Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

inwestycje

W jaki sposób bez kłopotu wykonać mały remoncik?

 • Posted on: 27 November 2019
 • By: addmean
plac budowy
Author: SLAC National Accelerator Laboratory
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz mieszkania czasami zmuszony jest do zrealizowania niedużych napraw i niewielkich robót budowlanych. Bez wątpliwości nie wszyscy jesteśmy specjalistami od robót budowlanych, toteż terminy fachowe mogą być dla nas obce, jednak niestety niekiedy winniśmy wykonać remont, nawet jeżeli niezbyt znamy się na czekającej nas pracy.

Jak wygląda rynek nieruchomości we Wrocławiu? w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 23 November 2019
 • By: addmean
wynajem nieruchomosci
Author: John Benson
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest bardzo różnorodnym miastem, co można zaobserwować na przykładzie tamtejszego rynku mieszkaniowego. Jest to miasto znane z dużych ośrodków akademickich, w którym światowe korporacje branży elektronicznej tworzą własne filie. Ponadto jest to miasto pełne atrakcyjnej zieleni i relaksujących miejsc. Osiedla bloków sąsiadują tam z nowoczesnymi apartamentowcami i pięknymi, starego typu kamienicami. Jest to idealny rynek dla spółek handlu nieruchomościami, oprócz tego jest to miasto otwarcie wspierające różnorodne inwestycje, znane z bycia przyjaznym dla przedsiębiorców
.

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do której stale przybywają nowi ludzie mające zamiar zostać na stałe, dlatego też rynek związany z nieruchomościami jest ciągle bardzo chłonny. We stolicy województwa dolnoślaskiego stale otwierane są kolejne biura nieruchomości mające wiele ofert mieszkań pod wynajem lub na sprzedaż czy to z drugiej ręki czy też na rynku pierwotnym. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się ogromną popularnością.

Przeprowadzka do Warszawy

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
Warszawa
Source: www.morguefile.com
Mimo wygórowanych cen Warszawa nadal jest celem wyjazdów Polaków po studiach. Stolica wciąż mocno wyróżnia się na tle pozostałych miast naszego kraju (oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu!) pod kątem pracy i możliwości rozwoju zawodowego. Umiejscowienie tam światowych korporacji daje bardzo wiele miejsc stałej pracy, dla pracowników nie tylko z branży IT, a także i dla tych z wykształceniem mniej technicznym - np. Księgowych czy ekonomistów.

Chcesz mieć mieszkanie nad Baltykiem? Nie ociągaj się i spełnij swe marzenia!

 • Posted on: 28 July 2019
 • By: addmean
zabezpieczenia
Author: Bruno Pitrus
Source: http://www.flickr.com
Któż z nas nie marzy czasem o tym, ażeby wypić poranną „małą czarną” na tarasie z widokiem na niezwykły, Bałtyk, a wieczorami zasypiać wsłuchując się w szum fal? Brzmi wspaniale czyż nie? Na przekór powszechnie panującej opinii niewiele potrzeba, by owa niesłychanie kusząca wizja zyskała realne kształty.

Nabycie nowego mieszkania - na co wypada zwrócić uwagę?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: University of Exeter
Source: http://www.flickr.com
Pragnąc nabyć nowiusieńkie mieszkanie, na pewno musimy rozeznać się w kilkunastu, oraz nawet kilkudziesięciu ofertach sprzedażowych. Rynek nieruchomości rozwija się bardzo prężnie, ofert nowych mieszkań na sprzedaż jest nadzwyczaj wiele. Co chwilę słyszy się o budowie nowiuteńkich inwestycji mieszkaniowych. Kupno nowego mieszkania przenigdy nie powinien być decyzją pochopną, bo jest to inwestycja na niezmiernie długie lata, nieraz nawet na całe życie.

W jaki sposób wybrać idealnego dewelopera?

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
Osiedle bloków
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Zamierzając nabyć nieruchomość, np. w postaci mieszkania, należy w głównej mierze znaleźć odpowiedniego dewelopera. Powinniśmy dowiedzieć się, czy jest on zaufany i wiarygodny oraz czy gwarantuje klientom niezbędną obsługę m.in. związaną z formalnościami i co jest w stanie zaproponować oprócz samej nieruchomości. Na szczęście jeżeli chodzi o inwestycje deweloperskie, Kraków ma dla nas naprawdę sporo ciekawych propozycji.

