Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

farby

Jednym z najchętniej wybieranych materiałów izolacyjnych stała się mineralna wełna

  • Posted on: 28 June 2020
  • By: addmean
Materiał budowlany
Author: CARLISLE HVAC
Source: http://www.flickr.com
Zainteresowanie nią jest porównywalne ze styropianem, ale jest trochę droższa w zakupie. Będzie to rekompensować bardzo dobrą izolacją akustyczną, a także świetną odpornością na wysoką temperaturę. Przez te wszystkie zalety jest ona coraz częściej stosowana przez osoby stawiające domy jednorodzinne, pomimo faktu że trzeba za nią zapłacić odrobinę więcej.

Do jakich celów jest wykorzystywane obecnie drewno, jakie niezwykłe przedmioty da się z niego zrobić

  • Posted on: 5 April 2020
  • By: addmean
drewno w zakładzie stolarskim
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Drewno to niezwykle popularny materiał budowlany i wykończeniowy. Od stuleci używane jest przy najróżniejszych konstrukcjach, domach i obiektach. Wprawdzie do stawiania samych ścian budynków przeważnie będzie się wykorzystać pustaki czy materiały ceramiczne, to już przy wykończeniach bez drewna trudno się obejść. Robi się z niego przykładowo dachy, praktycznie wszystko to, co znajduje się pod dachówką to konstrukcja zrobiona właśnie z drewnianych elementów. Często drewniane deski pojawiają się także jako balustrady lub schody, a także meble w pomieszczeniach w domu.