Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

firm

Na jakie studia warto iść?

 • Posted on: 22 December 2019
 • By: addmean
pomieszczenia
Author: GO Holiday
Source: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że dyplom studiów wyższych to ogromny pozytyw na rynku pracy. Nie jedynie uwierzytelnia otrzymane kompetencje , erudycję i umiejętności, lecz stanowi także dowód dla chlebodawcy, że absolwent posiada umiejętność świetnej organizacji, umie osiągać wytyczone cele i nastawiony jest na ciągły rozwój.


Dość często wybieranym ostatnimi czasy kierunkiem jest zarządzanie.

Jak dobrze wykończyć swój dom, o jakich rzeczach pomyśleć wtedy trzeba, żeby później wygodnie mieszkać.

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
Wiosna pod znakiem Fast Fashion
Author: Glamorous
Source: Glamorous
Podczas urządzania swojego nowo budowanego domu trzeba pomyśleć o wielu różnych rzeczach. Po pierwsze istotne jest zagwarantowanie wystarczającej funkcjonalności, to znaczy urządzenie pomieszczeń domowych tak, żeby się dało korzystać z nich wygodnie.

Współczesne technologie a oświetlenie : jak możemy ułatwić sobie skorzystanie z instalacji oświetleniowych dzięki inteligentnemu oprogramowaniu?

 • Posted on: 24 October 2019
 • By: addmean
dom - płótno
Author: Alejandro
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesne budownictwo bardzo chętnie stosuje zewnętrzne oświetlenie. Może ono nie jedynie dodawać wdzięku nowo postawionej budowli, lecz również spełniać wiele zadań użytkowych. Nic zatem dziwnego, że wszelkiego typu lampki i inne, bardziej skomplikowane instalacje oświetleniowe będą coraz chętniej wybierane nie tylko poprzez właścicieli przedmiotów publicznych, ale również i zwykłych domów jednorodzinnych.

Pełna tradycji cegła klinkierowa rodzaju Terca - czyli, kilka słów o tym, co warto na ten konkretny temat wiedzieć

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
Dom prefabrykowany Cubus – elegancki, nowoczesny, pasywny…
Author: Wolf System Sp. z o.o.
Source: Wolf System Sp. z o.o.
Co to bywa klinkier, a tym mocniej cegiełka klinkierowa? Co wyszczególnia tego konkretnego typu cegły? Jakiego typu istnieją odmiany cegieł rodzaju Terca? Jakie dokładnie mogą posiadać one typy struktur? To wszystko i jeszcze więcej bez najmniejszego problemu odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżutko co wydzierganego - artykuliku!

Szukając solidnej firmy przewozowej

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
usługi dźwigowe
Author: Agencja inplusPR
Source: Agencja inplusPR
Usługi transportowe odgrywają bardzo znaczną rolę - pewnie we wszystkich gospodarkach. Perfekcyjny przykład potwierdzający to twierdzenie to postawiony w Poznaniu Amazon: bo niby dlaczego Amerykanie nie zainwestowali w na przykład Rzeszowie albo Bydgoszczy? Niemałe miasta, niższe zarobki, większe bezrobocie aniżeli w stolicy woj. wielkopolskiego, a i tak inwestorzy wybudowali wielki magazyn na terenie Poznania.

Niejednokrotnie zdarza się, że musimy coś prędko i skutecznie ogrodzić - w tym celu doskonale nadają się przęsła ażurowe

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
ogrzewanie podłogowe
Author: CAD Projekt K&A
Source: CAD Projekt K&A
Jeżeli mamy posesję, to pragniemy ją ogrodzić pięknym płotem, który raduje oczy, ale niestety także jest kosztowny. Zdarzają się jednakże w życiu sytuacje, gdy musimy otoczyć jakiś teren, ale nie trzeba do tego ładnego parkanu.

Co najbardziej korzystnie dobrać do szlifowania betonu? Jaka maszyna będzie najbardziej odpowiednia?

 • Posted on: 15 October 2019
 • By: addmean
Granito Polbruk
Author: Polbruk
Source: Polbruk
Beton to bez wątpienia materiał wyjątkowy twardy, a więc, jak planujemy go obrabiać trzeba dopasować bardzo wytrzymałą szlifierkę. Nieodpowiednie są do tego szlifierki domowe, w takiej sytuacji potrzeba naprawdę solidnego urządzenia, jakie sprosta temu zadaniu i to przez naprawdę długi czas.


Aby jednak rzeczywiście maszyna do szlifowania betonu była najbardziej odpowiednia, trzeba zwracać uwagę na szereg parametrów.

Jeśli potrzebny jest nam kamień granitowy, to dobrym pomysłem może być przejrzenie ofert firm ze Strzegomia

 • Posted on: 28 September 2019
 • By: addmean
kredyt
Source: www.morguefile.com
Jeśli np. ciekawi nas kamień granitowy Strzegom będzie miastem, w którym z łatwością odnajdziemy spółkę świadczącą najróżniejsze usługi powiązane z tym produktem.

Rusztowania oraz ich zastosowanie - wynająć, czy może kupić?

 • Posted on: 15 July 2019
 • By: addmean
apartament
Author: JOHNSON DESIGN SDTUDIO
Source: http://www.flickr.com
Z całą pewnością nie jeden raz przechodząc poprzez jakieś konkretne miasto natykałeś się na "po doczepiane" do bloków, czy też domów konstrukcje, składające się ze zrobionych z metalu, czy też aluminiowych rur, na których to uwijają się robotnicy.

W jaki sposób funkcjonuje giełda - fundamentalne terminy, które umożliwią nam pojęcie zawiłości giełdowych parkietów

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
nasdaq
Author: rikkiprince
Source: http://www.flickr.com
Giełda dla większości Polaków to pojęcie znane z filmów i wiadomości wieczornych bądź też ekonomicznych. Więcej informacji o tym zagadnieniu pojawia się w momencie sporych kryzysów finansowych bądź też spektakularnych upadków dużych firm.

Gdzie znaleźć wytrzymałe i jednocześnie atrakcyjne ogrodzenia?

 • Posted on: 17 June 2019
 • By: addmean
zadaszenie
Source: perfecta.pl
Właściciele dużych posesji czasami zastanawiają się nad zakupem ogrodzenia, mając na uwadze własne potrzeby. Należy przyjrzeć się popularnym ogrodzeniom panelowym, ponieważ obecnie są one jedną z bardziej uniwersalnych propozycji. W zależności od preferencji, można je wykorzystywać na wiele sposobów, co jest ich niezaprzeczalnym walorem.

Pages