Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

IT

Wiele przedsiębiorstw na świecie ma problemy z terminowym płaceniem należności - pojawił się zatem nowy rodzaj radzenia sobie z niezapłaconymi długami

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
transport i spedycja
Author: NotrucksNolife
Source: http://www.flickr.com
Przy nowej metodzie właściciel firmy, który czeka na sumę z nieuregulowanej Faktury, może znowu spać jak dziecko, gdyż w tej chwili odzyskał płynność finansową.


Mowa o nadzwyczajnej idei nazywanej z angielskiego: faktoring.

W wakacje w naszej ojczyźnie jest tak upalnie, że duża część osób ma już albo poważnie zastanawia się nad kupnem klimatyzatora

 • Posted on: 7 November 2022
 • By: addmean
Schody kręcone
Source: www.zlem.pl
Klimatyzacja w pracy czy w domu to mądre wyjście. Nareszcie nie będziemy musieli się męczyć z upałami.


Odczucie, że jest tak gorąco, że zaraz zemdlejemy, jest okropne.

Czym jest anodowanie? Jakie są rodzaje tego procesu? O jakich sprawach trzeba wiedzieć?

 • Posted on: 3 November 2022
 • By: addmean
anodowanie
Author: Urban Explorer Hamburg
Source: http://www.flickr.com
Anodowanie to powierzchniowa obróbka metali, jaka polega na elektrolitycznym stworzeniu warstwy tlenku. Stosuje się najczęściej do aluminium jak i jego stopów, ale nie tylko, ponieważ czasami i znajduje zastosowanie do tytanu, odmian stali czy stopów magnezu.

Jeśli pragniemy znaleźć porządny program do składania pitów, to doskonałym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do Internetu.

 • Posted on: 10 October 2022
 • By: addmean
program pit 2017
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi, którzy posiadają swoją działalność, rozlicza pITy przy pomocy specjalistycznych aplikacji. Są one pomyślane w taki sposób, aby znacząco ułatwić przedsiębiorcy wypełnianie pitów oraz ograniczyć czas poświęcony na tę czynność do minimum.


Jeżeli posiadamy własną działalność i pragniemy zdobyć program pit 2017, to doskonałym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do Internetu.

Jakie są typy fundamentu punktowego i czym się one charakteryzują?

 • Posted on: 19 September 2022
 • By: addmean
lokalizacja
Author: Maciej Kasprzyk
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób, które posiadają już własną działkę, ale nie mają na niej jeszcze żadnej altanki, mogłyby zaciekawić się poszczególnymi krokami jej konstrukcji. A pierwszym z nich jest skonstruowanie fundamentu punktowego.

Bohater, jaki przychodzi z pomocą w potrzebie

 • Posted on: 13 August 2022
 • By: addmean
Parkiet drewniany
Author: tetue
Source: http://www.flickr.com
Gdy niespodziewanie zabraknie wam prądu albo z pewnego względu jest do niego słaby dostęp, niezastąpiony może okazać się generator prądu.


Urządzenie to autonomicznie produkuje prąd i zaopatruje najróżniejsze urządzenia, ofiarowując wam: oświetlenie, siłę napędową, ogrzewanie.


Ocalając nas nieraz w kłopotach, generatory prądotwórcze, mogą być różne i domagają się dobrania do danych maszyn, jakie dokładnie zaopatrują.


Generator, złożony jest z prądnicy napędzanej napędem spalinowym, który może być uzupełniany różnym paliwem: benzyną, gazem, zatem zanim zdecydujemy się zakupić, to znakomite urządzenie, potrzebujemy określić jaką siłę silnika musimy mieć.


Warto podkreślić, że niektóre generatory prądotwórcze, odznaczają się małym zużyciem benzyny, chociaż wyróżnia je długi czas aktywności.

Jakiego typu nagrzewnicę wybrać?

 • Posted on: 10 July 2022
 • By: addmean
wytrzymałość
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com
Na wybór nagrzewnicy powietrza ma wpływ sporo czynników indywidualnych. Przeczytaj, co jest istotne przy zakupie.


Nagrzewnice powietrza elektryczne w trakcie pracy nie zużywają tlenu, a dodatkowo nie wymagają dostaw oleju, dzięki czemu będą w stanie wykonywać pracę w ciągłym trybie.

Jak kupić własne m?

 • Posted on: 6 June 2022
 • By: addmean
lustro
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Zakup nowego mieszkanka to jedna z najważniejszych decyzji , dlatego musisz mieć na uwadze wiele istotnych rzeczy nim wydasz własne z trudem zarobione pieniądze.


W jaki sposób znaleźć mieszkanie? Najlepiej wpisz w przeglądarkę frazę mieszkania Bielsko nowe.

Pages