Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Kupno

O jakich kwestiach pamiętać zakupując mieszkanie? Jakie sprawy są najbardziej istotne? Jakie wytyczne brać pod uwagę?

 • Posted on: 13 June 2020
 • By: addmean
Budynek
Author: christopher_brown
Source: http://www.flickr.com
Jak planujemy Kupno mieszkania to należy przemyśleć wiele rzeczy. Wiemy, iż to jedna z najważniejszych decyzji w całym życiu, więc odpowiednie przygotowanie oraz rozeznanie to kwestia na pewno najważniejsza. Przede wszystkim musimy wiedzieć, czego pragniemy, czyli to jak duży metraż nas interesuje, w jakiej dzielnicy, a na pewno jakie to powinno być mieszkanie: z rynku wtórnego czy pierwotnego?


Tego typu kwestie są podstawowe, lecz wiele osób w sumie podchodzi do nich zbyt nonszalancko.

Jak zakupić mieszkanie – poradnik krok po kroku

 • Posted on: 8 June 2020
 • By: addmean
dom modułowy
Author: Wolf System
Source: Wolf System
Planujesz Kupno mieszkania? Nim wybierzesz wyśnione lokum, przeczytaj nasz praktyczny przewodnik kupna apartamentu. Informacje owe ułatwią Ci podjęcie tej ważnej decyzji.


Na co zwrócić uwagę przy zakupie apartamentu? Oprócz jego metrażu i rozkładu, niesłychanie istotna będzie lokalizacja nieruchomości.

W jakim miejscu mogłyby osiedlić się persony, które okazują się być już zmęczone szybkim trybem funkcjonowania?

 • Posted on: 26 February 2020
 • By: addmean
programowanie Java
Author: Iwan Gabovitch
Source: http://www.flickr.com
Niemal wszyscy z nas dużo pracuje, żeby utrzymać własny stan posiadania oraz jak największy standard istnienia dla naszych potomków. Jednak wszelki powinien odprężać się, ponieważ uzasadniono naukowo pewny związek między zbytnio znacznym wysiłkiem umysłowym, a powstawaniem pewnych dolegliwości umysłowych.


Gdzie zatem można odpocząć? Część z nas mieszkających w miastach posiada dla przykładu familie w wioskach albo posiada tak wygodną sytuację, iż nabyło już jakąś letniskową działkę.

Nabywanie różnych działek na terenie Drawska Pomorskiego

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
budowy
Author: Hotel Arthur
Source: http://www.flickr.com
Różne nieruchomości cieszą się wielka popularnością spośród osób poszukujących nowych domów. Dzieje się tak zatem, iż dużo ludzi zainteresowanych będzie kupnem mieszkania stojącego na dobrze dużej działce, na której są mogły postawić coraz jakieś pomieszczenie gospodarcze albo po prostu urządzić miejsce na grilla.

Jeśli poszukujesz wygodnego i pięknego mieszkania nad morzem trafnym rozwiązaniem są mieszkania Gdańsk deweloper

 • Posted on: 27 December 2019
 • By: addmean
mieszkanie w Gdańsku
Author: kishjar?
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę chyba każda osoba na całym świecie chciałby mieć swoje własne lokum lub swój osobisty dom. Nie ma się czemu dziwić, gdyż to właśnie swoje osobiste cztery ściany są takim miejscem, w którym wolno wypocząć od pracy, nauki, po prostu nudnej codzienności i rzeczywistości.

Osprzęt elektryczny wykorzystywany w warunkach domowych musi być jak najwyższej jakości.

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
puszki hermetyczne
Author: Billie Ward
Source: http://www.flickr.com
Jednym z etapów wykańczania domu jest naturalnie wykorzystanie odpowiedniego osprzętu elektrycznego, za pomocą którego będziemy posiadali na bieżąco dostęp do elektryczności. Ceny za prąd należą do jednych z najważniejszych opłat, jakie nadchodzi nam uiszczać, toteż warto zaopatrzyć się w taki osprzęt, jaki pozwoli jak najlepsze wydatkowanie elektryczności w domowych pomieszczeniach.

