Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

działalność

Automatyka budynkowa wykorzystywana już coraz częściej jest urzeczywistnieniem naszych marzeń

 • Posted on: 5 March 2020
 • By: addmean
Freedom Tower
Author: Little Larry
Source: http://www.flickr.com
Jedną z dziedzin z życia codziennego, która rozwija sięniesłychanie dynamicznie oczywiście jest budownictwo. Można śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że nowe budynki powstają niesłychanie licznie. W rzeczy samej, jest to odpowiednie zjawisko, które w nie budzący wątpliwości sposób świadczy o wzroście zamożności naszego społeczeństwa. Jak się również okazuje, nasze oczekiwania co do technologii budynków znacznie wzrosły.

Dobre lokale usługowe we Wrocławiu przydadzą nam się licznych ciekawych okolicznościach

 • Posted on: 24 November 2019
 • By: addmean
wrocław
Author: MAGICEYE
Source: http://magiceye.com.pl
Jak doskonale wiadomo gdy planujemy rozpocząć jakieś typowe dorosłe życie oraz jeśli zamierzamy mieć jakąś prywatną działalność to potrzeba nam kilku spraw, jakie są do tego niezbędne. Bezsprzecznie jednym z podstawowych marzeń każdego dorosłego człowieka jest osobisty kąt, w którym da się odprężyć się po ciężkim dniu oraz po prostu spędzić czas z rodziną, planować różnego rodzaju imprezy a także spotykać się ze znajomymi.

Zgłoszenia patentowe dotyczące ochrony roślinności – czemu troska o rośliny będzie tak ważna? Skomplikowane procedury odnośnie prawnej ochrony roślin

 • Posted on: 2 May 2019
 • By: addmean
powiększenie - budowa
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Prawna ochrona roślin jest bardzo istotna nie tylko ze powodu na postępowanie z określonymi gatunkami, ale także ze powodu na prowadzone prace badawcze. Warto dostrzec, iż ochrona gatunkowa różnych gatunków roślin to wciąż otwarty rozdział – botanika niczym dotąd będzie nieodkrytą jeszcze dość nauką i wciąż naukowcy pracują nad sklasyfikowaniem nowych odmian roślin.

Jeśli pragniemy znaleźć porządny program do składania pitów, to doskonałym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do Internetu.

 • Posted on: 28 April 2019
 • By: addmean
program pit 2017
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Mnóstwo ludzi, którzy posiadają własną działalność, rozlicza zeznania podatkowe za pomocą specjalistycznych aplikacji. Są one pomyślane w taki sposób, żeby jak najbardziej ułatwić właścicielowi firmy uzupełnianie pitów oraz zredukować czas przeznaczony na tę czynność do niezbędnego minimum.


Jeżeli mamy własną firmę oraz pragniemy ściągnąć program pit 2017, to znakomitym pomysłem będzie zaglądnięcie do sieci.

Jak wybrać doskonały projekt budynku?

 • Posted on: 25 January 2019
 • By: addmean
Komin na dachu stromym z łatwo zapalnym pokryciem
Author: ATLAS
Source: ATLAS
Należyte określenie wielkości domku jest to główny warunek doboru właściwego projektu (nie może być on ani zbyt malutki, ani zbyt duży).


W tym celu najodpowiedniej będzie przydzielić każdemu z mieszkańców jakąś orientacyjną powierzchnię, natomiast później dodać do niej nawierzchnię pomieszczeń wykorzystywanych wspólnie, {takich jak|tj.