Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

inwestycja

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze projektu domu, aby uniknąć przykrych niespodzianek?

 • Posted on: 9 November 2022
 • By: addmean
projekty domów
Author: Ben Schumin
Source: http://www.flickr.com
W trakcie kupna gotowego projektu domu w głównej mierze należy uwzględnić swoje zasoby pieniężne oraz oczekiwania w zakresie ilości i wielkości pomieszczeń w budowanym domku. Swoje potrzeby najlepiej skonfrontować z pozostałymi członkami rodziny. W dalszej kolejności trzeba określić budżet, żeby przystąpić do wybrania projektu.

Jeśli masz zamiar postawić garaż metalowy, musisz pamiętać o stosownym zezwoleniu

 • Posted on: 18 August 2022
 • By: addmean
garaż metalowy
Author: Elizabeth Anderson
Source: http://www.flickr.com
W większości przypadków garaż stanowi część lokalu mieszkalnego. Ale czasem może przydarzyć się sytuacja, kiedy należy zadbać o dodatkowy garaż wolnostojący. Wystarczy, że w rodzinie kupiony zostanie następny pojazd, a już może uczynić się nazbyt ciasno i będzie się zmuszonym zatroszczyć o kolejne miejsce do parkowania wozu.

Bardzo dobre sposoby na uszczelnianie dotyczące rozmaitych nieszczelności w Twoim domu

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
uszczelnianie pianką
Author: Soudal
Source: Soudal
Bez względu na to, w jakiej branży pracujemy powinniśmy stawiać na produkty najwyższej jakości, czyli takie, które będą w stanie jak najlepiej działać. Tylko tak da doprowadzić do tego, że całość jakiejkolwiek czy to inwestycjiczy też projektu będzie rzeczywiście dobra, bo od poszczególnych elementów jest zależny rezultat całości. Tak samo jest przy technicznych aspektach związanych z inwestycjami budowlanymi.

Poszukując mieszkania do wynajęcia Pruszków warto porządnie zaznajomić się z propozycjami, jakie coraz to liczniej pokazują się na stronach internetowych

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Każda początkująca para po ślubie pragnie założyć własną rodzinę i tym samym wyprowadzić się z domu familijnego. Jest to jednak aktualnie wyjątkowo skomplikowane, ponieważ osoby po studiach nie posiadają natychmiastowo przyzwoicie płatnej pracy, a oszczędności na kupno mieszkania są często za niskie. Z tego też powodu generalnym wyjściem z tego typu sytuacji jest wynajęcie lokum.

Kupno nowego oraz wtórnego lokum w Wrocławiu łatwiejsze niż by się mogło wydawać

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
mieszkanie - tableau
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wrocław od lat funkcjonuje jako miejsce specyficzne w polskiej przestrzeni. Jako nowocześnie zurbanizowane miasto zapewniające dostęp do wszystkich priorytetowych benefitów powiązanych ze statusem dużego miasta oraz wyjątkowym zapleczem artystycznym Wrocław to miejsce, do którego zmierzają nie tylko turyści, ale również osoby pragnący rozpocząć tu nowy rozdział życia.

Aplikacje do fakturowania są stosowane przez coraz to większą liczbę jednostek

 • Posted on: 10 June 2022
 • By: addmean
faktura
Author: lab604
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie rynek produktów i usług jest niesłychanie zasobny i ciągle pokazują się na nim nowsze firmy, które szokują pomysłowymi rozwiązaniami. Jest to na pewno dobre zjawisko, jakie sprzyja rozwojowi całej gospodarki.

Już dziś porozmawiaj z osobą zajmującą się codziennie sprzedażą domów i wybierzcie wspólnie atrakcyjną ofertę

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
mieszkanie dla studenta
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Twoje dziecko idzie na studia w innym miejscu? Niewątpliwie zakup mieszkania będzie właściwą inwestycją na lata. Dlatego też już w tej chwili sprawdź jakie są najdogodniejsze oferty w znanych serwisach internetowych. Oczywistym jest, że cena za metr kwadratowy w centrum ogromnego miasta jest dużo większa, niż na obrzeżach. W związku z tym należy posprawdzać sumiennie wszystkie oferty i najpierw dobrać odpowiednią lokalizację.Jeżeli uda nam się określić w której dzielnicy pragniemy nabyć mieszkanko to poszukiwania będą o wiele łatwiejsze.

