Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

komin

Kominy przemysłowe muszą być budowane zgodnie z zaleceniami budowlanymi

 • Posted on: 10 December 2022
 • By: addmean
pozwolenie
Author: Coram Poland
W wielu przeróżnych miastach, zwłaszcza w tych, w których znajdują się różnorakie fabryki, mamy możliwość spotkać się z kominami. Spełniają one ważną funkcję, dlatego musimy posiadać świadomość, że funkcjonują dokładnie tak jak powinny.


Kominy przemysłowe muszą być właściwie oświetlone


Gdy otwieramy jakąś fabrykę oraz zaznaczymy, że konieczny nam będzie komin, przez który będzie uciekać wszystko co będziemy mieli do spalenia, to należy przypilnować, aby wszystko okazało się być wykonane w właściwy sposób.

Czym palić oszczędnie jak też ekologicznie?

 • Posted on: 3 March 2022
 • By: addmean
Płytki z kamienia
Author: ROGALA
Source: ROGALA
Strzelające szczapy drzewa w palenisku wprowadzają nas w błogi nastrój. Drewno na opał jest względnie tanie, przykładowo w zestawieniu z węglem kamiennym. Jeśli jednakże troszczymy się o środowisko oraz szkoda nam wycinanych następnych hektarów lasu, warto rozpatrzeć inne opałowe materiały.

Jak zaaranżować salon? Poznaj podstawowe wytyczne

 • Posted on: 23 January 2022
 • By: addmean
zakupy
Author: hichem Merouche
Source: http://www.flickr.com
Umiejętne dopasowanie mebelków, akcesoriów czy też kolorystyki to zagadnienie tylko z pozoru proste dla każdego.


Jakiego typu zasad przestrzegać, aby nie wprowadzić do pokoju dziennego niekoniecznego chaosu? Nowoczesne pomieszczenia stwarzane przez ekspertów w dziedzinie aranżacji pomieszczeń zachwycają swą designerską estetyką, umiejętnie wyzyskaną przestrzenią jak też funkcjonalnością dopracowaną w każdym najmniejszym pierwiastku.

Jak działa klimatyzator i jaki klimatyzator najlepiej wybrać do biura?

 • Posted on: 21 January 2022
 • By: addmean
Mieszkania w Gdańsku
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zamierzamy zakup klimatyzatora do biura, jesteśmy postawieni przed dylematem czy korzystniej będzie kupić klimatyzator przenośny, czy lepiej nabyć schładzacz ścienny tzw. split.


Klimatyzator jest to urządzenie, które ma za obowiązek zredukować temperaturę powietrza, która panuje w pomieszczeniu.

Jaki kominek wybrać? Najważniejsze dane dla osób zastanawiających się nad odpowiednim kominkiem dla naszych potrzeb

 • Posted on: 14 January 2022
 • By: addmean
biuro
Author: Armstrong
Source: Armstrong
Kominki będą coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w naszych domach, szczególnie w nowoczesnym budownictwie. Mnóstwa projektantów i architektów decyduje się na kreowanie wnętrz, w którym główną rolę odgrywa właśnie kominek.

Obróbki blacharskie na terenie miasta Wrocław - czyli, miejscy blacharze atakują!

 • Posted on: 7 October 2021
 • By: addmean
miejsce
Author: businessforward
Source: http://www.flickr.com
Jakimi rzeczami różni się robota blacharza od pracy dekarza? W jakich miejscach stosuje się produktów obrobionych poprzez blacharza? Gdzie istnieje możliwość szukać takiej osoby wewnątrz interesującym nas dzisiaj miasteczku Wrocław oraz ile w rzeczywistości w przybliżeniu powstało tam takiego typu przedsiębiorstw? To wszystko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając najmniejszego problemiku znajdziesz w środku naszego nowego - świeżuteńko co napisanego - felietoniku!


Jak to łatwo się zorientować, nasz pisany dzisiaj temat obejmuje obróbki blacharskie, a konkretniej obróbki blacharskie Wrocław.