Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

inwestycja

Do ogrzewania domu i do sporządzania posiłków najlepiej sprawdza się Polska gaz

 • Posted on: 22 October 2021
 • By: addmean
kuchenka
Author: Franke
Source: Franke
Na obecną chwilę chyba każdy człowiek na globie przyuczony jest przyrządzać swoje posiłki sam, gdzieś w ustroniu pokojowym. Jak wiadomo do tego toku przydatne jest ciepło, które zdaża się wytwarzać na wiele rodzai. Wszystko zależy od tego jaki typ kuchenki posiadamy w swoim domu. W dzisiejszych czasach typów jest niezmiernie dużo. Do najbardziej znanych należą jednak nadal piekarniki gazowe. A jak wiadomo do zasilania tego typu sposobu grzania posiłków potrzebne jest wykorzystanie paliwa, którym jest Polska gaz.

Jeśli masz zamiar postawić garaż metalowy, musisz pamiętać o stosownym zezwoleniu

 • Posted on: 14 October 2021
 • By: addmean
garaż metalowy
Author: Elizabeth Anderson
Source: http://www.flickr.com
W większości przypadków garaż jest częścią domu mieszkalnego. Ale od czasu do czasu może wydarzyć się sytuacja, gdy trzeba zapewnić sobie nadprogramowy garaż wolnostojący. Wystarczy, że w gospodarstwie kupiony zostanie drugi wóz, a już może zrobić się zbyt ciasno i będzie się zmuszonym zatroszczyć o kolejne miejsce do przechowywania wozu.

Już dziś porozmawiaj z osobą zajmującą się codziennie sprzedażą domów i wybierzcie wspólnie atrakcyjną ofertę

 • Posted on: 24 September 2021
 • By: addmean
mieszkanie dla studenta
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Twoje dziecko wybiera się na studia w innym miejscu? Z całą pewnością zakup lokalu mieszkalnego będzie trafną inwestycją na lata. W związku z tym już teraz sprawdź jakie są najlepsze oferty w renomowanych serwisach online. Wiadomym jest, iż opłata za metr kwadratowy w centrum ogromnego miasta jest zdecydowanie większa, niż na peryferiach. Dlatego należy posprawdzać rzetelnie wszystkie oferty i w pierwszej kolejności wybrać właściwą lokalizację.Jeżeli uda nam się wynegocjować w której dzielnicy chcemy kupić mieszkanie to poszukiwania będą zdecydowanie prostsze.

Przemysł budowy mieszkań w Rzeszowie- jak będzie funkcjonować w tym roku?

 • Posted on: 16 September 2021
 • By: addmean
Mieszkanie na sprzedaż
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Od stycznia tego roku zwiększyła się minimalna wartość udziału własnego dla ludzi korzystających z zobowiązań hipotecznych. Pomyślne stopy procentowe i stateczne koszty mieszkań sprawiają że zaciekawienie kupnem mieszkań (Rzeszów) zupełnie nie maleje. Wartości mieszkań w Polsce trzymają się na podobnym pułapie już od kilku miesięcy.

Sporządzanie dokumentów przed inaugurowaniem projektów z zakresu budownictwa

 • Posted on: 7 September 2021
 • By: addmean
dużo dokumentów
Author: Clarence Risher
Source: http://www.flickr.com
Nie trzeba pracować w branży budowlanej, aby mieć pojęcie o tym, że jeśli będzie chciało się rozpoczynać jakąkolwiek budowę to najpierw trzeba się koncentrować na tym, aby wykonać dokumentację, dokładnie w celu rozpoczęcia zleceń budowlanych. Taki krok jest najzwyczajniej niezbędny do rozpoczęcia prac budowlanych. Każdy inwestor musi wobec tego zatrudniać ekspertów, którzy będą zajmować się dla niego projektem wyznaczonych dokumentów. Ich spis jest rezultatem z kolei unormowań prawa budowlanego. To, jakiego typu papiery trzeba zebrać będzie zależeć od typu budowli która ma zostać wybudowana.

Aplikacje do fakturowania są stosowane przez coraz to większą liczbę jednostek

 • Posted on: 13 May 2021
 • By: addmean
faktura
Author: lab604
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie rynek produktów i świadczeń jest niezwykle obfity i bezustannie pojawiają się na nim nowsze firmy, jakie szokują pomysłowymi rozwiązaniami. Jest to na pewno dobre zjawisko, jakie sprzyja rozwojowi kompletnej gospodarki.

