Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Kupno

Jak zakupić mieszkanie – poradnik krok po kroku

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
dom modułowy
Author: Wolf System
Source: Wolf System
Przewidujesz Kupno mieszkania? Zanim wyselekcjonujesz wyśnione lokum, przejrzyj nasz praktyczny poradnik kupna mieszkania. Informacje owe ułatwią Ci podjęcie tej ważnej decyzji.


Na co zwrócić uwagę przy kupnie mieszkania? Oprócz jego metrażu jak też rozkładu, niesłychanie istotna jest lokalizacja posiadłości.

Jak wygląda poszukiwanie apartamentu u nas?

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
kompleks apartamentów
Author: Artem Svetlov
Source: http://www.flickr.com
Niezwykle dopracowana oferta deweloperska, co jest obecnie dawana do dyspozycji przez naszą firmę, spełnia najważniejsze potrzeby oraz wymogi nawet szczególnie potrzebujących klientów. To właśnie idealne dopasowanie propozycji powoduje prędkie odnalezienie niezbędnych ofert, natomiast cena apartamentów jest wyjątkowo zrównoważona. Najlepszym wyborem okazuje się zwrócenie się ze swoimi kryteriami do naszego specjalisty, który w niedługim czasie dopasuje odpowiednią opcję, z której bezsprzecznie będziemy zadowoleni.

O jakich kwestiach pamiętać zakupując mieszkanie? Jakie sprawy są najbardziej istotne? Jakie wytyczne brać pod uwagę?

 • Posted on: 14 October 2019
 • By: addmean
Budynek
Author: christopher_brown
Source: http://www.flickr.com
Gdy mamy w planach zakup mieszkania to musimy przemyśleć wiele spraw. Wiemy, iż to jedna z najbardziej istotnych decyzji w całym życiu, więc należyte przygotowanie oraz rozeznanie to sprawa absolutnie kluczowa. Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, czego chcemy, czyli to jaki metraż jest dla nas interesujący, w jakiej dzielnicy, a z pewnością jakie to powinno być mieszkanie: z rynku wtórnego czy pierwotnego?


Tego typu kwestie są elementarne, lecz wiele osób właśnie podchodzi do nich zbyt nieuważnie.

Jeśli poszukujesz wygodnego i pięknego mieszkania nad morzem trafnym rozwiązaniem są mieszkania Gdańsk deweloper

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
mieszkanie w Gdańsku
Author: kishjar?
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie chyba każda osoba na całym globie chce mieć swoje osobiste mieszkanie lub swój osobisty dom. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ to właśnie swoje prywatne cztery ściany są takim miejscem, w którym można odpocząć od pracy, nauki, po prostu szarej zwyczajności i rzeczywistości.

Nabywanie różnych działek na terenie Drawska Pomorskiego

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
budowy
Author: Hotel Arthur
Source: http://www.flickr.com
Różne nieruchomości cieszą się dużą popularnością spośród ludzi poszukujących nowych domów. Dzieje się tak dlatego, iż wiele ludzi zainteresowanych bywa kupnem domu stojącego na dobrze dużej działce, na jakiej będą mogły postawić dodatkowo jakieś pomieszczenie gospodarcze bądź po prostu urządzić miejsce na grilla.

Wrocław - niesłychanie piękne miasto, gdzie bez wątpienia warto budować swoją przyszłość

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
drzwi wewnętrzne pełne
Author: RuckZuck
Source: http://echopr.pl/PRASA/tetyda_pelne_duze.jpg
Bez wątpienia każdy z nas marzy o własnym miejscu na ziemi, gdzie mógłby uciec przed światem i wypocząć po ciężkim dniu pracy na łonie rodziny.

Osprzęt elektryczny wykorzystywany w warunkach domowych musi być jak najwyższej jakości.

