Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

komfort

Każdy dom winien kojarzyć się z ostoją, gdzie wszyscy domownicy czują się dobrze, a zwłaszcza bezpiecznie.

 • Posted on: 16 February 2020
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego, jak wielki jest nasz dom, bez wątpienia jest on miejscem, łączącym ludzi chcących pracować, uczyć się i realizować swoje pasje w poczuciu bezpieczeństwa i stabilności. Jeżeli jesteśmy odpowiedzialni za losy naszej rodziny, to winniśmy troszczyć się o to, aby każdego dnia niczego jej nie zabrakło. Nasz dom to miejsce wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego też przy jego wykończeniu warto przemyśleć, co zagwarantuje mu optymalny poziom zabezpieczenia przed niebezpieczeństwami z zewnątrz.

Klimatyzacja – czy wskazane jest się dzisiaj decydować na jej zamontowanie oraz jaki klimatyzator należy kupić?

 • Posted on: 9 February 2020
 • By: addmean
Author: LARS
Polskie lato bywa coraz bardziej upalne. Jest to powiązane głównie z postępującym efektem cieplarnianym. Przeważnie lekiem na uciążliwe temperatury jest unikanie słońca i picie odpowiedniej ilości wody. W sklepach, biurach czy lokalach usługowych natomiast standardem jest już klimatyzacja.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 10 January 2020
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub drobne renowacje, wymagają właściwego planu, a przede wszystkim solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie powinno się zaczynać bez przemyślenia jego kolejnych etapów. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, dowiedz się, jak zorganizować prace budowlane, czy układanie paneli to ciężkie zadanie, gdzie najszybciej odszukamy hydraulika i kto profesjonalnie wykona usługi elektryczne, gdy padnie nam instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy bardzo wiele ofert dotyczących prac budowlanych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania mieszkań, wstawienia okien i drzwi oraz układania paneli.

Zakup nowo wybudowane mieszkanie we Wrocławiu, tam na pewno można odnaleźć ciekawe obiekty

 • Posted on: 6 January 2020
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu nie brak fajnych miejsc do zamieszkania, zatem osoby, które zamierzają zakupić w tym mieście dom, mają w czym wybierać. Wciąż podejmowane są tutaj nowe inwestycje deweloperskie, więc mieszkań przybywa w dosłownie każdej dzielnicy miasta.


Zamierzasz zakupić nowe mieszkanie Wrocław bez wątpienia ci się spodoba

Kleje do betonu to istotny budulec, jeżeli oczekuje nas naprawa balkonu

 • Posted on: 12 November 2019
 • By: addmean
kadr - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Obecnie coraz więcej ludzi indywidualnie postanawia poprawić przeróżnego typu awarie w domu. Należy przyznać, że to najprostsze wyjście, bowiem zamawianie fachowca wielokrotnie zajmuje sporzej czasu i również wymaga gro pieniędzy.

Jak zakupić mieszkanie – poradnik krok po kroku

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
dom modułowy
Author: Wolf System
Source: Wolf System
Przewidujesz Kupno mieszkania? Zanim wybierzesz wymarzone lokum, przeczytaj nasz praktyczny poradnik kupna mieszkania. Informacje owe uproszczą Ci podjęcie bezpiecznej decyzji.


Na co zwrócić uwagę przy kupnie apartamentu? Prócz jego metrażu jak też rozkładu, nadzwyczaj ważna będzie lokalizacja nieruchomości.

Współczesne technologie a oświetlenie : jak możemy ułatwić sobie skorzystanie z instalacji oświetleniowych dzięki inteligentnemu oprogramowaniu?

 • Posted on: 24 October 2019
 • By: addmean
dom - płótno
Author: Alejandro
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesne budownictwo bardzo chętnie stosuje zewnętrzne oświetlenie. Może ono nie jedynie dodawać wdzięku nowo postawionej budowli, lecz również spełniać wiele zadań użytkowych. Nic zatem dziwnego, że wszelkiego typu lampki i inne, bardziej skomplikowane instalacje oświetleniowe będą coraz chętniej wybierane nie tylko poprzez właścicieli przedmiotów publicznych, ale również i zwykłych domów jednorodzinnych.

Zastanawiasz się nad wybudowaniem inteligentnego domu? Dowiedz się, czy powinieneś w niego zainwestować

 • Posted on: 3 October 2019
 • By: addmean
Na pewno nie raz słyszałeś o inteligentnym domu. To nie fantastyka - obecnie jest to jak najbardziej możliwe. Nim zaznajomisz się z atutami z nim się wiążącymi, powinieneś rozeznać się, czym w ogóle jest inteligentny dom. Inteligentny dom to najogólniej rzecz biorąc zbiór instalacji, które tworzą zwarty system umożliwiający „dowodzenie” naszym lokum oraz urządzeniami w nim się mieszczącymi, a zatem m.in. klimatyzacją, oświetleniem czy roletami, które zabezpieczają nas przed słońcem rano.

Zamów altankę do swojego ogródka, to sposób na wspaniały wypoczynek w przyjemnym otoczeniu, bez względu na warunki atmosferyczne.

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
portret - mieszkanie
Author: Grzesiek
Source: http://www.flickr.com
Szczęśliwcy, którzy przy swoich domach posiadają również ogródki, chętnie spędzają w nich czas, odpoczywając, wykonując prace ogrodnicze, jak również radując się otaczającą zielenią.

Zainwestuj w sprawdzone rozwiązania w własnym hotelu

 • Posted on: 13 July 2019
 • By: addmean
Drzwi wewnętrznych RICHELIEU
Author: www.invado.pl
Source: www.invado.pl
Jeśli prowadzisz hotel, określone rozwiązania są już normą więc musisz o tym wiedzieć. Nie raz nie są one nazbyt kosztowne ale wręcz umożliwiają zaoszczędzenie pieniędzy.


Każdy ceniony przedsiębiorca śledzi wszelkie trendy pojawiające się na rynku świadczonych przez niego usług.

Jeśli przygotowujemy się do postawienia osobistego mieszkania skorzystajmy z działalności, robiącej projekty domów z kosztorysem

 • Posted on: 14 June 2019
 • By: addmean
Rzut architektoniczny budynku
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie osobistego lokum jest dla wielu ludzi jednym z najistotniejszych marzeń, które posiadają. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ jest to tego typu miejsce, do którego wraca się po nieraz najtrudniejszym dniu w pracy i po dawien trudnych zmaganiach życia powszedniego.

Zadbaj o dobre drzwi we własnym domu

 • Posted on: 31 May 2019
 • By: addmean
Drzwi zewnętrzne
Author: Rhonda Oglesby
Source: http://www.flickr.com
Bardzo łatwo można wymienić sporo rozmaitych czynników które w ogromnym wręcz stopniu wpływają na to, czy nasz dom będzie takim miejscem, w którym będziemy mogli mieszkać z pełną przyjemnością. Jeśli tylko chcielibyśmy zatem cieszyć się w życiu codziennym rzeczywiście zadowalającym poziomem wygody, to obowiązkowo musimy zadbać o wszystkie z nich z jak najwyższą uwagą.

Jak prędko oraz wygodnie rozliczyć się z fiskusem?

 • Posted on: 26 May 2019
 • By: addmean
spadki na forexie
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Zgodnie z tym co wspomniał w przyszłości północnoamerykański prezydent Ben Franklin, w życiu pewne są tylko dwie rzeczy: śmierć oraz podatki. Przeto jeżeli pragniemy żyć jednogłośnie z fiskusem, do ostatnich dni kwietnia każdego roku złóżmy swą proklamację podatkową do fiskusa.

Pages