Jak wygląda poszukiwanie apartamentu u nas?

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
kompleks apartamentów
Author: Artem Svetlov
Source: http://www.flickr.com
Niezwykle dopracowana oferta deweloperska, co jest obecnie dawana do dyspozycji przez naszą firmę, spełnia najważniejsze potrzeby oraz wymogi nawet szczególnie potrzebujących klientów. To właśnie idealne dopasowanie propozycji powoduje prędkie odnalezienie niezbędnych ofert, natomiast cena apartamentów jest wyjątkowo zrównoważona. Najlepszym wyborem okazuje się zwrócenie się ze swoimi kryteriami do naszego specjalisty, który w niedługim czasie dopasuje odpowiednią opcję, z której bezsprzecznie będziemy zadowoleni.

Wrocław - niesłychanie piękne miasto, gdzie bez wątpienia warto budować swoją przyszłość

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
drzwi wewnętrzne pełne
Author: RuckZuck
Source: http://echopr.pl/PRASA/tetyda_pelne_duze.jpg
Bez wątpienia każdy z nas marzy o własnym miejscu na ziemi, gdzie mógłby uciec przed światem i wypocząć po ciężkim dniu pracy na łonie rodziny.

Zabezpieczenie placu budowy - na co w ogóle to robić?

 • Posted on: 11 March 2019
 • By: addmean
Schody żelbetowe
Author: Steve Snodgrass
Source: http://www.flickr.com/photos/stevensnodgrass/2450012754/sizes/l/
W czasie budowy - nie ważne czego konkretnie - bardzo ważne jest chronienie nie tylko osób, które wykonują to zadanie, lecz także potencjalnych "poszkodowanych", gdyż w rzeczywistości nigdy nie wiadomo, co na takiej budowie może się stać.

Dlaczego płyty wiórowe są doskonałym wyjściem?

 • Posted on: 11 March 2019
 • By: addmean
Płyty pilśniowe
Author: hisks
Source: http://www.sxc.hu
Płyty wiórowe nie są czymś nowym. Jednakże i tak z pewnością warto poruszyć kwestie powiązane z nimi. Pewnie w szczególności zainteresowani postawieniem domku - no powiedzmy, że letniskowego, będą mocno zainteresowani tym artykułem. Najważniejsze jest to, aby w żadnym wypadku nie myśleć, iż płyty wiórowe są już przeżytkiem. Zasadniczo to sytuacja jest taka, że płyty wiórowe są najbardziej wskazane. Zwłaszcza interesujące są polskie płyty. Należy zwrócić uwagę, że akurat w naszym kraju w dalszym ciągu przemysł drzewny ma się doskonale.

Które drzwi mogą stanowić znakomicie bezpieczeństwo naszego domu?

 • Posted on: 26 February 2019
 • By: addmean
drzwi świdnica
Author: DiamondBack Truck Covers
Source: http://www.flickr.com
W jakimkolwiek lokalu znajdują się różnego rodzaju wejścia. Te najlepsze, najbardziej wytrzymałe to naturalnie wejścia zewnętrzne. Inne są te do łazienki, odmienne balkonowe, a jeszcze inne bywają drzwi do każdego z pokojów.


Wiele osób, jakie akurat finalizuje konstrukcję swego domu zastanawia się, w jakim miejscu najtaniej można by je zakupić.

Nieruchomości w Warszawie - co opłaca się wybrać?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
nowe mieszkania praga południe
Author: Pratheesh Prakash
Source: http://www.flickr.com
Kupno mieszkania na pewno znajdują się na liście każdego z nas - rozchodzi się tu o listę z rzeczami, które pragniemy zrealizować. Dzisiejszy rynek proponuje ogromny Wybór nieruchomości, zarówno po remoncie, jak także kompletnie nowych.


Idealnie jest, jeśli liczba mieszkań dostępnych na rynku w przybliżeniu odpowiada oczekiwaniom mieszkańców.