Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

elewacje

Profesjonalne prace remontowe

  • Posted on: 13 January 2020
  • By: addmean
budowa
Author: Times Square Public Relations
Source: Times Square Public Relations
Szeroko rozumiana branża budowlana bez wątpienia jest obecnie bardzo rozwinięta, choć nie powinno w tym być raczej niczego szczególnie dziwnego. Przecież pełni ona bardzo istotną rolę w całej nowoczesnej gospodarce, a nawet w życiu codziennym właściwie każdego człowieka. Z najróżniejszych rozwiązań pochodzących z tej branży korzystamy praktycznie bez przerwy, a jeżeli będziemy chcieli chociażby zbudować dla siebie wymarzony dom, to będziemy musieli zwrócić się właśnie do niej. Jeśli jest ona obecnie tak bardzo rozwinięta, to warto zwrócić uwagę na to, że może to być również fantastyczna propozycja dla każdego, kto tylko poszukuje dla siebie faktycznie ciekawej pracy.

Gdy budujemy nowy dom

  • Posted on: 5 November 2019
  • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
W dawnych, słusznie minionych latach, masy ludzkie poupychane w wieżowcach nie miały większych szans na poprawienie swojego standardu mieszkaniowego. Oczywiście przeboje w stylu boazeria czy łuki nad wejściem do pokoju pojawiały się tu i ówdzie, jednak mieszkańcy osiedli willowych mieli o wiele wyższy standard. Był też powód tej różnicy, ten sam, przez który owe osiedla nazywano zatokami czerwonych świń.