Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

inwestycja

Przemysł budowy mieszkań w Rzeszowie- jak będzie funkcjonować w tym roku?

 • Posted on: 17 May 2022
 • By: addmean
Mieszkanie na sprzedaż
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Od stycznia tego roku powiększyła się minimalna cena udziału własnego dla ludzi korzystających z kredytów hipotecznych. Korzystne stopy procentowe i stateczne wartości mieszkań czynią że zaciekawienie kupnem mieszkań (Rzeszów) zupełnie nie zmniejsza się. Wartości mieszkań w Polsce utrzymują się na zbliżonym poziomie już od paru miesięcy.

Już dziś porozmawiaj z osobą zajmującą się codziennie sprzedażą domów i wybierzcie wspólnie atrakcyjną ofertę

 • Posted on: 13 May 2022
 • By: addmean
mieszkanie dla studenta
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Twoje dziecko wybiera się na studia w innym miejscu? Niewątpliwie zakup lokalu mieszkalnego będzie słuszną inwestycją na lata. Tym samym już w tej chwili przekonaj się jakie są najdogodniejsze oferty w znanych serwisach internetowych. Ewidentnym jest, że cena za metr kwadratowy w centrum gigantycznego miasteczka jest zdecydowanie większa, niż na peryferiach. W związku z tym należy posprawdzać pieczołowicie wszelkie oferty i w pierwszej kolejności wybrać odpowiednią lokalizację.Jeżeli uda nam się uzgodnić w której dzielnicy chcemy nabyć mieszkanko to poszukiwania będą znacznie łatwiejsze.

Maszyny żurawie budowlane doceniane przez klientów w szczególności

 • Posted on: 13 May 2022
 • By: addmean
widok na żurawie budowlane
Author: Rennett Stowe
Source: http://www.flickr.com
Dla klientów nadzwyczaj ważne jest to, by wybierane sprzęty były z górnej półki. Świetnie przygotowana gama ofert dociera do szerokiego grona odbiorców i to nie bez powodów. Szczególne rozwiązania dopracowywane są systematycznie, więc warto przyglądać im się szczególnie. Patrząc na żurawie budowlane, ich dostępność jest imponująca. Atrakcyjne możliwości przygotowywane są przez naszych specjalistów ze stuprocentowym zaangażowaniem.

Nowoczesne technologie w domach, czyli inteligentne mieszkania w Krakowie

 • Posted on: 11 May 2022
 • By: addmean
prawo budowlane
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie technologia dyktuje rozwój innych dziedzin życia i wprost wpływa na wygodę funkcjonowania. Większa część ludzi ma dostęp do najnowocześniejszych zastosowań informatycznych i multimedialnych, dzięki którym zdecydowanie sprawniej funkcjonuje tak samo w życiu zawodowym, jak i prywatnym.


prawo budowlane
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com

Jakie mieszkanie wybrać wśród dostępnych obecnie na rynku nieruchomości? Zobacz nasze wskazówki

 • Posted on: 6 May 2022
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Stephan Mosel
Source: http://www.flickr.com
Większość młodych ludzi dąży do tego, aby się wyprowadzić. Jak tylko zakończy się edukacja i uda się znaleźć dobrą pracę, młodzi starają się odejść na swoje. Nie bywa to mimo wszystko proste. Ciężko niektórym odejść od rodziców.

Kupując mieszkanie we Wrocławiu wskazane jest aby przeglądnąć zarówno propozycje rynku pierwotnego i wtórnego

 • Posted on: 16 March 2022
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Obecnie ludzie śmiało inwestują w nieruchomości, jakie używają jako źródło przychodu. Niezwykle często jest tak, że decydują się na kupno nieruchomości, które od razu wypożyczają, za sprawą czego jest ono wykorzystywane a suma za odstępne poświęcana jest na spłatę debetu.

Gdzie kupić mieszkanie w stolicy? Stawiać na lokalizację czy raczej na niższą cenę?

 • Posted on: 10 March 2022
 • By: addmean
mieszkania na Bemowie
Author: miguelb
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zastanawiasz się nad kupnem własnego mieszkania w stolicy, wtedy z pewnością zdążyłeś się już dowiedzieć, że musisz wysupłać na to naprawdę sporo pieniędzy.

