Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

komfort

Zakup nowo wybudowane mieszkanie we Wrocławiu, tam na pewno można odnaleźć ciekawe obiekty

 • Posted on: 24 November 2022
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu nie brak atrakcyjnych miejsc do zamieszkania, zatem osoby, które zamierzają zakupić tam dom, mają w czym wybierać. Cały czas rozpoczynane są tu nowe inwestycje deweloperskie, zatem obiektów mieszkaniowych przybywa w dosłownie każdej dzielnicy miasta.


Chcesz kupić nowe mieszkanie Wrocław bez wątpienia ci się spodoba

Klimatyzacja – czy wskazane jest się dzisiaj decydować na jej zamontowanie oraz jaki klimatyzator należy kupić?

 • Posted on: 23 November 2022
 • By: addmean
Author: LARS
Polskie lato bywa coraz bardziej gorące. Jest to skorelowane przede wszystkim z postępującym efektem cieplarnianym. Przeważnie remedium na uciążliwe temperatury jest unikanie słońca i picie dużej ilości wody. W sklepach, biurach czy lokalach usługowych z kolei standardem jest już klimatyzacja.

Zaawansowane Technologicznie plany małych domów

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
projekt domu
Author: ZZ Bottom
Source: http://www.flickr.com
Od kilkunastu lat panuje moda budowania niewielkich budynków mieszkalnych. Nie ma znaczenia to, aby budynek miał duży metraż, lecz to, aby przestrzeń została jak najbardziej optymalnie zagospodarowana. Projektanci stawiają na komfort użytkowania oraz oryginalny design projektowanych budynków, co dla kupującego przynosi kilka korzyści.
Po pierwsze mniejszy dom wiąże się z ograniczonym nakładem pieniężnym.

Zakup drzwi jest istotną kwestią, nie zaniedbaj żadnego detalu, który ma znaczenie dla komfortu oraz bezpieczeństwa

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
drzwi wewnętrzne
Author: INVADO
Source: INVADO
Drzwi zaliczane są do głównych przedmiotów, jakie kupuje się do nowego mieszkania. Potrzebne są zarówno porządne drzwi zewnętrzne, jak i skrzydła drzwiowe prowadzące do kolejnych pomieszczeń. Wyborowi drzwi należy poświęcić troszeczkę więcej uwagi, bo od nabytego wzoru zależeć będzie komfort ich używania, odczucia estetyczne, jak też zabezpieczenie mieszkania.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub drobne renowacje, wymagają specjalnego planu, a przede wszystkim solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie powinno się zaczynać bez rozważenia wcześniej opracowanego harmonogramu. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, zobacz, jak zorganizować czynności z nim związane, czy układanie paneli jest trudne, gdzie najszybciej znajdziemy hydraulika i kto profesjonalnie wykona usługi elektryczne, gdy padnie nam instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy ogrom ofert dotyczących prac remontowych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania ścian, wymiany okien i drzwi lub układania paneli.

Jaki kocioł c.o. nabyć? Informator dla kupujących

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Drzwi przesuwne do biura
Author: Alwood
Source: Alwood
Zanim wybierzesz kocioł c.o., powinieneś zdecydować się na typ opału, typ pieca c.o. oraz sposób podgrzewania c.w.u. Podpowiadamy, na co koniecznie kierować uwagę, aby Wybór kotła był trafiony, natomiast cena nagrzewania jak najmniejsza.


Często, zdając się na opinie „fachowców” montujemy bardzo dobre kotły wodne renomowanych firm, które jednak w naszym domku nie zdają egzaminu.

Ważne szczegóły przy budowie domu

 • Posted on: 27 June 2022
 • By: addmean
Projekt domu Murena pracowni MTM STYL
Większość z nas mierzy się z tematem budowania swojego domu. Jedni zlecają wszystko wyspecjalizowanym firmom, inni sami biorą się za układanie cegieł. Jeszcze inni szukają pomocy w internecie. Ciekawe projekty domów i nie tylko odnaleźć można w serwisie budowlanym Projektoskop.|Portal budowlany Projektoskop to głównie rozbudowana wyszukiwarka, gdzie można znaleźć ciekawe projekty domów.

