Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

instalacja

Trendy w oświetleniu. Ciekawe propozycje dla osób lubiących funkcjonalność.

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
oświetlenie mieszkania
Source: pixabay.com
Każdy, kto jest na bieżąco z systemami oświetleniowymi posiada tę wiedzę, iż odzwierciedlają najnowsze trendy poprzez dążenie do maksymalnego pomniejszenia, elegancki wygląd oraz energooszczędność. Fachowe i nowoczesne oprawy zrobione są z bardzo dobrych jakościowo komponentów - aluminiowa część główna oraz atestowana elektronika dają dużą produktywność z bezawaryjnością.

Precyzyjne wykonywanie montaży jako fundament optymalnego funkcjonowania konstrukcji.

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Przykład konstrukcji stalowej  pomnik Schiffshebewerk Niederfinow
Author: bgeissl
Source: http://www.flickr.com/photos/bgeissl/2766483590/
Osoby, które zajmują się montowaniem poszczególnych instalacji mają świadomość, iż muszą rzeczywiście znać się na swojej pracy wyjątkowo dobrze, bo od tego zależy nie jedynie prawidłowe funkcjonowanie konkretnej konstrukcji, lecz jeszcze poziom bezpieczeństwa osób z niej robiących użytek, jak i tych znajdujących się w jej sąsiedztwie. W związku z tym, skrupulatne wykonanie czynności montujących nazywane jest jako podstawa bezproblemowego działania całej konstrukcji.

Falowniki o jakiej mocy należy wybierać do instalacji znacznej?

 • Posted on: 17 June 2022
 • By: addmean
malowidło - dom
Author: Alejandro
Source: http://www.flickr.com
Jest to najbardziej istotny element instalacji fotowoltaicznej. Obowiązkiem jego jest wymiana stałego prądu, który wytwarzany jest przez moduły na prąd zmienny, który jest zsynchronizowany z siecią energetyczną.


Bardzo duża liczba rodzajów inwerterów sprawia, że decyzję o tym, jaki inwerter zastosować w instalacji, trzeba zostawić projektantowi.

Dbaj o idealne warunki w własnym mieszkaniu. Automatyka budynkowa to rzeczywiście dogodna alternatywa

 • Posted on: 11 June 2022
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: TNS Sofres
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek dobrze poznał sytuację, gdy przed opuszczeniem domu w pośpiechu sprawdza się, czy wszystkie okna są pozamykane, urządzenia elektryczne wyłączone z gniazdek, a mieszkanie jest bezpieczne. Zazwyczaj pociąga to za sobą znaczny stres, gdyż człowiek nie chce się spóźnić, ale jednocześnie nie może zaniedbać bezpieczeństwa mieszkania. System automatyki domowej jest idealnym rozwiązaniem, by uniknąć wspomnianych sytuacji.

Jak łącznik światła schodowy i krzyżowy pomaga komfortowo oświetlić schodki?

 • Posted on: 20 May 2022
 • By: addmean
kontakty elektryczne
Author: 準建築人手札網站 Forgemind ArchiMedia
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chcesz kierować oświetleniem schodów z różnych miejsc, potrzebny ci będzie włącznik światła schodowy jak też krzyżowy. Dzięki niemu będziesz zdołał komfortowo włączać światełko na parterze jak też wyłączać na górze.

Nowoczesne technologie w domach, czyli inteligentne mieszkania w Krakowie

 • Posted on: 11 May 2022
 • By: addmean
prawo budowlane
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie technologia dyktuje rozwój innych dziedzin życia i wprost wpływa na wygodę funkcjonowania. Większa część ludzi ma dostęp do najnowocześniejszych zastosowań informatycznych i multimedialnych, dzięki którym zdecydowanie sprawniej funkcjonuje tak samo w życiu zawodowym, jak i prywatnym.


prawo budowlane
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com

Oświetlenie LED fantastycznym rozwiązaniem w twoim domu

 • Posted on: 9 May 2022
 • By: addmean
Oświetlenie sufitowe LED
Author: Eliot Phillips
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach nie można utyskiwać na nowoczesne rozwiązania, które można zastosować w domu, by przyjemnie się żyło. Jednym z nich jest oświetlenie LED, które można montować na kilka różnych sposobów, gwarantując znakomite rezultaty i użyteczność, jakiej nikt nie zaprzeczy.

W jaki sposób odpowiednio należy dostosować oświetlenie do naszego ogrodu?

 • Posted on: 16 March 2022
 • By: addmean
ogródek
Author: Henry Burrows
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć zjawiska, że przeprowadzanie każdego typu czynności aranżacyjnych w środku naszego miejsca zamieszkania to niewątpliwie trudne zadanie, z jakim będziemy musieli się zmagać. Zakupienie przez nas koniecznych elementów codziennego wyposażenia może nam niemniej jednak wywoływać wiele problemów.

