Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

inwestycje

Przeprowadzka do Warszawy

 • Posted on: 31 July 2020
 • By: addmean
Warszawa
Source: www.morguefile.com
Pomimo wysokich cen stolica polski nadal jest miejscem docelowym wyjazdów młodych Polaków. Stolica nadal mocno odstaje na tle innych miast naszego kraju (ma się rozumieć, w pozytywnym tego słowa znaczeniu!) pod względem zarobków i możliwości rozwoju osobistego. Siedziby światowych korporacji daje bardzo wiele miejsc stałej pracy, dla ludzi nie tylko z branży informatycznej, jak również i dla tych z wykształceniem mniej technicznym - np. Księgowych czy ekonomistów.

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 30 July 2020
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do której stale przybywają kolejne osoby chcący zostać na zawsze, tak, więc rynek nieruchomości jest ciągle niezmiernie chłonny. We Wrocławiu stale otwierane są kolejne biura nieruchomości mające wiele ofert mieszkań pod wynajem lub kupna czy to z drugiej ręki czy prosto od dewelopera. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się wielkim popularnością.

Rozwinięcie zaplecza przedsiębiorstwa

 • Posted on: 20 June 2020
 • By: addmean
Stara fabryka
Author: ~ 23 ~
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz przedsiębiorstwa potrzebuje jakiejkolwiek siedziby. W przypadku niedużych biznesów kilkuosobowych kłopotu nie ma, jako że siedzibą przedsiębiorstwa może stać się adres zameldowania właściciela. Działalność taka zwykle nie potrzebuje zbyt dużo powierzchni.

Gdzie najlepiej nabyć mieszkanie dla całej rodziny?

 • Posted on: 15 May 2020
 • By: addmean
Kraków, Wawel
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
Współcześnie bardzo wiele osób myśli nad tym, gdzie osiąść i zostać na stałe. Kwestia ta dotyczy w dużej mierze młodych ludzi, między innymi tych dopiero po studiach, którzy myślą nad tym, czy wyjechać z miasta, w którym studiowali.

W jaki sposób bez kłopotu wykonać mały remoncik?

 • Posted on: 27 February 2020
 • By: addmean
plac budowy
Author: SLAC National Accelerator Laboratory
Source: http://www.flickr.com
Każdy właściciel domu od czasu do czasu zmuszony jest do wykonania małych napraw i drobnych prac budowlanych. Bez wątpienia nie wszyscy jesteśmy ekspertami od robót budowlanych, toteż terminy profesjonalne mogą dla nas być obce, jednak niestety kiedy niekiedy winniśmy wykonać remont, nawet jeśli nie za bardzo znamy się na czekającej nas pracy.

Czy odszukanie okazji na apartament w Białymstoku jest możliwe – jak prezentuje się miasto dla inwestorów?

 • Posted on: 31 January 2020
 • By: addmean
psycholog
Source: flickr.com
Nabycie albo też długoterminowe najęcie domu wchodzi w skład jednych z poważniejszych życiowych decyzji. Aktualnie opcji na zrealizowanie swoich indywidualnych planów jest o wiele więcej - konsumenci mogą pozwolić sobie na urzeczywistnienie bardziej śmiałych założeń obracając większym niż w przeszłości budżetem.

Jak wygląda rynek nieruchomości we Wrocławiu? w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
wynajem nieruchomosci
Author: John Benson
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest bardzo zróżnicowanym miastem, co doskonale widać na przykładzie tamtejszego rynku nieruchomości. Jest to miasto słynące z sporych ośrodków studenckich, w którym międzynarodowe przedsiębiorstwa branży elektronicznej otwierają swoje filie. Poza tym jest to miejsce pełne miejskiej zieleni i spokojnych zakątków. Blokowiska sąsiadują tam z nowoczesnymi apartamentowcami i urokliwymi, starego typu kamienicami. Jest to dobry rynek dla firm deweloperskich, ponadto jest to miasto często wspierające wszelkie inwestycje, słynące z bycia przyjaznym dla właścicieli dużych firm
.

Chcesz mieć mieszkanie nad Baltykiem? Nie ociągaj się i spełnij swe marzenia!

 • Posted on: 28 July 2019
 • By: addmean
zabezpieczenia
Author: Bruno Pitrus
Source: http://www.flickr.com
Któż z nas nie marzy czasem o tym, ażeby wypić poranną „małą czarną” na tarasie z widokiem na niezwykły, Bałtyk, a wieczorami zasypiać wsłuchując się w szum fal? Brzmi wspaniale czyż nie? Na przekór powszechnie panującej opinii niewiele potrzeba, by owa niesłychanie kusząca wizja zyskała realne kształty.

