Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

drzwi

Zadbaj o porządne ogrodzenie wokół swojego budynku, gdyż nada mu urody, jak również zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

 • Posted on: 24 October 2019
 • By: addmean
brama
Author: Nice
Source: Nice
Płot jest istotnym elementem każdego gospodarstwa. Zabezpiecza przed najściem osób obcych, powstrzymuje zainteresowanie sąsiadów, a także gwarantuje bezpieczeństwo maluchom i zwierzętom dokazującym na terenie posesji. Oczywiście ogrodzenie przydaje się też w przypadku firm albo innych obiektów, które chce się zabezpieczyć przed wizytami nieproszonych gości.

Listwy podłogowe przy montażu drzwi

 • Posted on: 14 October 2019
 • By: addmean
drzwi wewnętrzne
Author: INVADO
Source: INVADO
Jako, że diabeł jest w drobnych elementach, przy remontowaniu budynku wolnostojącego lub mieszkania poleca się nie zapomnieć o odpowiednim wykończeniu podłóg, progów, schodów oraz drzwi. Sklepy z asortymentem budowlanym w swojej propozycji mają bogaty wybór listew, które można dopasować do swoich potrzeb. Są również dostępne wszelakie wzory, kształty i kolory. Wszystko odpowiednio dobrane i dostosowane do potrzeb klienta.

Wybieranie drzwi do mieszkania

 • Posted on: 3 October 2019
 • By: addmean
Author: INVADO
Urządzanie domu czy mieszkania od podstaw jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Jest też zadaniem zawiłym, wymagającym przemyślenia i zaplanowania sporej liczby spraw. Im większa z kolei powierzchnia do zorganizowania i większa ilość pomieszczeń, tym więcej jest pracy dla osoby, która zajmuje się wybieraniem wyposażenia. Zasadniczo trochę łatwiej jest w przypadku, gdy jakaś ilość wystroju przenoszona jest ze starego domu lub mieszkania.

Lacobel – Szkło w kuchni, które w nieskomplikowany, nowoczesny i estetyczny sposób odmieni Twoje wnętrze

 • Posted on: 28 September 2019
 • By: addmean
Szklany stół
Author: Lee Haywood
Source: http://www.flickr.com
Aranżowanie kuchni w nowym mieszkaniu czy też odświeżenie już posiadanej nie jest w aktualnych czasach kłopotliwym działaniem. Obecnie na rynku jest spory wybór towarów i tworzyw, które pomogą uczynić z kuchni wymarzone miejsce nie tylko do gotowania, ale również spożywania posiłków.

Lustra na wymiar mamy okazję dla siebie zamówić.

 • Posted on: 27 September 2019
 • By: addmean
szkło hartowane
Author: Vagamundos
Source: http://www.flickr.com/photos/keoki/513461491/sizes/o/
W domu odnajduje się wiele mebli i różnorakiego rodzaju przedmiotów, które możemy robić pod siebie, tak jak zawsze nam się marzyło. Dlatego właśnie potrzeba się przypatrzeć tym wszelkim możliwościom, aby zadecydować co będzie dla nas odpowiednie.

Szukasz drzwi wewnętrznych do swojego domu? Poznaj ich podstawowe rodzaje

 • Posted on: 5 September 2019
 • By: addmean
drzwi
Author: INVADO
Source: INVADO
Urządzanie domu to niejedna sprawa nad którą trzeba się głęboko zastanowić. Podczas prac niezbędne jest założenie drzwi wewnętrznych. Jeżeli jeszcze ich nie zakupiłeś, powinieneś poznać zasadnicze typy drzwi, aby choć jedna decyzja nie przysporzyła ci kłopotów oraz poszła naprawdę sprawnie. Rozpocznijmy od ustalenia nadrzędnej funkcji drzwi, jaką jest oddzielenie poszczególnych pomieszczeń.

Sposób na nieduży remont

 • Posted on: 4 September 2019
 • By: addmean
ekipa remontująca
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Renowacje kojarzą się nam z domkiem jednorodzinnym z ogródkiem, w którym posiadacz musi wszystkie drobne jak też większe reperacje wykonać sam. W powszechnym mniemaniu zupełnie inaczej jest jeżeli zamieszkujemy w mieszkaniu gminnym lub jesteśmy członkami spółdzielni mieszkaniowej.

