Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

handel

Rynek pomieszczeń użytkowych w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

  • Posted on: 19 May 2020
  • By: addmean
lokale usługowe
Author: Nguyen Hung Vu
Source: http://www.flickr.com
W obecnej chwili, lokale gastronomiczne okazują się jednymi z najdroższych, zarówno na rynku najmu jak i przy sprzedaży. Polacy coraz częściej jedzą poza miejscem zamieszkania, co zwiększa zapotrzebowanie na lokale usługowe pod gastronomię. Liczy się głównie lokalizacja. Poza miejscem istotne jest umeblowanie, stan urządzeń, poświadczona zyskowność, możliwość aranżacji przestrzeni, właściwa ekspozycja.

Podstawowe elementy wyposażenia magazynów. Przeczytaj więcej!

  • Posted on: 12 March 2019
  • By: addmean
Regały paletowe
Author: Feed My Starving Children (FMSC)
Source: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś prowadzi swoją własną działalność gospodarczą i zajmuje się handlem czy też szeroko rozumianą produkcją, to istnieje spora szansa na to, że prędzej czy później będzie musiał zbudować dla siebie dobry magazyn. Warto w takim razie wiedzieć o tym, że przy dobrym podejściu może to aktualnie być o wiele prostsze niż wydaje się na pozór, bowiem musimy jedynie zatroszczyć się o parę najistotniejszych kwestii z tym związanych aby mieć pewność co do tego, że miejsce takie będzie dla nas naprawdę w stu procentach funkcjonalne.