Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

firma

Swoja firma: nie tylko przywileje, ale również bardzo dużo obowiązków

 • Posted on: 25 December 2022
 • By: addmean
firma
Author: Report Verlag
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnej firmy to dla dużej grupy osób jedyna szansa na to, aby uniknąć bezrobocia. Decydując się na założenie własnego biznesu, trzeba jednak wiedzieć, że związane jest to z ogromem obowiązków, których zaniedbanie może ściągnąć na naszą głowę poważne kłopoty nie tylko prawne, ale też finansowe. O czym należy wiedzieć, zakładając firmę? Jakie zagadnienia są naprawdę istotne?

Krótko, skutecznie i komfortowo, czyli tak, jak Polacy lubią najbardziej.

 • Posted on: 21 December 2022
 • By: addmean
Pożyczka
Author: Simon Cunningham
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy, że wzięcie kredytu krótkoterminowego w obecnych czasach nie bywa już takie kłopotliwe. Polak żyjący z pożyczką to nie jest sytuacja oryginalna, bo przecież „wszyscy biorą”. W dzisiejszych czasach jednak ludzie szukają nieskomplikowanych sposobów, by móc uniknąć zawiłych sytuacji.

Ciekawa oferta rozmaitych projektów inżynieryjnych

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
Sporo osób sięga po liczne projekty intrygujących jak również nietuzinkowych wnętrz lub sklepów, oczekując niebanalnych rozwiązań. Aby jednak zrealizować swoje zamiary niezbędna czasem okazuje się dla nich wizyta w odpowiednim biurze projektowym. Potrzeba projektować aktualnie z głową, aby później nie posiadać kłopotów . Które jednak projekty konstrukcji wybierać jak również, jakim projektom konstrukcyjnym najbardziej należy ufać?

Możliwość wypożyczania sprzętów potrzebnych na placu budowy.

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
budowa budynku
Author: Nan Palmero
Source: http://www.flickr.com
Parę lat temu nie było takiej szansy jak okazja do wypożyczenia osprzętów niezbędnych na placu budowy na użytek prywatny. W tym momencie aczkolwiek wiele się w tym zakresie odmieniło i z tego powodu, podczas gdyktoś ma do wykonania większy remont na własnympodwórku bądź prowadzi niewielką firmę budowlaną to ma szansę wypożyczania sprzętów dzięki którym całość pracy potoczy się sprawnie.

Jeżeli mamy choćby jedną serwerownię w swej firmie, to niezbędna na jest tam klimatyzacja

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
klimatyzacja serwerowni
Author: Joshua Brown
Source: http://www.flickr.com
Komputery zazwyczaj produkują masę ciepło. Wobec tego powinniśmy założyć klimatyzację w serwerowni, aby uniknąć sytuacji, kiedy temperatura tam będzie wynosić nawet 60 stopni.


Każda firma, czy to mała, czy spora ma wiele komputerów administrowanych przez zespół programistów.

Mycie okien metodą alpinistyczną – jedynie ze sprawdzonymi fachowcami

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
Mycie okien
Author: worak
Source: http://www.flickr.com
Masz swoje biuro w wieżowcu, w którym nie jest możliwe zwyczajne umycie okien? Powinieneś wybrać metodę alpinistyczną, jaka na nowo pozwoli ci cieszyć się przepięknym widokiem zza czystej szyby. Wskazane usługi proponuje wiele firm, a jedna z nich to firma Amlux. Co dobrze jest wiedzieć na tego powyższego sposobu mycia okien?

Sterowany dom – bezpieczeństwo oraz wygodne życie

 • Posted on: 15 December 2022
 • By: addmean
inteligentny budynek
Author: Agência Brasília
Source: http://www.flickr.com
Wygoda, bezpieczeństwo, a co ważniejsze – całkowity nadzór nad własnym mieszkaniem. Czy to osiągalne? Co do tejże kwestii nie ma żadnych wątpliwości!


Usługa Inteligentnej Technologii to nowoczesna możliwość pełnej kontroli własnego mieszkania.

Na kim ciąży obowiązek zakupu wszystkich modułów budowlanych przy odnowieniu domu?

