Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

kuweta

Zapewnij swemu czworonogowi najlepsze warunki higieniczne, nabywając dobry żwirek drewniany

  • Posted on: 10 June 2020
  • By: addmean
kot
Author: Aurel
Source: http://www.flickr.com
Opiekunowie zwierząt są bardzo przywiązani do swych zwierzaków i zazwyczaj pragną zagwarantować im to, co najlepsze. Dotyczy to zarówno jedzenia czy wygodnych legowisk, fajnych zabawek oraz przysmaków, jak również komfortowych warunków korzystania z toalety. Opiekunowie kotów nabywają dla nich profesjonalne żwirki do kuwet.

Jeśli planujesz w niedalekiej przyszłości umieścić w swoim mieszkaniu kota – powinieneś zaczerpnąć trochę informacji i porad na temat zasad posiadania zwierząt w domu.

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Kot
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
W brew wszelkim oczekiwaniom, utrzymanie kota w domu nie jest takie proste i jasne. Choć te zwierzęta są przeważnie przyjaźnie nastawione do swoich właścicieli, lokatorów i całkiem nieznanego grona, gości – potrzebują starannej i odpowiedniej troski oraz warunków. W zależności od tego, czy zwierzak będzie domową atrakcją familijną bez wychodzenia na zewnątrz, czy typowo podwórkowym rozrabiaką – posiadanie kota wiąże się z kilkoma obowiązkami.