Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

góry

Granit: bardzo popularny teraz kamień naturalny

 • Posted on: 2 July 2020
 • By: addmean
granit
Author: Jesse Wagstaff
Source: http://www.flickr.com
Elegancki oraz trwały granit od bardzo dawna cieszy się znaczną popularnością. stosowany jest nie tylko jako surowiec w budownictwie, ale także jako element ozdobny. Kamień naturalny jest wykorzystywany przez człowieka od tysięcy lat. Również w tych czasach bardzo często można sięgnąć po kamień naturalny wykorzystując go chociażby do celów dekoracyjnych. Wśród kamieni naturalnych ogromną popularnością cieszy się granit. Wykorzystywany powszechnie granit to kwaśna skała magmowo-głębinowa.

Jakie atrakcje proponują Bieszczady, coraz większa rola turystyki w tym rejonie

 • Posted on: 12 July 2019
 • By: addmean
Bieszczady
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
Tajemnicze, niedostępne i dzikie - to właśnie takie słowa w najlepszy sposób charakteryzują wszystko to, z czym kojarzą się Bieszczady. Góry te leżą w najbardziej oddalonym na południowy wschód krańcu Polski, i są w większości pokryte gęstym lasem.

Jakie atrakcje zaproponować może dla odwiedzających Szczyrk, noclegi i kwater w tym mieście.

 • Posted on: 21 May 2019
 • By: addmean
Beskidy
Author: Greg_Men
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób słysząc o Śląsku przede wszystkim myśli o zadymionych kopalniach i hałdach przy elektrowniach. A przecież rejon ten może całkiem sporo zaproponować także dla turystów, bo zaledwie niecałe sto kilometrów na południe rozciąga się całkowicie inna kraina, niż kominy fabryk i kopalni.

Jeśli nasza dziedzina zainteresowań przemienia się w pracę zawodową, to w takim wypadku poza dużymi kosztami możemy spodziewać się przychodów

 • Posted on: 23 January 2019
 • By: addmean
adapter
Author: Trust
Source: Trust
Każde hobby wymaga wkładu finansowego, jedno więcej, drugie nie tak dużo. Jeśli zaś hobby przemienia się w zawód, to wtedy poza większymi kosztami możemy liczyć również na przypływ gotówki z tego tytułu. Jednak rozwój kosztuje, skoro się rozwijamy w konkretnej dziedzinie to powinniśmy inwestować w swoją zawodową pasję, aż osiągniemy pełnię umiejętności, w tym co robimy. Mimo wszystko, jeśli dotrzemy do tego miejsca koszty wcale się nie skończą. Kształcenie to nieustanny proces podnoszenia swoich kwalifikacji. Także pisarz ponosi duże koszty swojego rozwoju, choć wielu w to nie jest w stanie uwierzyć.

Jeżeli nie zaaranżowałeś jeszcze swych wakacji i marzysz o wyczekiwanym wypoczynku – zainwestuj czas i pieniądze we wczasy w górach.

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Tatry
Author: Szift
Source: www.flickr.com
Dużymi krokami zbliżają się wakacje Nadchodzą te lepsze – upalne momenty. Każdy z Nas już myśli o długooczekiwanym urlopie. Dzieci oczekują na zakończenie roku szkolnego. W każdej spokojniejszej chwili, obrazujesz sobie siebie razem z bliskimi na polanie, z dala od miasta i szarej realności. Jeśli nie lubisz leżeć bez ruchu na plaży i preferujesz czynny odpoczynek – wyjedź na wczasy w górach.