góry

Tatry
Author: Szift
Source: www.flickr.com
Wielkimi krokami idą wakacje Nadciągają te letnie – ciepłe momenty. Każdy dorosły już myśli o długooczekiwanym relaksie. Dzieci czekają na koniec szkoły. W każdej wolnej chwilce, obrazujesz sobie siebie razem z bliskimi na polanie, jak najdalej od miasta i szarej rzeczywistości. Jeśli nie lubisz leżeć bezczynnie na piasku i preferujesz aktywny wypoczynek – wyjedź na wczasy w górach.
Beskidy
Author: Greg_Men
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi mówiąc o Śląsku przede wszystkim myśli o wielkich kopalniach i hałdach przy elektrowniach. A przecież rejon ten może bardzo dużo zaproponować również dla turystów, bo zaledwie niecałe sto kilometrów na południe rozciąga się zupełnie inna kraina, niż przemysłowe fabryki i kopalnie.
adapter
Author: Trust
Source: Trust
Każde hobby wymaga wkładu finansowego, jedno więcej, drugie nie tak dużo. Jeśli zaś nasza dziedzina zainteresowań przemienia się w zawód, to w takim wypadku poza dużymi kosztami możemy spodziewać się przychodów. Jednak rozwój ma swoją cenę, skoro się dokształcamy w danej dziedzinie to musimy inwestować w naszą zawodową pasję, aż osiągniemy perfekcję, w tym co robimy. Choć nawet, jeśli dotrzemy do tego miejsca wydatki niestety się nie skończą. Kształcenie to nieustanny proces podnoszenia swoich kwalifikacji. Także pisarz ponosi spore koszty własnego rozwoju, mimo, iż wielu w to nie może uwierzyć.