Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

inwestycja

Gdzie kupić mieszkanie w stolicy? Stawiać na lokalizację czy raczej na niższą cenę?

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
mieszkania na Bemowie
Author: miguelb
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zastanawiasz się nad kupnem swojego mieszkania w Warszawie, wówczas bez wątpliwości zdążyłeś się już dowiedzieć, iż musisz wysupłać na to naprawdę sporo pieniędzy.

Kupując mieszkanie we Wrocławiu wskazane jest aby przeglądnąć zarówno propozycje rynku pierwotnego i wtórnego

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie odważnie inwestują w nieruchomości, które używają jako źródło dochodu. Niezmiernie często jest tak, że decydują się na zakup nieruchomości, które od razu dzierżawią, za pomocą czego jest ono używane a kwota za odstępne przeznaczana jest na spłatę kredytu.

Skuteczne porady na temat wyboru klimatyzacji

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
Klimatyzator monoblokowy
Pomimo iż żyjemy w klimacie umiarkowanym, tropikalne lato czy śnieżna zima nie jest dla nas czymś niezwykłym. Nazywanie klimatyzatorów niepozornymi maszynami o ogromnych możliwościach nie jest przesadne. Dzisiaj, nikt z nas nie wyobraża sobie nowoczesnego lokalu bez klimatyzacji. Dopasowana temperatura jest niezbędna aby zapewnić komfort cieplny pracowników, klientów, a także rangi miejsca.

Program MDM – mieszkania oraz domy dla młodych par i osób samotnie wychowujących dzieci

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
dom - akt
Author: Hugh Llewelyn
Source: http://www.flickr.com
Młode pary często mają problem, kiedy nadchodzi decyzja o kupnie własnego lokalu mieszkalnego. W tym momencie życia, każda pomoc jest przez młodych mile widziana, dlatego rządowy program mieszkanie dla młodych (MDM) to bardzo przemyślana lokata. Dzięki niej, wielu młodych ludzi albo osób samotnie wychowujących dzieci jest w stanie pozwolić sobie na kupno swojego mieszkania, zamiast dzierżawić.

Jeśli masz zamiar postawić garaż metalowy, musisz pamiętać o stosownym zezwoleniu

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
garaż metalowy
Author: Elizabeth Anderson
Source: http://www.flickr.com
W licznych przypadkach garaż bywa częścią budynku mieszkalnego. Jednak czasem może wydarzyć się sytuacja, kiedy musi się zapewnić sobie nadprogramowy garaż wolnostojący. Wystarczy, że w domu pojawi się kolejny wóz, a już może uczynić się nazbyt ciasno i będzie się zmuszonym zadbać o dodatkowe miejsce do przechowywania pojazdu.

Jakie mieszkanie wybrać wśród dostępnych obecnie na rynku nieruchomości? Zobacz nasze wskazówki

 • Posted on: 24 September 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Stephan Mosel
Source: http://www.flickr.com
Większość młodych ludzi dąży do tego, aby się wyprowadzić. Kiedy tylko zakończy się edukacja i uda się znaleźć dobrą pracę, młodzi starają się odejść na swoje. Nie bywa to jednakże łatwe. Ciężko niektórym odzwyczaić się od rodziców.

Pokrycia dachowe Wrocław – jak odpowiednio je wybrać tak, aby zaoferować nam efektywną ochronę przed deszczem?

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
dachówki
Author: paweesit
Source: http://www.flickr.com
Co sprawia, że dach odgrywa aż tak ważną rolę w projektowaniu każdego domu? Zadawanie podobnego pytania jest zgoła niemądre przede wszystkim dla osób, które między innymi mają problemy z przeciekającym dachem. W skrajnym przypadku warto się cofnąć pamięcią kilka lat wstecz do polskiej tragedii, kiedy to pod ciężarem wielu kilogramów zmrożonego śniegu runęła konstrukcja dachu w jednej z hal w Katowicach.

Kupno nowego oraz wtórnego lokum w Wrocławiu łatwiejsze niż by się mogło wydawać

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
mieszkanie - tableau
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wrocław od dawna stanowi miejsce specjalne na polskiej mapie. Jako dobrze zagospodarowane miasto zapewniające dostęp do wszystkich priorytetowych benefitów wynikających ze statusem dużego miasta oraz wyjątkowym zapleczem artystyczno-kulturowy Wrocław jest miejscem, do którego zmierzają nie tylko odwiedzający, ale również osoby pragnący rozpocząć tu nowy rozdział życia.

Maszyny żurawie budowlane doceniane przez klientów w szczególności

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
widok na żurawie budowlane
Author: Rennett Stowe
Source: http://www.flickr.com
Dla klientów szczególnie ważne jest to, aby wybierane sprzęty były z górnej półki. Znakomicie dopracowana baza ofert dociera do znacznego grona odbiorców i to nie bez powodów. Wyjątkowe rozwiązania opracowywane są z imponującą systematycznością, więc warto przyglądać im się szczególnie. Jeżeli chodzi o żurawie budowlane, ich dostępność jest zadziwiająca. Atrakcyjne opcje przygotowywane są przez naszych specjalistów ze stuprocentowym zaangażowaniem.

Nowoczesne technologie w domach, czyli inteligentne mieszkania w Krakowie

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
prawo budowlane
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie technologia dyktuje rozwój innych dziedzin życia i bezpośrednio wpływa na wygodę funkcjonowania. Większość ludzi ma dojście do najnowocześniejszych zastosowań informatycznych i multimedialnych, dzięki którym zdecydowanie sprawniej funkcjonuje zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.


prawo budowlane
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com

Już dziś porozmawiaj z osobą zajmującą się codziennie sprzedażą domów i wybierzcie wspólnie atrakcyjną ofertę

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
mieszkanie dla studenta
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Twoje dziecko idzie na studia w nowym miejscu? Z całą pewnością kupno mieszkania będzie słuszną inwestycją na lata. Dlatego też już dzisiaj sprawdź jakie są najlepsze oferty w znanych serwisach online. Wiadomym jest, iż cena za metr kwadratowy w centrum wielkiego miasta jest zdecydowanie większa, aniżeli na obrzeżach. Dlatego trzeba posprawdzać starannie wszystkie oferty i wpierw wybrać odpowiednią lokalizację.Jeśli uda nam się wynegocjować w jakiej dzielnicy staramy się kupić mieszkanko to poszukiwania będą o wiele prostsze.

W jaki sposób musimy sprawdzać stan liczników wody?

 • Posted on: 15 June 2019
 • By: addmean
Kran, woda
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
W chwili gdy decydujemy się na wzniesienie budynku mieszkalnego, musimy wiedzieć o tym, żeby budynek był zainstalowany do podstawowych źródeł energii. To jest chyba oczywiste, iż obecnie życie bez stałej wody, a także energii elektrycznej, wydaje się być po prostu niemożliwe.

Zdalne sterowanie domem, czyli instalacje inteligentnego domu - najbardziej popularne aktualnie pomysły

 • Posted on: 13 June 2019
 • By: addmean
kompostownik
Source: http://gardencenter.pl/
Aktualnie technika narzuca rozbudowę pozostałych dziedzin życia i wyraźnie oddziałuje na komfort pracy. Większość ludzi ma dojście do postępowych rozwiązań informatycznych i komputerowych, dzięki którym dużo lepiej działa podobnie w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Pages