Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lokal

Kupując mieszkanie we Wrocławiu wskazane jest aby przeglądnąć zarówno propozycje rynku pierwotnego i wtórnego

 • Posted on: 15 December 2019
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Obecnie ludzie śmiało inwestują w posiadłości, które stosują jako źródło przychodu. Bardzo często jest tak, iż stawiają na zakup nieruchomości, które od razu dzierżawią, za pośrednictwem czego jest ono wykorzystywane a kwota za odstępne poświęcana jest na spłatę kredytu.

Na co zwrócić uwagę nabywając nowiusieńkie mieszkanko?

 • Posted on: 7 December 2019
 • By: addmean
dom - stykówka
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Podchodząc do poszukiwania wymarzonego mieszkanka nie zapomnij, iż przyjrzeć trzeba się nie jedynie lokalizacji a także standardowi mieszkania, ale też deweloperowi, od jakiego mieszkanie to pragniesz nabyć.


Sprawdź jak długo firma istnieje na rynku, jakiego rodzaju jest jej prawna forma, jak dużo projektów zrealizowała jak też jakie opinie o niej krążą.

Wybudowanie własnego domku czy zakup nowego mieszkania od dewelopera - o czym warto pomyśleć?

 • Posted on: 26 November 2019
 • By: addmean
centralny odkurzacz
Osiedla mieszkań w blokach czy domy jednorodzinne wyrastają na skrajach miast jak grzyby po deszczu. Kiedy podejmujemy decyzję o zakupie mieszkanka w nowym budownictwie lub domu jednorodzinnego według przygotowanego planu, wiele aspektów można uzgodnić z pośrednikiem trochę wcześniej. Co warto przedyskutować zanim podejmiemy decyzję?

Mieszkania na sprzedaż blisko morza - a więc, następny tekst z rodzaju "w jakim miejscu poszukiwać?" oraz "w jaki sposób znaleźć?"

 • Posted on: 13 November 2019
 • By: addmean
mieszkania na sprzedaż nad morzem
Author: Ben Schumin
Source: http://www.flickr.com
Przeciwko pozorom nasza polska linia złączająca ląd wraz z morzem nie bywa w ogóle taka mała. Miast, a nawet i wsi istnieje na jej pograniczu dosyć dużo, ciągnąć się od najmocniej położonego z lewej stronki Świnoujścia, aż do zlokalizowanej z prawej strony granicy Rosyjskiej.

Zakup nowo wybudowane mieszkanie we Wrocławiu, tam na pewno można odnaleźć ciekawe obiekty

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
W stolicy Dolnego Śląska nie brak atrakcyjnych miejsc do mieszkania, zatem osoby, które chcą kupić tam mieszkanie, mają w czym wybierać. Cały czas rozpoczynane są tutaj nowe inwestycje deweloperskie, więc mieszkań przybywa w dosłownie każdej dzielnicy miasta.


Chcesz kupić nowe mieszkanie Wrocław bez wątpienia ci się spodoba

Gdzie są wykończone lokale we Wrocławiu, mieszkania Wrocław Biskupin?

 • Posted on: 15 October 2019
 • By: addmean
wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Marzenia o swoim mieszkaniu zazwyczaj rozpoczynają się od określenia lokalizacji, metrażu, bądź ceny. Natomiast jedną z pierwszych rozstrzygnięć, jakie trzeba podjąć zabierając się do poszukiwania własnego M, jest możliwość pomiędzy rynkiem początkowym i wtórnym. Zakup mieszkania to nieraz rozstrzygnięcie na wiele lat, a nawet na całe życie, w związku z tym należałoby pamiętać, ażeby dokładnie określić własne oczekiwania i potencjał.

Dlaczego warto jest czasem wykonać remont swego siedliska?

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
remontowanie
Author: christopher_brown
Source: http://www.flickr.com
W życiu wszelakiego człowieka przychodzi czasami moment, kiedy uznaje, iż konieczny jest już remont mieszkania. Wyblakłe ściany, staromodne meble czy też płytki rodem z czasów słusznie minionych aż krzyczą o podjęcie tego typu decyzji.

Kostka brukowa - a więc, czy chodnik uliczny lub ten przy naszym domu jest zmuszony być nudnawy?

 • Posted on: 9 October 2019
 • By: addmean
Domek ogrodowy dla dzieci Bolek
Author: Praktiker
Source: Praktiker
Spoglądając na chodniki, a na deptaki, każdy spośród nas widzi różnice - chodniki zwykle bywają monotonne albo najzwyczajniej wyniszczone, w czasie gdy deptaki niewiarygodnie często mają w posiadaniu ciekawe wzornictwa i przepięknie ułożoną kostkę.

Czym jest pianowanie? Kiedy najlepiej wykorzystać taką technologię? Co dzięki temu można zyskać?

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
Pustaki ze szkła
Author: Mzelle Biscotte
Source: http://www.flickr.com/photos/biscotte/1449584686/
Coraz popularniejsze jest pianowanie w domu, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie zatrzymać w domu jak najwięcej ciepła. To niezwykle istotne, szczególnie w przypadku dachu i poddasza, gdyż największa ilość ciepła bez wątpienia ucieka przez dach, tak więc należy pamiętać o jak najlepszej termoizolacji tego rodzaju miejsc.

Efektywna ochrona przed oślepiającym słońcem

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
markizy
Source: flickr.com
Współcześnie wiele osób decyduje się na rozkręcenie własnego biznesu, ponieważ jest to spora szansa na zdobycie dużych sukcesów w życiu zawodowym. Wystartowanie ze swoją firmą jest niewątpliwie odważną inicjatywą, na którą decyduje się stosunkowo niedużo osób.

Które istotne dla przyszłego lokatora części powinny posiadać projekty domów nowoczesnych?

 • Posted on: 30 September 2019
 • By: addmean
akt - mieszkania
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Czasem w naszym bytowaniu nadchodzi takowy okres, gdy chcemy zacząć nowy rozdział. Inna posada, nowe otoczenie, nowe wszyściutko. Tak, do tego potrzeba funduszy, ale co jeżeli to nie one stanowią problem, a jest nim po prostu np. niechęć do aktualnego stanowiska zamieszkania?


Prawidłowo jest wtenczas zadumać się nad nową lokalizacją, znaleźć biuro projektowe, które ma do zaoferowania wszelakie projekty domów nowoczesnych i.

Lokale mieszkalne na Podkarpaciu – nowe czy używane?

 • Posted on: 29 September 2019
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: Bethesda Apts
Source: http://www.flickr.com
Kupując nieruchomość w Rzeszowie można zdecydować się na rynek pierwotny lub wtórny. Jednakże często trzeba zapłacić trochę więcej, ażeby uzyskać lokal w dobrym standardzie. Trzeba również zaznaczyć, że współczesne mieszkania są projektowane w ten sposób, by zapewnić jak największy komfort lokatorom.

Pages