Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

drzwi

Jakie są typy wejść montowanych wewnątrz i z czego potrafią być one wyprodukowane?

 • Posted on: 18 September 2020
 • By: addmean
dachy
Author: Bill Benzon
Source: http://www.flickr.com
W każdym domu mieści się pewna liczba pewnych stałych elementów skończenia pomieszczeń, bez jakich nie można by wyobrazić sobie normalnej w nich egzystencji. Doskonałym przykładem są choćby progi czy też framugi.


Wszakże to naturalnie nie wszystko.

Szukasz drzwi wewnętrznych do swojego domu? Poznaj ich podstawowe rodzaje

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
drzwi
Author: INVADO
Source: INVADO
Wykańczanie domu to niejedna kwestia nad którą należy się mocno zastanowić. W czasie prac niezbędne jest zamontowanie drzwi wewnętrznych. Jeżeli jeszcze ich nie kupiłeś, musisz poznać zasadnicze typy drzwi, by choć jedna decyzja nie była dla ciebie problemem oraz poszła naprawdę sprawnie. Rozpocznijmy od wskazania nadrzędnej funkcji drzwi, jaką jest oddzielenie poszczególnych pomieszczeń.

Sprawdź jak możemy stworzyć elewację domu

 • Posted on: 10 September 2020
 • By: addmean
działki
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Fasada mieszkania stanowi specyficzną jego wizytówkę - musi zarazem opowiadać naszym wymaganiom w jaki sposób również spełniać funkcje estetyczne. Czasem dzieje się tak, iż dobierając adekwatny tynk posiadamy sposobność bardzo poprawić wizerunek mieszkania.

Sposób na nieduży remont

 • Posted on: 10 September 2020
 • By: addmean
ekipa remontująca
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Renowacje kojarzą nam się z domkiem jednorodzinnym z ogródkiem, w którym posiadacz musi wszelkie drobne jak też duże reperacje zrealizować sam. W powszechnym mniemaniu inaczej jest jeżeli mieszkamy w mieszkaniu gminnym albo jesteśmy członkami spółdzielni mieszkaniowej.

Listwy podłogowe, ościeżnice oraz drzwi do każdego domu

 • Posted on: 9 September 2020
 • By: addmean
Drzwi wewnętrzne Gwinea
Author: INVADO
Source: INVADO
W trakcie wyposażania domu podejmowanie dużej liczby mniej lub bardziej kluczowych wyborów co do zakupu choćby drzwi czy listw podłogowych pochłania w dwudziestym pierwszym wieku cenny czas, który wielu osobom ucieka bardzo prędko przez palce. Każdemu zależy na zaoszczędzeniu czasu, dlatego ten najdokładniej go sobie zaplanować – przyjąć dobrą strategie w czasie robienia zakupów. Czy najbezpieczniej wybrać niedrogie, ale nie w pełni sprawdzone drzwi czy też znany ich odpowiedniki?

Oferty drzwi szyte na miarę

 • Posted on: 6 September 2020
 • By: addmean
Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Author: art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
We Wrocławiu bez problemu wyszukać możemy rewelacyjnie przygotowane propozycje, obejmujące świeże trendy wśród drzwi. Różne marki są całkowicie gotowe na mierzenie się coraz to wyższymi wymaganiami klientów, dlatego ze wszystkich sił oraz nadzwyczaj owocnie pracują nad nieustannym wprowadzaniem nowości do oferty. Jeśli pod lupę wziąć drzwi Porta Wrocław spisuje się naprawdę dobrze. Jest to w szczególności opinia samych klientów z miasta i okolic.

Wybrane różnego typu oświetlenia

 • Posted on: 5 September 2020
 • By: addmean
kryształowy żyrandol
Author: anokarina
Source: http://www.flickr.com
Oświetlenie i jego planowanie to jeden z najważniejszych elementów wystroju każdego wnętrza. Światło nadaje pomieszczeniu styl, oddziałuje na samopoczucie żyjących w danym miejscu ludzi. Może podwyższać pomysłowość i sprzyjać pracy, lub odpoczynkowi. Pomniejsza, bądź wizualnie powiększa przestrzeń, ogrzewa wnętrze. W zależności od rezultatu, który pragniemy zdobyć, decydujemy się na rozmaite typy lamp. Jeszcze kilka lat temu w lokalnych domach panowały żyrandole.

Współczesne wyposażenie domu – na co należy zwracać uwagę z chwilą wyboru poszczególnych elementów?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
drzwi wewnętrzne
Author: Tomasz Chmielewski
Source: INVADO
Nie ulega wątpliwości, że dom jest dla większości ludzi bardzo ważny. Nie dziwi to, gdy weźmie się pod uwagę, że jest on praktycznie centrum naszego życia. To właśnie tutaj przeżywamy najlepsze chwile swojego życia, jak również odpoczywamy po wyczerpujących godzinach spędzonych w miejscu pracy. Zdecydowana większość naszego społeczeństwa robi wszystko, aby ich dom był funkcjonalny w stu procentach. Mnóstwo osób poświęca dużą ilość swojego czasu oraz oczywiście pieniędzy, żeby ich dom prezentował się jak najlepiej pod każdym możliwym względem. Stąd tak duża popularność rozmaitego rodzaju programów i portali na temat aranżacji wnętrz.
Tags: 

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub niewielka przebudowa, wymagają odpowiedniego planu, a nade wszystko solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie należy zaczynać bez przemyślenia wcześniej opracowanego harmonogramu. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, zobacz, jak zorganizować czynności z nim związane, czy układanie paneli to ciężkie zadanie, gdzie najszybciej znajdziemy hydraulika i kto profesjonalnie wykona usługi elektryczne, gdy popsuje się instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy ogrom ofert dotyczących prac remontowych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania ścian, wymiany okien i drzwi lub układania paneli.

Kolor elewacji – jakim sposobem dobrać należyty?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
cegła
Author: Bertram Nudelbach
Source: http://www.flickr.com
Zależnie od koloru elewacji budynek może wywoływać wrażenie lekkiej bądź masywnej budowli, natomiast jego sylwetka wtapiać się w otoczenie albo z nim kontrastować. Elewacja albowiem nie tylko chroni zewnętrzne mury budynku przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, lecz także jest jego ozdobą.

Pages