Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

klient

Cięcie stali - solidna oraz wytrzymała blacha Hardox 550

 • Posted on: 19 March 2020
 • By: addmean
blacha
Author: DIYLILCNC
Source: http://www.flickr.com
Cięcie stali to usługa, która realizowana jest w dzisiejszych czasach przez multum firm. Stal i blachy trudnościeralne, takie jak hardox 550, posiadają rozległe wdrożenie w wielu różnych branżach oraz dziedzinach. Hardox 550 to blacha trudnościeralna, która charakteryzuje się doskonałymi właściwościami.

Co to jest styropian spadkowy, do czego funkcjonuje i w jakim miejscu go można by użyć?

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
wnętrz
Author: K M
Source: http://www.flickr.com
W Polsce szczęśliwie rzadko mamy okazję doświadczać temp. niższych niż dwadzieścia st. C, jednak nie oznacza to, że przy konstrukcji różnych budynków nie winniśmy się stosownie zabezpieczyć przed nieodpowiednim wpływem wszystkich czynników atmosferycznych.


Dla przykładu każdy chyba usłyszał określenie siding, które dotyczy docieplenia elewacji domów.

Czy jest sens rozważyć poszerzenie zwyczajnej instalacji grzewczej o grzejniki podłogowe?

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
grzejnik
Author: INSTAL-PROJEKT
Source: INSTAL-PROJEKT
Atmosfera domowego gniazdka jest wartością fundamentalną dla utrzymania prawdziwie rodzinnej atmosfery, której na co dzień oczekuje praktycznie każdy. Dużą rolę spełnia w tym przypadkurównież środowisko, w którym chcielibyśmy stworzyć jak najprzyjemniejszy klimat dla naszej rodziny. Problematyka instalacji grzewczej jest o tyle niezastąpiona w Polsce, gdyż niełatwo zakwalifikować nasz kraj do wyjątkowo ciepłych. Umiarkowany klimat czyni to niezwykle istotną kwestią. Aby ją rozwiązać należałoby przywołać tu stosunkowo świeżą technologię – grzejniki podłogowe.

Po projekty warsztatowe zjawia się wielu zakładów.

 • Posted on: 29 January 2020
 • By: addmean
projektowanie
Author: Klara Kopf
Source: http://www.flickr.com
Projekty warsztatowe mogą okazać się ciekawe

Znacznie więcej stawia się nie tylko mieszkań, lecz także warsztatów, w których różne przedsiębiorstwa otwierają własną działalność. Dlatego właśnie tak ważne będzie to, żeby w propozycji biur projektowych znajdowały się także projekty warsztatowe. W takich projektach muszą być zaoferowane pomieszczenia biurowe, magazyny, miejsca w których da się przyjąć kontrahentów, jak i szatnie i stołówka dla szeregowych podwładnych.

Niespodziewany urlop, który warto wykorzystywać najlepiej, jak tylko będzie to możliwe.

 • Posted on: 24 October 2019
 • By: addmean
Wczasy w Grecji
Author: Alessandro Bonvini
Source: http://www.flickr.com
Aktualne realia w licznych dyscyplinach są takie, iż tak naprawdę wykonuje obowiązki się na stuprocentowych obrotach i niektórzy nie mogą niestety rozplanować swojego wyjazdu wakacyjnego w taki sposób, jak by im na tym zależało. Szybki urlop, jaki warto wykorzystywać najlepiej, jak tylko będzie to możliwe nie jest już dla nikogo niczym dziwnym.

Jak upewnić się, czy klient jest zadowolony?

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
wejście do sklepu
Author: Eric Daugherty
Source: http://www.flickr.com
W obecnym zarządzaniu działalnością gospodarczą istnieje mnóstwo rozmaitych metod na badanie satysfakcji klientów. Zwykle zleca się outsourcingowym agencjom marketingowym zrealizowanie ankiet, w których klienci udostępniają swoje głosy na temat towarów i obsługi. Czasem również są zamieszczane kompleksowe kwestionariusze na portalach internetowych. Niestety, tego sortu metody posiadają znaczną wadę – klienci nierzadko nie odpowiadają zgodnie z prawdziwym osądem, a same rezultaty badania nie oddają rzeczywistości.

Oferty deweloperów na lokale przeznaczone pod usługi we wrocławiu

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
Farby Tikkurila Optiva
Author: PUBLINK
Source: PUBLINK
Różne lokale usługowe we wrocławiu cieszą się dużym zainteresowaniem, ale jednocześnie funkcjonuje ich na tyle dużo, że muszą być dobrze promowane, by można było je zauważyć. Stąd właśnie na brak pracy nie może narzekać deweloper, zajmujący się i budową i promocją różnych lokali usługowych.

Kupno nowego oraz wtórnego lokum w Wrocławiu łatwiejsze niż by się mogło wydawać

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
mieszkanie - tableau
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wrocław od dawna stanowi miejsce specjalne na polskiej mapie. Jako dobrze zagospodarowane miasto zapewniające dostęp do wszystkich priorytetowych benefitów wynikających ze statusem dużego miasta oraz wyjątkowym zapleczem artystyczno-kulturowy Wrocław jest miejscem, do którego zmierzają nie tylko odwiedzający, ale również osoby pragnący rozpocząć tu nowy rozdział życia.

Produkty, które dostarczamy klientom, muszą być porządnie zapakowane

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
meble kuchenne
Author: KAM
Source: KAM
Jeżeli mamy spółkę, która trudni się produkcją jakichkolwiek produktów, które należy zapakować do pudeł, to absolutnie powinniśmy zadbać o to, aby zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia.


Idealnym wyjściem w tym wypadku będą zaklejarki kartonów.

Jakimi rzeczami kierować się, kiedy chcemy wybrać dewelopera? Jakiego rodzaju sprawy są ważne?

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
garaż
Author: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com
Przyszedł czas, iż zdecydowaliśmy się względem zakupu własnego mieszkania. To był tylko pierwszy krok, ponieważ teraz trzeba wybrać odpowiedniego dewelopera.

Budujemy kolejny dom, następny biurowiec

 • Posted on: 7 June 2019
 • By: addmean
Prace budowlane
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com
Chociaż wiele osób narzeka i stale uważa, że brak im pieniędzy to i tak ciągle widzimy, że powstają kolejne budynki. Ostatnimi czasy niemalże każda firma budowlana ma ręce pełne ręce roboty. Dlaczego? Otóż dzięki fenomenalnej pogodzie firmy mogły działać o wiele dłużej niż w czasie srogich zim. To był rzeczywiście dobry rok dla przedsiębiorstw budowlanych. Trzeba pamiętać, że firmy budowlane wyspecjalizowały się np. w inwestycjach publicznych albo przy budowaniu domów jednorodzinnych. Wszystko jest zależne od tego, co przedsiębiorstwo sobie założyło rozpoczynając swoją działalność.

W przypadku, jeżeli konieczne są żurawie budowlane, można je wynająć w profesjonalnych przedsiębiorstwach.

 • Posted on: 4 June 2019
 • By: addmean
żurawie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Budowanie obiektów to wielkie wyzwanie i kolosalna odpowiedzialność. W podobnych przypadkach konieczne staje się zastosowanie doskonałej jakości wyposażenia oraz maszyn. W chwili, gdy podejmuje się zadania zbudowania naprawdę strzelistego budynku, nieodzowne bywa zastosowanie specjalnych żurawi budowlanych. Nie każda jednostka dysponuje podobnym wyposażeniem, lecz na szczęście dla nich są przedsiębiorstwa, które zajmują się wypożyczaniem takich żurawi.

Pages