Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

jakość

Klimatyzacja – czy wskazane jest się dzisiaj decydować na jej zamontowanie oraz jaki klimatyzator należy kupić?

 • Posted on: 17 March 2020
 • By: addmean
Author: LARS
Polskie lato bywa coraz bardziej upalne. Jest to związane przede wszystkim z postępującym efektem cieplarnianym. Najczęściej lekiem na uciążliwe temperatury jest unikanie słońca i picie większej ilości wody. W sklepach, biurach lub lokalach usługowych z kolei standardem jest już klimatyzacja.

Co jest ważną kwestią na płaszczyźnie jakości konkretnego towaru?

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
sprawdzenie znaku
Author: Wajnert
Source: http://www.wajnert.pl
Na pewno każdy potencjalny konsument chce posiadać gwarancję, że kupione przez niego przedmioty mają bardzo wysoką jakość. W tym względzie trzeba zwrócić uwagę na aktualne cetyfikaty oraz warto zapoznać się z innymi oznaczeniami.

Co może nam zaproponować producent ogrodzenia panelowego?

 • Posted on: 4 February 2020
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: Tegola Poland Ltd
Jeżeli posiadamy swoją posesję, to chcemy mieć gwarancję, że w właściwy sposób jesteśmy odseparowani od tego, co ma miejsce na zewnątrz. Przez to właśnie tak uważnie przyglądamy się ogrodzeniom, które będą nam tu oferowane, pragnąc posiadać pewność, że wybieramy te najlepsze dla siebie.


Ogrodzenia panelowe producent proponuje w przeróżnych rodzajach


Pragnąc czuć się bezpiecznie, chcemy uzyskać gwarancję, że własny płot jak najszybciej zostanie ustawiony.

Ściany zbudowane z dwóch warstw - co warto o nich wiedzieć?

 • Posted on: 22 January 2020
 • By: addmean
cegła
Author: Jean-François Gornet
Source: http://www.flickr.com
Nim zabierzesz się za budowę domu, z pewnością musisz zaczerpnąć w tej sferze jak najwięcej cennych i przydatnych wiadomości dotyczących samej budowy, a także projektu domu lub wyboru właściwych materiałów. Znaczącym elementem każdej budowy są między innymi ściany dwuwarstwowe, toteż należałoby dowiedzieć się czym tak właściwie są ściany dwuwarstwowe i jakie parametry powinny je cechować.

Zakłady produkujące elementy metalowe wykorzystują najwyższe technologie w czasie procesu obróbki

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
śruba
Author: Ian D. Keating
Source: http://www.flickr.com
Stal jest jednym z powszechniej stosowanych surowców, który ma swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Nie sposób ukryć, każdego dnia mamy z tym ogromną styczność, dlatego że dużo artykułów w naszych domach wykonanych jest właśnie ze stali.

Co zrobić, żeby zwiększyć poziom własnego bezpieczeństwa?

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
element
Author: Stefan Speelberg
Source: http://www.flickr.com
Radio, prasa i telewizja każdego dnia zalewają nas wiadomościami o dramatach, włamaniach, napadach, kradzieżach. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że coraz więcej osób poszukuje sposobu na to, aby uchronić się przed potencjalnymi zagrożeniami i inwestuje w innowacyjne systemy zabezpieczeń.


Wyodrębniamy dwa główne rodzaje monitoringu: rejestrator kamer IP a także analogowy.

Jak możemy usprawnić swoje domy?

 • Posted on: 18 November 2019
 • By: addmean
Dom jednorodzinny z oknami, drzwiami i kolektorami słonecznymi Schüco
Author: Schüco
Source: Schüco
Wybierając właściwe rozwiązanie dla siebie czy swego przedsiębiorstwa, rekomendowane jest zorientować się odpowiednio wśród obecnych nowości oraz udoskonaleń. Możliwości do wyboru jest niemało, natomiast rekomendowane jest stawiać jedynie na te w pełni odpowiednie. Jeśli chodzi o inteligentny budynek oraz związane z nim możliwości, wskazane jest przyznać bogactwo udoskoaleń oferowanych obecnie przez specjalistów. Dopracowane, gotowe i indywidualnie dostosowane propozycje spotykają się z aprobatą na rynku
.

