Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

instalacja

W jaki sposób rozprowadzić instalację wodnokanalizacyjną, żeby pozbyć się kłopotów z zawilgoceniem?

 • Posted on: 16 June 2020
 • By: addmean
bateria umywalkowa
Author: John M
Source: http://www.flickr.com
Instalacja wodnokanalizacyjna jest potrzebna praktycznie w każdym domu. Niezbędna jest już w czasie powstawania budynku i później do wielu podstawowych czynności. Winna zapewniać wodę dobrej jakości, we właściwej ilości oraz pod dobrym ciśnieniem. Toteż warto prawidłowo ją zamontować, aby w przyszłości móc bezproblemowo korzystać z gorącej i zimnej wody.

Oświetlenie LED fantastycznym rozwiązaniem w twoim domu

 • Posted on: 11 May 2020
 • By: addmean
Oświetlenie sufitowe LED
Author: Eliot Phillips
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach nie możemy skarżyć się na nowoczesne rozwiązania, jakie można zastosować w domu, by miło się żyło. Jedno z nich oświetlenie LED, jakie można akładać na kilka rozmaitych sposobów, gwarantując doskonałe rezultaty i praktyczność, jakiej nikt się nie sprzeciwi.

Inteligentny budynek to opłacalna inwestycja?

 • Posted on: 9 May 2020
 • By: addmean
multiroom
Author: IRA
Source: IRA
Inteligentny dom – to budynek, w którym znajduje się rozbudowana sieć czujników podpiętych zazwyczaj do wszystkich instalacji oraz zintegrowany system zarządzania nimi. To głównie dzięki temu ostatniemu możliwe jest regulacji instalacji zgodnie z naszymi założeniami. System bierze pod uwagę wyjątkowo ważne parametry, między innymi: liczba osób zamieszkujących budynek, pogoda na zewnątrz, pora roku, intensywność oświetlenia o każdej porze doby, ale także wyjątkowe wymogi właścicieli.

Czym wyróżnia się inteligentny dom?

 • Posted on: 23 October 2019
 • By: addmean
inteligentny dom
Source: flickr.com
Inteligentny dom jest najnowocześniejszym rozwiązaniem opartym na sieci czujników oraz jednym, centralnym układzie zawiadywania zintegrowanymi instalacjami. Wykorzystywana w jego ramach magistrala EIB pozwala na łatwy transfer informacji między fragmentami składowymi instalacji a także zapewnia duże spektrum możliwości działania. Dzięki wykorzystaniu informacji z czujników oraz detektorów inteligentny dom sam dostosowuje się nie tylko do obecności lokatorów, lecz również do czynników wewnętrznych oraz zewnętrznych takich jak chociażby temperatura bądź wilgotność powietrza.

Nowoczesne technologie w domach, czyli inteligentne mieszkania w Krakowie

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
prawo budowlane
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie technologia dyktuje rozwój innych dziedzin życia i bezpośrednio wpływa na wygodę funkcjonowania. Większość ludzi ma dojście do najnowocześniejszych zastosowań informatycznych i multimedialnych, dzięki którym zdecydowanie sprawniej funkcjonuje zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.


prawo budowlane
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com

Dbaj o idealne warunki w własnym mieszkaniu. Automatyka budynkowa to rzeczywiście dogodna alternatywa

 • Posted on: 1 June 2019
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: TNS Sofres
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas dobrze poznał sytuację, kiedy przed opuszczeniem domu w pośpiechu kontroluje się, czy wszystkie okna są zamknięte, urządzenia elektryczne wyłączone z prądu, a lokum jest bezpieczne. Nierzadko niesie to za sobą znaczny stres, bo człowiek nie chce się spóźnić, ale jednocześnie nie może zaniechać bezpieczeństwa domu. System automatyki domowej jest optymalnym wyjściem, aby unikać takich sytuacji.

Precyzyjne wykonywanie montaży jako fundament optymalnego funkcjonowania konstrukcji.

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
Przykład konstrukcji stalowej  pomnik Schiffshebewerk Niederfinow
Author: bgeissl
Source: http://www.flickr.com/photos/bgeissl/2766483590/
Osoby, jakie zajmują się montowaniem poszczególnych konstrukcji wiedzą, iż powinny naprawdę znać się na swojej pracy bardzo dobrze, bo od tego uzależnione jest nie jedynie prawidłowe funkcjonowanie danej konstrukcji, lecz dodatkowo bezpieczeństwo osób z niej korzystających, jak i takich mieszkających w jej sąsiedztwie. Z tej przyczyny, precyzyjne wykonywanie montaży określane jest jako fundament optymalnego funkcjonowania całościowej konstrukcji.

