Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

garaż

Producent garaży blaszanych – hasło przy pomocy, którego można odnaleźć firmę, która zajmuje się szybkim stawianiem garażu

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
garaż blaszany
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
W dawniejszych czasach jednostki mieli bardzo duże trudności żeby wykonać zakupy z towarami codziennego użytku. W marketach brakowało kluczowych towarów nie wspominając już o artykułach uważanych za luksusowe. W dzisiejszych czasach o wiele łatwiej jest wykonać nawet codzienne zakupy ze względu na dużą osiągalność samych sklepów jak i towarów, które się w nich znajdują.

Garaże blaszane jako tańsza alternatywa budowy garażu murowanego dla samochodu.

 • Posted on: 7 March 2021
 • By: addmean
garage
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
W ostatnich latach można zauważyć wzrastajace zainteresowanie garażami blaszanymi. Te wyjatkowo lekkie konstrukcje to rewelacyjny sposób na zabezpieczenie samochodu. Kupno garażu blaszanego jest mniej kosztowne aniżeli zbudowanie zwykłego, murowanego garażu o takich samych wymiarach. Poza tym, postawienie garażu blaszanego nie jest obłożone tyloma regulacjami prawnymi, a niektóre tego rodzaju konstrukcje można zrobić bez zezwolenia na budowę. Jedną z głównych pozytywów jakie posiadają garaże blaszane jest niski koszt zakupu.

Jakim sposobem dziś zorganizować wygląd własnego garażu, by był on naprawdę komfortowy?

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
brama
Author: WIŚNIOWSKI
Source: WIŚNIOWSKI
Obecnie ogromna większość osób jest w posiadaniu własnego samochodu. Skąd bierze się tak ogromna popularność tego rodzaju pojazdów? Zazwyczaj przez wzgląd na komfort oraz szybkość przemieszczania się. Nie można się wobec tego dziwić, że właściciele aut poszukują miejsca do ich przechowywania. Na nowoczesnych osiedlach mieszkalnych posiadacze lokali mogą kupić miejsce garażowe.

Jak powinna jawić się nieruchomość, jaka zapewni bezpieczną przyszłość dla całej rodziny?

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
nieruchomość
Author: Optiflame
Source: Optiflame
Funkcjonuje przysłowie, wg jakiego facet musi zbudować mieszkanie, posiadać synka oraz posadzić drzewo. Chodzi o to, żeby udowodnił, że umie opiekować się swoimi najbliższymi oraz zagwarantować im stabilizację.

Z jakiego powodu bramy garażowe się stają w obecnych czasach bardzo popularne?

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
brama garażowa
Author: Normstahl
Source: Normstahl
Aktualnie niemal w każdym domu jest jakiś osobowy samochód. Powszechnie jest wiadomym, że garażowanie pojazdów dobrze wpływa na ich długowieczność. Warto zabezpieczać cztery kółka przed wilgocią oraz przed niskimi temperaturami.

Garaż: jakiego rodzaju bramę warto zamontować?

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
brama garażowa
Author: Normstahl
Source: http://prasa.gutpr.pl/ssd_topclassic_eurodekor_bright_0707.jpg
Trzymanie samochodu na świeżym powietrzu nie jest dla niego korzystne. Właśnie dlatego właściciele samochodów, jeżeli tylko jest to możliwe, decydują się w czasie budowy domu kupić projekt domu z garażem. Nie wystarczy jednak tylko wybranie dobrze wykonanego planu garażu, trzeba jeszcze dobrać do niego idealną bramę. Najczęściej wykonywane są garaże z blachy. Bez względu na rodzaj garażu trzeba wybrać do niego właściwą bramę.

Standardowe wyposażenie garażu

 • Posted on: 6 January 2021
 • By: addmean
garaże
Author: raneko
Magazyn to przydatna rzecz. W zależności od tego, co ma być w nich umieszczone, w jakim czasie, i rotacji zapasów w magazynie, należy trafnie wybrać wyposażenie magazynu. Elementarnym wyposażeniem magazynu są urządzeniu do składowania, środki transportu magazynowego i pomocnicze urządzenia magazynowe. Skupmy się przede wszystkim na tych pierwszych, która jest zmartwieniem każdego kierownika magazynu.

