Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

fundusze

Czy obserwowaliśmy ostatnio pokazy artystyczne?

  • Posted on: 16 September 2020
  • By: addmean
trampolina
Author: David Carroll
Source: http://www.flickr.com
Codziennie pracujemy, uczymy się, zajmujemy się mieszkaniem oraz nierzadko nie myślimy o różnych radościach, które na nas wyczekują. Dlatego w wolnej chwili warto się namyślić nad tym, z jakimi artystami chcielibyśmy się spotkać oraz czy nie ma w pobliżu nas jakichś ciekawych propozycji kulturalnych, które pozwalałyby nam się właściwie odprężyć.

Pokrycie dachowe a także piwnica- najważniejsze cześci podczas budowania domu

  • Posted on: 4 July 2020
  • By: addmean
Budowa domu
Każdy kto brał udział w budowie domu z pewnością wie, jak bardzo złożone jest to przedsięwzięcie. Istnieje kilka najbardziej istotnych elementów, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę w trakcie projektowania, by potem nasz dom był piękny, ale również solidny. Jeżeli zamierzamy zbudować swój dom, należy poszukać odpowiedniego architekta.

PIT 2016 program właściwy pomoże nam prawidłowo wypełnić

  • Posted on: 14 April 2020
  • By: addmean
pit 2016 program
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Rozliczenie rocznego dochodu będzie koniecznością każdego dorosłego i zarabiającego pieniądze obywatela, przez to zjawia się coraz więcej osób, które chcą się tego typu rzeczami zajmować samodzielnie, bez potrzeby poproszenia o wsparcie specjalistów w tej dziedzinie. Dlatego właśnie tak ważne jest to, by dobrze się do tego wszystkiego przyszykować, tak żeby posiadać pewność, że nie zrobiło się żadnego błędu i nie będzie się wzywanym do przedłożenia korekty oraz przedłożenia odpowiednich objaśnień.


Kiedy sami chcemy uzupełnić PIT 2016 program bezpłatny możemy tutaj wykorzystać


Potrzeba sobie wydawać kwestię z tego, że rozliczenie roczne nie jest trudne do wypełnienia, jeżeli jedynie stosujemy się do podpowiedzi umieszczonych we właściwych rubrykach do uzupełniania.

W jaki sposób spełnić plany o własnym mieszkaniu?

  • Posted on: 13 March 2019
  • By: addmean
mieszkania
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Prywatne mieszkanie to marzenie każdego z nas. Tymczasem nie wszyscy możemy je uskutecznić. Zazwyczaj na przeszkodzie stoją pieniądze, a po prawdzie ich niedobór. Niewiele osób stać na zakup czterech kątów za gotówkę, zaś o zdolność kredytową też nie jest łatwo. Jeżeli już jednak mamy taką możliwość i możemy sobie pozwolić na kupno mieszkania pozostaje w dalszym ciągu jedna ważka sprawa – wybór właściwego dewelopera.