Skuteczne zapobieganie zbytniemu przyrostowi ciśnienia w instalacjach - jak to zrobić

 • Posted on: 2 May 2019
 • By: addmean
instalacja
Author: Lee Russell
Source: http://www.flickr.com
W instalacjach grzewczych istotną rolę odgrywa przeciwdziałanie zbytniemu przyrostowi ciśnienia. Kłopot ów likwidują przeponowe naczynia wzbiorcze, dzięki jakim wykonalna jest kompensacja rozszerzalności termicznej wody. Naczynie wzbiorcze pełni parę funkcji. Nieodzowne jest utrzymywanie ciśnienia w każdym punkcie instalacji przy uwzględnieniu dopuszczalnych dopuszczalnych granic. Istotne zostaje zapewnienie zabezpieczenia przed nadmiernym wzrostem, lub obniżeniem ciśnienia. Naczynie przeponowe kompensuje objętość wody grzewczej w efekcie zmian temperatury. Nie mniej ważne zadanie to uzupełnianie ewentualnych mniejszych deficytów wody w instalacji.

Jak łącznik światła schodowy i krzyżowy pomaga komfortowo oświetlić schodki?

 • Posted on: 29 March 2019
 • By: addmean
kontakty elektryczne
Author: 準建築人手札網站 Forgemind ArchiMedia
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniesz sterować oświetleniem schodów z przeróżnych miejsc, potrzebny ci będzie włącznik światła schodowy a także krzyżowy. Dzięki niemu będziesz zdołał wygodnie włączać światełko na parterze i wyłączać na górze.

Wodomierze jako oprzyrządowanie do mierzenia zużywanej wody

 • Posted on: 18 March 2019
 • By: addmean
wodomierz
Author: FreeMind
Source: FreeMind
Wodomierze to urządzenia służące do pomiaru i rejestracji pojemności płynącej wody w instalacji. Liczniki mierzące przepływaną wodę powinny być zamontowane na przyłączu który doprowadza wodę do obiektu. Służą do rozrachunków między dostawcą wody a właścicielem posiadłości. W obiektach wielorodzinnych pomagają kontrolować zużycie wody i opłacać jedynie za siebie.

Trendy w oświetleniu. Ciekawe propozycje dla osób lubiących funkcjonalność.

 • Posted on: 26 February 2019
 • By: addmean
oświetlenie mieszkania
Source: pixabay.com
Każda osoba, która jest na bieżąco z systemami oświetleniowymi wie, iż są odzwierciedleniem najnowszych trendów przez dążenie do całkowitego pomniejszenia, stylowy wygląd i ekonomię pracy. Profesjonalne i najnowocześniejsze oprawy wykonane są z bardzo dobrych jakościowo elementów - aluminiowy korpus i sprawdzona elektronika zapewniają dużą sprawność z bezpieczeństwem.

Kaloryfery ozdobne, wytwórca grzejników do łazienki

 • Posted on: 24 February 2019
 • By: addmean
grzejniki
Author: Instal-Projekt
Source: Instal-Projekt
Kaloryfery to nie tylko element techniczny. Współcześnie zdołamy wybrać wśród osobliwych rodzajów i kolorów, zatrzymując jednocześnie zalety użytkowe. W rozpiętości form i konfiguracji, od prostych perfekcyjnych linii po zaokrąglone, organiczne kształty, bardzo dobrze wpasują się w jakiekolwiek pomieszczenie. Osiągalne w obszernej gamie barw grzejniki dekoracyjne będą harmonijnie współgrały w otoczeniem w łazience, salonie, bądź przedpokoju.

Profesjonalny monitoring dla twojej korporacji - dowiedz się, co będzie wymagane

 • Posted on: 23 February 2019
 • By: addmean
rejestrator kamer ip
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
bezpieczeństwo jest w dzisiejszych czasach niesłychanie relewantnym elementem życia każdej osoby. Co dzień słyszymy relacje, jakie w większym lub mniejszym stopniu przymuszą na nas refleksję nad poziomem ochrony nas samych oraz rodziny.

W jaki sposób odpowiednio należy dostosować oświetlenie do naszego ogrodu?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
ogródek
Author: Henry Burrows
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować zjawiska, że realizowanie wszelakiego typu czynności aranżacyjnych w środku naszego miejsca zamieszkania to bez wątpienia trudne zadanie, z jakim będziemy musieli się zmierzyć. Zakupienie przez nas niezbędnych elementów codziennego wyekwipowania może nam jednak wywoływać wiele kłopotów.