Niezbędnik cieśli - czyli co warto posiadać w swojej skrzynce na sprzęt

 • Posted on: 2 August 2019
 • By: addmean
pracownia stolarza
Author: Thomas Quine
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi wynajmuje fachowców do zrealizowania niekiedy najprostszej pracy w domu. Dużo ludzi tłumaczy się brakiem czasu, tymczasem zazwyczaj chodzi o to, że nie umieją oni tego wykonać czy też nie posiadają w domu stosownych narzędzi.

Dobre drzwi to podstawa

 • Posted on: 1 August 2019
 • By: addmean
drzwi do garażu 2
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Od dawna człowiek usiłuje jak najlepiej zabezpieczyć swój majątek przed bandytami. Potwierdzeniem tego są wielkie fortyfikacje obronne, fosy oraz żelazne wrota. Współcześnie nie ma już ponurych twierdz. Majątku strzegą funkcjonalne bramy oraz trudne do otwarcia zamki. W tym artykule przedstawimy tematy drzwi do garażu, w którym przechowujemy nasze samochody.

Niezbędne przy wykańczaniu mieszkania

 • Posted on: 27 July 2019
 • By: addmean
wykończone mieszkanie
Source: flickr.com
Kiedy urządzamy dopiero, co powstały domlub robiliśmy większy remont swojego mieszkania doskonale wiemy, że będziemy musieli mnóstwo rzeczy kupić. Na szczęście we wszystkich miastach jest dużo sklepów, w których da się kupić wszystko, co niezbędne. Będzie trzeba udać się na spacer po sklepach by poznajdować to, co jest nam rzeczywiście niezbędne i oczywiście to, co nam się rzeczywiście podoba. Często najlepszym wyborem okazuje się umywalki roca. Czemu? Otóż marka Roca to doświadczenie, które wspaniale scala genialną jakość z nowoczesnymi trendami, a przy okazji nie gubi się w zbytkach formy.

Które technologie wykorzystać, by zapewnić sobie bezpieczeństwo?

 • Posted on: 25 July 2019
 • By: addmean
Drzwi INVADO DArtagnan
Author: INVADO
Source: INVADO
Zapewnienie bezpieczeństwa naszego domu to bez wątpliwości wybitnie pożądany przez nas stan. Praktyka pokazuje nam, że po wielokroć testujemy wybitnie oryginalne metody bezpieczeństwa, niemniej jednakże często zapominamy o najbardziej podstawowych formach.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub drobne renowacje, wymagają odpowiedniego planu, a nade wszystko solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie należy zaczynać bez rozważenia wcześniej opracowanego harmonogramu. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, zobacz, jak zorganizować czynności z nim związane, czy układanie paneli jest trudne, gdzie najszybciej znajdziemy hydraulika i kto dobrze wykona usługi elektryczne, gdy popsuje się instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy mnóstwo ofert dotyczących prac budowlanych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania ścian, wymiany okien i drzwi bądź układania paneli.

Montowanie drzwi i listew podłogowych

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
listwy przypodłogowe Invado.pl
Source: http://invado.sklep.pl/
Drzwi są niezwykle ważnym elementem wszystkich mieszkań. Przede wszystkim jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne, ich rolą jest utrzymywanie bezpieczeństwa. I są tu istotne nie tylko wszelkiego typu zamki. Niekiedy sam solidny wygląd drzwi jest swego rodzaju gwarancją bezpieczeństwa, stanowi bowiem element odstraszający dla ewentualnego włamywacza. Drzwi wewnętrzne z kolei posiadają trochę odmienne funkcje. Przede wszystkim oddzielają poszczególne wnętrza, jak również gwarantują poczucie prywatności ich mieszkańcom. Drzwi do rozmaitych wnętrz w domu i mieszkaniu także będą zróżnicowane. Na przykład te przeznaczone do łazienki w większości przypadków wyposażone są w wywietrzniki służące do odprowadzania pary wodnej, a nierzadko także posiadają nieprzejrzystą szybę. Montaż drzwi może odbywać się na różne sposoby, zależnie od ich charakteru i lokalizacji. Nie jest jednak czynnością bardzo kłopotliwą.

Pages