Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

koszty

Malowanie domu wydaje się być stosunkowo proste, ale trzeba osłonić wszelkie domowe meble i urządzenia

 • Posted on: 3 June 2020
 • By: addmean
dekoracja
Author: Bruk-Bet®.
Source: Bruk-Bet®.
Remont mieszkania z reguły nigdy nie kojarzy się miło. Fakt, pragniemy odświeżyć wystrój swego mieszkania, ale przerażają nas brud, harmider i koszty.

W ostatnim czasie bardzo modne stało się granulowanie różnych artykułów w wielu dziedzinach przemysłu

 • Posted on: 22 April 2020
 • By: addmean
Kominek Bach marki Optiflame sposób na oryginalną aranżację
Author: Optiflame
Source: Optiflame
XXI wiek obfITuje w ogrom przeróżnych udogodnień, które funkcjonują niemal we wszystkich działach przemysłu - granulowanie jest jednym z nich. Przy czym mamy możliwość granulować masę różnych artykułów - na przykład pasze albo przykładowo nawozy.


Jeśli przykładowo jesteśmy rolnikiem i mamy zwierzęta, to chcemy zamawiać dla nich świetną paszę, aby były zdrowe.

W jaki sposób otworzyć własny hotelik?

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
warszawa
Source: pixabay.com
Hotel stanowi atrakcyjną formę prowadzenia działań dla osób, jakie stawiają na zyski z branży turystycznej. Pensjonat może przynosić przychody właściwie o każdej porze roku, kiedy jest stosownie do tego przystosowany.


Branża turystyczna przynosi największe przychody w sezonach feryjnych oraz wakacyjnych.

Planujesz zmienić okna w swoim mieszkaniu? Porządnie się zastanów, żeby wybrać najodpowiedniejsze elementy dla siebie

 • Posted on: 4 September 2019
 • By: addmean
Kraków, Wawel
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
Okna to elementarne elementy wszystkich domów, a ich wybór oddziałuje na wygodę mieszkania we wnętrzach, jak także na koszty związane z ich ogrzewaniem. Przy wymianie albo zakładaniu nowych elementów trzeba właściwie się namyśleć, żeby wybrać te najlepsze.


Na Dolnym Śląsku najlepiej we Wrocławiu

Od czasu do czasu warto pomyśleć o przygotowaniu własnego projektu

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
galeria handlowa
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting
Jeżeli pragniemy to od razu możemy kupić projekty domów. Jeśli nie pragniemy zbyt dużo godzin marnować na przygotowanie projektu domu, lub na przykład obawiamy się, że nie natrafimy na architekta, który spełni wszystkie nasze wizje w tej sprawie, to z pewnością warto sprawdzić, jakie projekty domów proponowane są na przeróżnych stronach internetowych.

Przemysł budowy mieszkań w Rzeszowie- jak będzie funkcjonować w tym roku?

 • Posted on: 1 June 2019
 • By: addmean
Mieszkanie na sprzedaż
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Od stycznia tego roku zwiększyła się minimalna wartość wkładu własnego dla ludzi korzystających z zobowiązań hipotecznych. Pomyślne stopy procentowe i trwałe koszty mieszkań powodują że zaciekawienie kupnem mieszkań (Rzeszów) w żadnym razie nie zmniejsza się. Koszty mieszkań w Polsce utrzymują się na zbliżonym pułapie już od kilku miesięcy.

Jakie rusztowanie powinniśmy wybrać? Na co zwrócić uwagę przed zakupem? Co jest konieczne?

 • Posted on: 21 May 2019
 • By: addmean
rusztowanie
Source: pixabay.com
Jakiego typu rusztowanie dobrze jest wybrać? Na na jakie szczegół zwrócić uwagę przed zakupem? Co jest konieczne? Wybranie systemu rusztowań to decyzja dosyć trudna, jak również droga. Zakup rusztowań jednego systemu oznacza, że klient jest skazany na pewne, użyte tu rozwiązania. Niezbyt dobrana inwestycja wiąże się z dość znacznymi stratami, które są związane ze sprzedażą niezamortyzowanego sprzętu, który nie spełnia wymagań. To też może wpływać na koszty użytkowania.

Liczniki wody to idealne i nowoczesne rozwiązanie technologiczne dla mieszkań czy też przedsiębiorstw

 • Posted on: 19 May 2019
 • By: addmean
wodomierz
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
Liczniki do odczytywania zużywanej wody są montowane w wszelkim budynku, ponieważ jest to oszczędność naszych kosztów. Każdy potrzebuje płacić za faktyczne zużycie wody, a nie prognozowane użycie. Naliczenie ryczałtu wynika wtedy, kiedy nie przekażemy na czas instytucji zajmującej się rozliczaniem kosztów za zużycie wody. Dodatkowo dzięki licznikom wody płacimy jedynie to, co sami zużyliśmy, natomiast nie za cały dom, co jest przydatne dla ludzi, którzy mieszkają w domu wielorodzinnym.

Od początkowego rysunku do budowy- projektowanie upragnionego domu

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
Decydując się na budowę i gospodarowanie własnego domu, warto udać się do wykwalifikowanych pracowników. Dzięki swoim zdolnościom i wieloletniemu doświadczeniu z pewnością pomogą spełnić zachcianki niejednego klienta, który zechciałby spędzać czas w idealnym domu.

Projekt domu jednorodzinnego musi być wykonany przez doświadczonego architekta, dlatego najlepiej będzie, jeśli skorzystamy z usług profesjonalnej agencji

 • Posted on: 27 April 2019
 • By: addmean
projektowanie
Author: Multi
Source: Multi
Budowa domu to spore przedsięwzięcie, do którego powinniśmy przygotować się dość skrupulatnie. Zacząć powinniśmy na pewno od zastanowienia się, jak chcemy mieszkać: ile potrzeba jest nam pomieszczeń, jaki preferujemy styl domów, czy wolimy dużą przestrzeń czy może przytulne wnętrza. Od tego typu pytań zależy oczywiście projekt domu jednorodzinnego, który jest kluczowy do postawienia gotowej konstrukcji.

Bajeczne inwestycje mieszkaniowe w kraju, gdzie należy patrzeć?

 • Posted on: 14 April 2019
 • By: addmean
Nowoczesne wnętrze
Source: pixabay.com
Obecnie, znalezienie wyśnionego apartamentu nie eksponuje sobą większego problemu. Całokształt rozbija się o wielkość posiadanego do zainwestowania kapitału. Na mapie miejsc, które wchodzą w poczet bardzo godnych zaufania od dawna nadrzędną pozycję sprawuje Wrocław.

W jaki sposób wyselekcjonować projekt domku mądrze?

 • Posted on: 9 February 2019
 • By: addmean
Zielona energia dla domu
Author: Chris Potter
Source: flickr.com
W natłoku parunastu tysięcy osiągalnych na krajowym rynku projektów typowych, trudno jest zdecydować o najlepszym rozwiązaniu architektonicznym gwarantującym równocześnie ciekawy wygląd, ergonomiczność i na dodatek jeszcze energooszczędność, która szczęściem robi się nieuniknionym kierunkiem przyszłości budownictwa.

Pages