Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dzieci

Jaki dopuszczalny?

 • Posted on: 10 June 2020
 • By: addmean
ziarna pszenżyta przesypujące się przez dłonie młynarza
Author: Olearys
Source: http://www.flickr.com
Hałas jest zjawiskiem niekorzystnym, powoduje on irytację, uczucie zmęczenia , a zwłaszcza zmęczenie narządu słuchu. Hałas ma ujemne oddziaływanie na kondycję człowieka.


Nadmierny hałas wpływa negatywnie na ludzki organizm, co objawia się zmęczeniem, trudnością w nauce oraz koncentracji, zaburzeniami orientacji, rozdrażnieniem, podwyższeniem ciśnienia krwi, bólami jak też zawrotami głowy oraz w najgorszym razie czasowym bądź trwałym uszkodzeniem słuchu.

Terapia z pomocą koni pomogła już wielu ludziom - jeżeli Twoje dziecko ma kłopoty zdrowotne, wtedy hipoterapia może okazać się zbawienna

 • Posted on: 10 February 2020
 • By: addmean
Zima, koń
Author: Aaron Jenkin
Source: http://www.flickr.com
Czasami zdarza się, że dzieci mają wielkie kłopoty ze zdrowiem. Jeśli mocniej się nad tym zastanowić, może okazać się, że takie dolegliwości zdrowotne są w pewnym rodzaju symbolem naszych czasów - w szczególności te problemy, które mają podłoże genetyczne i jest wielce ciężko je wyleczyć.
Jednym z kłopotów, które szczególnie mocno dotykają właściwie całe rodziny, jest przede wszystkim niepełnosprawność ruchowa oraz zahamowania rozwoju dziecka. Właściwie każdy rodzic w takich wypadkach potwierdza, że jest w stanie zrobić niemalże wszystko, aby spowodować chociażby najmniejszą zmianę u swojego dziecka. Trzeba sobie uświadomić, że w takich przypadkach, kiedy ma się do czynienia z niepełnosprawnymi, na pewno najważniejsza jest regularna rehabilitacja. Tylko regularne ćwiczenia będą w stanie dać zadowalający rezultat.

Jest w Polsce kilka metropolii, które w ostatnim czasie niezwykle szybko się rozwijają i przyciągają rzesze zdolnych

 • Posted on: 20 December 2019
 • By: addmean
schody do salonu
Author: Rintal Polska
Source: Rintal Polska
Młodzi ludzie po ukończeniu uniwersytetów często szukają zatrudnienia, które zagwarantowałoby im spokojny byt. Zazwyczaj chcą wtedy też nabyć mieszkanie i planują powiększenie rodziny.


Gdy mamy przykładowo dwadzieścia sześć lat i dyplom w kieszeni zaczynamy myśleć co dalej.

Jakie atrakcje warto dostarczyć naszym najmłodszym w domowym ogrodzie?

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
Nie da się zataić faktu, że posiadanie przez nas potomstwa połączone jest z dużą liczą obowiązków, jakie jako odpowiedzialni rodzice powinniśmy spełniać. Mowa nade wszystko o nieodzowności zapewnienia im stosownych możliwości rozwoju oraz kształcenia, które są podstawowymi elementami życia człowieka. W naszej gestii leży także zagwarantowanie naszym najmłodszym dobrej jakości rozrywki, dzięki której będą mogli zagłębić się w wirze zabawy.

Zakup domu to niebagatelna sprawa – parę dobrych rad, w jaki sposób zacząć szukanie nowego lokum dla najbliższych

 • Posted on: 19 June 2019
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Wyszukujesz w Internecie informacji na temat „nowe domy okolice krakowa”, więc masz zamiar nabyć albo zbudować nowe lokum dla całej rodziny. Na początku powinieneś zastanowić się nad kilkoma istotnymi aspektami, jakie wiążą się z zakupem nowego lokum.

7 wyróżników dobrego parkietu

 • Posted on: 18 June 2019
 • By: addmean
Chone de lest  postarzany parkiet
Author: www.podlogi-kopp.pl
Source: www.podlogi-kopp.pl
Obecnie naprawdę dobra podłoga to czasem rzecz naprawdę ważna dla dużej liczby osób. Potrafi ona świadczyć o prestiżu konkretnej osoby, ale również jest ona zdecydowanie czymś istotnym, dla osób zatroskanych o higienę. Czysta podłoga to kwestia istotna więc dla ogromnej ilości pań domu, które mają choćby dzieci. W jaki sposób jednak dobrze i odpowiednio zadbać o konkretną podłogę? Tego zakresu rzecz może sprawić pewne problemy, z tej przyczyny pomocna może być tu na przykład ciekawa jak również sprawdzona na Dolnym Śląsku propozycja, taka jak cykliniarz Wrocław.

Jakie środki dekoracyjne warto współcześnie zastosować, by zmienić wygląd pokoju dziecka?