Jak nabyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 20 May 2022
 • By: addmean
balkony
Author: Schöck
Source: Schöck
Kupno własnego mieszkania to bez wątpliwości marzenie niezmiernie wysokiej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety po wielokroć jest wyjątkowo uciążliwe, w takim razie tez pragniemy uczynić wszelkie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę w rzeczy samej jest bardzo sporo, niemniej jednakże ostateczna decyzja w szeregu przypadków zależy od naszych możności finansowych.

Przemysł budowy mieszkań w Rzeszowie- jak będzie funkcjonować w tym roku?

 • Posted on: 17 May 2022
 • By: addmean
Mieszkanie na sprzedaż
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Od stycznia tego roku powiększyła się minimalna cena udziału własnego dla ludzi korzystających z kredytów hipotecznych. Korzystne stopy procentowe i stateczne wartości mieszkań czynią że zaciekawienie kupnem mieszkań (Rzeszów) zupełnie nie zmniejsza się. Wartości mieszkań w Polsce utrzymują się na zbliżonym poziomie już od paru miesięcy.

Maszyny żurawie budowlane doceniane przez klientów w szczególności

 • Posted on: 13 May 2022
 • By: addmean
widok na żurawie budowlane
Author: Rennett Stowe
Source: http://www.flickr.com
Dla klientów nadzwyczaj ważne jest to, by wybierane sprzęty były z górnej półki. Świetnie przygotowana gama ofert dociera do szerokiego grona odbiorców i to nie bez powodów. Szczególne rozwiązania dopracowywane są systematycznie, więc warto przyglądać im się szczególnie. Patrząc na żurawie budowlane, ich dostępność jest imponująca. Atrakcyjne możliwości przygotowywane są przez naszych specjalistów ze stuprocentowym zaangażowaniem.

Nowoczesne technologie w domach, czyli inteligentne mieszkania w Krakowie

 • Posted on: 11 May 2022
 • By: addmean
prawo budowlane
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie technologia dyktuje rozwój innych dziedzin życia i wprost wpływa na wygodę funkcjonowania. Większa część ludzi ma dostęp do najnowocześniejszych zastosowań informatycznych i multimedialnych, dzięki którym zdecydowanie sprawniej funkcjonuje tak samo w życiu zawodowym, jak i prywatnym.


prawo budowlane
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com

Jakie mieszkanie wybrać wśród dostępnych obecnie na rynku nieruchomości? Zobacz nasze wskazówki

 • Posted on: 6 May 2022
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Stephan Mosel
Source: http://www.flickr.com
Większość młodych ludzi dąży do tego, aby się wyprowadzić. Jak tylko zakończy się edukacja i uda się znaleźć dobrą pracę, młodzi starają się odejść na swoje. Nie bywa to mimo wszystko proste. Ciężko niektórym odejść od rodziców.

Kupując mieszkanie we Wrocławiu wskazane jest aby przeglądnąć zarówno propozycje rynku pierwotnego i wtórnego

 • Posted on: 16 March 2022
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Obecnie ludzie śmiało inwestują w nieruchomości, jakie używają jako źródło przychodu. Niezwykle często jest tak, że decydują się na kupno nieruchomości, które od razu wypożyczają, za sprawą czego jest ono wykorzystywane a suma za odstępne poświęcana jest na spłatę debetu.

Gdzie kupić mieszkanie w stolicy? Stawiać na lokalizację czy raczej na niższą cenę?

 • Posted on: 10 March 2022
 • By: addmean
mieszkania na Bemowie
Author: miguelb
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zastanawiasz się nad kupnem własnego mieszkania w stolicy, wtedy z pewnością zdążyłeś się już dowiedzieć, że musisz wysupłać na to naprawdę sporo pieniędzy.

Kilkaset tysięcy nowych mieszkań - gdzie je znaleźć?

 • Posted on: 4 March 2022
 • By: addmean
mieszkania
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Ocenia się, że w naszym kraju brakuje przynajmniej kilkaset tysięcy nowych mieszkań. Szczególnie na brak swojego lokum powinni narzekać młodzi ludzie, którzy założyli już rodziny, a w dalszym ciągu muszą mieszkać z ojcem i matką. Głównym powodem takiego stanu rzeczy są niezwykle wysokie koszty zakupu, jakie niestety w Polsce nie będą miały pokrycia w pensjach.

Pages