Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lokal

Kostka brukowa - a więc, czy chodnik uliczny lub ten przy naszym domu jest zmuszony być nudnawy?

 • Posted on: 15 January 2020
 • By: addmean
Domek ogrodowy dla dzieci Bolek
Author: Praktiker
Source: Praktiker
Patrząc na chodniki, a na same deptaki, każdy z nas dobrze widzi różnice - chodniki zazwyczaj są monotonne albo po prostu poniszczone, w tym samym czasie kiedy deptaki niewiarygodnie często posiadają interesujące wzornictwa oraz pięknie po układaną kostkę.

Kupując mieszkanie we Wrocławiu wskazane jest aby przeglądnąć zarówno propozycje rynku pierwotnego i wtórnego

 • Posted on: 11 January 2020
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie śmiało inwestują w posiadłości, jakie stosują jako źródło dochodu. Niezmiernie często jest tak, iż stawiają na kupno nieruchomości, które od razu wynajmują, za pośrednictwem czego jest ono wykorzystywane a kwota za odstępne przeznaczana jest na spłatę kredytu.

Zakup nowo wybudowane mieszkanie we Wrocławiu, tam na pewno można odnaleźć ciekawe obiekty

 • Posted on: 6 January 2020
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu nie brak fajnych miejsc do zamieszkania, zatem osoby, które zamierzają zakupić w tym mieście dom, mają w czym wybierać. Wciąż podejmowane są tutaj nowe inwestycje deweloperskie, więc mieszkań przybywa w dosłownie każdej dzielnicy miasta.


Zamierzasz zakupić nowe mieszkanie Wrocław bez wątpienia ci się spodoba

Które istotne dla przyszłego lokatora części powinny posiadać projekty domów nowoczesnych?

 • Posted on: 5 January 2020
 • By: addmean
akt - mieszkania
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Czasami w naszym bytowaniu nadchodzi takowy moment, gdy pragniemy rozpocząć nowy etap. Inna praca, nowe środowisko, nowe wszyściutko. Tak, do tego potrzebujesz funduszy, lecz co jeśli to nie one stanowią problem, a jest nim zwyczajnie przykładowo niechęć do aktualnego stanowiska osiedlenia się?


Dobrze jest wtedy zastanowić się nad nową lokalizacją, odnaleźć biuro projektowe, które posiada do zaproponowania różne projekty domów nowoczesnych i.

Kilkaset tysięcy nowych mieszkań - gdzie je znaleźć?

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Ocenia się, że w naszym kraju brakuje do najmniej kilkaset tysięcy mieszkań. Szczególnie na brak swojego lokum narzekają młodzi ludzie, jacy założyli już rodziny, a nadal mieszkają z ojcem i matką. Podstawową przyczyną takiej sytuacji stały się bardzo wysokie koszty zakupu, które niestety w Polsce nie będą miały odbicia w zarobkach.

Na co zwrócić uwagę nabywając nowiusieńkie mieszkanko?

 • Posted on: 7 December 2019
 • By: addmean
dom - stykówka
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Podchodząc do poszukiwania wymarzonego mieszkanka nie zapomnij, iż przyjrzeć trzeba się nie jedynie lokalizacji a także standardowi mieszkania, ale też deweloperowi, od jakiego mieszkanie to pragniesz nabyć.


Sprawdź jak długo firma istnieje na rynku, jakiego rodzaju jest jej prawna forma, jak dużo projektów zrealizowała jak też jakie opinie o niej krążą.

Wybudowanie własnego domku czy zakup nowego mieszkania od dewelopera - o czym warto pomyśleć?

 • Posted on: 26 November 2019
 • By: addmean
centralny odkurzacz
Osiedla mieszkań w blokach czy domy jednorodzinne wyrastają na skrajach miast jak grzyby po deszczu. Kiedy podejmujemy decyzję o zakupie mieszkanka w nowym budownictwie lub domu jednorodzinnego według przygotowanego planu, wiele aspektów można uzgodnić z pośrednikiem trochę wcześniej. Co warto przedyskutować zanim podejmiemy decyzję?

Mieszkania na sprzedaż blisko morza - a więc, następny tekst z rodzaju "w jakim miejscu poszukiwać?" oraz "w jaki sposób znaleźć?"

 • Posted on: 13 November 2019
 • By: addmean
mieszkania na sprzedaż nad morzem
Author: Ben Schumin
Source: http://www.flickr.com
Przeciwko pozorom nasza polska linia złączająca ląd wraz z morzem nie bywa w ogóle taka mała. Miast, a nawet i wsi istnieje na jej pograniczu dosyć dużo, ciągnąć się od najmocniej położonego z lewej stronki Świnoujścia, aż do zlokalizowanej z prawej strony granicy Rosyjskiej.

Gdzie są wykończone lokale we Wrocławiu, mieszkania Wrocław Biskupin?

 • Posted on: 15 October 2019
 • By: addmean
wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Marzenia o swoim mieszkaniu zazwyczaj rozpoczynają się od określenia lokalizacji, metrażu, bądź ceny. Natomiast jedną z pierwszych rozstrzygnięć, jakie trzeba podjąć zabierając się do poszukiwania własnego M, jest możliwość pomiędzy rynkiem początkowym i wtórnym. Zakup mieszkania to nieraz rozstrzygnięcie na wiele lat, a nawet na całe życie, w związku z tym należałoby pamiętać, ażeby dokładnie określić własne oczekiwania i potencjał.

Dlaczego warto jest czasem wykonać remont swego siedliska?

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
remontowanie
Author: christopher_brown
Source: http://www.flickr.com
W życiu wszelakiego człowieka przychodzi czasami moment, kiedy uznaje, iż konieczny jest już remont mieszkania. Wyblakłe ściany, staromodne meble czy też płytki rodem z czasów słusznie minionych aż krzyczą o podjęcie tego typu decyzji.

Czym jest pianowanie? Kiedy najlepiej wykorzystać taką technologię? Co dzięki temu można zyskać?

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
Pustaki ze szkła
Author: Mzelle Biscotte
Source: http://www.flickr.com/photos/biscotte/1449584686/
Coraz popularniejsze jest pianowanie w domu, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie zatrzymać w domu jak najwięcej ciepła. To niezwykle istotne, szczególnie w przypadku dachu i poddasza, gdyż największa ilość ciepła bez wątpienia ucieka przez dach, tak więc należy pamiętać o jak najlepszej termoizolacji tego rodzaju miejsc.

Efektywna ochrona przed oślepiającym słońcem

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
markizy
Source: flickr.com
Współcześnie wiele osób decyduje się na rozkręcenie własnego biznesu, ponieważ jest to spora szansa na zdobycie dużych sukcesów w życiu zawodowym. Wystartowanie ze swoją firmą jest niewątpliwie odważną inicjatywą, na którą decyduje się stosunkowo niedużo osób.

Pages