Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

LED

Odlotowe oświetlenie do pokoju

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
Author: metoc
Producenci wielu towarów przyzwyczaili nas do tego, że trendy ulegają zmianie i od czasu do czasu trzeba wymienić naszą garderobę, obuwie czy czapki. Również postęp w rozwoju techniki wymusza wymianę większości naszego sprzętu elektronicznego nawet co dwa-trzy lata. w podobny sposób przychodzą i odchodzą różne trendy w projektowaniu wnętrz, choć częstość tych zmian nie jest może aż tak duża, jak w przypadku ubrań czy obuwia. A co w takim wypadku z postępem technicznym? Czy to oznacza, że znajdujące się u nas żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy wymieniać tak samo regularnie jak radio? Jak odpowiednio dobrać lampy do domu?

Rady dla osób, jakie za jakiś czas planują odnowienie dachu.

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
lokum
Osoby, jakie mają już budynki mieszkalne starszej daty bez wątpienia są świadome tego, jak istotne pozostaje to, by wykonać prace remontowe co jakiś czas. Nie można albowiem zapomnieć, iż od tego uzależnione jest w jakiej kondycji budynek będzie w dalszym ciągu i czy jest on bezpieczny.

Jakie lampy zewnętrzne opłaci się obecnie wybierać do swojego domu

 • Posted on: 12 February 2021
 • By: addmean
ogród
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie dziś wspaniałego domu to kwestia, która zaprząta wiele, zwłaszcza młodych osób. Piękny dom okazuje się teraz uznawany za synonim luksusu i komfortowego życia. Zazwyczaj nie jest jednak prosto wybierać dobry styl budownictwa, a także rozstrzygnąć jakie sprawy dobrze są w stanie poświadczyć o prestiżu właścicieli konkretnego domu. Należy pamiętać, że przesadzony pośpiech nie okazuje się nigdy doskonałym doradcą w takich wyborach.

Oszczędzajmy energię przez sprawunek lamp stojących led

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
Author: Lars
Aranżując pomieszczenie pragniemy, by wszystko niesamowicie się w nim komponowało, tak aby było widać, że całość aranżacji była na pewno właściwie przeanalizowana. Na szczęście lampy stojące led idealnie spiszą się w każdym pomieszczeniu, a to przez to że są one eleganckie oraz wykonane w tak wspaniały sposób, że praktycznie nie będą rzucały się w oczy. Co więcej są one w stanie podarować nam wiele światła, pomimo że czasem są naprawdę nieduże.

Jakimi rzeczami kierować się, kiedy chcemy wybrać dewelopera? Jakiego rodzaju sprawy są ważne?

 • Posted on: 6 December 2020
 • By: addmean
garaż
Author: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com
Nadszedł czas, że zdecydowaliśmy się względem kupna swojego mieszkania. To był tylko pierwszy krok, bo teraz trzeba zdecydować się na odpowiedniego dewelopera.

Dobra podłoga drewniana będzie wyglądać znakomicie przez długie lata

 • Posted on: 7 October 2020
 • By: addmean
element pompy cieplnej
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Jeśli remontujemy mieszkanie oraz myślimy nad tym, jaką położyć podłogę, to znakomitym pomysłem może być drewno. Jest ono wyjątkowo wytrzymałe i łatwe w zamontowaniu, a ponadto wygląda naprawdę pięknie.


Jeśli potrzebny nam będzie solidny producent parkietów, to znakomitym pomysłem może być zajrzenie do Netu.

Wynajmowanie mieszkanek w Białymstoku - czyli, w jakim miejscu najwspanialej poszukiwać tego typu ofert

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
chłopiec na placu zabaw
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Wynajmowanie mieszkanka zwykle wydaje się łatwiutką sprawą, jednakże tak naprawdę wcale takie nie bywa. Persony wynajmujące często nie informują o dużej ilości rzeczach potencjalnych "mieszkających", przez co najczęściej posiadamy później problemy.

W jaki sposób odpowiednio należy dostosować oświetlenie do naszego ogrodu?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
ogródek
Author: Henry Burrows
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować zjawiska, że realizowanie wszelakiego typu czynności aranżacyjnych w środku naszego miejsca zamieszkania to bez wątpienia trudne zadanie, z jakim będziemy musieli się zmierzyć. Zakupienie przez nas niezbędnych elementów codziennego wyekwipowania może nam jednak wywoływać wiele kłopotów.