Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

klient

Produkty, które dostarczamy klientom, muszą być porządnie zapakowane

 • Posted on: 5 December 2022
 • By: addmean
meble kuchenne
Author: KAM
Source: KAM
Jeżeli posiadamy firmę, która zajmuje się produkcją rozmaitych produktów, które trzeba zapakować do pudeł, to koniecznie musimy zadbać o to, aby nabyć odpowiednie maszyny.


Idealnym wyjściem w takim wypadku będą zaklejarki kartonów.

Jak upewnić się, czy klient jest zadowolony?

 • Posted on: 4 December 2022
 • By: addmean
wejście do sklepu
Author: Eric Daugherty
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszym zarządzaniu firma znamy dużo różnorakich sposobów na badanie satysfakcji klientów. Zazwyczaj zleca się niezależnym agencjom marketingowym przeprowadzanie ankiet, w których konsumenci udostępniają swoje głosy na temat towarów i pracowników firmy. Czasem także są zamieszczane rozbudowane kwestionariusze na stronach internetowych. Niestety, tego rodzaju badania maja znaczną wadę – klienci często nie odpowiadają zgodnie z prawdziwym osądem, a same rezultaty analizy nie oddają do końca stanu rzeczywistego.

Stolarska pomoc dla ludzi wymagających

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
meble
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Obecnie wiele mebli produkuje się hurtowo – w zasadzie można powiedzieć, że zdecydowaną część mebli produkuje się w tenże sposób. Powoduje to, że ceny na rynku nie są nazbyt wygórowane, jednak nie jest to dostateczna przyczyna, żeby cieszyć się z zaistnienia tego zjawiska. Okazuje się, że większość mebli kupowanych w stacjonarnych i znanych nam wszystkim sklepach po pewnym czasie użytkowania po prostu nie nadaje się do dalszego użytkowania. Meble te po prostu niszczeją, zdrapuje się warstwa farby lub kleju i w taki sposób dochodzi do niechcianych przez klientów sytuacji.

Czy jest sens rozważyć poszerzenie zwyczajnej instalacji grzewczej o grzejniki podłogowe?

 • Posted on: 4 November 2022
 • By: addmean
grzejnik
Author: INSTAL-PROJEKT
Source: INSTAL-PROJEKT
Ciepło domowego ogniska jest wartością fundamentalną dla utrzymania prawdziwie rodzinnej atmosfery, której w codzienności oczekuje praktycznie każdy. istotną rolę odgrywa w tym przypadkutakże środowisko, w którym chcielibyśmy stworzyć jak najlepszy klimat dla naszej rodziny. Problematyka instalacji grzewczej jest o tyle ważna w Polsce, gdyż trudno zaliczyć nasz kraj do nazbyt ciepłych. Umiarkowany klimat czyni to bardzo palącą kwestią. Aby ją rozwiązać należy przywołać tu dość świeżą technologię – grzejniki podłogowe.

Przetestowani producenci profesjonalnych ogrodzeń panelowych w naszym kraju

 • Posted on: 18 September 2022
 • By: addmean
ogrodzenie
Author: ARAD
Source: ARAD
Oferowane przez firmy specjalistyczne doskonałe słupki ogrodzeniowe można nabyć już dzisiaj w szczególnie korzystnych cenach. Konkurencyjne komplety ogrodzeń zamówić można zarówno w sklepie internetowym, działającym na stronie www producenta, jak i na miejscu – w sklepie stacjonarnym. Wybrany towar przesyłany jest natychmiast do pewnej jednostki, dzięki czemu klienci mogą już wkrótce cieszyć się z towaru. Wybierane przez nich słupki i ogrodzenia są znakomitej jakości, a propozycja może podlegać różnym zmianom.

Jakie atuty musi posiadać dobry lokal do funkcjonowania w nim działalności gospodarczej?

 • Posted on: 10 September 2022
 • By: addmean
działalność
Author: Pedro Fernandes
Source: http://www.flickr.com
Kiedy biznesmen zamierza uruchomić swoją działalność gospodarczą, na początku jej prowadzenia musi przeprowadzić wiele różnorodnego typu formalności. Jedną z nich bywa wielokrotnie znalezienie należytego lokalu.

