Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Kolor

Przed Wami robienie schodów w domu? To gigantyczne wyzwanie!

 • Posted on: 10 February 2020
 • By: addmean
atesty
Author: Stefano Montagner
Source: http://www.flickr.com
Mieszkania dwupoziomowe czy domy to bez wątpienia obiekt pożądania pośród wielu ludzi. Któż z nas nie chciałby mieć własnego domu z pięknym ogrodem? To praktycznie pytanie retoryczne, bowiem zdecydowanie zdecydowana większość osób nie pogardziłaby tego rodzaju prezentem od życia.

Twój dom kwalifikuje się do odmiany czy też zamarzyła Ci się zmiana czegokolwiek.

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
zakupy
Nieważny jest powód, istotne, iż zarówno w środku jak i od zewnątrz sposobów na zmiany jest faktycznie wiele i wszystko zależy od naszego gustu.


Niesłychanie popularnym rozwiązaniem na odmienienie Wnętrza salonu bywa kamień dekoracyjny.

Wybór drzwi wewnętrznych

 • Posted on: 7 July 2019
 • By: addmean
drzwi
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Drzwi są istotnym elementem w naszych wnętrzach. Sprawują funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Nosząc się z zamiarem ich kupna wskazane jest zwrócić uwagę na pewne aspekty.Wiedzmy, że drzwi nie powinny wnętrza przytłoczyć. Do małego mieszkania nie są wskazane ani pełne, ani bardzo ciemne drzwi. Wnętrze nabierze uroku gdy będą to drzwi przesuwne, najlepiej przeszklone. Gdy je otworzymy, dwa pokoje staną się jednym, większym. Ich zasadniczą zaletą jest to, że w porównaniu z innymi drzwiami oszczędzają miejsce. To rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza gdy zależy nam na połączeniu wnętrz o reprezentacyjnym charakterze, na przykład otwarciu jadalni na salon w chwili rodzinnego przyjęcia. Takiego otwarcia perspektywy nie uzyskamy w przypadku drzwi standardowych, których skrzydło wyróżnia się wizualnie.

Kupowanie frontów do własnych szaf - gdzie znaleźć najlepsze?

 • Posted on: 10 June 2019
 • By: addmean
białe fronty szuflad
Author: Thomas Kohler
Source: http://www.flickr.com
Gdy postanawiamy kupić meble na wymiar wiemy tego, że wszystko od początku do końca samodzielnie będziemy mogli wymyślić. Ale rzeczywistość jest taka, że nie jedynie przy meblach na zamówienie na wiele spraw można mieć wpływ. Również kupując w niektórych sklepach meblowych jest interesująca możliwość. Jeśli sklep meblowy czy to internetowy czy też stacjonarny posiada kreatora do mebli, to będzie można bez problemu powybierać kolor obudowy szafek oraz fronty szuflad.

Gniazdo elektryczne jako złącze, które stanowi fragment maszynerii elektrycznej.

 • Posted on: 7 June 2019
 • By: addmean
gniazda podtynkowe
Author: Grzegorz Latkowski
Source: http://www.flickr.com
Instalacje elektryczne w domu jednorodzinnym to zawiła sieć przewodów o rozmaitych przekrojach i grubościach schowanych w ścianach, w podłogach i stropach. Kable zestawiają się w zespoły i razem biegną do matrycy rozdzielczej, gdzie zabezpieczone są bezpiecznikami.

Jakie zabawki dla dziecka kupować?

 • Posted on: 20 April 2019
 • By: addmean
perspektywa - dom
Author: Chris Wolcott
Source: http://www.flickr.com
Zabawki musi mieć już kilkutygodniowe niemowlę. Rozwijają, bawią, uczą. Jednak mogą być również powodem kłopotów. Jak nabywać zabawki dla niemowlaka, aby były one dla niego w pełni bezpieczne?


Wiele pisze się o tym, iż swe zabawki powinno mieć już wręcz parotygodniowe maleństwo.

Właściwie dobrane wykończenie zewnętrzne to finalny krok, żeby posiadać idealny dom

 • Posted on: 15 April 2019
 • By: addmean
dom mieszkalny
Author: Doug Kerr
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia możemy stwierdzić, iż remont czy rozbudowa domu to temat, jaki stanowi nie lada wyzwanie. Początkowym krokiem jest zawsze zgromadzenie odpowiednich funduszy, oraz planowanie budowy. Czasami bywa tak, iż finalną decyzję o tym, jak będzie prezentował się nasz dom podejmujemy na samym końcu, kiedy na przykład decydujemy w jakim kolorze będzie tynk elewacyjny.

ściany oddzielające, deski na podłogę - sprawdź artykuł

 • Posted on: 30 March 2019
 • By: addmean
panele
Author: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Source: http://www.flickr.com
Ścianka działowa to gatunek ściany wewnętrznej domu. Rozdziela ona pokoje, nie stanowi jednak fragmentu konstrukcyjnego i nie ma właściwości nośnych. Ściana taka winna spełniać przepisowe żądania dotyczące dźwiękoszczelności i wytrzymałości ogniowej. Skasowanie ściany działowej nie burzy konstrukcji obiektu.