Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

drzwi

Zadbaj o porządne ogrodzenie wokół swojego budynku, gdyż nada mu urody, jak również zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

 • Posted on: 9 August 2022
 • By: addmean
brama
Author: Nice
Source: Nice
Płot jest ważnym elementem każdego gospodarstwa. Chroni przed ingerencją osób trzecich, powstrzymuje wścibskie spojrzenia, a także gwarantuje ochronę maluchom oraz czworonogom przebywającym na terenie ogrodu. Rzecz jasna ogrodzenie sprawdza się także w wypadku zakładów lub innych obiektów, które chce się chronić przed najściem niechcianych gości.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub drobne renowacje, wymagają specjalnego planu, a przede wszystkim solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie powinno się zaczynać bez rozważenia wcześniej opracowanego harmonogramu. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, zobacz, jak zorganizować czynności z nim związane, czy układanie paneli jest trudne, gdzie najszybciej znajdziemy hydraulika i kto profesjonalnie wykona usługi elektryczne, gdy padnie nam instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy ogrom ofert dotyczących prac remontowych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania ścian, wymiany okien i drzwi lub układania paneli.

Szyk i klasa, to znaczy szkło w nowomodnej aranżacji wnętrz

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
szklane ściany
Author: college.library
Source: http://www.flickr.com
Szkło jest coraz częściej używane do aranżacji wnętrz, szczególnie w pomieszczeniach nowoczesnych, urządzonych z gustem i głęboką elegancją. Szkło w aranżacji wnętrz zdoła przyjmować różnorodne postacie, dzięki niesłychanie rozwiniętym technologiom wolno dobrać je do wszelkiego wnętrza oraz nadać szklanej tafli dowolny kontur.

Lacobel – Szkło w kuchni, które w nieskomplikowany, nowoczesny i estetyczny sposób odmieni Twoje wnętrze

 • Posted on: 11 July 2022
 • By: addmean
Szklany stół
Author: Lee Haywood
Source: http://www.flickr.com
Zagospodarowywanie kuchni w nowym mieszkaniu czy też odnawianie już posiadanej nie jest w aktualnych czasach problemowym działaniem. W dzisiejszych czasach na rynku istnieje ogromny wybór produktów i materiałów, które pomogą stworzyć z kuchni wyśnione miejsce nie tylko do gotowania, ale też konsumowania dań.

Solidne drzwi to gwarancja bezpieczeństwa

 • Posted on: 24 June 2022
 • By: addmean
bramy garażowe
Author: Normstahl
Source: Normstahl
Od stuleci ludzkość stara się jak najskuteczniej zabezpieczyć swoje posiadania przed bandytami. Potwierdzeniem tego są wielkie fortyfikacje obronne, wieże oraz solidne bramy. Dziś nie ma już kamiennych fortec. Cennych rzeczy strzegą funkcjonalne bramy oraz trudne do otwarcia zamki. W tym artykule przedstawimy tematy drzwi do pomieszczenia, w którym przechowujemy nasze pojazdy.

Lustra na wymiar mamy okazję dla siebie zamówić.

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
szkło hartowane
Author: Vagamundos
Source: http://www.flickr.com/photos/keoki/513461491/sizes/o/
W domu znajduje się wiele mebli i różnorakiego typu przedmiotów, które możemy zrobić pod siebie, tak jak wciąż nam się marzyło. Przez to właśnie warto się przyjrzeć tym wszelkim ewentualnością, aby zdecydować co będzie dla nas odpowiednie.

Wyszukane i wykwintne elementy szklane w dekoracji domu i ogrodu - drzwi i witryny ze szkła

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
drzwi
Author: Hörmann Polska
Source: Hörmann Polska
Dekoracje i akcesoria sporządzone ze szkła cieszą się obecnie znaczną popularnością w aranżacji domu, mieszkania czy też ogrodu. Elementy szklane pojawiają się nierzadko również w meblach, jakie są obecnie uzyskiwane z rozmaitych materiałów. Jeśli nowomodna i kreacyjna aranżacja jest czymś dla Ciebie, to naturalnie w Twoim domu czy też w ogrodzie nie może zabraknąć rozmaitych szklanych elementów.