 • Posted on: 30 May 2019
 • By: addmean
Pokój dziecka w stylu marynistycznym
Author: kidstown.pl
Source: kidstown.pl
Duża część z nas niezmiernie dobrze wie, że urządzanie pokojowych powierzchni jest zadaniem obiektywnie trudnym. Konieczność dostosowania każdych elementów domowego zaopatrzenia może niejednokrotnie spędzać nam sen z powiek. Mnóstwo w tym przedmiocie jest dodatkowo uzależnione od typu pomieszczenia, które będziemy aranżować. Praktyka ujawnia nam wyraźnie, że sytuacja dodatkowo komplikuje się, kiedy posiadamy dzieci.

Ogrodzenie jest uzupełnieniem estetycznej i wypielęgnowanej posesji, więc nie może być ono przypadkowe

 • Posted on: 9 May 2019
 • By: addmean
Ogrodzenie
Author: ht BeverlyLR
Source: http://www.sxc.hu
Większość ludzi stara się, by tak i dom, jak i całe otoczenie przedstawiały się naprawdę doskonale. Z tej przyczyny ważne jest nie tylko dopieszczenie budynku głównego, lecz także zadbanie o ogród i ogrodzenie otaczające gospodarstwo. W licznych przypadkach ogrodzenia stanowią prawdziwe dzieła sztuki i na długo przyciągają wzrok przechodniów.

Jak ciekawie umeblować nieduży pokój dla dzieci, plusy piętrowych łóżek w małych pokojach.

 • Posted on: 19 April 2019
 • By: addmean
łóżko piętrowe
Source: www.flickr.com
Umeblowanie dziecięcego pokoju, w przypadku gdy posiada się nieduże mieszkanie, jest nie lada wyzwaniem. Pierwszy problem będzie taki, że dzieci na różnym etapie potrzebują różnych mebli. Maluchy śpią albo z dorosłymi, albo w łóżeczkach, lecz już w okresie trzech lat spokojnie przeprowadzić się mogą do pełnowymiarowego łóżka. Natomiast krzesełka i stoliki muszą mieć jeszcze malutkie, bo przy normalnych mogłoby być dzieciom niewygodnie.

Doskonałe nawierzchnie przeznaczone dla placów zabaw

 • Posted on: 14 March 2019
 • By: addmean
osiedle
Author: Mermaid Properties
Source: Mermaid Properties
Podejmowanie dużej liczby mniej bądź bardziej ważkich decyzji, choćby co do wyposażenia placu zabaw, zajmuje w dzisiejszych czasach cenny czas, który wielu ludziom ucieka bardzo prędko przez palce. Nawierzchnie na place zabaw to temat, jaki z pozoru może wydać się mało znaczący. O bezpieczne nawierzchnie dla dzieci trzeba jednak przecież także zadbać. Czy lepiej wybrać nawierzchnie przesiąkalne czy antypoślizgowe? Aby dobrze wybrać, najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki produkujące takie nawierzchnie a także kierować się osądami wyłącznie cenionych i sprawdzonych fachowców znających się na bezpieczeństwie na placach zabaw.

Siatki urozmaicające miejsca gier dla maluchów

 • Posted on: 8 March 2019
 • By: addmean
plac zabaw
Author: Thi-Thanh-Tâm Nguyen
Source: http://www.flickr.com
Ci, co nie chcą zauważać zmian nigdy ich nie dostrzegą, nie będą ich chcieli zobaczyć nawet, gdy ukaże się im je w powiększeniu. Kto nie chce zobaczyć, że coś się zmienia zawsze będzie mówił z przekonaniem: „że jest takie same dziadostwo”. Niestety, taka jest ludzka natura, nie da się jej zmienić. Na szczęście większość z nas widzi nawet najmniejsze zmiany w przestrzeni publicznej, a takowe zaszły w naszym kraju przez ostatnie kilkanaście lat.

Każdego roku są trzy etapy. Jest miejsce dla okresu dziecięcego, dorastania i dorosłości. Na czym to polega i zobacz, jaki jest teraz okres?

 • Posted on: 23 February 2019
 • By: addmean
marina - Wnętrza
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Miesiąc październik to okres, gdy na uczelnie wyższe powracają studenci. To też okres, gdy już naprawdę kończą się wakacje. Nawet, gdy przesunęliśmy sobie korzystanie z lata na wrzesień i wyjechaliśmy gdzieś w tym miesiącu, to już w październiku niestety musimy wrócić do rzeczywistości.

Czy marzenie z dzieciństwa, jakie dzisiaj są tak łatwe do spełnienia, będzie tak samo upragnione przez dzieci współcześnie żyjące

 • Posted on: 27 September 2018
 • By: addmean
Stadion
Author: Andrew Malone
Source: http://www.flickr.com
Kto, jako dzieciak nie pragnął dostać profesjonalnej piłki. Bez względu na płeć, każdy choć raz w życiu marzył o porządnej gale, albo idealnie lekkiej a przy tym niezwykle sprężystej piłce do siaty, choćby nawet miała to być siatkówka plażowa.

Pages