O jakich sprawach należy nie zapominać projektując schody? Z których materiałów należy je stworzyć?

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
salon
Author: firma Platinum Properties Group
Source: firma Platinum Properties Group S.A.
Jeśli planujemy schody mamy bardzo duży Wybór. Są przecież proste schody, ale również dwubiegowe czy trójbiegowe, i również spiralne. Co ciekawe kształt schodów w domu nie jest zależny jedynie od naszego gustu, ponieważnajczęściej decyduje to, jak wiele mamy miejsca na schody.

Znaczące pytania przy technicznym odbiorze mieszkania

 • Posted on: 30 October 2019
 • By: addmean
gotowe domy w zabudowie szeregowej
Author: Bromford
Source: http://www.flickr.com
Odbiór techniczny mieszkania to wyjątkowo znacząca kwestia dla każdego przyszłego lokatora. Znaczące jest, by sprawdzić dokładnie stan techniczny wszystkich elementów. Jako nowi właściciele mamy bardzo szerokie możliwości do wyboru. Decydując się na pomoc otrzymywaną przez najlepszych fachowców w swojej branży, decydujemy się na poradę prosto od profesjonalistów. Szczegółowy przegląd naszego przyszłego mieszkania przez podpisaniem protokołu odbioru domu lub mieszkania może mieć spore znaczenie.

Czy na mieszkania Wrocław deweloper oferty może nam zaprezentować?

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
Wrocław Psie Pole
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Dobrze dopasowane lokum może mieć spory wpływ na naszą jakość życia w danym miejscu, przez to nie powinniśmy tego typu decyzji podjąć zbyt szybko. To właśnie powoduje, że powinniśmy się dokładnie przyjrzeć wszystkim propozycjom.

Co najbardziej korzystnie dobrać do szlifowania betonu? Jaka maszyna będzie najbardziej odpowiednia?

 • Posted on: 15 October 2019
 • By: addmean
Granito Polbruk
Author: Polbruk
Source: Polbruk
Beton to bez wątpienia materiał wyjątkowy twardy, a więc, jak planujemy go obrabiać trzeba dopasować bardzo wytrzymałą szlifierkę. Nieodpowiednie są do tego szlifierki domowe, w takiej sytuacji potrzeba naprawdę solidnego urządzenia, jakie sprosta temu zadaniu i to przez naprawdę długi czas.


Aby jednak rzeczywiście maszyna do szlifowania betonu była najbardziej odpowiednia, trzeba zwracać uwagę na szereg parametrów.

Zastosowanie blach trudnościeralnych, a także nadawanie kształtu oraz wyjaśnienie terminu

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Blacha
Source: sxc.hu
Trwałość to najważniejsza funkcja blach trudnościeralnych. Nawet sama nazwa pozwala nam oczekiwać, że omawiane blachy niełatwo jest zetrzeć. Powinny być one niezwykle wytrzymałe i oporne na każde obciążenie.

Jak wygląda zastosowanie blach trudnościeralnych w dzisiejszym przemyśle?

Powszechnie wykorzystywane produkty w branży budowlanej

 • Posted on: 15 July 2019
 • By: addmean
farby proszkowe
Author: F_A
Source: http://www.flickr.com
Rynek budowlany bezustannie się zmienia i rozwija. Pomimo, że nie następuje to tak szybko, jak w przypadku innych branż, to nieustannie wprowadzane są nowe, coraz lepsze produkty, które podnoszą standard budowy oraz pozwalają zwracać uwagę na takie elementy jak nieszkodliwość dla środowiska czy też energooszczędność budynków. Istnieje przy tym wiele produktów, jakie cały czas są cenione oraz z chęcią wykorzystywane.

Najlepsze ogrodzenia lokum

 • Posted on: 20 May 2019
 • By: addmean
Metalowy płot
Decydując się na płot musimy wziąć pod uwagę dwa istotne czynniki takie jak na przykład: gust, w jakim dom jest skonstruowany oraz ukształtowanie terenu. Niezbyt kosztownym a jednakowo najbardziej znanym rozwiązaniem jest siatka ogrodzeniowa. Chociaż nie nadaje się ona do ogrodzenia od przodu tylko wygrodzenia wewnątrz działki. Bardzo dobrym rozwiązaniem są też płoty panelowe.

Pages