Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

klimatyzacja

Nadchodzą gorące dni, przekonaj się czy twoja klimatyzacja na pewno właściwie funkcjonuje

 • Posted on: 6 March 2022
 • By: addmean
klimatyzator
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl
Kiedy przychodzą upalne miesiące, spędzanie czasu w zamkniętych wnętrzach może stać się bardzo trudne. Zastygłe oraz duszne powietrze czyni, że komfort przebywania w danym pomieszczeniu znacznie się obniża. By poprawić warunki przebywania we wnętrzach takich, jak biura, obiekty usługowe, firmy produkcyjne czy budynki handlowe wykorzystuje się klimatyzację.

Upalne wakacje, które powracają do nas już każdego oku, przekonują Polaków do zakupu klimatyzatora

 • Posted on: 11 February 2022
 • By: addmean
Ogrodzenia ryflowane to alternatywa dla ogrodzeń z drewna
Author: Plastivan Polska.
Source: Plastivan Polska.
Jeszcze kilkanaście lat temu lata były ciepłe, ale nie aż tak niewyobrażalnie saharyjskie. Dziś ciężko w wakacje funkcjonować w mieście bez klimatyzatorów.

Klimatyzacja – czy wskazane jest się dzisiaj decydować na jej zamontowanie oraz jaki klimatyzator należy kupić?

 • Posted on: 25 June 2021
 • By: addmean
Author: LARS
Polskie lato bywa coraz bardziej upalne. Jest to powiązane głównie z postępującym efektem cieplarnianym. Zazwyczaj remedium na wysokie temperatury jest unikanie słońca i picie większej ilości wody. W sklepach, biurach czy lokalach usługowych natomiast powszechna jest już klimatyzacja.

Filtry mann okazują się być bardzo odpowiednie

 • Posted on: 29 May 2021
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: Mike Prosser
Source: http://www.flickr.com
Filtry powinny ciągle być montowane

Kiedy nie pragniemy, żeby do środka różnorakich urządzeń wdzierały się różnorakiego rodzaju pyłki, które mogłyby wpłynąć na ich właściwą pracę, to bez wątpienia powinniśmy pamiętać o tym, żeby zakładać tam filtry. Ale samo ich zakładanie nie starczy, gdyż trzeba również regularnie je wymieniać, ponieważ nazbyt zanieczyszczone też nie będą spełniały oczekiwanego przez nas zadania.

Klimatyzatory przenośne okazują się być dobrym rozwiązaniem na upały

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
Klimatyzacja
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
Klimatyzatory przenośne nie są kosztowne

Trzeba zaznaczyć, że w czasie upałów idealne dla ochłodzenia okazują się być klimatyzatory, zwłaszcza że możemy na nich ustawić jedną temperaturę oraz będziemy mieli pewność, że ona nie będzie się przemieniała. Przez to właśnie warto pomyśleć, czy do mieszkania odpowiednie nie okażą się klimatyzatory przenośne, zwłaszcza jeśli siedzimy w jednym pokoju i później idziemy do kolejnego, w którym znów spędzamy wiele czasu.

Skuteczne porady na temat wyboru klimatyzacji

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
Klimatyzator monoblokowy
Pomimo iż żyjemy w klimacie umiarkowanym, tropikalne lato czy śnieżna zima nie jest dla nas czymś niezwykłym. Nazywanie klimatyzatorów niepozornymi maszynami o ogromnych możliwościach nie jest przesadne. Dzisiaj, nikt z nas nie wyobraża sobie nowoczesnego lokalu bez klimatyzacji. Dopasowana temperatura jest niezbędna aby zapewnić komfort cieplny pracowników, klientów, a także rangi miejsca.