Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dzieci

Zakup domu to niebagatelna sprawa – parę dobrych rad, w jaki sposób zacząć szukanie nowego lokum dla najbliższych

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Szukasz w sieci wiadomości dotyczących „nowe domy okolice krakowa”, więc zamierzasz nabyć albo zbudować nowe lokum dla całej rodziny. Na początku powinieneś zastanowić się nad kilkoma ważnymi kwestiami, jakie są związanie z kupnem nowego domu.

7 wyróżników dobrego parkietu

 • Posted on: 6 March 2021
 • By: addmean
Chone de lest  postarzany parkiet
Author: www.podlogi-kopp.pl
Source: www.podlogi-kopp.pl
Teraz naprawdę dobra podłoga to nieraz kwestia naprawdę istotna dla mnóstwa osób. Potrafi ona poświadczyć o bogactwie danej osoby, ale również jest ona niewątpliwie czymś istotnym, dla ludzi zatroskanych o higienę. Czysta podłoga to kwestia istotna więc dla wielu pań domu, jakie mają na przykład dzieci. W jaki sposób jednak najlepiej jak również odpowiednio zatroszczyć się o daną podłogę? Takiego zakresu kwestia może sprawić pewne problemy, dlatego pomocna może być tu choćby zajmująca i sprawdzona na Dolnym Śląsku oferta, taka jak cykliniarz Wrocław.

Każdego roku są trzy etapy. Jest miejsce dla okresu dziecięcego, dorastania i dorosłości. Na czym to polega i zobacz, jaki jest teraz okres?

 • Posted on: 18 December 2020
 • By: addmean
marina - Wnętrza
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Miesiąc październik to czas, gdy na uczelnie wyższe wracają studenci. To także czas, gdy już definitywnie kończą się wakacje. Nawet, gdy przesunęliśmy sobie korzystanie z lata na wrzesień i wyjechaliśmy gdzieś w tym miesiącu, to już w październiku niestety jesteśmy zmuszeni wrócić do realności.

Jakie środki dekoracyjne warto współcześnie zastosować, by zmienić wygląd pokoju dziecka?

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
Pokój dziecka w stylu marynistycznym
Author: kidstown.pl
Source: kidstown.pl
Każdy z nas wyjątkowo doskonale wie, że urządzanie domowych przestrzeni jest zadaniem stosunkowo wymagającym. Nieodzowność dostosowania wszelkich elementów domowego wyposażenia może w wielu przypadkach spędzać nam sen z powiek. Mnóstwo w tym przedmiocie jest dodatkowo uwarunkowane od rodzaju pomieszczenia, jakie będziemy aranżować. Praktyka pokazuje nam klarownie, że sytuacja oprócz tego komplikuje się, kiedy posiadamy dzieci.

Jak urządzić plac zabaw, aby spełniał swoje najbardziej istotne zadania? Na jakie elementy powinniśmy zwrócić uwagę?

 • Posted on: 5 December 2020
 • By: addmean
zabawa na huśtawce
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com
Rodzime place zabaw są coraz bardziej zadbane oraz bezpieczne. Jednakowoż, są trudności mające związek z wyborem funkcjonalnych urządzeń oraz najbardziej odpowiedniej nawierzchni, po której bezpiecznie będą mogły przemieszczać się dzieci. Na które elementy powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy chcemy urządzić bezpieczny oraz atrakcyjny plac zabaw? Plac zabaw jest jednym z najważniejszych elementów zagospodarowania przestrzeni na osiedlu. To przestrzeń, gdzie dzieci powinny czuć się swobodnie i najbardziej przyjemnie, zaś rodzice powinni nie bać się o swoje dzieci.

Jakie atrakcje warto dostarczyć naszym najmłodszym w domowym ogrodzie?

 • Posted on: 28 November 2020
 • By: addmean
Nie da się ukryć faktu, że posiadanie przez nas potomstwa połączone jest z kolosalną liczą obowiązków, które jako obowiązkowi rodzice musimy spełniać. Mowa szczególnie o nieodzowności zapewnienia im odpowiednich możliwości rozwoju oraz kształcenia, które są zasadniczymi elementami życia człowieka. W naszej gestii leży również zagwarantowanie naszym najmłodszym dobrej jakości rozrywki, dzięki jakiej będą mogli zagłębić się w wirze zabawy.

Czy marzenie z dzieciństwa, jakie dzisiaj są tak łatwe do spełnienia, będzie tak samo upragnione przez dzieci współcześnie żyjące

 • Posted on: 14 November 2020
 • By: addmean
Stadion
Author: Andrew Malone
Source: http://www.flickr.com
Kto, jako dziecko nie pragnął posiadać porządnej piłki. Czy to chłopak czy dziewczyna, każdy choć raz w życiu marzył o skórzanej gale, albo idealnie lekkiej a jednocześnie doskonale sprężystej piłce do siatkówki, choćby nawet miała to być siatkówka plażowa.

Doskonałe nawierzchnie przeznaczone dla placów zabaw

 • Posted on: 11 November 2020
 • By: addmean
osiedle
Author: Mermaid Properties
Source: Mermaid Properties
Podejmowanie wielu mniej lub bardziej kluczowych wyborów, choćby co do wyposażenia placu zabaw, zajmuje w dzisiejszych czasach cenny czas, który wielu osobom ucieka ogromnie szybko przez palce. Nawierzchnie na place zabaw to temat, jaki z pozoru może wydać się mało ważny. O dobre nawierzchnie dla dzieci trzeba jednak przecież także zadbać. Czy lepiej wybrać nawierzchnie przesiąkalne czy antypoślizgowe? Aby dobrze dokonać wyboru, najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki robiące takiego typu nawierzchnie oraz kierować się opiniami jedynie cenionych i sprawdzonych fachowców znających się na bezpieczeństwie na placach zabaw.