Drzwi wewnętrzne to nierozłączna część pomieszczeń

 • Posted on: 9 May 2022
 • By: addmean
drzwi
Author: Remix
Source: Remix
Drzwi stanowią istotną część wnętrza i w wielkim stopniu wpływają na jego aranżację. Przed podjęciem decyzji o ich wyborze, wskazane jest wiedzieć, czy mają to być prawe, czy lewe skrzydła. Aktualnie na rynku jest ogromny wybór drzwi rozmaitych modeli, faktur i kolorów. Różnią się też budową, tworzywem, z którego zostały stworzone, wielkościami, metodą otwierania i wykończeniem powierzchni.

W jaki sposób dopasować odpowiednie drzwi do domu?

 • Posted on: 8 May 2022
 • By: addmean
Author: INVADO
Wybór okien i drzwi jest jedną z bardziej istotnych kwestii, przed jakimi staje właściciel budynku. W przypadku starszych domów, które są wyłącznie odkupowane, drzwi w większości przypadków są z drewna lub uzupełnione elementami metalowymi. Zazwyczaj jednak takie starsze zabezpieczenia nie odpowiadają już potrzebom współczesności.

Zakup listew przyściennych przy usłudze montażu drzwi wewnętrznych

 • Posted on: 25 March 2022
 • By: addmean
Drzwi są bardzo istotnym elementem każdego domu. Przede wszystkim w kwestii drzwi wejściowych, ich rolą jest zapewnianie bezpieczeństwa. I są tu istotne nie tylko wszelkiego typu zabezpieczenia. Czasami sam wytrzymały wygląd drzwi może być swego rodzaju gwarancją bezpieczeństwa, stanowi bowiem element odstraszający dla ewentualnego złodzieja. Drzwi wewnętrzne natomiast posiadają nieco inne funkcje. Co najważniejsze, izolują poszczególne pomieszczenia, a także gwarantują prywatność ich mieszkańcom. Drzwi do rozmaitych pomieszczeń w domu i mieszkaniu również są różne. Przykładowo drzwi łazienkowe w większości przypadków posiadają wywietrzniki służące do odprowadzania pary wodnej, a często także posiadają nieprzejrzystą szybę. Montaż drzwi może odbywać się na różne sposoby, w zależności od ich charakteru i lokalizacji. Nie jest jednak zadaniem bardzo kłopotliwym.

Czy dobrze jest zaufać ekspertom od drzwi

 • Posted on: 24 March 2022
 • By: addmean
Author: INVADO
Niejednokrotnie patrzymy na któreś drzwi oraz zastanawiamy się, czy są one w stanie wytrzymać w czasie zatrzaśnięcia, tak jak i zastanawiamy się, czy w razie czego będą w stanie zatrzymać próby wyważenia, ponieważ przecież wydają się takie słabe i delikatne. Nie mniej trzeba zaznaczyć, że każde drzwi odbywają właściwe testy, dzięki czemu powinniśmy być pewni, że na luzie przetrzymają przeróżne wydarzenia.

Drzwi antywłamaniowe Warszawa przedstawia w różnych sklepach

 • Posted on: 24 March 2022
 • By: addmean
domy wielorodzinne
Author: Rafin Developer.
Source: Rafin Developer.
Każdy pragnie się czuć pewnie we własnym mieszkaniu i pragnie posiadać pewność, że nikt niepowołany się do niego nie dostanie. Dlatego nie może nas zaskakiwać to, że ludzie korzystają z wszelkich możliwych sposobów, żeby osłonić swój dobytek. Montują bramy, mają psa, montują w oknach rolety antywłamaniowe, instalują alarmy, a również doprowadzają do tego, aby drzwi zewnętrzne były dobrze wzmacniane oraz posiadały zamek, który będzie obmyślony odpowiednio z myślą o niechcianych włamaniach.

Szukasz drzwi wewnętrznych do swojego domu? Poznaj ich podstawowe rodzaje

 • Posted on: 3 March 2022
 • By: addmean
drzwi
Author: INVADO
Source: INVADO
Wykańczanie domu to niejedna kwestia nad jaką należy się głęboko zastanowić. W trakcie prac potrzebne jest zainstalowanie drzwi wewnętrznych. Jeśli jeszcze ich nie kupiłeś, musisz poznać główne rodzaje drzwi, aby chociaż jedna decyzja nie była dla ciebie kłopotem oraz poszła naprawdę sprawnie. Zacznijmy od ustalenia kardynalnej funkcji drzwi, którą jest rozdzielenie poszczególnych pomieszczeń.

Pages