Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lokal

Szukasz wymarzonego mieszkania dla siebie oraz rodziny? To trudne, ale możliwe! Posłuchaj wskazówek!

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
gdańsk
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Znalezienie odpowiedniego mieszkania oraz podjęcie finalnej decyzji to niełatwa kwestia. Zwykle jest to powiązane niestety z dużymi nerwami. Rozważamy długo, czy z pewnością lokal, który znaleźliśmy, jest idealny, czy bez wątpienia będziemy się w nim fajnie czuli, czy to nie błąd. Jesteśmy już bliscy zakupu, ale ciągle mamy wahania, zastanawiamy, czy nie byłoby lepiej jeszcze się porozglądać, poszukać czegoś innego. Może przeznaczyliśmy na to zbyt mało czasu? A może na drugi dzień trafimy na jeszcze bardziej idealne mieszkanie? Może decyzja jest zbyt pochopna? Pytań i wątpliwości powstaje niestety sporo.

Profesjonalne ekologiczne nawozy na pola – w jaki typ warto się zaopatrzyć?

 • Posted on: 10 December 2022
 • By: addmean
odbitka - dom
Author: Simon Samtleben
Source: http://www.flickr.com
Eko uprawy to obecnie podstawa dla przemysłu artykułów żywieniowych. W rezultacie zmian które zaszły w świadomości nabywców w trakcie ostatnich kilku lat – coraz liczniejsze rzesze wybierają produkty, które mają zapis – pochodzi z ekologicznej uprawy.

Które istotne dla przyszłego lokatora części powinny posiadać projekty domów nowoczesnych?

 • Posted on: 2 December 2022
 • By: addmean
akt - mieszkania
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Czasem w naszym bytowaniu nadchodzi taki moment, kiedy pragniemy rozpocząć nowy etap. Inna posada, nowe otoczenie, nowe wszystko. Tak, do tego potrzeba funduszy, lecz co jeśli to nie one stanowią kłopot, a jest nim po prostu przykładowo niechęć do aktualnego stanowiska zamieszkania?


Prawidłowo jest wtedy zastanowić się nad inną lokalizacją, znaleźć biuro projektowe, które ma do zaproponowania wszelakie projekty domów nowoczesnych i.

Szukasz mieszkań w okolicach Warszawy? Zaciekaw się Wilanowem.

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
warszawa
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu osób nabycie nieruchomości jest decyzją, jaka pozwala im zacząć stateczne życie i założyć rodzinę. Coraz częściej myślą o tym ludzie młodzi, jacy chcą jak najprędzej rozpocząć żyć na swoim. Nie można ukryć, że łączy się to z wielkim kosztem, jaki zabiera większość naszego budżetu, o ile nie wymaga wzięcia kredytu. Należałoby wobec tego jak najwcześniej zacząć ciekawić się sektorem nieruchomości, który w Warszawie i okolicach bardzo dobrze się rozbudowuje.

Zakup nowo wybudowane mieszkanie we Wrocławiu, tam na pewno można odnaleźć ciekawe obiekty

 • Posted on: 24 November 2022
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu nie brak atrakcyjnych miejsc do zamieszkania, zatem osoby, które zamierzają zakupić tam dom, mają w czym wybierać. Cały czas rozpoczynane są tu nowe inwestycje deweloperskie, zatem obiektów mieszkaniowych przybywa w dosłownie każdej dzielnicy miasta.


Chcesz kupić nowe mieszkanie Wrocław bez wątpienia ci się spodoba

Jak nabywać lokal mieszkalny na rynku wtórnym? O czym trzeba pamiętać?

 • Posted on: 9 November 2022
 • By: addmean
landszaft - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Nabycie lokalu mieszkalnego to kwestia niezwykle poważna, często jedna z najważniejszych w życiu. Należy mieć na uwadze, czym wypada się kierować, jeśli pragniemy nabyć nowe mieszkanie z rynku wtórnego.

Doświadczony ekspert dzięki któremu nie będzie potrzebne przejmować się o kondycję własnych nieruchomości

 • Posted on: 4 November 2022
 • By: addmean
nieruchomość na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto ma swoją nieruchomość bezsprzecznie idealnie ma świadomość tego, jak priorytetowe jest, żeby opiekowała się nią osoba odpowiedzialna. Dlatego również, jeśli samemu nie można sobie na to pozwalać, bądź też nie zna się na tym tak dokładnie to powinno się pomyśleć o zatrudnieniu tej osoby jak wykwalifikowany specjalista dzięki jakiemu nie będzie potrzebne przejmować się o kondycję własnych obiektów.

Jakim sposobem odpowiednio prowadzić negocjacje z deweloperem, żeby odnieść z tego sporo korzyści?

 • Posted on: 6 October 2022
 • By: addmean
mieszkanie
Source: flickr.com
Mnogość osób, jakie pragnie nabywać mieszkanie korzysta z usług dewelopera. Wyjście to naturalnie jest ogromnie wygodne i konkretne, albowiem pozwala oszczędzić wiele czasu. Profesjonalny deweloper na pewno szybko znajdzie dom albo mieszkanie, jakie będą spełniać podane przez Ciebie przedtem oczekiwania. Poszukiwanie mieszkania na własną rękę nierzadko trwa o wiele dłużej, a nie każdy z nas posiada czas by na własną rękę przeglądać setki ofert różnych mieszkań.

Kupno nowego oraz wtórnego lokum w Wrocławiu łatwiejsze niż by się mogło wydawać

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
mieszkanie - tableau
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wrocław od lat funkcjonuje jako miejsce specyficzne w polskiej przestrzeni. Jako nowocześnie zurbanizowane miasto zapewniające dostęp do wszystkich priorytetowych benefitów powiązanych ze statusem dużego miasta oraz wyjątkowym zapleczem artystycznym Wrocław to miejsce, do którego zmierzają nie tylko turyści, ale również osoby pragnący rozpocząć tu nowy rozdział życia.

Z jakiego powodu opłaca się postawić na drewniane podłogi w swoim domu?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Wiosenne bratki
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com/photos/uncle-leo/3179606968/
Mieszkańcy naszego kraju nabywają coraz więcej mieszkań i domów. Jest to widoczne choćby w rosnącym rynku nieruchomości, zarówno jeśli chodzi o mieszkania w tak zwanym stanie deweloperskim jak również i te z rynku wtórnego.

Pages