Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

inwestycja

Już dziś porozmawiaj z osobą zajmującą się codziennie sprzedażą domów i wybierzcie wspólnie atrakcyjną ofertę

 • Posted on: 22 November 2020
 • By: addmean
mieszkanie dla studenta
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Twoje dziecko idzie na studia w innym mieście? Z całą pewnością kupno lokalu mieszkalnego będzie właściwą inwestycją na lata. Dlatego już teraz przekonaj się jakie są najdogodniejsze oferty w popularnych serwisach online. Oczywistym jest, iż opłata za metr kwadratowy w centrum dużego miasta jest dużo większa, niż na obrzeżach. Dlatego należy posprawdzać szczegółowo wszystkie oferty i w pierwszej kolejności dobrać odpowiednią lokalizację.Jeśli uda nam się wynegocjować w jakiej dzielnicy chcemy zakupić mieszkanko to poszukiwania będą o wiele prostsze.

Okna PVC - gwarancja długotrwałej żywotności a także rewelacyjnych walorów wizualnych naszego domu

 • Posted on: 20 November 2020
 • By: addmean
okna
Author: IFTM Internorm
Source: IFTM Internorm
Kupno okien zdecydowanie jest inwestycją na długie lata, a co się z tym wiąże trzeba dokładnie przemyśleć ich wybór. Bardzo dobrym rozwiązaniem są okna PVC, które oczywiście możemy zapewnić sobie we Wrocławiu. Okna plastikowe wyróżniają się nie tylko odpornością na czynniki atmosferyczne, ale również doskonałymi walorami wizualnymi zapewniającymi estetykę budynku.

Przegląd mieszkaniowego rynku we Wrocławiu, jak będą wyglądać plany lokalnych deweloperów w najbliższych latach.

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
Nowe, wyposażone mieszkania
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest jednym z najludniejszych miast w Polsce, jest również bardzo znanym ośrodkiem akademickim. Na stałe zamieszkuje w nim ponad 600 tysięcy mieszkańców, a dodatkowo blisko dwieście tysięcy studentów w każdym roku akademickim uczy się na uczelniach Wrocławia. Wszystko to powoduje, że w tym mieście jest duże wzięcie na lokale mieszkalne, zarówno na wynajem, jak i własnościowe.

Zdalne sterowanie domem, czyli instalacje inteligentnego domu - najbardziej popularne aktualnie pomysły

 • Posted on: 11 November 2020
 • By: addmean
kompostownik
Source: http://gardencenter.pl/
Obecnie technika narzuca rozwój pozostałych dziedzin życia i znacząco oddziałuje na komfort funkcjonowania. Większa część ludzi ma dostęp do nowoczesnych rozwiązań informatycznych i multimedialnych, dzięki którym o wiele lepiej działa podobnie w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Bardzo dobre sposoby na uszczelnianie dotyczące rozmaitych nieszczelności w Twoim domu

 • Posted on: 6 November 2020
 • By: addmean
uszczelnianie pianką
Author: Soudal
Source: Soudal
Nie patrząc na to, w jakiej branży działamy powinno się stawiać na produkty najwyższej jakości, czyli takie, które będą w stanie świetnie działać. Jedynie tak da się sprawić, że całość każdej czy to inwestycjiczy też innych działań okaże się rzeczywiście dobra, bo od każdego z elementów jest zależny efekt całości. Tak samo jest przy technicznych aspektach związanych z inwestycjami budowlanymi.

Przemysł budowy mieszkań w Rzeszowie- jak będzie funkcjonować w tym roku?

 • Posted on: 4 November 2020
 • By: addmean
Mieszkanie na sprzedaż
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Od stycznia tego roku powiększyła się minimalna cena wkładu własnego dla ludzi korzystających z kredytów hipotecznych. Pomyślne stopy procentowe i stateczne koszty mieszkań czynią że zainteresowanie kupnem mieszkań (Rzeszów) wcale nie maleje. Wartości mieszkań w Polsce trzymają się na podobnym poziomie już od kilku miesięcy.

Jeśli masz zamiar postawić garaż metalowy, musisz pamiętać o stosownym zezwoleniu

 • Posted on: 3 November 2020
 • By: addmean
garaż metalowy
Author: Elizabeth Anderson
Source: http://www.flickr.com
W licznych przypadkach garaż bywa częścią domu mieszkalnego. Jednak czasami może zdarzyć się sytuacja, że należy zadbać o nadprogramowy garaż wolnostojący. Wystarczy, że w rodzinie kupiony zostanie drugi wóz, a już może zrobić się zbyt ciasno i trzeba będzie zadbać o kolejne miejsce do przechowywania samochodu.

Poszukując mieszkania do wynajęcia Pruszków warto porządnie zaznajomić się z propozycjami, jakie coraz to liczniej pokazują się na stronach internetowych

 • Posted on: 31 October 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Każda początkująca para po ślubie chce założyć własną rodzinę i wobec tego wyprowadzić się z mieszkania rodzinnego. Jest to jednak współcześnie niezmiernie ciężkie, bo osoby po studiach nie posiadają natychmiast dobrze płatnej pracy, a oszczędności na zakup domu są często za niskie. Z tego też powodu generalnym wyjściem z tego typu sytuacji jest wynajęcie lokum.

