Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

lampy

Odlotowe oświetlenie do pokoju

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
Author: metoc
Producenci wielu towarów przyzwyczaili nas do tego, że trendy ulegają zmianie i od czasu do czasu trzeba wymienić naszą garderobę, obuwie czy czapki. Również postęp w rozwoju techniki wymusza wymianę większości naszego sprzętu elektronicznego nawet co dwa-trzy lata. w podobny sposób przychodzą i odchodzą różne trendy w projektowaniu wnętrz, choć częstość tych zmian nie jest może aż tak duża, jak w przypadku ubrań czy obuwia. A co w takim wypadku z postępem technicznym? Czy to oznacza, że znajdujące się u nas żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy wymieniać tak samo regularnie jak radio? Jak odpowiednio dobrać lampy do domu?

Jakie lampy zewnętrzne opłaci się obecnie wybierać do swojego domu

 • Posted on: 12 February 2021
 • By: addmean
ogród
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie dziś wspaniałego domu to kwestia, która zaprząta wiele, zwłaszcza młodych osób. Piękny dom okazuje się teraz uznawany za synonim luksusu i komfortowego życia. Zazwyczaj nie jest jednak prosto wybierać dobry styl budownictwa, a także rozstrzygnąć jakie sprawy dobrze są w stanie poświadczyć o prestiżu właścicieli konkretnego domu. Należy pamiętać, że przesadzony pośpiech nie okazuje się nigdy doskonałym doradcą w takich wyborach.

Oszczędzajmy energię przez sprawunek lamp stojących led

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
Author: Lars
Aranżując pomieszczenie pragniemy, by wszystko niesamowicie się w nim komponowało, tak aby było widać, że całość aranżacji była na pewno właściwie przeanalizowana. Na szczęście lampy stojące led idealnie spiszą się w każdym pomieszczeniu, a to przez to że są one eleganckie oraz wykonane w tak wspaniały sposób, że praktycznie nie będą rzucały się w oczy. Co więcej są one w stanie podarować nam wiele światła, pomimo że czasem są naprawdę nieduże.

Najlepsze technologie przeznaczone dla każdego domu

 • Posted on: 5 February 2021
 • By: addmean
Lampy OUTDOOR firmy Technolux
Author: GutPR
Source: GutPR
Na pewno każdy z nas chce żyć w takim domu, który pod każdym możliwym względem byłby w stanie zaoferować mu faktycznie wysoki poziom wygody. W chwili obecnej na rynku spotkamy się z bardzo wieloma ciekawymi rozwiązaniami pozwalającymi na coś takiego, ale równocześnie wielu ludzi nawet się nimi nie interesuje myśląc, że zawsze musi się to wiązać z ogromnymi wydatkami. Warto w takim razie mieć świadomość tego, że najczęściej ceny tych rzeczy nie są już tak wysokie jak jeszcze stosunkowo niedawno, więc w chwili obecnej z łatwością będzie sobie na to mógł pozwolić właściwie każdy z nas.

Odpowiednie lampy ogrodowe w nocy mogą dawać niesamowity klimat

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
ogród
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Ogród to jedno z tych miejsc w domu, gdzie chcemy się zrelaksować oraz odpocząć. Jeżeli nie pragniemy zostać przymuszeni do powrotu do domu wraz z zapadnięciem zmroku, to idealnie zadziałamy, kiedy ustawimy w nim lampy, które będą miały szansę nam pięknie rozjaśnić noc.

Tanie i praktyczne zakupy materiałów budowlanych czyli jak markety budowlane odmieniły oblicze handlu.

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
szlifierki
Author: Proma Polska
Do niedawna jeszcze zakupy materiałów budowlanych i wykończeniowych wiązały się z odwiedzeniem wielu różnych miejsc. W pierwszym można było kupić kafelki, kleje i fugi, w drugim wybierało wannę i podgrzewacz wody, a w kolejnym trzeba było poszukać odpowiednich sprzętów.

Nowoczesny pokój dzienny - jakim sposobem go dobrze oświetlić? Które lampy wyselekcjonować?

 • Posted on: 4 April 2020
 • By: addmean
metraż
Author: Technolux
Source: Technolux
Nowoczesny pokój dzienny w naszych domach spełnia parę różnych, jednakże ogromnie ważnych funkcji. Wypoczywamy w nim, podejmujemy gości, powinien być ciepły, rodzinny, a jednocześnie reprezentacyjny.

Wybierz odpowiednie latarnie do własnego ogrodu

 • Posted on: 6 December 2018
 • By: addmean
Ogród japoński
Author: Randy Son Of Robert
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcielibyśmy cieszyć się rzeczywiście zadowalającym ogrodem który pod każdym możliwym względem mógłby spełnić wszelkie nasze oczekiwania, to obowiązkowo powinniśmy zatroszczyć się o szereg najróżniejszych kwestii które mogą mieć spory wpływ na związane z tym wyniki. Do tych najistotniejszych z nich na pewno może być zaliczony wybór jak najlepszego oświetlenia – wielu ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak duże znaczenie mogą mieć takie rzeczy. Nade wszystko są one odpowiedzialne za naszą wygodę, bo bez dobrego oświetlenia nie będziemy mogli korzystać z naszego ogrodu zawsze wtedy, gdy tylko mamy na to ochotę.

Jaki rodzaj oświetlenia zamontować w środku domu, a jaki na zewnątrz

 • Posted on: 29 November 2018
 • By: addmean
Pastelowy chłód
Author: Dekoral
Source: Dekoral
Oświetlenie domu wcześniej lub później staje się tematem numer jeden, szczególnie wtedy, gdy wyposażamy nasze pomieszczenia. Każda pani domu pragnie, żeby sztuczne światło nie tylko zalewało blaskiem nocne ciemności, ale także, by dodawało wnętrzu oryginalnego uroku. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło artystyczne lampy, żeby przekonać się, jak wiele idei jest do użycia.