Współczesne technologie a oświetlenie : jak możemy ułatwić sobie skorzystanie z instalacji oświetleniowych dzięki inteligentnemu oprogramowaniu?

 • Posted on: 8 June 2022
 • By: addmean
dom - płótno
Author: Alejandro
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesne budownictwo niezwykle chętnie wykorzystuje zewnętrzne oświetlenie. Potrafi ono nie tylko dodawać wdzięku nowo postawionej budowli, lecz również spełniać dużo zadań użytkowych. Nic zatem dziwnego, że wszelkiego rodzaju lampki i pozostałe, bardziej skomplikowane instalacje oświetleniowe są coraz chętniej preferowane nie tylko przez posiadaczy obiektów publicznych, lecz również i zwykłych mieszkań jednorodzinnych.

W jakim mieście powinno się poszukiwać swojego mieszkania?

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Marcel Heller
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie prywatnego miejsca zamieszkania jest bezsprzecznie priorytetem wielu ludzi na świecie. W dniu nowoczesnym w naszym kraju ciężko jest tymczasem znaleźć odpowiednie mieszkania ze względu na znaczne koszty pieniężne, które przychodzi nam w szeregu przypadków zapłacić. Uwzględniając przy tym poziom naszych dochodów, niezwykle trudno jest odłożyć dostateczną kwotę pieniędzy, dzięki którym będziemy mogli zgodzić się na jego sprawunek. Niemniej natomiast nasza sytuacja nie jest kompletnie beznadziejna.

Jak zakupić mieszkanie – poradnik krok po kroku

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
dom modułowy
Author: Wolf System
Source: Wolf System
Przewidujesz zakup mieszkania? Nim wyselekcjonujesz wyśnione lokum, przejrzyj nasz praktyczny poradnik kupna mieszkania. Informacje owe uproszczą Ci podjęcie bezpiecznej decyzji.


Na co kierować uwagę przy zakupie mieszkania? Prócz jego metrażu jak też rozkładu, nadzwyczaj ważna będzie lokalizacja nieruchomości.

Każdy dom winien kojarzyć się z ostoją, gdzie wszyscy domownicy czują się dobrze, a zwłaszcza bezpiecznie.

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, jak duży jest nasz dom, z pewnością jest on miejscem, gromadzącym ludzi chcących pracować, uczyć się i realizować swoje pasje w poczuciu bezpieczeństwa i stabilności. Jeśli jesteśmy odpowiedzialni za to co dzieje się w naszej rodzinie, to winniśmy troszczyć się o to, by każdego dnia niczego jej nie zabrakło. Nasz dom to miejsce jedyne i niepowtarzalne, stąd też przy jego wykończeniu warto przemyśleć, co zapewni mu najlepszy poziom zabezpieczenia przed niebezpieczeństwami z zewnątrz.

Zastanawiasz się nad wybudowaniem inteligentnego domu? Dowiedz się, czy powinieneś w niego zainwestować

 • Posted on: 7 May 2022
 • By: addmean
Z pewnością nie raz słyszałeś o inteligentnym domu. To nie fantastyka - dzisiaj jest to jak najbardziej możliwe. Nim zaznajomisz się z zaletami z nim się wiążącymi, powinieneś rozeznać się, czym w ogóle jest tego rodzaju dom. Inteligentny dom to przede wszystkim zbiór instalacji, które tworzą zwarty system pozwalający na „kierowanie” naszym lokum oraz urządzeniami w nim się znajdującymi, a zatem m.in. klimatyzacją, oświetleniem czy roletami, które zabezpieczają nas przed słońcem rano.

W jaki sposób zaaranżować miejsce pracy, ażeby równocześnie zadbać o swe zdrowie?

 • Posted on: 4 May 2022
 • By: addmean
kuchnia
Author: Leon Brocard
Source: http://www.flickr.com
Pewnym z kluczowych zadań chlebodawcy, wypływających z przepisów, jest zapewnienie osobie zatrudnionej miejsca sprawowania obowiązków, jakie spełniać będzie wszelakie wymagania BHP.


Pamiętaj, iż ciało ludzkie nie kocha siedzącego trybu życia, stąd bardzo ważne jest, żebyś uczynił wszystko, ażeby efektywnie zatroszczyć się o własne zdrowie.

Pages