Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

klienci

Warszawa - niezaprzeczalnie to właśnie tu powstaje najwięcej lokali mieszkalnych

 • Posted on: 10 March 2020
 • By: addmean
Blacha i stal
Author: PROJECT_MANAGER
Source: http://www.flickr.com
Ten rok stolica bez wątpienia będzie mogła zaliczyć do udanych. Z jakiego powodu? Liczba bezrobotnych maleje, pensje rosną i - co bardzo ważne - buduje się tu coraz więcej mieszkań.


Jeśli zatem interesuje Cię sprzedaż mieszkań Warszawa Bemowo ma bezsprzecznie niemało do zaproponowania.

Jak wygląda poszukiwanie apartamentu u nas?

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
kompleks apartamentów
Author: Artem Svetlov
Source: http://www.flickr.com
Niezwykle dopracowana oferta deweloperska, co jest obecnie dawana do dyspozycji przez naszą firmę, spełnia najważniejsze potrzeby oraz wymogi nawet szczególnie potrzebujących klientów. To właśnie idealne dopasowanie propozycji powoduje prędkie odnalezienie niezbędnych ofert, natomiast cena apartamentów jest wyjątkowo zrównoważona. Najlepszym wyborem okazuje się zwrócenie się ze swoimi kryteriami do naszego specjalisty, który w niedługim czasie dopasuje odpowiednią opcję, z której bezsprzecznie będziemy zadowoleni.

Reklama jest dźwignią handlu - wie o tym każdy właściciel firmy, który pragnie rozwijać swój biznes

 • Posted on: 15 June 2019
 • By: addmean
firma - odbicie
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Jest mnóstwo metod na to, aby zareklamować własną działalność. Możemy ogłaszać się w radiu, telewizji czy czasopismach. Jeśli chcemy dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów, to mamy szansę ogłaszać się w internecie.

Co to są banery i czy ma sens korzystać z tej formy reklamy? Czy lepiej zainwestować w banery standardowe czy internetowe?

 • Posted on: 6 June 2019
 • By: addmean
banery reklamowe
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Baner jest to forma reklamy, komunikatu albo jakiegoś przekazu. Najczęściej mówimy w tym sensie o wydrukowanym na dużym fragmencie materiału przekazie mającym informować o czymś lub reklamowym. W sieci baner to graficzna forma przekazania treści informujących, jak również reklamowych, jest często odnośnikiem do strony z produktem, który jest promowany. Często robiony jest w technice Adobe Flash, zaś wcześniej były to często dokumenty w formacie GIF. Baner w sieci, jak też w przestrzeni miasta musi zostać właściwie zainstalowany.

Korzystanie z rad ludzi zajmujących się budowaniem domów.

 • Posted on: 19 May 2019
 • By: addmean
Prace budowlane
Author: Luis Romero
Source: http://www.flickr.com
Korzystanie z rad ludzi zajmujących się budowaniem domów pozostaje tym na co bardzo często decydują się osoby pracujące jako styliści wnętrz. Dzięki temu działaniu bowiem mogą za każdym razem posiadać przeświadczenie, iż zaprojektują te mieszkania, jakie nie będą mieć jakichkolwiek wad w konstrukcji. W taki sposób także pokażą własną fachowość, a kontrahenci rzeczywiście będą usatysfakcjonowani z ich usług.

Oferta deweloperska z Wrocławia wciąż się poszerza

 • Posted on: 10 May 2019
 • By: addmean
apartamenty
Source: http://villamare.com.pl/
Wielu Polaków jest zdania, że najatrakcyjniejszą nieruchomością są apartamenty, które gwarantują optymalną przestrzeń nawet dla licznej rodziny. Nie sposób nie zgodzić się z tezą, że w tego rodzaju mieszkaniach można liczyć na naprawdę wysoki komfort, który ukontentuje wyjątkowo wybrednych konsumentów. Warto nieco bliżej zainteresować się bieżącymi ofertami sprzedaży, dzięki którym udostępnimy sobie wymarzoną nieruchomość o najwyższej klasie.

Jakim sposobem da się dzisiaj finansować kupno lokalu mieszkalnego, plusy używanych i nowych mieszkań.

 • Posted on: 24 February 2019
 • By: addmean
Rzeszów
Author: jmv
Source: http://www.flickr.com
Zakup mieszkania to duże wyzwanie dla prawie każdej rodziny. Szczególnie pod względem finansowym, bo w Polsce proporcje dochodów do cen nieruchomości zostają daleko za zachodem Europy. W praktyce mało która rodzina może pozwolić sobie na taki zakup za oszczędności, przeważnie niezbędne jest zaciągnięcie większego lub mniejszego kredytu.

Kreatywny wzorzec dzisiejszego domu jednorodzinnego

 • Posted on: 22 February 2019
 • By: addmean
Projekt domu jednorodzinnego
Coraz więcej osób decyduje się na zbudowanie domu jednorodzinnego. Życie w domku jednorodzinnym ma niemało cennych wartości, niewątpliwie jest o wiele wygodniejsze aniżeli przebywanie w bloku lub wieżowcu, ponieważ mieszkając w domu wolno cieszyć się większym spokojem oraz wygodą. Poza tym mając dom jednorodzinny najczęściej dysponuje się również pewny zakres terenu naokoło niego, który wolno przeznaczyć przykładowo na ogród, taras czy miejsce na grilla.

Wynajem oraz kupno nieruchomości w Białymstoku

 • Posted on: 16 February 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Niezwłoczne odnalezienie nieruchomości do nabycia czy wynajęcia w podlaskiej stolicy wcale nie musi nas przerastać. Na pewno proces ten bardzo ułatwi nam rozpoczęcie wspólnej pracy z ekspertem, którym jest białostocki agent nieruchomości.