 • Posted on: 14 December 2022
 • By: addmean
jogging w parku
Author: Stewart Chambers
Source: http://www.flickr.com
Każdy powinien raz na jakiś czas przeprowadzić w swoim domu mniejszy lub bardziej widoczny remont. Może chodzić o przebudowę kuchni lub przedpokoju bądź o renowację kompletnego lokalu.

W zabezpieczaniu przeróżnego rodzaju pojemników najdoskonalej zdaje egzamin polimocznik

 • Posted on: 12 December 2022
 • By: addmean
Polimocznik
Obecnie z uwagi na wykorzystywanie coraz bardziej chemicznych artykułów oraz na ekstremalne warunki eksploatacji wyszukuje się rozwiązań, które cechują się dużą perfekcją i trwałością. W przypadku różnorodnych gałęzi przemysłu jest to niezwykle ważne i umożliwia na prace z artykułami o dużym stopniu zagrożenia dla życia. Jest to nieuniknione i łączy się z postępem technicznym.

Klimatyzacja w domu- wspaniały sposób na polepszenie warunków życia. Modele klimatyzatorów

 • Posted on: 4 December 2022
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
W obecnych czasach coraz częściej decydujemy się na klimatyzatory w domu. Będzie to bardzo dobre rozwiązanie tak samo dla osób z alergią jak również dla osób, które w czasie lata borykają się z wysoką temperaturą w mieszkaniu i chciałby polepszyć panujące warunki.

Burzenie budynków odbywa się podług dokładnych wytycznych

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
rozbiórki
Author: alf beard
Source: http://www.flickr.com
Czy wiemy jak rozebrać zniszczony budynek?

Czasami staje się tak, że mimo troski, upływ czasu sprawia, że jakieś budynki nie przydają się już do użytku, a używanie z nich może zagrozić ich zawaleniem się oraz ogromną katastrofą.Dlatego tak ważne będzie sprawdzanie stanu technicznego danego miejsca i określenie, czy można z niego bezpiecznie skorzystać, jeśli okaże się że nie, to wtenczas powinniśmy wykonać wszystko, by jak najszybciej było rozebrane, tak żeby nikt nie miał szansy do niego wchodzić.

Czym jest wspólnota mieszkaniowa i jak na przykład zarządza się nieruchomością wspólną?

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
Osiedle
Author: Dennis Adams
Source: http://www.flickr.com
Wspólnota mieszkaniowa jest tworzona poprzez wszystkich właścicieli, jakich lokale znajdują się w składzie określonej posiadłości. Wspólnota mieszkaniowa wynika z mocy prawa, wskutek tego nie jest potrzebna żadna umowa lub uchwała między właścicielami. Obecnie wyróżniamy malutką i ogromną wspólnotę mieszkaniową. Jeśli liczba lokali w posiadłości jest mniejsza niż siedem, wówczas mamy do czynienia z malutką wspólnotą mieszkaniową. Jeśli jest większa aniżeli siedem, wówczas mówimy już o pokaźnej wspólnocie mieszkaniowej.

Dorywcza praca – gdzie szukać i jak znaleźć wypłacalnego i uczciwego pracodawcę? Jaki jest klucz do sukcesu?

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
praca
Author: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com
Przydałyby ci się dodatkowe, nadprogramowe pieniądze? Planujesz sobie dorobić? Potrzebujesz pracy, z tymże nie wiesz, jak ją znaleźć i czym się kierować? Marzy ci się praca sezonowa warszawa? To dobrze, że starasz się być ostrożny i nie łapiesz się pracy na chybił trafił. Chyba każdy wie, z jak różnymi pułapkami może się to wiązać. Niestety we współczesnych czasach wielu pracodawcom brakuje uczciwości.

Układanie kostki brukowej realizuje profesjonalna firma z Poznania

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
Ulica z kostki brukowej
Author: Milosz1
Source: http://www.flickr.com
Układanie kostki brukowej jest w dzisiejszych czasach niesamowicie często przeprowadzaną pracą. To wynik tego, że różnorodne chodniki, parkingi i wiele innych elementów wykonuje się właśnie z takiego materiału. Zdecydowanie jest to świetny materiał, który jest okazja szybko ułożyć, jak też jest to materiał nie potrzebujący innego materiału oprócz piasku, na którym kostka jest układana.

Pages