Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

elementy

Czym jest w praktyce klej poliuretanowy, które są jego wersje i do jakiego celu mógłby być on wykorzystywany?

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
jonnesway
Source: http://www.martex.com.pl/
Czy pamiętasz, że najbardziej popularnym typem kleju jest tak zwany klej konstrukcyjny, który powinien cechować się takowymi cechami jak znaczna odporność na drgania, duża moc klejenia czy ogólna wytrzymałość.

Czym jest frezowanie, od jak dawna oraz jak się je robi?

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
frezowanie
Author: Studio Filmów Rysunkowych
Source: Studio Filmów Rysunkowych
Aktualnie mamy szczęście móc korzystać z wielu różnych urządzeń, jednak nie myślimy w jaki sposób były one stworzone. A szkoda, gdyż im nasza wiedza jest obszerniejsza, tym w większej ilości sytuacji będziemy w stanie sobie radzić w życiu.

Nowe mieszkania we Wrocławiu - atrakcyjne propozycje od dewelopera

 • Posted on: 21 February 2021
 • By: addmean
sieci
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Obecnie posiadanie mieszkania jest bardzo dobrą rzeczą. Coraz mniej osób, jakie żyją w miastach dzierżawi mieszkania, lecz chce zakupić swoje. Jest to swego typu stabilność, w efekcie czego specjalizacja ta cały czas się rozwija, a użytkowników nie brak.

Zastosowanie materiałów o naturalnym pochodzeniu w budownictwie

 • Posted on: 12 February 2021
 • By: addmean
tarasy drewniane
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Prawdą jest, że najczęściej stosowanym w budownictwie materiałem o naturalnym pochodzeniu jest drewno. Można z niego przygotować nie tylko konstrukcje, dzięki którym nasz dom będzie należycie wzmocniony.

Standardowe wyposażenie garażu

 • Posted on: 6 January 2021
 • By: addmean
garaże
Author: raneko
Magazyn to przydatna rzecz. W zależności od tego, co ma być w nich umieszczone, w jakim czasie, i rotacji zapasów w magazynie, należy trafnie wybrać wyposażenie magazynu. Elementarnym wyposażeniem magazynu są urządzeniu do składowania, środki transportu magazynowego i pomocnicze urządzenia magazynowe. Skupmy się przede wszystkim na tych pierwszych, która jest zmartwieniem każdego kierownika magazynu.

W jaki sposób dopasować odpowiednie drzwi do domu?

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
Author: INVADO
Dopasowanie okien i drzwi jest jedną z bardziej istotnych spraw, przed jakimi staje właściciel domu. W przypadku starych obiektów, które są tylko odkupowane, drzwi najczęściej są drewniane lub wzmocnione częściami z metalu. Zwykle jednak takie starego typu zabezpieczenia nie odpowiadają już potrzebom współczesności.

Na jakie elementy zwrócić uwagę kupując drzwi antywłamaniowe?

 • Posted on: 7 December 2020
 • By: addmean
Author: Stolbud Włoszczowa
Włamania i kradzieże dokonywane były od najdawniejszych czasów. Ich ofiarami padały niezwykle często niezbyt bogate rodziny, które jednak posiadały swój dom lub mieszkanie. Bogate osoby zazwyczaj troszczą się o to, by ich dobra były jak najbardziej zabezpieczone. Zwykły dom można zabezpieczyć przed rabunkiem wieloma różnorodnymi metodami.

Jak urządzić plac zabaw, aby spełniał swoje najbardziej istotne zadania? Na jakie elementy powinniśmy zwrócić uwagę?

 • Posted on: 5 December 2020
 • By: addmean
zabawa na huśtawce
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com
Rodzime place zabaw są coraz bardziej zadbane oraz bezpieczne. Jednakowoż, są trudności mające związek z wyborem funkcjonalnych urządzeń oraz najbardziej odpowiedniej nawierzchni, po której bezpiecznie będą mogły przemieszczać się dzieci. Na które elementy powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy chcemy urządzić bezpieczny oraz atrakcyjny plac zabaw? Plac zabaw jest jednym z najważniejszych elementów zagospodarowania przestrzeni na osiedlu. To przestrzeń, gdzie dzieci powinny czuć się swobodnie i najbardziej przyjemnie, zaś rodzice powinni nie bać się o swoje dzieci.

Jaką rolę pełnią opakowania w handlu, jakie są najczęściej stosowane surowce do ich wykonania.

