Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

działalności

Profesjonalny serwis techniczny - do czego służy?

  • Posted on: 27 November 2019
  • By: addmean
Utrzymanie techniczne
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Specjalny serwis techniczny to ratunek dla wielu korporacji a także przedsiębiorców. Dobry serwis zajmuje się wieloma kwestiami, ale przede wszystkim specjalizuje się w eksploatacji technicznej a także zajmuje się wykończeniówką budowlaną i instalacyjną w rozmaitych punktach handlowych, np. centrach handlowych, lub halach przemysłowych. W takich miejscach chodzi raczej o różnego gatunku instalacje, między innymi wentylacyjne, tryskaczowe, ogólnobudowlane.

Pełna księgowość czy uproszczona księgowość - jaki jest najpodpowiedniejszy możliwość dla nowo uruchomionego biznesu?

  • Posted on: 3 March 2019
  • By: addmean
księgowość
Author: Grupy .NET i IT
Source: http://www.flickr.com
Księgowość jest podstawowym elementem składowym rachunkowości. Księgowość stanowi część rejestracyjną rachunkowości.
Księgowość polega na rejestracji w ujęciu pieniężnym, a niekiedy w ujęciu ilościowym, dobrze udokumentowanych wydarzeń gospodarczych, które generują zmiany w majątku jednostki gospodarującej i źródłach jego pochodzenia. Księgowość to nie tylko wypełnianie rubryk, zbieranie i przepisywanie kwot z rachunków i faktur, czyli prosta rejestracja wydarzeń finansowych.

Założenie własnej działalności firmowej – skąd wziąć na to dziś środki

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
rachunkowości
Author: Joe Haupt
Source: http://www.flickr.com
które opcje wyróżniają się ogromnym zainteresowaniem?


Prowadzenie swojej działalności gospodarczej cieszy się obecnie znaczącą popularnością i rzeczywiście dużo osób decyduje się na tego rodzaju krok.