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
puszki hermetyczne
Author: Billie Ward
Source: http://www.flickr.com
Jednym z etapów wykańczania mieszkania jest oczywiście zastosowanie odpowiedniego osprzętu elektrycznego, za pomocą jakiego będziemy posiadali na bieżąco dojście do elektryczności. Ceny za prąd należą do jednych z podstawowych opłat, jakie przychodzi nam uiszczać, toteż należy wyposażyć się w taki osprzęt, jaki pozwoli jak najwspanialsze wydatkowanie elektryczności w domowych pomieszczeniach.

W jakim miejscu mogłyby osiedlić się persony, które okazują się być już zmęczone szybkim trybem funkcjonowania?

 • Posted on: 26 May 2019
 • By: addmean
programowanie Java
Author: Iwan Gabovitch
Source: http://www.flickr.com
Niemal wszyscy z nas dużo pracuje, ażeby utrzymać własny stan majątkowy oraz jak najwyższy standard istnienia dla własnych dzieci. Jednak każdy musi odprężać się, ponieważ uzasadniono w sposób naukowy pewny związek między zbytnio dużym wysiłkiem intelektualnym, a pojawianiem się niektórych chorób umysłowych.


Gdzie zatem można by odpocząć? Część z nas mieszkających w miasteczkach posiada dla przykładu familie na wsi albo posiada tak komfortową okoliczność, że kupiło już jakąkolwiek letniskową nieruchomość.

Zabezpieczenie placu budowy - na co w ogóle to robić?

 • Posted on: 11 March 2019
 • By: addmean
Schody żelbetowe
Author: Steve Snodgrass
Source: http://www.flickr.com/photos/stevensnodgrass/2450012754/sizes/l/
W czasie budowy - nie ważne czego konkretnie - bardzo ważne jest chronienie nie tylko osób, które wykonują to zadanie, lecz także potencjalnych "poszkodowanych", gdyż w rzeczywistości nigdy nie wiadomo, co na takiej budowie może się stać.

Dlaczego płyty wiórowe są doskonałym wyjściem?

 • Posted on: 11 March 2019
 • By: addmean
Płyty pilśniowe
Author: hisks
Source: http://www.sxc.hu
Płyty wiórowe nie są czymś nowym. Jednakże i tak z pewnością warto poruszyć kwestie powiązane z nimi. Pewnie w szczególności zainteresowani postawieniem domku - no powiedzmy, że letniskowego, będą mocno zainteresowani tym artykułem. Najważniejsze jest to, aby w żadnym wypadku nie myśleć, iż płyty wiórowe są już przeżytkiem. Zasadniczo to sytuacja jest taka, że płyty wiórowe są najbardziej wskazane. Zwłaszcza interesujące są polskie płyty. Należy zwrócić uwagę, że akurat w naszym kraju w dalszym ciągu przemysł drzewny ma się doskonale.

Które drzwi mogą stanowić znakomicie bezpieczeństwo naszego domu?

 • Posted on: 26 February 2019
 • By: addmean
drzwi świdnica
Author: DiamondBack Truck Covers
Source: http://www.flickr.com
W jakimkolwiek lokalu znajdują się różnego rodzaju wejścia. Te najlepsze, najbardziej wytrzymałe to naturalnie wejścia zewnętrzne. Inne są te do łazienki, odmienne balkonowe, a jeszcze inne bywają drzwi do każdego z pokojów.


Wiele osób, jakie akurat finalizuje konstrukcję swego domu zastanawia się, w jakim miejscu najtaniej można by je zakupić.

Nieruchomości w Warszawie - co opłaca się wybrać?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
nowe mieszkania praga południe
Author: Pratheesh Prakash
Source: http://www.flickr.com
Kupno mieszkania na pewno znajdują się na liście każdego z nas - rozchodzi się tu o listę z rzeczami, które pragniemy zrealizować. Dzisiejszy rynek proponuje ogromny Wybór nieruchomości, zarówno po remoncie, jak także kompletnie nowych.


Idealnie jest, jeśli liczba mieszkań dostępnych na rynku w przybliżeniu odpowiada oczekiwaniom mieszkańców.