Jakie są plusy i minusy mieszkania w bloku i domu jednorodzinnego? Jak podejść do takiego tematu kiedy zastanawiamy się nad zakupieniem swojego lokum?

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób czy to stojących przed decyzją kupna własnego lokum, czy to chcących zmienić je na inne, zastanawia się nad tym, czy jest dla nich lepsze mieszkanie w bloku czy może dom jednorodzinny. Należy sprawdzić jakie są plusy i minusy każdego rodzaju lokum i co najważniejsze podejść do tek kwestii indywidualnie. Każdy z nas ma innego typu potrzeby oraz inne możliwości finansowe, z tego względu trzeba przemyśleć dobrze ten temat.

Producent garaży powie czego chcą klienci

 • Posted on: 27 November 2020
 • By: addmean
garaż
Author: Normstahl
Source: http://prasa.gutpr.pl/ssd_normstahl027_0708_CMYK.jpg
Gdy mamy swoją posesję, a do tego jeszcze mamy samochód, to chcemy, by stał on pod dachem, który będzie go ochraniał przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Przez to właśnie decydujemy się na postawienie garażu, gdzie nie tylko umieścimy nasz wóz, ale także uda się do niego włożyć część kolejnych rzeczy, które są przy nim niezbędne.

Sprzedaż nowoczesnych mieszkań w stolicy.

 • Posted on: 7 October 2020
 • By: addmean
Nowoczesne mieszkanie
Author: University of Exeter
Source: http://www.flickr.com
Ruszyła sprzedaż mieszkań w dwóch warszawskich okręgach - Praga Południe i Warszawa Bemowo. Kupić można modernistyczne i funkcjonalnie zaprojektowane lokale mieszkalne z garażami. Osiedle zawiera zespół pięciu budynków. Eleganckie osiedle znajduje się nieopodal od centrum Warszawy, w spokojnej scenerii.

Jeśli nie masz gdzie postawić auta - zakup blaszanego garażu będzie dobrą decyzją

 • Posted on: 19 August 2020
 • By: addmean
Usytuowanie na działce garaży i budynków gospodarczych
Author: MTM STYL – biuro projektów
Source: www.domywstylu.pl
Niemalże każdy z nas zdecydowanie marzy o własnym domu. Jeśli masz jego budowę już za sobą, niewątpliwie doskonale wiesz, jak dużo pieniędzy może pochłonąć taka inwestycja. Jeżeli nie wybudowałeś dużego domu, wtedy możesz mieć w dodatku trudności przykładowo.
Tags: 

Bramy garażowe muszą być właściwie wzmacniane

 • Posted on: 5 May 2020
 • By: addmean
Garaż
Author: Normstahl
Source: http://prasa.gutpr.pl/SSD_aluframe_wood_2wing.jpg
Znacznie częściej wykonywany okazuje się być garaż dwustanowiskowy

Stawiając dom stajemy przed wątpliwościami jakiego rodzaju garaż chcemy ustawić oraz jak duży powinien on okazać się. Okazuje się, że coraz większym powodzeniem cieszy się garaż dwustanowiskowy, co w dużej mierze łączy się z tym, że w naszych rodzinach pojawia się dużo więcej wozów.

Odpowiednia brama, czyli jak zapewnić wygodny wjazd na teren posesji

 • Posted on: 26 August 2019
 • By: addmean
drzwi garażowe
Author: Nice
Source: Nice
Jeżeli planujemy budowę własnego domu, to musimy pamiętać o dobrym ogrodzeniu naszej działki a również o właściwej bramie, która zapewni wygodny wjazd na teren posesji. Na rynku możemy znaleźć szeroki wybór, ale co wybrać? O czym musimy pamiętać oraz na co zwracać uwagę?

Pages