Wodomierze jako oprzyrządowanie do mierzenia zużywanej wody

 • Posted on: 8 March 2022
 • By: addmean
wodomierz
Author: FreeMind
Source: FreeMind
Wodomierze to sprzęty które służą do pomiaru i rejestracji objętości przepływającej wody w instalacji. Liczniki mierzące przepływaną wodę muszą być zainstalowane na przyłączu który doprowadza wodę do budynku. Służą do rozrachunków między dostarczycielem wody a właścicielem posiadłości. W obiektach wielorodzinnych pomagają dozorować zużywanie wody i płacić wyłącznie za siebie.

W jaki sposób rozprowadzić instalację wodnokanalizacyjną, żeby pozbyć się kłopotów z zawilgoceniem?

 • Posted on: 3 March 2022
 • By: addmean
bateria umywalkowa
Author: John M
Source: http://www.flickr.com
Instalacja wodnokanalizacyjna jest potrzebna praktycznie w każdym mieszkaniu. Niezbędna jest już w trakcie remontu i później do wielu podstawowych czynności. Winna zapewniać wodę odpowiedniej jakości, w odpowiedniej ilości i pod dobrym ciśnieniem. Z tego powodu należy dobrze ją wykonać, aby w przyszłości móc bezproblemowo czerpać z ciepłej oraz chłodnej wody.

Jak ochronić dom przed pożogą?

 • Posted on: 1 February 2022
 • By: addmean
marina - reklama
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Pożar w budynku mieszkalnym nie jest wcale wyjątkowością ani ewenementem, jaki zdarza się pojedynczym nieszczęśliwcom. Większa część z nas woli jednak egzystować w rozkosznej naiwności licząc na to, że taki ambaras nie będzie ich dotyczył czy też co najwyżej dryndną pod 112 po czym straż pożarna niczym herosi z komiksów ocali ich dobytek.


Pewnym z podstawowych przyczyn pożóg są nieefektywne narzędzia grzewcze bądź ich nieprawidłowe użytkowanie.

Które zbiorniki są odpowiednie do przechowywania odpadów gazowych? Czym powinny się charakteryzować?

 • Posted on: 19 December 2021
 • By: addmean
Zbiorniki
Author: HML NOSEWICZ
Source: http://www.hmlnosewicz.pl
Każdy odpad powinien być odpowiednio zutylizowany, mówi o tym ustawa. Wedle Ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 roku na temat odpadów, magazynowanie śmieci jest tymczasowym przetrzymywaniem albo gromadzeniem ich przed transportem, odzyskiem lub unieszkodliwianiem. Składowanie śmieci możemy podzielić na odpady stałe, do których należą te wielkogabarytowe, jak gruz budowlany, drugą grupę reprezentują odpady ciekłe, a trzecią - na niej skupimy się w tym artykule – odpady gazowe.

Kaloryfery ozdobne, wytwórca grzejników do łazienki

 • Posted on: 9 July 2021
 • By: addmean
grzejniki
Author: Instal-Projekt
Source: Instal-Projekt
Kaloryfery to nie tylko element techniczny. Dzisiaj możemy wybierać wśród fantastycznych rodzajów i barw, zatrzymując równocześnie wartości użytkowe. W różnorodności form i kształtów, od prostych doskonałych linii po zaokrąglone, organiczne kształty, bardzo dobrze wpasują się w każde pomieszczenie. Dostępne w dużej palecie odcieni grzejniki dekoracyjne będą harmonijnie harmonizowały w otoczeniem w toalecie, salonie, czy korytarzu.

Profesjonalny monitoring dla twojej korporacji - dowiedz się, co będzie wymagane

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
rejestrator kamer ip
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Poczucie bezpieczeństwa jest w obecnych czasach niezmiernie znaczącym elementem życia każdego człowieka. Co dzień słyszymy historie, które w większym bądź mniejszym stopniu przymuszą na nas refleksję nad stanem zabezpieczenia nas samych a także familii.

Czym wyróżnia się inteligentny dom?

 • Posted on: 31 December 2020
 • By: addmean
inteligentny dom
Source: flickr.com
Inteligentny budynek jest zaawansowanym rozwiązaniem opartym na sieci czujników oraz jednym, centralnym systemie zarządzania zintegrowanymi instalacjami. Używana w jego ramach magistrala EIB pozwala na łatwy przepływ danych pomiędzy fragmentami składowymi instalacji a także zapewnia duże spektrum możliwości działania. Dzięki wykorzystaniu informacji z sensorów a także detektorów inteligentny budynek sam dostosowuje się nie tylko do obecności domowników, ale także do czynników zewnętrznych oraz wewnętrznych takich jak choćby nasłonecznienie albo wilgotność powietrza.

Pages