Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

ekspert

Marzysz o nowym miejscu zamieszkania? Postaw na jego zakup już dziś!

 • Posted on: 19 June 2020
 • By: addmean
budowa nowych mieszkań
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Jeśli masz dość mieszkania w malutkiej kawalerce to najwyższy czas poszukiwać nowiutkiego mieszkanka dla całej swojej rodzinki. Większa powierzchnia może okazać się przydatna, jeśli razem z żoną czekacie na przybycie na świat waszego malucha. Sporo ludzi chwali sobie bytowanie w kawalerce, natomiast jest to praktyczne tylko przez parę lat, kiedy nie posiadamy pełnej rodzinki. Jeśli zdajemy sobie sprawę z tego, że najwyższy czas, aby powiększyć swoją rodzinę, to musimy zacząć się rozglądać za czymś nowym.

We Wrocławiu buduje się sporo mieszkań w programie MDM - jest to doskonałe rozwiązanie dla młodych małżeństw

 • Posted on: 12 January 2020
 • By: addmean
kleje
Author: SOUDAL
Młode małżeństwa, które pragną zamieszkać razem, mogą skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych. W jego ramach małżeństwo może dostać dofinansowanie na mieszkanie.


Jeżeli poszukujemy mieszkania MDM Wrocław jest miejscem, gdzie powstaje ich dość sporo.

Załatwiasz budowę domu jednorodzinnego? Pomyśl czy kominek nie będzie dobrym rozwiązaniem.

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
kominek
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
Niejedna osoba, jaka zdecyduje się na budowę prywatnego domu jednorodzinnego będzie miała mnóstwo dylematów, które bezwzględnie będzie musiała rozwiązać. Nie ma w tym nic zaskakującego, bowiem każdy z nas pragnąłby mieć śliczny, wygodny i ergonomiczny dom, zatem pragnie zaplanować go tak, by w jak najwyższym stopniu był dopasowany do zapotrzebowań rodziny.

Jakie rzeczy dziś wiemy o farbach magnetycznych?

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
malunek - firma
Author: Solamente Itan
Source: http://www.flickr.com
W czasie aranżowania mieszkań lupę zwraca się również na estetykę, niczym też wytrzymałość konkretnych części. Wielu ludzi chce wykorzystywać także materiały nietuzinkowe i niepowtarzalne. Dzięki czemu mają świadomość, że ich domu są doprawdy niepowtarzalne i będą wzbudzać podziw w odwiedzających mieszkanie gościach.

Jakie rozwiązania wskazane jest wykorzystać przy budowie domu?

 • Posted on: 17 May 2019
 • By: addmean
budowa domu
Nie od dzisiaj wiadomo, że posiadanie przez nas własnego miejsca zamieszkania jest wyrazem naszej wolności oraz niezależności. Praktyka ukazuje, że pożądamy je posiadać już we wczesnych latach naszego życia, jednak wypełnienie tego celu w praktyce w żadnym wypadku nie jest bezproblemowe.

Dostałeś w spadku mieszkanie w stolicy? Potrzebny ci jest rzeczoznawca

 • Posted on: 10 May 2019
 • By: addmean
bloki w nowym budownictwie
Author: Metropolico.org
Source: http://www.flickr.com
Nieraz w filmach obserwowaliśmy momenty, w których bohaterowie dostawali po uprzednio zmarłym krewnym ogromny spadek. Takie sytuacje zdarzają się także w w życiu, jednak z pewnością nie tak często. Co począć, kiedy przyjdzie nam przejąć nieruchomość, przekazaną nam przez kuzynkę naszej matki? Czy jest to wyłącznie powód do radości, czy także do smutku? Są formalności, o które osobiście musimy zadbać, czy może wszystkim zajmie się w naszym imieniu reprezentant prawny ofiarodawcy?

Białostockie instalacje elektryczne i układanie paneli w dobrych cenach

 • Posted on: 22 March 2019
 • By: addmean
bloki
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Gdy zajdzie potrzeba, spełnimy oczekiwania każdego klienta w stu procentach. Najlepsi eksperci z branży pracują właśnie dla nas! Patrząc na usługę taką jak układanie paneli spisuje się bardzo dobrze, dlatego warto zaufać sprawdzonej firmie już dzisiaj i przekonać się osobiście. Cyklinowanie podłóg, spory wybór paneli, precyzja… To wszystko zapewniamy każdemu zainteresowanemu skorzystaniem z usług sprawdzonej ireklamowanej firmy z Białegostoku. Zaufaj nam, a nie pożałujesz tej decyzji.

Odszukaj rzeczoznawcę, który pomoże Ci wyznaczyć cenę nieruchomości w stolicy naszego kraju

 • Posted on: 4 February 2019
 • By: addmean
mieszkanie do wyceny
Author: Grzesiek
Source: http://www.flickr.com
Chcesz sprzedać wiekowy budynek, natomiast nie masz pojęcia jak wiele jest on wart? Z pomocą przyjdzie Ci opiniodawca majątkowy, jaki zajmie się obliczeniem wartości danej nieruchomości.

Masz kłopot, który Cię przerasta? Nie obawiaj się oraz nie zwlekaj – zamiast tego pójdź do profesjonalisty!

 • Posted on: 6 January 2019
 • By: addmean
sąd
Source: pixabay
Trudności prawne mogą niestety przydarzyć się każdemu z nas. I wcale nie znaczy to, że jesteśmy bandytą. Starczy, że pod wpływem chwili roztargnienia będzie stłuczka drogowa lub też że zapomnimy opłacić dawny mandat, a już może powstać problem. Niekiedy problematyczne bywają również najprostsze sprawy, takie jak np. podział spadku po zmarłych rodzicach między dzieci czy też sporządzenie pewnej umowy (kupna, najmu czy nawet odnoszącej się do zaangażowania pracownika).

Jeśli mamy problemy finansowe, albo po prostu niezbędna jest nam, to powinniśmy szukać jej tam, gdzie będzie ona udzielona w sposób profesjonalny

 • Posted on: 22 December 2018
 • By: addmean
Finanse
Rzeczoznawca majątkowy Warszawa to oferta dla wszystkich tych, którzy pragną powierzyć fachowcowi w swojej dziedzinie oszacowanie wartości danej rzeczy. Ta pomoc okazuje się niezwykle ważna w momencie, gdy na przykład będziemy coś sprzedawać. Niezależnie od tego, czy tego typu krok dopiero planujemy, czy też jest on już w trakcie wykonywania, powinniśmy zawczasu sprawdzić, gdzie poszukiwać prawdziwego eksperta.