Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

klimatyzacja

Klimatyzatory przenośne okazują się być dobrym rozwiązaniem na upały

 • Posted on: 26 November 2019
 • By: addmean
Klimatyzacja
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
Klimatyzatory przenośne mają szansę okazać się stosowane w różnych pomieszczeniach

Warto zaznaczyć, że w czasie gorączek najlepsze dla schłodzenia są klimatyzatory, szczególnie że mamy szansę na nich ustawić jedną temperaturę i będziemy posiadali świadomość, że ona nie będzie się przemieniała. Przez to właśnie należy przemyśleć, czy do domu najlepsze nie okażą się klimatyzatory przenośne, zwłaszcza jeśli siedzimy w jednym pomieszczeniu oraz później przenosimy się do kolejnego, w którym znów spędzamy sporo czasu.

Skuteczne porady na temat wyboru klimatyzacji

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
Klimatyzator monoblokowy
Pomimo iż żyjemy w klimacie umiarkowanym, tropikalne lato czy śnieżna zima nie jest dla nas czymś niezwykłym. Nazywanie klimatyzatorów niepozornymi maszynami o ogromnych możliwościach nie jest przesadne. Dzisiaj, nikt z nas nie wyobraża sobie nowoczesnego lokalu bez klimatyzacji. Dopasowana temperatura jest niezbędna aby zapewnić komfort cieplny pracowników, klientów, a także rangi miejsca.

Klimatyzacja – czy wskazane jest się dzisiaj decydować na jej zamontowanie oraz jaki klimatyzator należy kupić?

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
Author: LARS
Polskie lato bywa coraz bardziej upalne. Jest to skorelowane głównie z postępującym efektem cieplarnianym. Zazwyczaj remedium na problematyczne temperatury jest unikanie słońca i picie stosownej ilości wody. W sklepach, biurach czy lokalach usługowych natomiast standardem jest już klimatyzacja.

Nadchodzą gorące dni, przekonaj się czy twoja klimatyzacja na pewno właściwie funkcjonuje

 • Posted on: 6 April 2019
 • By: addmean
klimatyzator
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl
Kiedy przychodzą upalne dni, przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach może robić się wyjątkowo trudne. Zastałe i duszne powietrze czyni, że komfort bycia w konkretnym wnętrzu znacząco się obniża. By poprawić warunki przebywania w zamkniętych przestrzeniach takich, jak gabinety, lokale usługowe, firmy produkcyjne bądź obiekty handlowe wykorzystuje się klimatyzację.

Filtry mann okazują się być bardzo odpowiednie

 • Posted on: 28 February 2019
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: Mike Prosser
Source: http://www.flickr.com
Różne filtry chronią przed pyłkami

Kiedy nie chcemy, aby do środka przeróżnych sprzętów wdzierały się przeróżnego rodzaju pyłki, które mogą oddziaływać na ich właściwą pracę, to bez wątpienia musimy wspomnieć o tym, aby montować tam filtry. Ale samodzielne ich zakładanie nie starczy, gdyż warto również systematycznie je wymieniać, bo nazbyt zanieczyszczone także nie będą spełniały spodziewanego przez nas zadania.