Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

inwestycje

Jak wygląda rynek nieruchomości we Wrocławiu? w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
wynajem nieruchomosci
Author: John Benson
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest niezwykle różnorodnym miastem, co doskonale widać na przykładzie wrocławskiego rynku nieruchomości. Jest to miasto słynne z dużych ośrodków studenckich, w którym zagraniczne firmy branży elektronicznej otwierają swoje filie. Jednocześnie jest to miejsce pełne atrakcyjnej zieleni i spokojnych zakątków. Osiedla bloków graniczą tutaj z innowacyjnymi apartamentowcami i urokliwymi, starymi kamienicami. Jest to dobry rynek dla firm handlu nieruchomościami, oprócz tego jest to miasto często wspierające wszelkie inwestycje, słynące z bycia przyjaznym dla przedsiębiorców
.

W jaki sposób wybrać idealnego dewelopera?

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
Osiedle bloków
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Decydując się na zakup nieruchomości, np. obiektu mieszkalnego, należy w głównej mierze wybrać odpowiedniego dewelopera. Należy przekonać się, czy jest on sprawdzony i profesjonalny oraz czy gwarantuje klientom niezbędną obsługę m.in. obejmującą formalności i co jest w stanie zaproponować oprócz samej nieruchomości. Na szczęście jeśli chodzi o inwestycje deweloperskie, Kraków ma dla nas naprawdę wiele interesujących propozycji.

Jak wybrać odpowiedniego, rzetelnego dewelopera z Wrocławia?

 • Posted on: 6 February 2021
 • By: addmean
bloki mieszkalne
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Wybierając dom, mieszkanie lub inną posiadłość we Wrocławiu od dewelopera, na pewno zależy nam na tym, by wybrać dobrego, rzetelnego oraz doświadczonego dewelopera. Stosowny deweloper zagwarantuje nam bezpieczeństwo zakupienia, wysoką jakość lokalu oraz jego komfort i funkcjonalność. Warto sprawdzić dewelopera pod kątem bezpieczeństwa finansowego. Dobry, wiarygodny deweloper bez wątpliwości nie odmówi zaprezentowania bieżących sprawozdań skarbowych.

Firmy oferujące kompleksowe zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu

 • Posted on: 20 December 2020
 • By: addmean
budynki mieszkalne, nieruchomości
Author: John Benson
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadanie mieszkania jest bardzo dużym dobrem. Rynek nieruchomości jest bardzo dobrze rozwinięty i w większości miast przez cały czas budowane są nowe inwestycje, jakie stale są wykupywane.

Rozwinięcie zaplecza przedsiębiorstwa

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
Stara fabryka
Author: ~ 23 ~
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz przedsiębiorstwa potrzebuje jakiegokolwiek lokalu. W wypadku małych firm kilkuosobowych kłopotu nie ma, gdyż siedzibą zakładu może stać się adres zameldowania posiadacza. Działalność taka na ogół nie potrzebuje bardzo dużo powierzchni.

Jak wyłonić właściwego dewelopera posiadłości we Wrocławiu?

 • Posted on: 14 December 2020
 • By: addmean
osiedle
Author: Grupa Archicom
Source: Grupa Archicom
Planując kupno mieszkania powinniśmy wybrać konkretnego dewelopera. Powinnien on nam zapewnić pewność i komfort kupna jak również wysokie standardy lokalu. W mieście Wrocław znajdziemy mnóstwo firm deweloperskich, jak wobec tego wyłonić tę najlepszą?

Gdzie najlepiej nabyć mieszkanie dla całej rodziny?

 • Posted on: 9 December 2020
 • By: addmean
Kraków, Wawel
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
W obecnych czasach bardzo wiele osób myśli nad tym, gdzie się zatrzymać i zostać na stałe. Sprawa ta dotyczy w dużej mierze młodych ludzi, na przykład tych dopiero po studiach, którzy zastanawiają się, czy opuścić miasto, w którym studiowali.

Jeśli szukamy lokum nad morzem, to Gdańsk z pewnością będzie znakomitym wyborem

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
kliknij
Author: Steve Parker
Source: http://www.flickr.com
Zamieszkiwanie na morzem to świetna sprawa. Trójmiasto jest miejscem, gdzie powstaje całkiem sporo ciekawych realizacji. Jeżeli pragniemy nabyć mieszkanie, np. w Gdańsku, to nie powinno być z tym jakiegokolwiek kłopotu.


Jeśli ciekawią nas inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku, to świetnym rozwiązaniem będzie zajrzenie do Internetu.