Bardzo dobre sposoby na uszczelnianie dotyczące rozmaitych nieszczelności w Twoim domu

 • Posted on: 11 May 2021
 • By: addmean
uszczelnianie pianką
Author: Soudal
Source: Soudal
Bez względu na to, w jakiej branży pracujemy powinniśmy stawiać na produkty najwyższej jakości, czyli takie, które będą w stanie świetnie działać. Jedynie tak da doprowadzić do tego, że całość jakiejkolwiek czy to inwestycjiczy też innych działań okaże się faktycznie dobra, bo od każdego z elementów jest zależny wynik całości. Tak samo jest jeśli chodzi o techniczne aspekty związane z inwestycjami budowlanymi.

Gdzie kupić mieszkanie w stolicy? Stawiać na lokalizację czy raczej na niższą cenę?

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
mieszkania na Bemowie
Author: miguelb
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem własnego mieszkania w stolicy, wtedy na pewno zdążyłeś się już zorientować, iż musisz wysupłać na to naprawdę dużo pieniędzy.

Kupno nowo wybudowanego mieszkania

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Living Rooms London
Source: http://www.flickr.com
Każdy pragnąłby mieć swój osobisty, wyśniony dom, lub mieszkanie. Mało kto ma na samym początku kwotę, która byłaby wystarczająca do kupienia mieszkania (Pruszków). Oprocentowanie pożyczek hipotecznych jest dziś korzystne. Oprocentowanie zadłużenia jest znaczącym czynnikiem w spłacaniu miesięcznych rat.

Kupno nowego oraz wtórnego lokum w Wrocławiu łatwiejsze niż by się mogło wydawać

 • Posted on: 16 December 2020
 • By: addmean
mieszkanie - tableau
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wrocław od lat stanowi miejsce specyficzne na polskiej mapie. Jako nowocześnie zagospodarowane miasto oferujące dostęp do wszystkich najważniejszych benefitów powiązanych ze statusem metropolii oraz wyjątkowym zapleczem artystyczno-kulturowy Wrocław jest miejscem, do którego zmierzają nie tylko odwiedzający, ale również osoby chcący rozpocząć tu nowy rozdział życia.

Poszukując mieszkania do wynajęcia Pruszków warto porządnie zaznajomić się z propozycjami, jakie coraz to liczniej pokazują się na stronach internetowych

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Każda początkująca para po ślubie chce założyć własną familię i wobec tego wyprowadzić się z domu familijnego. Jest to natomiast obecnie bardzo trudne, ponieważ osoby po studiach nie posiadają z miejsca dobrze płatnej pracy, a oszczędności na kupno lokum są wielokrotnie za niskie. Z tego również powodu generalnym wyjściem z takiej sytuacji jest wynajęcie lokum.

Okna PVC - gwarancja długotrwałej żywotności a także rewelacyjnych walorów wizualnych naszego domu

 • Posted on: 20 November 2020
 • By: addmean
okna
Author: IFTM Internorm
Source: IFTM Internorm
Kupno okien zdecydowanie jest inwestycją na długie lata, a co się z tym wiąże trzeba dokładnie przemyśleć ich wybór. Bardzo dobrym rozwiązaniem są okna PVC, które oczywiście możemy zapewnić sobie we Wrocławiu. Okna plastikowe wyróżniają się nie tylko odpornością na czynniki atmosferyczne, ale również doskonałymi walorami wizualnymi zapewniającymi estetykę budynku.

Przegląd mieszkaniowego rynku we Wrocławiu, jak będą wyglądać plany lokalnych deweloperów w najbliższych latach.

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
Nowe, wyposażone mieszkania
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest jednym z najludniejszych miast w Polsce, jest również bardzo znanym ośrodkiem akademickim. Na stałe zamieszkuje w nim ponad 600 tysięcy mieszkańców, a dodatkowo blisko dwieście tysięcy studentów w każdym roku akademickim uczy się na uczelniach Wrocławia. Wszystko to powoduje, że w tym mieście jest duże wzięcie na lokale mieszkalne, zarówno na wynajem, jak i własnościowe.

Zdalne sterowanie domem, czyli instalacje inteligentnego domu - najbardziej popularne aktualnie pomysły

 • Posted on: 11 November 2020
 • By: addmean
kompostownik
Source: http://gardencenter.pl/
Obecnie technika narzuca rozwój pozostałych dziedzin życia i znacząco oddziałuje na komfort funkcjonowania. Większa część ludzi ma dostęp do nowoczesnych rozwiązań informatycznych i multimedialnych, dzięki którym o wiele lepiej działa podobnie w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Pages