Ogrodzenie jest uzupełnieniem estetycznej i wypielęgnowanej posesji, więc nie może być ono przypadkowe

 • Posted on: 5 November 2020
 • By: addmean
Ogrodzenie
Author: ht BeverlyLR
Source: http://www.sxc.hu
Większość ludzi stara się, aby zarówno budynek mieszkalny, jak i całe otoczenie przedstawiały się naprawdę wspaniale. Z tej przyczyny ważne jest nie tylko wykończenie budynku głównego, ale także zatroszczenie się o teren wokół niego i ogrodzenie otaczające posesję. W wielu sytuacjach ogrodzenia przywodzą na myśl wspaniałe dzieła sztuki i na długo przyciągają wzrok przechodniów.

Jak ciekawie umeblować nieduży pokój dla dzieci, plusy piętrowych łóżek w małych pokojach.

 • Posted on: 19 September 2020
 • By: addmean
łóżko piętrowe
Source: www.flickr.com
Urządzenie dziecięcego pokoju, w sytuacji kiedy posiada się niewielkie mieszkanie, stanowi nie lada wyczyn. Pierwszy kłopot jest taki, że dzieci w różnym okresie życia będą potrzebować odmiennych mebli. Maluchy będą spać albo z rodzicami, albo w swoich łóżeczkach, ale już w okresie trzech lat bez problemów przeprowadzić się mogą na duże łóżko. Natomiast stoliki i krzesełka muszą mieć jeszcze malutkie, bo przy takich zwykłych mogłoby być dzieciom niewygodnie.

Jaki dopuszczalny?

 • Posted on: 1 August 2020
 • By: addmean
ziarna pszenżyta przesypujące się przez dłonie młynarza
Author: Olearys
Source: http://www.flickr.com
Hałas nie jest zjawiskiem pożądanym, wywołuje on rozdrażnienie, uczucie znużenia, a szczególnie przemęczenie uszu. Hałas ma ujemne działanie na zdrowie.


Przesadny hałas wpływa negatywnie na ludzki organizm, co objawia się zmęczeniem, trudnością w koncentracji i nauce, zakłóceniami orientacji, rozdrażnieniem, podwyższeniem ciśnienia krwi, boleściami oraz zawrotami głowy oraz w najgorszym razie czasowym czy też trwałym uszkodzeniem uszu.

Terapia z pomocą koni pomogła już wielu ludziom - jeżeli Twoje dziecko ma kłopoty zdrowotne, wtedy hipoterapia może okazać się zbawienna

 • Posted on: 10 February 2020
 • By: addmean
Zima, koń
Author: Aaron Jenkin
Source: http://www.flickr.com
Czasami zdarza się, że dzieci mają wielkie kłopoty ze zdrowiem. Jeśli mocniej się nad tym zastanowić, może okazać się, że takie dolegliwości zdrowotne są w pewnym rodzaju symbolem naszych czasów - w szczególności te problemy, które mają podłoże genetyczne i jest wielce ciężko je wyleczyć.
Jednym z kłopotów, które szczególnie mocno dotykają właściwie całe rodziny, jest przede wszystkim niepełnosprawność ruchowa oraz zahamowania rozwoju dziecka. Właściwie każdy rodzic w takich wypadkach potwierdza, że jest w stanie zrobić niemalże wszystko, aby spowodować chociażby najmniejszą zmianę u swojego dziecka. Trzeba sobie uświadomić, że w takich przypadkach, kiedy ma się do czynienia z niepełnosprawnymi, na pewno najważniejsza jest regularna rehabilitacja. Tylko regularne ćwiczenia będą w stanie dać zadowalający rezultat.

Jest w Polsce kilka metropolii, które w ostatnim czasie niezwykle szybko się rozwijają i przyciągają rzesze zdolnych

 • Posted on: 20 December 2019
 • By: addmean
schody do salonu
Author: Rintal Polska
Source: Rintal Polska
Młodzi ludzie po ukończeniu uniwersytetów często szukają zatrudnienia, które zagwarantowałoby im spokojny byt. Zazwyczaj chcą wtedy też nabyć mieszkanie i planują powiększenie rodziny.


Gdy mamy przykładowo dwadzieścia sześć lat i dyplom w kieszeni zaczynamy myśleć co dalej.

Siatki urozmaicające miejsca gier dla maluchów

 • Posted on: 8 March 2019
 • By: addmean
plac zabaw
Author: Thi-Thanh-Tâm Nguyen
Source: http://www.flickr.com
Ci, co nie chcą zauważać zmian nigdy ich nie dostrzegą, nie będą ich chcieli zobaczyć nawet, gdy ukaże się im je w powiększeniu. Kto nie chce zobaczyć, że coś się zmienia zawsze będzie mówił z przekonaniem: „że jest takie same dziadostwo”. Niestety, taka jest ludzka natura, nie da się jej zmienić. Na szczęście większość z nas widzi nawet najmniejsze zmiany w przestrzeni publicznej, a takowe zaszły w naszym kraju przez ostatnie kilkanaście lat.

Pages