Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

internecie

Warto złożyć pit poprzez sieć, bez wątpienia oszczędzimy sporo czasu i zrobimy mniej błędów

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
wizja - biznes
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Istnieje jeszcze wiele osób, które nie są pewne, czy warto zacząć rozliczać deklarację poprzez sieć. Całkowicie niepotrzebnie, ponieważ jest to metoda niesłychanie wygodna, która znacząco przyspiesza załatwienie owych nieprzyjemnych formalności.


Jeśli zatem będziemy chcieli wykonać rozliczenie pit 2017 przez Internet, to bez problemu to zrobimy.

Ogród to miejsce, w którym przyjemnie możemy spędzać czas? Warto o tym wiedzieć i z takich możliwości korzystać

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
Karma dal psa
Source: www.zwierzakowo.pl
Dobrze jest mieć jakieś hobby, chociaż by było one dosyć proste. Takie zajęcie też nie musi być jakieś specjalnie oryginalne, ponieważ świetne hobby to takie, przez które czujemy się bardzo dobrze i komfortowo. Za jego sprawą możemy odżyć po trudnym dniu pracy i poczuć, że życie ma sens. Sporo ludzi ma właśnie tego typu hobby, a zdarza się, że jest nim ogród. Może to się wydawać zbyt banalne, niektórym z pewnością nie zmieści się to w definicji hobby, ale prawdą jest, iż pielęgnowanie ogrodu to wiele zadań do wykonania, ale także przyjemności.

Montowanie klimatyzatora split, klimatyzacja domowa Warszawa

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
Klimatyzatory
Author: David Hall
Source: http://www.flickr.com
Gdy zaczyna się robić gorąco, zaczynamy myśleć o tym, czemu wcześniej nie pomyśleliśmy o tym, żeby kupić klimatyzator. Jednak to, że myślimy o tym, żeby kupić klimatyzator nie sprawi, że zrobi się chłodniej u nas w domu. Trzeba raczej pomyśleć o tym przed upałami, by później nie oczekiwać długo na firmę, która pomoże w instalowaniu klimatyzacji. Ale możemy wybrać taki klimatyzator, który sami możemy zainstalować.

Czy są jakieś rady, jakimi możemy się kierować chcąc kupić kubek termiczny? Na co zwracać uwagę?

 • Posted on: 13 January 2021
 • By: addmean
kubek termiczny
Author: homard.net
Source: http://www.flickr.com
Kubek termiczny jest produktem, jaki ostatnio stał się bardzo popularny. Niektórzy niemal się z tym gadżetem nie rozstają. Czym się kierować przy wyborze odpowiedniego dla nas kubka trzymającego ciepło?

Jakościowe wyroby nierdzewne i kwasoodporne - śruby i wkręty nierdzewne

 • Posted on: 7 November 2020
 • By: addmean
Śruby i wkręty
Author: Jacqui Brown
Source: http://www.flickr.com
Wyroby nierdzewne wykonywane ze stali A2 i A4 charakteryzują się idealną odpornością na korozję i w wielu przypadkach są wykorzystywane chociażby w toku produkcji sprzętu AGD, użytkuje się je także do produkcji aparatury specjalistycznej przeznaczonej dla przemysłu chemicznego.

Geodeta brzeg poznał deweloperów

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Przyrządy do geodezji
Author: NOAA's National Ocean Service
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy znać odpowiednie wymiary
Nie ma znaczenia, czy nabyliśmy działkę pod budowę swojego domku, czy pragniemy na niej wybudować sklep, a może wykonać drogę. Ciągle muszą być przeprowadzone szybciej mierzenia, tak byśmy posiadali pewność, że działka posiada prawidłowe rozmiary, że nie będziemy brać terenów z następnej działki i że wszystko odbędzie się właściwie z prawem i wytycznymi ujętymi w umowie.