karma

Pies Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Przyjęcie pod swój dach zwierzęcia to rzecz, o której marzy wielu z nas. Niestety przygarnięcie zwierzaka to nie wyłącznie przyjemności, ale też i zobowiązania, na które nie każdy ma ochotę. Chcąc zwierzęcego towarzystwa powinniśmy przemyśleć sprawę kilka razy zanim postanowimy przyjąć kolejnego lokatora do domu.
kot
Author: Jennifer
Source: http://www.flickr.com
Zwierzaki są wspaniałym dopełnieniem szczęśliwej rodziny, kompanami podczas gier i spacerów. Przez nie dom staje się radośniejszy i pełen życia, a ludzie przeważnie nabierają energii i chęci do aktywnego wypoczynku. W niektórych domach zwierzaki są na prawach członków rodziny. Dobrze jest zagwarantować im to, co optymalne, żeby żyły długie lata w kondycji i radości.
karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Piesek, najlepszy przyjaciel człowieka. Najczęściej opiekuje się swoim właścicielem, ochrania go oraz broni. Niekiedy jest zazdrosny oraz zawsze domaga się uznania i zwracania na niego uwagi. Lecz również jest zależny od pana. Wymaga regularnych spacerów oraz należytego odżywiania, a też przez cały czas dostępu do wody.