 • Posted on: 28 November 2020
 • By: addmean
etykieta-1
Opakowania to nieodłączny element wielu produktów i spełniają bardzo różnorodną rolę. Bardzo ważna jest funkcja ochronna - przy pomocy opakowań produkty są chronione przez zewnętrznymi czynnikami, psuciem się towaru czy po prostu rozlaniem albo rozsypaniem. Jednocześnie takie opakowania zewnętrzne podnoszą estetykę produktu i mają zachęcać do jego kupna. Dotyczy to w szczególności produktów spożywczych, gdzie kolorowe torebki czy pudełka spełniają niezwykle ważne zadanie w całym procesie sprzedaży. Drugą niezwykle istotną rolą opakowań będzie ochrona przed uszkodzeniami w transporcie i magazynowaniu. Tu opakowanie nie musi być wcale ładne, ale na pewno odpowiednio wytrzymałe. Często opakowania projektowane są w taki sposób, aby produkty dało się w wygodny sposób transportować. Stosuje się do tego na przykład palety, i wówczas muszą one pasować do wymiarów tej palety po ułożeniu w rzędy. Do przewozu wykorzystuje się też różnego rodzaju skrzynie, pudła i kartony, a oprócz tego worki o różnych wielkościach.

Odpowiednie oświetlenie led uliczne ograniczy koszty i zagwarantuje bardzo estetyczny wygląd

 • Posted on: 23 November 2020
 • By: addmean
taśma LED w pomieszczeniu
Author: Nathan Duprey
Source: http://www.flickr.com
Jak każdy człowiek perfekcyjnie wie każdy budynek musi mieć niektóre elementy, jakie nie tylko nadają stylu jego pokojom, ale też są zwyczajnie nieodzownym fragmentem wystroju. Rzecz jasna jeśli pragnęlibyśmy te wszelkie rzeczy wymienić to bez wątpienia zabrakłoby na to miejsca i czasu. Ale jednakże należałoby zdać sobie sprawę jak jakiś pierwiastek może oddziaływać na mnóstwo innych fragmentów i jak ta okazała machina powinna być dostosowana, aby wszystko ze sobą współpracowało.

Statystyki pokazują jasno. W naszym kraju ciągle ogromna liczba z nas traci życie na drodze. Jesteśmy wciąż w skandalicznej czołówce.

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
punktowe elementy odblaskowe
Author: Simon Samtleben
Source: http://www.flickr.com
Mimo dużej liczby akcji społecznych, w których nawzajem nawołujemy się do nieaprobowania pijanych kierowców, wykorzystywania odblasków na szosach wciąż wielu ginie. W ogromnej ilości przypadków jest to ryzykanctwo, niekiedy gapiostwo, ale skutek niestety zawsze jest tragiczny. Sięgamy po coraz to nowsze rozwiązania, by w jeszcze doskonalszym stopniu poprawić bezpieczeństwo na drogach.

Jakim sposobem kupić mocne drzwi wewnętrzne?

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
Geometryczny szyk
Author: INVADO
Source: INVADO
Drzwi wewnętrzne spełniają diametralnie inne funkcje niż wejściowe. W ich sytuacji nie jest już tak ważne zapewnianie bezpieczeństwa, nie muszą być one więc aż tak bardzo trwałe. Z tej przyczyny w razie wyboru drzwi wewnętrznych można większą uwagę zwracać na ich wygląd. Są to też drzwi o odmiennych parametrach, także ich montowanie wygląda trochę inaczej. Główną funkcją drzwi tego typu jest oddzielanie pomieszczeń od siebie, umożliwiając zarazem przemieszczanie się po mieszkaniu.

Jakie rusztowanie powinniśmy wybrać? Na co zwrócić uwagę przed zakupem? Co jest konieczne?

 • Posted on: 14 September 2020
 • By: addmean
rusztowanie
Source: pixabay.com
Jakie rusztowanie dobrze jest wybrać? Na na które szczegóły zwrócić uwagę przed zakupem? Co jest niezbędne? Wybór systemu rusztowań to decyzja dosyć trudna, jak również droga. Zakup rusztowań jednego systemu znaczy, że klient jest skazany na konkretne, użyte tutaj rozwiązania. Niezbyt dobrana inwestycja może się wiązać z całkiem dużymi stratami, które wiążą się ze sprzedażą nieodpowiedniego sprzętu, który jest nieodpowiedni. To także może wpłynąć na koszty użytkowania.

Pages