
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie śmiało inwestują w posiadłości, jakie stosują jako źródło dochodu. Niezmiernie często jest tak, iż stawiają na kupno nieruchomości, które od razu wynajmują, za pośrednictwem czego jest ono wykorzystywane a kwota za odstępne przeznaczana jest na spłatę kredytu.

Zakup nowo wybudowane mieszkanie we Wrocławiu, tam na pewno można odnaleźć ciekawe obiekty

 • Posted on: 6 January 2020
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu nie brak fajnych miejsc do zamieszkania, zatem osoby, które zamierzają zakupić w tym mieście dom, mają w czym wybierać. Wciąż podejmowane są tutaj nowe inwestycje deweloperskie, więc mieszkań przybywa w dosłownie każdej dzielnicy miasta.


Zamierzasz zakupić nowe mieszkanie Wrocław bez wątpienia ci się spodoba

Kilkaset tysięcy nowych mieszkań - gdzie je znaleźć?

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Ocenia się, że w naszym kraju brakuje do najmniej kilkaset tysięcy mieszkań. Szczególnie na brak swojego lokum narzekają młodzi ludzie, jacy założyli już rodziny, a nadal mieszkają z ojcem i matką. Podstawową przyczyną takiej sytuacji stały się bardzo wysokie koszty zakupu, które niestety w Polsce nie będą miały odbicia w zarobkach.

Na co zwrócić uwagę nabywając nowiusieńkie mieszkanko?

 • Posted on: 7 December 2019
 • By: addmean
dom - stykówka
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Podchodząc do poszukiwania wymarzonego mieszkanka nie zapomnij, iż przyjrzeć trzeba się nie jedynie lokalizacji a także standardowi mieszkania, ale też deweloperowi, od jakiego mieszkanie to pragniesz nabyć.


Sprawdź jak długo firma istnieje na rynku, jakiego rodzaju jest jej prawna forma, jak dużo projektów zrealizowała jak też jakie opinie o niej krążą.

Pages