Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

inwestycja

Jakie mieszkanie wybrać wśród dostępnych obecnie na rynku nieruchomości? Zobacz nasze wskazówki

 • Posted on: 6 March 2020
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Stephan Mosel
Source: http://www.flickr.com
Każdy młody człowiek dąży do tego, by się wyprowadzić. Gdy tylko zakończą się studia a także uda się znaleźć dobrą pracę, młodzi starają się usamodzielnić. Nie jest to jednakże łatwe. Trudno niektórym odzwyczaić się od rodzinnego garnuszka.

Kupując mieszkanie we Wrocławiu wskazane jest aby przeglądnąć zarówno propozycje rynku pierwotnego i wtórnego

 • Posted on: 11 January 2020
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie śmiało inwestują w posiadłości, jakie stosują jako źródło dochodu. Niezmiernie często jest tak, iż stawiają na kupno nieruchomości, które od razu wynajmują, za pośrednictwem czego jest ono wykorzystywane a kwota za odstępne przeznaczana jest na spłatę kredytu.

Gdzie kupić mieszkanie w stolicy? Stawiać na lokalizację czy raczej na niższą cenę?

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
mieszkania na Bemowie
Author: miguelb
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zastanawiasz się nad zakupem własnego mieszkania w Warszawie, wtedy zdecydowanie zdążyłeś się już zorientować, że musisz wysupłać na to naprawdę dużo pieniędzy.

Ekologiczna oczyszczalnia ścieków

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Author: wfeiden
Source: http://www.flickr.com/
Mamy XXI stulecie i wciąż sporo do zdziałania. Za przykład posłużyć może proces kanalizacji. W wielu naszych gminach funkcjonuje mnóstwo miejscowości, których mieszkańcy z od lat oczekują skanalizowania ich domostw. Niestety bywa to jednak niemożliwe do wykonania w najbliższej przyszłości. W takich przypadkach z pomocą nadchodzą przydomowe oczyszczalnie.

Kilkaset tysięcy nowych mieszkań - gdzie je znaleźć?

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Ocenia się, że w naszym kraju brakuje do najmniej kilkaset tysięcy mieszkań. Szczególnie na brak swojego lokum narzekają młodzi ludzie, jacy założyli już rodziny, a nadal mieszkają z ojcem i matką. Podstawową przyczyną takiej sytuacji stały się bardzo wysokie koszty zakupu, które niestety w Polsce nie będą miały odbicia w zarobkach.

Jak nabyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 31 December 2019
 • By: addmean
balkony
Author: Schöck
Source: Schöck
Kupno własnego mieszkania to bezsprzecznie marzenie niezmiernie obszernej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety w szeregu przypadków jest wyjątkowo uciążliwe, w następstwie tego tez pragniemy uczynić wszelakie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę jak najbardziej jest wybitnie wiele, niemniej wprawdzie ostateczna decyzja w szeregu przypadków zależy od naszych sposobności finansowych.

Skuteczne porady na temat wyboru klimatyzacji

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
Klimatyzator monoblokowy
Pomimo iż żyjemy w klimacie umiarkowanym, tropikalne lato czy śnieżna zima nie jest dla nas czymś niezwykłym. Nazywanie klimatyzatorów niepozornymi maszynami o ogromnych możliwościach nie jest przesadne. Dzisiaj, nikt z nas nie wyobraża sobie nowoczesnego lokalu bez klimatyzacji. Dopasowana temperatura jest niezbędna aby zapewnić komfort cieplny pracowników, klientów, a także rangi miejsca.

Program MDM – mieszkania oraz domy dla młodych par i osób samotnie wychowujących dzieci

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
dom - akt
Author: Hugh Llewelyn
Source: http://www.flickr.com
Młode pary często mają problem, kiedy nadchodzi decyzja o kupnie własnego lokalu mieszkalnego. W tym momencie życia, każda pomoc jest przez młodych mile widziana, dlatego rządowy program mieszkanie dla młodych (MDM) to bardzo przemyślana lokata. Dzięki niej, wielu młodych ludzi albo osób samotnie wychowujących dzieci jest w stanie pozwolić sobie na kupno swojego mieszkania, zamiast dzierżawić.

Jeśli masz zamiar postawić garaż metalowy, musisz pamiętać o stosownym zezwoleniu

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
garaż metalowy
Author: Elizabeth Anderson
Source: http://www.flickr.com
W licznych przypadkach garaż bywa częścią budynku mieszkalnego. Jednak czasem może wydarzyć się sytuacja, kiedy musi się zapewnić sobie nadprogramowy garaż wolnostojący. Wystarczy, że w domu pojawi się kolejny wóz, a już może uczynić się nazbyt ciasno i będzie się zmuszonym zadbać o dodatkowe miejsce do przechowywania pojazdu.

Pokrycia dachowe Wrocław – jak odpowiednio je wybrać tak, aby zaoferować nam efektywną ochronę przed deszczem?

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
dachówki
Author: paweesit
Source: http://www.flickr.com
Co sprawia, że dach odgrywa aż tak ważną rolę w projektowaniu każdego domu? Zadawanie podobnego pytania jest zgoła niemądre przede wszystkim dla osób, które między innymi mają problemy z przeciekającym dachem. W skrajnym przypadku warto się cofnąć pamięcią kilka lat wstecz do polskiej tragedii, kiedy to pod ciężarem wielu kilogramów zmrożonego śniegu runęła konstrukcja dachu w jednej z hal w Katowicach.

Kupno nowego oraz wtórnego lokum w Wrocławiu łatwiejsze niż by się mogło wydawać

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
mieszkanie - tableau
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wrocław od dawna stanowi miejsce specjalne na polskiej mapie. Jako dobrze zagospodarowane miasto zapewniające dostęp do wszystkich priorytetowych benefitów wynikających ze statusem dużego miasta oraz wyjątkowym zapleczem artystyczno-kulturowy Wrocław jest miejscem, do którego zmierzają nie tylko odwiedzający, ale również osoby pragnący rozpocząć tu nowy rozdział życia.

Maszyny żurawie budowlane doceniane przez klientów w szczególności

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
widok na żurawie budowlane
Author: Rennett Stowe
Source: http://www.flickr.com
Dla klientów szczególnie ważne jest to, aby wybierane sprzęty były z górnej półki. Znakomicie dopracowana baza ofert dociera do znacznego grona odbiorców i to nie bez powodów. Wyjątkowe rozwiązania opracowywane są z imponującą systematycznością, więc warto przyglądać im się szczególnie. Jeżeli chodzi o żurawie budowlane, ich dostępność jest zadziwiająca. Atrakcyjne opcje przygotowywane są przez naszych specjalistów ze stuprocentowym zaangażowaniem.

Nowoczesne technologie w domach, czyli inteligentne mieszkania w Krakowie

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
prawo budowlane
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie technologia dyktuje rozwój innych dziedzin życia i bezpośrednio wpływa na wygodę funkcjonowania. Większość ludzi ma dojście do najnowocześniejszych zastosowań informatycznych i multimedialnych, dzięki którym zdecydowanie sprawniej funkcjonuje zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.


prawo budowlane
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com

Pages