Szukasz lokalu we Wrocławiu i okolicy? Sprawdź oferty dostępne w sieci

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
mieszkania
Author: Dirk Vorderstraße
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadanie nieruchomości jest niezwykle wysokim dobrem. Coraz więcej osób usilnie do tego dąży, ponieważ w znaczący sposób ingeruje to na ich poczucie stabilności. Nie można ukryć, że jest to jedna z istotniejszych i bardziej wymagających inwestycji w naszym życiu, jednak warto się jej podjąć.

Gdzie najlepiej nabyć mieszkanie dla całej rodziny?

 • Posted on: 30 May 2019
 • By: addmean
Kraków, Wawel
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
W obecnych czasach bardzo wielu ludzi zastanawia się nad tym, gdzie się zatrzymać i zostać na stałe. Kwestia ta dotyczy w dużym stopniu młodych ludzi, między innymi tych dopiero po studiach, którzy zastanawiają się, czy wyjechać z miasta, w którym studiowali.

Jak zabezpieczyć swoją emeryturę?

 • Posted on: 29 May 2019
 • By: addmean
Chciałbym odrobinę napisać na temat tego w jaki sposób ludzie w Polsce mają możliwość zabezpieczyć własną starość, tzn. emeryturę. A należy mieć na uwadze, że zwłaszcza te w miarę zamożne osoby powinny orientować się, że jeżeli nie chciałyby rezygnować z ponadprzeciętnego standardu życia to we wszystkich przypadkach muszą w jakiś sposób oszczędzać albo inwestować. Zwłaszcza godne zainteresowania są obligacje państwowe - nie tylko takie polskie! Trzeba dywersyfikować koszyk obligacyjny, bo przecież bez wątpienia nie powinniśmy zbytnio ryzykować. Sam osobiście nie lubię ryzyka - bardzo dobrze na tym wychodzę...

Jeśli szukamy lokum nad morzem, to Gdańsk z pewnością będzie znakomitym wyborem

 • Posted on: 26 May 2019
 • By: addmean
kliknij
Author: Steve Parker
Source: http://www.flickr.com
Mieszkanie na wybrzeżu to świetna sprawa. Trójmiasto jest obszarem, gdzie tworzy się całkiem dużo ciekawych realizacji. Jeżeli chcemy kupić lokal mieszkalny, przykładowo w rejonie Gdańska, to nie powinno być z tym najmniejszego kłopotu.


Jeżeli ciekawią nas inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku, to znakomitym rozwiązaniem może być zajrzenie do sieci.

Rozwinięcie zaplecza przedsiębiorstwa

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
Stara fabryka
Author: ~ 23 ~
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz przedsiębiorstwa potrzebuje jakiegoś lokalu. W przypadku niewielkich biznesów kilkuosobowych kłopotu nie ma, albowiem siedzibą zakładu może być adres zakwaterowania posiadacza. Firma taka zazwyczaj nie potrzebuje bardzo dużo powierzchni.

Jak wybrać odpowiedniego, rzetelnego dewelopera z Wrocławia?

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
bloki mieszkalne
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Kupując dom, mieszkanie albo inną nieruchomość we Wrocławiu od dewelopera, bezspornie zależy nam na tym, by wybrać dobrego, odpowiedzialnego oraz kompetentnego dewelopera. Właściwy deweloper zagwarantuje nam bezpieczeństwo zakupienia, wysoką jakość lokalu oraz jego komfort i funkcjonalność. Pożądane byłoby sprawdzić dewelopera pod kątem bezpieczeństwa skarbowego. Odpowiedni, wiarygodny deweloper bez wątpienia nie odmówi zaprezentowania aktualnych sprawozdań skarbowych.

Czemu korzystnie żyć w większym ośrodku miejskim, jak Warszawa? Co oferuje tego rodzaju miasto?

 • Posted on: 30 April 2019
 • By: addmean
wrocław
Author: HRS Poland
Source: http://www.flickr.com
Każdy raczej się zgodzi z tym, że mieszkanie w większym mieście gwarantuje większą ilość możliwości zawodowych. To logiczne, iż to w tego rodzaju ośrodkach miejskich jest najwięcej firm, które cały czas zatrudniają nowych pracowników, iż pojawiają się więc coraz to nowe inwestycje.

Czy odszukanie okazji na apartament w Białymstoku jest możliwe – jak prezentuje się miasto dla inwestorów?

 • Posted on: 21 April 2019
 • By: addmean
psycholog
Source: flickr.com
Kupienie albo też długie wynajęcie domu zalicza się do jednych z bardziej poważnych życiowych decyzji. Obecnie opcji na realizację swoich indywidualnych planów jest znacznie więcej - Polacy są w stanie pozwolić sobie na urzeczywistnianie bardziej śmiałych założeń dysponując większym niż w przeszłości budżetem.

Pages