Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

instalacja

Profesjonalny monitoring dla twojej korporacji - dowiedz się, co będzie wymagane

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
rejestrator kamer ip
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Poczucie bezpieczeństwa jest w dzisiejszych czasach niesłychanie relewantnym elementem funkcjonowania każdego. Codziennie słyszymy relacje, które w większym bądź mniejszym stopniu narzucają na nas refleksję nad poziomem zabezpieczenia nas samych i familii.

Oświetlenie LED fantastycznym rozwiązaniem w twoim domu

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
Oświetlenie sufitowe LED
Author: Eliot Phillips
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach nie można skarżyć się na nowoczesne rozwiązania, które można zastosować w domu, by przyjemnie się żyło. Jedno z nich oświetlenie LED, jakie można zainstalować na kilka różnych sposobów, gwarantując idealne rezultaty oraz praktyczność, której nikt się nie sprzeciwi.

Czym wyróżnia się inteligentny dom?

 • Posted on: 31 December 2020
 • By: addmean
inteligentny dom
Source: flickr.com
Inteligentny budynek jest zaawansowanym rozwiązaniem opartym na sieci czujników oraz jednym, centralnym systemie zarządzania zintegrowanymi instalacjami. Używana w jego ramach magistrala EIB pozwala na łatwy przepływ danych pomiędzy fragmentami składowymi instalacji a także zapewnia duże spektrum możliwości działania. Dzięki wykorzystaniu informacji z sensorów a także detektorów inteligentny budynek sam dostosowuje się nie tylko do obecności domowników, ale także do czynników zewnętrznych oraz wewnętrznych takich jak choćby nasłonecznienie albo wilgotność powietrza.

Wodomierze jako oprzyrządowanie do mierzenia zużywanej wody

 • Posted on: 5 December 2020
 • By: addmean
wodomierz
Author: FreeMind
Source: FreeMind
Wodomierze to urządzenia które służą do pomiaru i rejestrowania pojemności płynącej wody w instalacji. Liczniki które mierzą przepływ wody powinny być zainstalowane na przyłączu który doprowadza wodę do domu. Służą do rozrachunków między dostawcą wody a właścicielem posiadłości. W budynkach wielorodzinnych wspomagają nadzorować zużycie wody i opłacać wyłącznie za siebie.

Inteligentny budynek to opłacalna inwestycja?

 • Posted on: 3 December 2020
 • By: addmean
multiroom
Author: IRA
Source: IRA
Inteligentny dom – to budynek, w którym została zainstalowana rozbudowana siatka sensorów podpiętych niemal zawsze do wszystkich instalacji oraz zintegrowany mechanizm zarządzania nimi. To właśnie dzięki temu ostatniemu istnieje możliwość regulacji instalacji według naszych założeń. System ma na względzie wyjątkowo ważne czynniki, przykładowo: liczba osób zamieszkujących budynek, pogoda na zewnątrz, wilgotność powietrza, intensywność oświetlenia o każdej porze doby, ale także specyficzne wymagania właścicieli.

Precyzyjne wykonywanie montaży jako fundament optymalnego funkcjonowania konstrukcji.

 • Posted on: 3 December 2020
 • By: addmean
Przykład konstrukcji stalowej  pomnik Schiffshebewerk Niederfinow
Author: bgeissl
Source: http://www.flickr.com/photos/bgeissl/2766483590/
Osoby, jakie parają się zamontowaniem konkretnych konstrukcji wiedzą, że powinny rzeczywiście znać się na własnej pracy bardzo dobrze, gdyż od tego zależy nie wyłącznie sprawne działanie danej konstrukcji, lecz na dodatek poziom bezpieczeństwa osób z niej korzystających, jak i tych mieszkających w jej bliskim położeniu. Z tej przyczyny, doskonałe zrobienie montaży określane jest jako podstawa sprawnego funkcjonowania całościowej konstrukcji.

Trendy w oświetleniu. Ciekawe propozycje dla osób lubiących funkcjonalność.

 • Posted on: 27 November 2020
 • By: addmean
oświetlenie mieszkania
Source: pixabay.com
Każda osoba, która jest na bieżąco z nowoczesnymi sposobami oświetleń wie, iż są odzwierciedleniem najnowszych trendów przez zmierzanie do maksymalnego pomniejszenia, luksusowy wygląd i ekonomię pracy. Profesjonalne i nowoczesne oprawy odlane są ze świetnych jakościowo elementów - aluminiowy korpus i sprawdzona elektronika dają wysoką sprawność z bezawaryjnością.

W jaki sposób rozprowadzić instalację wodnokanalizacyjną, żeby pozbyć się kłopotów z zawilgoceniem?

