Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

drzwi

Niezbędne przy wykańczaniu mieszkania

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
wykończone mieszkanie
Source: flickr.com
Kiedy urządzamy dopiero, co wybudowany domlub zrobiliśmy duży remont naszego mieszkania dobrze wiemy, że będziemy musieli bardzo dużo rzeczy pokupować. Na szczęście w każdym mieście jest wiele sklepów, gdzie da się kupić wszystko, co niezbędne. Będzie trzeba wybrać się na spacer po sklepach żeby poznajdować to, co jest nam naprawdę potrzebne i oczywiście to, co nam się naprawdę podoba. Często bardzo dobrym wyborem są umywalki roca. Dlaczego? Otóż firma Roca to doświadczenie, które perfekcyjnie scala wysoką jakość z nowoczesnymi trendami, a przy okazji nie gubi się w zbytkach formy.

Niezbędnik cieśli - czyli co warto posiadać w swojej skrzynce na sprzęt

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
pracownia stolarza
Author: Thomas Quine
Source: http://www.flickr.com
Obecnie coraz więcej ludzi wynajmuje specjalistów do zrealizowania nawet najprostszej pracy w domu. Wiele ludzi tłumaczy się brakiem czasu, jednakże przeważnie chodzi o to, że nie umieją oni tego wykonać albo nie mają w domu właściwych narzędzi.

Drzwi przesuwne – piękno i funkcjonalność

 • Posted on: 9 November 2022
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: TNS Sofres
Source: http://www.flickr.com
W nowym tysiącleciu jest dużo pociągających pomysłów na powiększenie komfortu i ulepszenie wyglądu wnętrza. Dlatego też pojawia się coraz więcej rozwiązań na niebanalne dekoracje – od najróżniejszych mebli designerskich przez niebanalne lampy aż po najróżniejsze fototapety jak również panele. Tego typu detale naprawdę potrafią zaciekawić gości jak również cieszyć oko mieszkańców, lecz najkorzystniejszym pomysłem jest niebanalne połączenie świeżości z praktycznością.

Najlepsze bramy garażowe

 • Posted on: 7 October 2022
 • By: addmean
ogrodzenie domu
Author: All images by outreachr.com
Source: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo swojego samochodu to dla wielu ludzi absolutna podstawa. Jak jednak potrzeba zadbać o to, aby zapewnić samochodowi niezwykłe bezpieczeństwo? Zwykła stara brama garażowa może tu zwyczajowo nie wystarczyć. Bramy Hormann Warszawa mogą być znakomitą alternatywa dla prostackich systemów zabezpieczeń stosowanych zwykle w garażach. Aby jak najtrafniej wybrać chociażby sprecyzowany model drzwi garażowych trzeba czasu oraz cierpliwości.

Na co wypada zwrócić uwagę w czasie wyboru drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
drzwi
Author: Alexandra E Rust
Source: http://www.flickr.com
Drzwi wykonują w naszym domu i mieszkaniu ogromnie ważną rolę, dlatego w czasie ich zakupu na pewno bierzemy pod uwagę mnogość rozlicznych rzeczy. Wybierając drzwi wewnętrzne, bezspornie pragniemy by pasowały one do aranżacji mieszkania, więc zapewne zwracamy uwagę na ich styl, design i wykonanie.

Jakiego rodzaju przyrządy znajdziemy w każdym dobrym zakładzie ślusarskim?

 • Posted on: 15 September 2022
 • By: addmean
kleje
Author: regan76
Source: http://www.flickr.com
W przeszłości tacy fachowcy jak ślusarze znani byli najczęściej z tego typu czynności jak obróbka metali, wkraczając w taki sposób poniekąd w kowalstwo.


Wraz z biegiem czasu, raczej musimy oznajmić razem z biegiem wieków, zawód taki rozwijał się w kierunku tworzenia, naprawiania i montowania zamków, kluczy czy też okuć.