Nabycie nowego mieszkania - na co wypada zwrócić uwagę?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: University of Exeter
Source: http://www.flickr.com
Pragnąc nabyć nowiusieńkie mieszkanie, na pewno musimy rozeznać się w kilkunastu, oraz nawet kilkudziesięciu ofertach sprzedażowych. Rynek nieruchomości rozwija się bardzo prężnie, ofert nowych mieszkań na sprzedaż jest nadzwyczaj wiele. Co chwilę słyszy się o budowie nowiuteńkich inwestycji mieszkaniowych. Kupno nowego mieszkania przenigdy nie powinien być decyzją pochopną, bo jest to inwestycja na niezmiernie długie lata, nieraz nawet na całe życie.

W jaki sposób wybrać idealnego dewelopera?

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
Osiedle bloków
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Zamierzając nabyć nieruchomość, np. w postaci mieszkania, należy w głównej mierze znaleźć odpowiedniego dewelopera. Powinniśmy dowiedzieć się, czy jest on zaufany i wiarygodny oraz czy gwarantuje klientom niezbędną obsługę m.in. związaną z formalnościami i co jest w stanie zaproponować oprócz samej nieruchomości. Na szczęście jeżeli chodzi o inwestycje deweloperskie, Kraków ma dla nas naprawdę sporo ciekawych propozycji.

Szukasz lokalu we Wrocławiu i okolicy? Sprawdź oferty dostępne w sieci

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
mieszkania
Author: Dirk Vorderstraße
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadanie nieruchomości jest niezwykle wysokim dobrem. Coraz więcej osób usilnie do tego dąży, ponieważ w znaczący sposób ingeruje to na ich poczucie stabilności. Nie można ukryć, że jest to jedna z istotniejszych i bardziej wymagających inwestycji w naszym życiu, jednak warto się jej podjąć.

Jak zabezpieczyć swoją emeryturę?

 • Posted on: 29 May 2019
 • By: addmean
Chciałbym odrobinę napisać na temat tego w jaki sposób ludzie w Polsce mają możliwość zabezpieczyć własną starość, tzn. emeryturę. A należy mieć na uwadze, że zwłaszcza te w miarę zamożne osoby powinny orientować się, że jeżeli nie chciałyby rezygnować z ponadprzeciętnego standardu życia to we wszystkich przypadkach muszą w jakiś sposób oszczędzać albo inwestować. Zwłaszcza godne zainteresowania są obligacje państwowe - nie tylko takie polskie! Trzeba dywersyfikować koszyk obligacyjny, bo przecież bez wątpienia nie powinniśmy zbytnio ryzykować. Sam osobiście nie lubię ryzyka - bardzo dobrze na tym wychodzę...

Jeśli szukamy lokum nad morzem, to Gdańsk z pewnością będzie znakomitym wyborem

 • Posted on: 26 May 2019
 • By: addmean
kliknij
Author: Steve Parker
Source: http://www.flickr.com
Mieszkanie na wybrzeżu to świetna sprawa. Trójmiasto jest obszarem, gdzie tworzy się całkiem dużo ciekawych realizacji. Jeżeli chcemy kupić lokal mieszkalny, przykładowo w rejonie Gdańska, to nie powinno być z tym najmniejszego kłopotu.


Jeżeli ciekawią nas inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku, to znakomitym rozwiązaniem może być zajrzenie do sieci.

Jak wybrać odpowiedniego, rzetelnego dewelopera z Wrocławia?

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
bloki mieszkalne
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Kupując dom, mieszkanie albo inną nieruchomość we Wrocławiu od dewelopera, bezspornie zależy nam na tym, by wybrać dobrego, odpowiedzialnego oraz kompetentnego dewelopera. Właściwy deweloper zagwarantuje nam bezpieczeństwo zakupienia, wysoką jakość lokalu oraz jego komfort i funkcjonalność. Pożądane byłoby sprawdzić dewelopera pod kątem bezpieczeństwa skarbowego. Odpowiedni, wiarygodny deweloper bez wątpienia nie odmówi zaprezentowania aktualnych sprawozdań skarbowych.

Czemu korzystnie żyć w większym ośrodku miejskim, jak Warszawa? Co oferuje tego rodzaju miasto?

 • Posted on: 30 April 2019
 • By: addmean
wrocław
Author: HRS Poland
Source: http://www.flickr.com
Każdy raczej się zgodzi z tym, że mieszkanie w większym mieście gwarantuje większą ilość możliwości zawodowych. To logiczne, iż to w tego rodzaju ośrodkach miejskich jest najwięcej firm, które cały czas zatrudniają nowych pracowników, iż pojawiają się więc coraz to nowe inwestycje.

Pages