Umiejętne zarządzanie nieruchomościami – na czym polega oraz z jakiego powodu musi być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę?

 • Posted on: 2 November 2020
 • By: addmean
nieruchomość na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Wiele nieruchomości, które nie są umiejętnie zarządzane, po czasie niszczeje. Jest to bardzo negatywne zjawisko, szczególnie w przypadku budynków posiadających historyczne znaczenie albo tych, które są prawdziwymi perłami architektury.

Nowe inwestycje Bielany przyciągają setki obywateli

 • Posted on: 31 October 2020
 • By: addmean
Osiedle Kwadry Księżyciwej na Bielanach
Author: PROFBUD
Source: http://www.profbud.info
Ponieważ obecnie na rynku działa mnóstwo deweloperów, każdy szuka metod na zwołanie do siebie jak największej liczby kontrahentów. Przez to pojawiają się coraz ciekawsze projekty, niesamowite pomysły, a nowoczesne pomysły proponowane są w niesamowicie przystępnej cenie. Dlatego też, mieszkania Bielany cieszą się tak sporym powodzeniem oraz mają szansę zaciekawić dosłownie każdego, kto rozgląda się za własnym mieszkaniem.

Szukanie mieszkania na rynku wtórnym, a więc jakie kwestie mieć na uwadze, rozglądając się za nowym domem

 • Posted on: 27 October 2020
 • By: addmean
wnętrza
Source: flickr.com
Nie każdego stać na kupno nowego mieszkania od dewelopera, ale nie tylko z tej przyczyny ludzie rozglądają się za mieszkaniami na rynku wtórnym. W małych miastach rzadko realizowane są nowe inwestycje, zatem często nie ma innego wyjścia, jak przepatrywać ogłoszenia z mieszkaniami, z jakich ludzie właśnie się wyprowadzają i poszukują kolejnego nabywcy. Jeśli ty również masz w zamiarze kupić mieszkanie Wrocław na rynku wtórnym, powinieneś wiedzieć, co szczególnie mieć na względzie, aby nie podjąć błędnej decyzji.

Lokale usługowe oraz mieszkalne, to znaczy jak znaleźć najatrakcyjniejszą ofertę

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
Wrocław
Author: Alberto Cabello
Source: http://www.flickr.com
Obecnie szukanie lokum w celu wynajęcia lub kupna nie jest takie kłopotliwe. Wielu ludzi znajduje się w podobnej sytuacji. Trzeba jedynie wiedzieć gdzie i jak szukać. Wielu z nas tkwi przed problemem selekcji najlepszej, najlepszej oferty.

Znakomite rozmieszczenie mieszkania w stolicy Dolnego Śląska.

 • Posted on: 11 October 2020
 • By: addmean
mieszkanie do wynajęcia
Author: Mitch Barrie
Source: http://www.flickr.com
Myślenie o swoim domu jest bardzo przyjemne. Wtedy w naszej wyobraźni ukazuje się jakiś jego obraz. Można założyć, że wybór lokalizacji jest jednym z istotniejszych czynników podczas podejmowaniu decyzji. Wrocław to urokliwe miejsce, które wabi do siebie studentów, fachowców oraz deweloperów.

Jakimi sposobami zainwestować gotówkę?

 • Posted on: 9 October 2020
 • By: addmean
pieniądze
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jeszcze parę lat temu podstawowym przywilejem klientów bankowości prywatnej była możliwość negocjowania oprocentowania lokat albo noszenie w portfelu złotej lub platynowej karty kredytowej. Te zabiegi wystarczyły, aby wśród zwykłych odbiorców wzbudzać zazdrość. Dziś jest to jedynie minimum. Nowoczesny private banking oferuje o wiele więcej. Większość bogatych odbiorców oczekuje, że bank po prostu zaopiekuje się ich pieniędzmi - zaproponuje sposób ich inwestycji dopasowany do ich apetytu na zysk oraz ryzyko.

Przeprowadzka do Warszawy

 • Posted on: 28 September 2020
 • By: addmean
Warszawa
Source: www.morguefile.com
Pomimo wysokich cen stolica polski nadal jest miejscem docelowym wyjazdów młodych Polaków. Stolica wciąż mocno wyróżnia się od innych miast polski (ma się rozumieć, w dobrym tego słowa znaczeniu!) pod względem pracy i ilości ścieżek rozwoju osobistego. Umiejscowienie tam międzynarodowych firm daje dużo miejsc pewnej pracy, dla pracowników nie tylko z branży informatycznej, a także i dla tych z wykształceniem nie technicznym - np. rewidentów czy ekonomistów.

Pages