Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

gaz

Mączka skalna to doskonały i zupełnie naturalny nawóz produkowany w większości kopalni

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
kopalnia wapienia
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Bardzo wielu ogrodników chce używać jedynie naturalnych nawozów. Niesłychanie dobrym pomysłem w tym wypadku są najróżniejsze mączki skalne, które tworzą się w trakcie mielenia skał w kopalniach.


Czasami kopalnia wapienia ma na sprzedaż mączkę skalną.

Jak ogrzewać wielkie przestrzenie? Kilka wskazówek dla raczkujących przedsiębiorców

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
dom - panorama
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnej firmy na pewno nie jest prawdziwą bułką z masłem - jeśli mocniej się nad tym zastanowisz, wówczas właściwie natychmiast uświadomisz sobie, jak wiele będziesz musieć podjąć decyzji w kwestiach, na których nieraz nie będziesz w ogóle się znać.

Na co należy zwrócić uwagę podczas wynajmowania lokalu?

 • Posted on: 10 July 2019
 • By: addmean
panorama - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Do prowadzenia jakiejkolwiek działalności gospodarczej konieczny jest odpowiedni lokal. Jeżeli dopiero rozpoczynamy funkcjonować jako biznesmen, prawdopodobnie nie posiadamy dosyć znacznych środków finansowych, żeby tego typu lokal zwyczajnie nabyć.

Profesjonalny i staranny montaż rurociągów gazowych - atrakcyjna oferta rozmaitych firm

 • Posted on: 9 July 2019
 • By: addmean
Gazociąg
Author: U.S. Geological Survey
Source: http://www.flickr.com
Rurociągi gazowe jest to szczegółowo zaplanowana sieć rur, która wysyła gaz (najczęściej jest to gaz ziemny) na różnorodne odległości. Rurociągi są współcześnie szufladkowane ze względu na obszary występowania, używane materiały a także maksymalne ciśnienie robocze.

Jakim sposobem osiągnąć ciągłą dostawę gazu?

 • Posted on: 19 June 2019
 • By: addmean
gaz
Author: Rhian
Source: http://www.flickr.com
W świetle aktualnych wypadków za naszą wschodnią granicą, coraz coraz bardziej istotne wydaje się być pobudowanie nieuzależnionego od naszego wschodniego sąsiada systemu dostarczania gazu . Po długich analizach powstał idea, aby w Świnoujściu powstał gazoport, w którym statki przewożące metan będą mogły przeprowadzić przeładunek gazu, a ten dalej byłby transportowany bezpośrednio do użytkownika za pomocą rurociągu lub we właściwy zbiornik na gaz po czym transportowany dalej, ciężarówkami lub też koleją. Taki portowy terminal przeładunkowy będzie przyjmować metan od rozlicznych dostawców, co w znaczny sposób wpłynęłoby na bezpieczeństwo gazowe Polski, zatem byłoby to przedsięwzięcie, które pozwoliłoby nam się zabezpieczyć przed możliwymi problemami z dostawą gazu z Federacji rosyjskiej.
Tags: 

Sprężarki powietrza stosowane okazują się być w różnych sprzętach

 • Posted on: 1 May 2019
 • By: addmean
Sprężarka
Author: Laineema
Source: http://www.flickr.com
Sprężarki powietrza mamy szansę zauważyć nawet w aucie
Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak zbudowane będą sprzęty, z których korzystamy na co dzień, zatem mamy szansę sobie nie wydawać sprawy z tego, że w samochodach stosowane są sprężarki powietrza. To dzięki nim możemy być przekonani, że system hamulcowy działa w odpowiedni sposób, a co się z tym wiąże, że uda nam się zahamować na czas i nie uderzymy w przeszkodę, która się zjawi.

Budujesz duży nowy budynek? Musisz pomyśleć o jego bezpieczeństwie!

