Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

gniazdko

Jeżeli mieszkasz nieopodal Szczecina i jesteś w trakcie budowy domostwa bądź kupowania działki - warto zasięgnąć odrobinę informacji na temat potrzebnych formalności.

  • Posted on: 21 February 2021
  • By: addmean
elektryka
Author: Mebel Rust
Source: Mebel Rust
Wiele zwyczajnych małżeństw w Naszym kraju u szczytu aktywności zawodowej, decyduje się na lokację majątku, którą jest postawienie domu jednorodzinnego. Związane jest to nie wyłącznie z górą gotówki, ale nade wszystko z dużą ilością formalności, których należy dopełnić, żeby rozpocząć proces budowy. Dobra działka budowlana nie bywa polem, na rozległej przestrzeni, a miejscem, gdzie gospodarstwo domowe będzie posiadać dostęp do podstawowych potrzeb podobnych, jak elektryczność, woda, ogrzewanie i inne.

Inteligentny budynek to opłacalna inwestycja?

  • Posted on: 3 December 2020
  • By: addmean
multiroom
Author: IRA
Source: IRA
Inteligentny dom – to budynek, w którym została zainstalowana rozbudowana siatka sensorów podpiętych niemal zawsze do wszystkich instalacji oraz zintegrowany mechanizm zarządzania nimi. To właśnie dzięki temu ostatniemu istnieje możliwość regulacji instalacji według naszych założeń. System ma na względzie wyjątkowo ważne czynniki, przykładowo: liczba osób zamieszkujących budynek, pogoda na zewnątrz, wilgotność powietrza, intensywność oświetlenia o każdej porze doby, ale także specyficzne wymagania właścicieli.

Bardzo przydatny ma szansę się okazać program do projektowania instalacji elektrycznych

  • Posted on: 16 October 2020
  • By: addmean
elektryka
Author: Kullez
Source: http://www.flickr.com
Bez elektryczności nie jesteśmy w stanie się obejść
Sporo sprzętów z których korzystamy funkcjonuje na prąd, przez to gdy go brakuje, niejednokrotnie nie umiemy sobie radzić z wykonaniem podstawowych zadań, a do tego jeszcze czujemy się zagubieni oraz rozdrażnieni. Przez to właśnie warto posiadać pewność, że wszystkie nasze instalacje elektryczne są dobrze położone, że nie będzie przychodziło do zwarć, a też trzeba powiedzieć, w którym miejscu się one pojawiają, tak aby w razie jakiegoś remontu nie obawiać się o ich rozcięcie oraz odcięcie źródła prądu. To również powoduje, że do układania takich instalacji powinniśmy najmować prawdziwego specjalistę, który posiada tutaj duże doświadczenie oraz który zaznaczy, w jaki sposób to wszystko ułożyć, tak żebyśmy byli usatysfakcjonowani z jego roboty i abyśmy w każdym miejscu posiadali podciągnięty prąd.