Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

komputer

W przypadku kłopotów z produktem oddaj go do serwisu technicznego

 • Posted on: 9 October 2019
 • By: addmean
uprawnienia
Author: Dennis van Zuijlekom
Source: http://www.flickr.com
Rozwój techniki sprawił, że nierzadko operujemy przeróżnymi sprzętami mogącymi, które mogą generować pewne kłopoty przy użytkowaniu. Sprzęty, których używamy w domu czy usługi, które oferuje się nam w sieci często wymagają trochę bardziej rozległej wiedzy w temacie technologii, niż sądzili ich projektanci.


Jednym z najczęściej obserwowanych w ostatnim czasie problemów jest kłopot z konfiguracją routera umożliwiającego korzystanie z sieci przez wielu domowników, bądź dekodera do odbierania telewizji cyfrowej.

W jaki sposób chronić się przed atakiem hakerów, kiedy serfujemy po cyberprzestrzeni?

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
konstrukcja
Author: ▓▒░ TORLEY ░▒▓
Source: http://www.flickr.com
Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą rzeczywistość bez dostępu do Sieci. Wirtualna przestrzeń zdążyła już albowiem naznaczyć niemal każdą dziedzinę naszej działalności.


Siedząc przed monitorem komputera i popijając gorącą kawę płacimy rachunki za czynsz, gaz, komórkę; studiujemy; pracujemy, robimy zakupy i komunikujemy się z osobami na drugim końcu kuli ziemskiej.

Nowoczesne rozwiązania idealne dla wszystkich przedsiębiorców

 • Posted on: 9 March 2019
 • By: addmean
Piła
Author: Power Sound
Source: http://hurtowniazabawek.pl
Nowoczesna produkcja opiera się na zaawansowanych maszynach. Niewiele ludzi wie, jak są budowane części do pralek, komputerów, czy domów. Jeszcze kilkanaście lat temu budowy ciągnęły się zdecydowanie zbyt długo.

Zasilacze będą niesamowicie użyteczne przy przeróżnych urządzeniach

 • Posted on: 26 February 2019
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
Istnieje sporo urządzeń w które powinniśmy inwestować
Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że istnieje niesamowicie wiele sprzętów, które mogą wspomagać nasze funkcjonowanie, albo mogą spowodować, że inne urządzenia z których będziemy korzystać, będą lepiej chronione. Dlatego tak istotne będzie to, żebyśmy wiedzieli, w jakie urządzenia inwestować i na co trzeba wydać pieniądze.

Gry online – dlaczego tak wiele osób lubi w nie grać? Sprawdź ich atuty

 • Posted on: 19 December 2018
 • By: addmean
komputer
Author: Jason Cartwright
Source: http://www.flickr.com
Gry planszowe straciły na swej popularności, w chwili, gdy pojawiły się gry online. To teraz jeden z najchętniej wykorzystywanych sposobów na doskonałą rozrywkę nie tylko dla młodych ludzi. Grają tak samo nastolatki, jak też osoby dorosłe, które starają się mieć choć odrobinę czasu na ulubioną grę i oderwać się od codziennych obowiązków. Tak wiele ludzi je uwielbia, a do tego cechują się niezaprzeczalnymi atutami. Jakimi?

W jaki sposób działa program ips?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
pit online 2017
Warto się przyjrzeć wszystkim pomocom, jakie będą nam oferowane kiedy chodzi o uzupełnienie rozliczeń rocznych. Tylko wówczas będziemy mieli pewność, że korzystamy z odpowiedniego źródła oraz że wszystko zrobimy prawidłowo.


Czy pragniemy wypróbować program ips?


Musimy zaznaczyć, że na rynku istnieje wiele programów, które powstały z myślą o tym, aby ułatwić nam uzupełnianie pita.

Posiadasz za dużo niezajętego czasu? Więc nie siedź apatycznie

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
płyta blu-ray
Author: Robert
Source: http://www.flickr.com
Często narzekamy na małą ilość czasu, ale paradoksalnie, kiedy mamy go zbyt dużo zaczynamy się nudzić. Nie potrafimy znaleźć sobie zajęcia, jesteśmy gotowi i czekamy zdaje się na konkretny impuls, który napędzi nas do działania. Tymczasem istnieje mnóstwo pomysłów na spędzenie wolnego czasu, oto kilka z nich.