 • Posted on: 18 April 2019
 • By: addmean
pożar
Author: Ben Schumin
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli prowadzisz przykładowo firmę, która trudni się produkowaniem różnego rodzaju rzeczy czy zwyczajnie masz wiele rzeczy do przechowania w magazynach, wówczas z pewnością nasz artykuł jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Pamiętaj, że w każdej sytuacji należy zadbać ze specjalną starannością o bezpieczeństwo - zwłaszcza jeśli zatrudniasz wiele ludzi, a w Twojej firmie znajdują się różne niebezpieczne, przykładowo łatwopalne materiały. Wówczas przy stawianiu budynków musisz mocno zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników.

Koparko ładowarka, wózek widłowy, niezawodne narzędzie do pracy w branży budowlanej. Ważne atrybuty i zadania młotów udarowych.

 • Posted on: 7 April 2019
 • By: addmean
wózek widłowy w fabryce
Author: Port Adelaide Enfield Local History Photos
Source: http://www.flickr.com
Maszyny typu koparko ładowarki, znajdują swoje przeznaczenie w wielu dziedzinach życia, ale głównie w branży budowlanej czy też w siedzibach pracy dużych zakładów, które zajmują się wydobywaniem węgla, żwiru. Koparko ładowarka gwarantuje prędkie i niekłopotliwe wykonanie wykopów w mieście i jego okolicach, pod fundamenty, ogrodzenia, oczyszczalnie, drenaże, kable, wykopy wewnątrz budynku, kanały samochodowe a także przyłącze wody. Koparko ładowarki zwłaszcza na terenach budowy ułatwiają robotę pracownikom poprzez przewóz masywnych przedmiotów oraz kopanie. Ładowarka może zostać użyta przez osoby fizyczne, niezwiązane z budowlanką, choćby do wykopania wykopu dla rur kanalizacyjnych czy też dziury, która będzie podwaliną domu.

Dla której osoby proponowane są lokale do wynajęcia i w jakim miejscu mogłyby się one znajdować?

 • Posted on: 7 April 2019
 • By: addmean
fototapeta - krajobraz
Author: Yinan Chen
Source: http://www.flickr.com
Niemalże każda korporacja, z wyłączeniem przykładowo tych mniejszych, które swoje zamysły robią online, w domu właściciela, wymaga jakiegokolwiek punktu. Takiego poza tym wymaga litera prawa - podania konkretnego adresu kierowania czynności.


Może on być konieczny na przedstawicielstwo, warsztat czy magazyn.

Prąd na sali na wesele - na co zwracać największą uwagę i o co dokładnie pytać przy wyborze sali?

 • Posted on: 22 March 2019
 • By: addmean
Palety
Author: U.S. Fish and Wildlife Service Northeast Region
Source: http://www.flickr.com
Wybór odpowiedniej sali na wesele bez wątpienia nie jest prosty - zwykle zajmuje nam to naprawdę sporo czasu, a ostatecznie i tak nie potrafimy się zdecydować.

W dzisiejszych czasach sporo się buduje i remontuje - stale powinniśmy zatem uważać na to, co widzimy dookoła

 • Posted on: 13 March 2019
 • By: addmean
Wrocław
Author: ATLAS
Source: ATLAS
Jeżeli na chodniku odbywają się jakieś roboty albo popsuła się gdzieś spora maszyna - powinno się to oznaczyć taśmami, aby przechodnie zauważyli przeszkodę i nie zrobili sobie krzywdy.


Masa firm budowlanych lub remontowych musi spełniać wszelkie przepisy BHP.

Co to jest stal Duplex, gdzie i kiedy ją wynaleziono oraz do czego się jej używa?

 • Posted on: 4 March 2019
 • By: addmean
Łazienka
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
Nasza cywilizacja polega na znajdowaniu i późniejszym rozwijaniu różnych technik. Niemało tutaj jest zależne od danej sytuacji, wszakże globalnie rzecz ujmując rozwijane okazują się być stopniowo wszelakie użyteczne ludziom wynalazki.

Pages