Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

katalog

Okna angielskie drewniane radują się wielkim zainteresowaniem

  • Posted on: 24 June 2019
  • By: addmean
okna
Author: OknoPlus
Source: OknoPlus
Jakie okna pragniemy wstawić w swoim domu?
Musimy pamiętać, że stawiając dom, istotny okazuje się być każdy szczegół i nie możemy niczego pominąć, gdyż inaczej ma szansę się okazać, że całość nie będzie prezentowała jednostajnego stylu. Przez to też już prędzej musimy się zastanowić, jakie okna u siebie zamontować, tak żeby wspaniale wyglądały, aby współgrały z wizerunkiem całego domu oraz jednocześnie, aby okazały się być mocne. W tym celu powinniśmy zaglądać na strony producentów, aby się przekonać co mogą nam oni zaoferować.

Czy zainteresują nas projekty domów parterowych z podpiwniczeniem? - jaki projekt najlepiej jest dobrać?

  • Posted on: 4 June 2019
  • By: addmean
dom
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
Czy planujemy się wybudować?

Jeśli planujemy nabyć działkę i wybudować na niej swój dom, to obowiązkowo musimy przejrzeć przygotowane plany domów, tak by mieć okazję zaznaczyć, który z nich będzie dla nas najlepszy. Pod uwagę musimy wziąć powierzchnię działki, wydatki jakie jesteśmy w stanie ponieść, a też ilość pokoi, które pragniemy mieć. To jedynie przez to możemy mieć świadomość, że projekt, który zatwierdzimy na pewno okaże się być dla nas odpowiedni i że odpowiednio będzie nam się mieszkać w takim miejscu.

Planowanie domostw

  • Posted on: 25 May 2019
  • By: addmean
wnętrze w stylu japońskim jako przykład projektu mieszkania
Author: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Source: http://www.flickr.com
Głównym marzeniem wielu rodaków jest zbudowanie własnego domu. Idealną przyszłością wydaje się zamieszkanie w domu jednorodzinnym. Zamieszkiwanie w willi ma dużo plusów. Wille cechują się najczęściej o wiele większym metrażem od standardowych czterech kątów w bloku. Ludzie często skarżą się na hałaśliwych sąsiadów – w sytuacji mieszkania w domu wolnostojącymi taka uciążliwość znika.