Kilkaset tysięcy nowych mieszkań - gdzie je znaleźć?

 • Posted on: 27 October 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Ocenia się, że w Polsce brak jest do najmniej kilkaset tysięcy mieszkań. W szczególności na brak swego lokum narzekają ludzie młodzi, którzy założyli już swoje rodziny, a nadal muszą mieszkać z ojcem i matką. Głównym powodem takiej sytuacji stały się niezwykle wysokie ceny, jakie jednak w naszym kraju nie mają odbicia w pensjach.

Ekologiczna oczyszczalnia ścieków

 • Posted on: 27 October 2020
 • By: addmean
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Author: wfeiden
Source: http://www.flickr.com/
Mamy XXI wiek oraz w dalszym ciągu sporo do zdziałania. Za przykład niechaj posłuży proces kanalizacji. W wielu polskich jednostkach samorządowych funkcjonuje wiele miejscowości, których mieszkańcy z niecierpliwością oczekują skanalizowania ich domostw. Niestety jest to jednak niemożliwe do osiągnięcia w najbliższej przyszłości. W takich sytuacjach z sukursem nadchodzą przydomowe oczyszczalnie.

Do ogrzewania domu i do sporządzania posiłków najlepiej sprawdza się Polska gaz

 • Posted on: 25 October 2020
 • By: addmean
kuchenka
Author: Franke
Source: Franke
Obecnie prawdopodobnie każdy człowiek na świecie przyuczony jest przyrządzać swoje posiłki sam, gdzieś w zaciszu mieszkaniowym. Jak wiadomo do tego procesu pożądane jest ciepło, które można dostarczać na wiele rodzai. Wszystko zależy od tego jaki rodzaj kuchenki mamy w swoim mieszkaniu. Obecnie rodzai jest nadzwyczaj sporo. Do najbardziej znanych należą jednak wciąż piekarniki gazowe. Abez wątpienia do zasilania tego typu wybiegu ocieplania posiłków konieczne jest użycie paliwa, którym jest Polska gaz.

Czy należy stosować drogie półprodukty konstrukcyjne?

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
Materiały konstrukcyjne
Author: Ajay Suresh
Source: http://www.flickr.com
Zapotrzebowanie industrialne na wszelkiego rodzaju niezwykle wytrzymałe blachy trudnościeralne stało się obecnie stosunkowo wysokie. Na taki stan rzeczy ma bez wątpliwości wpływ rosnące zaciekawieniem inwestorów na wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe, które zostaną utworzone z najwyższej jakości. Stosowanie tylko tego rodzaju elementów pozwoli zatrzymać na długi czas dobry stan wybranej przez nas konstrukcji. W praktyce jednakże wielu inżynierów zapomina o tym bardzo istotnym elemencie, przez co wiele konstrukcji narażonych jest na zużycie ze względu na intensywne działanie elementów niszczących.

Bardzo przydatny ma szansę się okazać program do projektowania instalacji elektrycznych

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
elektryka
Author: Kullez
Source: http://www.flickr.com
Bez elektryczności nie jesteśmy w stanie się obejść
Sporo sprzętów z których korzystamy funkcjonuje na prąd, przez to gdy go brakuje, niejednokrotnie nie umiemy sobie radzić z wykonaniem podstawowych zadań, a do tego jeszcze czujemy się zagubieni oraz rozdrażnieni. Przez to właśnie warto posiadać pewność, że wszystkie nasze instalacje elektryczne są dobrze położone, że nie będzie przychodziło do zwarć, a też trzeba powiedzieć, w którym miejscu się one pojawiają, tak aby w razie jakiegoś remontu nie obawiać się o ich rozcięcie oraz odcięcie źródła prądu. To również powoduje, że do układania takich instalacji powinniśmy najmować prawdziwego specjalistę, który posiada tutaj duże doświadczenie oraz który zaznaczy, w jaki sposób to wszystko ułożyć, tak żebyśmy byli usatysfakcjonowani z jego roboty i abyśmy w każdym miejscu posiadali podciągnięty prąd.

Budowa domu – wykorzystanie tych droższych rozwiązań skutkuje znacznymi oszczędnościami w przyszłości

 • Posted on: 12 October 2020
 • By: addmean
dom
Jeżeli zastanawiamy się, jakie elementy mają największy wpływ na to jak nasz dom ostatecznie będzie wyglądał, to oczywiście nie ma jednej odpowiedzi, ponieważ jeśli o to chodzi pierwszorzędne znaczenie ma wiele elementów.

Kupno nowo wybudowanego mieszkania

 • Posted on: 2 October 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Living Rooms London
Source: http://www.flickr.com
Każdy potrzebowałby mieć swój prywatny, wymarzony dom, albo mieszkanie. Mało kto posiada na samym początku kwotę, jaka byłaby wystarczająca do kupienia mieszkania (Pruszków). Oprocentowanie długów hipotecznych jest aktualnie korzystne. Oprocentowanie zadłużenia jest istotnym składnikiem w spłacaniu comiesięcznych rat.

Pages