 • Posted on: 28 October 2020
 • By: addmean
bateria umywalkowa
Author: John M
Source: http://www.flickr.com
Instalacja wodnokanalizacyjna jest potrzebna w każdym mieszkaniu. Potrzebna jest już w trakcie budowy i później do wielu codziennych czynności. Musi zapewniać wodę dobrej klasy, we właściwej ilości i pod dobrym ciśnieniem. Toteż warto dobrze ją wykonać, żeby w przyszłości móc bezproblemowo korzystać z gorącej oraz zimnej wody.

Skuteczne zapobieganie zbytniemu przyrostowi ciśnienia w instalacjach - jak to zrobić

 • Posted on: 21 October 2020
 • By: addmean
instalacja
Author: Lee Russell
Source: http://www.flickr.com
W armaturach grzewczych istotną rolę gra przeciwdziałanie zbytniemu przyrostowi ciśnienia. Kłopot ów rozwiązują przeponowe naczynia wzbiorcze, dzięki którym realna jest kompensacja rozszerzalności cieplnej wody. Naczynie wzbiorcze pełni kilka funkcji. Nieodzowne jest utrzymywanie ciśnienia w każdym miejscu instalacji przy uwzględnieniu dopuszczalnych granic. Ważne zostaje zapewnienie zabezpieczenia przed nadmiernym podniesieniem, lub spadkiem ciśnienia. Naczynie przeponowe wyrównuje pojemność wody grzewczej w rezultacie zmian temperatury. Równie istotne zadanie to uzupełnianie potencjalnych drobniejszych deficytów wody w instalacji.

Jak łącznik światła schodowy i krzyżowy pomaga komfortowo oświetlić schodki?

 • Posted on: 21 October 2020
 • By: addmean
kontakty elektryczne
Author: 準建築人手札網站 Forgemind ArchiMedia
Source: http://www.flickr.com
Kiedy pragniesz sterować oświetleniem schodów z różnych miejsc, przyda ci się włącznik światła schodowy oraz krzyżowy. Dzięki niemu będziesz zdołał wygodnie włączać światełko na parterze i wyłączać na górze.

Kaloryfery ozdobne, wytwórca grzejników do łazienki

 • Posted on: 15 October 2020
 • By: addmean
grzejniki
Author: Instal-Projekt
Source: Instal-Projekt
Kaloryfery to nie tylko składnik techniczny. Dzisiaj zdołamy wybierać wśród wyrafinowanych gatunków i odcieni, zachowując równocześnie atuty użytkowe. W rozpiętości modeli i kształtów, od prostych perfekcyjnych linii po zaokrąglone, organiczne kształty, wyśmienicie wpasują się w jakiekolwiek pomieszczenie. Osiągalne w obszernej palecie odcieni grzejniki dekoracyjne będą harmonijnie współgrały w otoczeniem w łazience, salonie, czy przedpokoju.

Dbaj o idealne warunki w własnym mieszkaniu. Automatyka budynkowa to rzeczywiście dogodna alternatywa

 • Posted on: 17 September 2020
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: TNS Sofres
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas dobrze poznał sytuację, kiedy przed wyjściem z mieszkania w pośpiechu sprawdza się, czy wszystkie okna są zamknięte, sprzęty elektryczne wyłączone z gniazdek, a mieszkanie okazuje się bezpieczne. Przeważnie pociąga to za sobą znaczny stres, ponieważ człowiek nie może się spóźnić, lecz równocześnie nie może zaniechać bezpieczeństwa mieszkania. System automatyki domowej będzie idealnym wyjściem, żeby unikać takich sytuacji.

Nowoczesne technologie w domach, czyli inteligentne mieszkania w Krakowie

 • Posted on: 10 September 2020
 • By: addmean
prawo budowlane
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach technologia ustanawia rozwój innych dziedzin funkcjonowania i wprost oddziałuje na komfort funkcjonowania. Większa część ludzi ma dostęp do najnowocześniejszych zastosowań informatycznych i komputerowych, dzięki którym zdecydowanie sprawniej funkcjonuje zarówno w życiu profesjonalnym, jak i osobistym.


prawo budowlane
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com

W jaki sposób odpowiednio należy dostosować oświetlenie do naszego ogrodu?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
ogródek
Author: Henry Burrows
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować zjawiska, że realizowanie wszelakiego typu czynności aranżacyjnych w środku naszego miejsca zamieszkania to bez wątpienia trudne zadanie, z jakim będziemy musieli się zmierzyć. Zakupienie przez nas niezbędnych elementów codziennego wyekwipowania może nam jednak wywoływać wiele kłopotów.