Zadbaj o porządne ogrodzenie wokół swojego budynku, gdyż nada mu urody, jak również zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

 • Posted on: 9 August 2022
 • By: addmean
brama
Author: Nice
Source: Nice
Płot jest ważnym elementem każdego gospodarstwa. Chroni przed ingerencją osób trzecich, powstrzymuje wścibskie spojrzenia, a także gwarantuje ochronę maluchom oraz czworonogom przebywającym na terenie ogrodu. Rzecz jasna ogrodzenie sprawdza się także w wypadku zakładów lub innych obiektów, które chce się chronić przed najściem niechcianych gości.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub drobne renowacje, wymagają specjalnego planu, a przede wszystkim solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie powinno się zaczynać bez rozważenia wcześniej opracowanego harmonogramu. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, zobacz, jak zorganizować czynności z nim związane, czy układanie paneli jest trudne, gdzie najszybciej znajdziemy hydraulika i kto profesjonalnie wykona usługi elektryczne, gdy padnie nam instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy ogrom ofert dotyczących prac remontowych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania ścian, wymiany okien i drzwi lub układania paneli.

Szyk i klasa, to znaczy szkło w nowomodnej aranżacji wnętrz

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
szklane ściany
Author: college.library
Source: http://www.flickr.com
Szkło jest coraz częściej używane do aranżacji wnętrz, szczególnie w pomieszczeniach nowoczesnych, urządzonych z gustem i głęboką elegancją. Szkło w aranżacji wnętrz zdoła przyjmować różnorodne postacie, dzięki niesłychanie rozwiniętym technologiom wolno dobrać je do wszelkiego wnętrza oraz nadać szklanej tafli dowolny kontur.

Lacobel – Szkło w kuchni, które w nieskomplikowany, nowoczesny i estetyczny sposób odmieni Twoje wnętrze

 • Posted on: 11 July 2022
 • By: addmean
Szklany stół
Author: Lee Haywood
Source: http://www.flickr.com
Zagospodarowywanie kuchni w nowym mieszkaniu czy też odnawianie już posiadanej nie jest w aktualnych czasach problemowym działaniem. W dzisiejszych czasach na rynku istnieje ogromny wybór produktów i materiałów, które pomogą stworzyć z kuchni wyśnione miejsce nie tylko do gotowania, ale też konsumowania dań.

Solidne drzwi to gwarancja bezpieczeństwa

 • Posted on: 24 June 2022
 • By: addmean
bramy garażowe
Author: Normstahl
Source: Normstahl
Od stuleci ludzkość stara się jak najskuteczniej zabezpieczyć swoje posiadania przed bandytami. Potwierdzeniem tego są wielkie fortyfikacje obronne, wieże oraz solidne bramy. Dziś nie ma już kamiennych fortec. Cennych rzeczy strzegą funkcjonalne bramy oraz trudne do otwarcia zamki. W tym artykule przedstawimy tematy drzwi do pomieszczenia, w którym przechowujemy nasze pojazdy.

Lustra na wymiar mamy okazję dla siebie zamówić.

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
szkło hartowane
Author: Vagamundos
Source: http://www.flickr.com/photos/keoki/513461491/sizes/o/
W domu znajduje się wiele mebli i różnorakiego typu przedmiotów, które możemy zrobić pod siebie, tak jak wciąż nam się marzyło. Przez to właśnie warto się przyjrzeć tym wszelkim ewentualnością, aby zdecydować co będzie dla nas odpowiednie.

Wyszukane i wykwintne elementy szklane w dekoracji domu i ogrodu - drzwi i witryny ze szkła

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
drzwi
Author: Hörmann Polska
Source: Hörmann Polska
Dekoracje i akcesoria sporządzone ze szkła cieszą się obecnie znaczną popularnością w aranżacji domu, mieszkania czy też ogrodu. Elementy szklane pojawiają się nierzadko również w meblach, jakie są obecnie uzyskiwane z rozmaitych materiałów. Jeśli nowomodna i kreacyjna aranżacja jest czymś dla Ciebie, to naturalnie w Twoim domu czy też w ogrodzie nie może zabraknąć rozmaitych szklanych elementów.

Pages