Białostockie instalacje elektryczne i układanie paneli w dobrych cenach

 • Posted on: 10 August 2022
 • By: addmean
bloki
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Jeśli zachodzi potrzeba, spełnimy wymagania każdego klienta stuprocentowo. Rewelacyjni fachowcy z branży pracują właśnie dla nas! Biorąc pod lupę usługę taką jak układanie paneli spisuje się naprawdę dobrze, dlatego trzeba zaufać sprawdzonej firmie już dziś i przekonać się samodzielnie. Cyklinowanie podłóg, duży wybór paneli, precyzja… To wszystko zapewnione jest każdemu zainteresowanemu skorzystaniem z usług sprawdzonej ipolecanej firmy z Białegostoku. Zaufaj nam, a nie będziesz żałować tej decyzji.

Kupno nowego oraz wtórnego lokum w Wrocławiu łatwiejsze niż by się mogło wydawać

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
mieszkanie - tableau
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wrocław od lat funkcjonuje jako miejsce specyficzne w polskiej przestrzeni. Jako nowocześnie zurbanizowane miasto zapewniające dostęp do wszystkich priorytetowych benefitów powiązanych ze statusem dużego miasta oraz wyjątkowym zapleczem artystycznym Wrocław to miejsce, do którego zmierzają nie tylko turyści, ale również osoby pragnący rozpocząć tu nowy rozdział życia.

Budujemy kolejny dom, następny biurowiec

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Prace budowlane
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com
Choć sporo osób narzeka i ciągle twierdzi, że brak im pieniędzy to i tak stale widzimy, że powstają kolejne budynki. Ostatnio niemalże każda firma budowlana ma dłonie pełne ręce roboty. Dlaczego? Otóż wiąże się to ze świetną pogodą, bo firmy mogły działać o wiele dłużej podczas srogich zim. To był naprawdę dobry rok dla przedsiębiorstw budowlanych. Trzeba pamiętać, że przedsiębiorstwa budowlane wyspecjalizowały się np. w inwestycjach publicznych lub przy budowaniu domów jednorodzinnych. Wszystko zależy od tego, co firma sobie założyła , gdy rozpoczynało swoje działania.

Czy zainteresują nas projekty małych domów z garażem?

 • Posted on: 6 June 2022
 • By: addmean
domy na wąską działkę
Author: LIBET
Source: LIBET
Nim przejdziemy do wyboru oraz sprawunku odpowiedniego projektu własnego domu, musimy zwracać uwagę na parę detali. Czy ma on to wszystko co jest dla nas ważne oraz czy pomieści się na działce, którą posiadamy, z utrzymaniem wszystkich zaleceń w odniesieniu do odległości od sąsiadów.

Świat terminów, dziwnych definicji i pojęć. Jak znaleźć się w tym zamieszaniu? Jak sprawić, ażeby zrozumieć jak najwięcej

 • Posted on: 13 May 2022
 • By: addmean
grunty
Author: DeaPeaJay
Source: flickr.com/photos/deapeajay/
Istniejemy w świcie terminów, niezrozumiałych do końca terminów, definicji, metodologii i wielu ciekawych naukowych, nie tylko zjawisk. Co jeszcze niedawno było odkrywcze teraz już jest czymś powszechnym, co przed nami bardzo szybko się zbliża. Trzeba powiedzieć, że nigdy wcześniej nie było aż tak dynamicznego postępu w zakresie przerabiania informacji. Co się do tego przyczyniło? No tak, wiele powodów, ale najbardziej chyba internet. To dzięki temu medium możliwa stała się komunikacja ludzi z całego świata, możliwe stało się też korzystanie z niezwykle przydatnych i nowoczesnych narzędzi, internet sprawił w końcu, że nie jesteśmy skazani na niewiedzę, gdyż właściwie wszystko można odszukać w nim.

Oferty deweloperów na lokale przeznaczone pod usługi we wrocławiu

 • Posted on: 13 May 2022
 • By: addmean
Farby Tikkurila Optiva
Author: PUBLINK
Source: PUBLINK
Przeróżne lokale usługowe we wrocławiu cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ale z drugiej strony funkcjonuje ich na tyle sporo, że muszą być odpowiednio reklamowane, żeby można było je zauważyć. Dlatego na brak pracy nie może narzekać deweloper, który zajmuje się i budową i reklamą rozmaitych lokali usługowych.

Pages