Aplikacje do fakturowania są stosowane przez coraz to większą liczbę jednostek

 • Posted on: 9 March 2022
 • By: addmean
faktura
Author: lab604
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę rynek produktów i świadczeń jest niezmiernie obfity i bezustannie pokazują się na nim nowsze firmy, które zaskakują pomysłowymi rozwiązaniami. Jest to z pewnością pozytywne zjawisko, które sprzyja rozwojowi całej gospodarki.

Kilkaset tysięcy nowych mieszkań - gdzie je znaleźć?

 • Posted on: 4 March 2022
 • By: addmean
mieszkania
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Ocenia się, że w naszym kraju brakuje przynajmniej kilkaset tysięcy nowych mieszkań. Szczególnie na brak swojego lokum powinni narzekać młodzi ludzie, którzy założyli już rodziny, a w dalszym ciągu muszą mieszkać z ojcem i matką. Głównym powodem takiego stanu rzeczy są niezwykle wysokie koszty zakupu, jakie niestety w Polsce nie będą miały pokrycia w pensjach.

Kiedy przerwa w dostępie do prądu jest apokalipsą? Czy pomoże nam agregat prądotwórczy?

 • Posted on: 10 February 2022
 • By: addmean
firmy - krajobraz
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Obecnie jesteśmy uzależnieni od stałych dostaw energii elektrycznej. I chociaż dla większości ludzi przeżycie kilku godzin przy świeczkach nie jest większym kłopotem, istnieją miejsca, dla których brak energii w gniazdkach oznacza katastrofę.

Jakie mieszkania chętnie wynajmują słuchacze szkół wyższych oraz co jest dla nich najważniejsze?

 • Posted on: 6 February 2022
 • By: addmean
gdynia mieszkania
Author: Vantage Development SA
Source: Vantage Development SA
Jest to bardzo dobra inwestycja pieniędzy. Doskonale wiedzą o tym ci, którzy już kilka lat wstecz kupili lokum, a dziś czerpią z tego korzyści.


Lokalizacja mieszkania jest na tyle podstawowym czynnikiem, że posiada ona ogromny wpływ na los naszego inwestycyjnego działania.

Chodząc w dorosłe życie, planujemy mieć własne mieszkanie, żeby móc wychowywać w nim dzieci

 • Posted on: 31 December 2021
 • By: addmean
branża budowlana
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
Swoje cztery kąty marzą się zapewne wszystkim osobom, które zaczynają dorosłe życie.


Będąc na uniwersytecie albo zaraz po zakończeniu szkoły, raczej nie myślimy o tym, aby ustatkować się zbyt szybko.

Kupno nowego oraz wtórnego lokum w Wrocławiu łatwiejsze niż by się mogło wydawać

 • Posted on: 20 December 2021
 • By: addmean
mieszkanie - tableau
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wrocław od lat stanowi miejsce specyficzne w polskiej przestrzeni. Jako nowocześnie zagospodarowane miasto oferujące dostęp do wszystkich najważniejszych benefitów wynikających ze statusem dużego miasta oraz wybitnym zapleczem artystyczno-kulturowy Wrocław jest miejscem, do którego ciągną nie tylko turyści, ale również ludzie chcący rozpocząć tu nowy rozdział życia.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze projektu domu, aby uniknąć przykrych niespodzianek?

 • Posted on: 14 December 2021
 • By: addmean
projekty domów
Author: Ben Schumin
Source: http://www.flickr.com
W trakcie kupna gotowego projektu domu w głównej mierze należy uwzględnić swoje zasoby pieniężne i potrzeby w zakresie ilości oraz rozmiaru pomieszczeń w projektowanym domku. Swoje potrzeby najlepiej skonsultować z pozostałymi członkami rodziny. W dalszej kolejności trzeba ustalić fundusze, aby przystąpić do wyboru projektu.

Do ogrzewania domu i do sporządzania posiłków najlepiej sprawdza się Polska gaz

 • Posted on: 22 October 2021
 • By: addmean
kuchenka
Author: Franke
Source: Franke
Na obecną chwilę chyba każdy człowiek na globie przyuczony jest przyrządzać swoje posiłki sam, gdzieś w ustroniu pokojowym. Jak wiadomo do tego toku przydatne jest ciepło, które zdaża się wytwarzać na wiele rodzai. Wszystko zależy od tego jaki typ kuchenki posiadamy w swoim domu. W dzisiejszych czasach typów jest niezmiernie dużo. Do najbardziej znanych należą jednak nadal piekarniki gazowe. A jak wiadomo do zasilania tego typu sposobu grzania posiłków potrzebne jest wykorzystanie paliwa, którym jest Polska gaz.

Pages