Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

elewacje

Profesjonalne prace remontowe

  • Posted on: 16 May 2020
  • By: addmean
budowa
Author: Times Square Public Relations
Source: Times Square Public Relations
Szeroko rozumiana branża budowlana bez wątpienia jest obecnie bardzo rozwinięta, choć nikogo z nas nie powinno to szczególnie dziwić. Przecież pełni ona niesamowicie wręcz ważną rolę w całej dzisiejszej gospodarce, a nawet w życiu codziennym praktycznie każdego człowieka. Z rozmaitych rozwiązań pochodzących z tej branży korzystamy właściwie nieustannie, a jeżeli chcemy chociażby postawić dla siebie idealny dom, to pomocy będziemy szukali właśnie w niej. Jeżeli jest ona obecnie tak bardzo rozwinięta, to należy wspomnieć o tym, że może to być również fantastyczna propozycja dla kogoś, kto tylko poszukuje dla siebie faktycznie ciekawej pracy.

Gdy budujemy nowy dom

  • Posted on: 5 November 2019
  • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
W dawnych, słusznie minionych latach, masy ludzkie poupychane w wieżowcach nie miały większych szans na poprawienie swojego standardu mieszkaniowego. Oczywiście przeboje w stylu boazeria czy łuki nad wejściem do pokoju pojawiały się tu i ówdzie, jednak mieszkańcy osiedli willowych mieli o wiele wyższy standard. Był też powód tej różnicy, ten sam, przez który owe osiedla nazywano zatokami czerwonych świń.