Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

drzwi

Lacobel – Szkło w kuchni, które w nieskomplikowany, nowoczesny i estetyczny sposób odmieni Twoje wnętrze

 • Posted on: 23 June 2020
 • By: addmean
Szklany stół
Author: Lee Haywood
Source: http://www.flickr.com
Zagospodarowywanie kuchni w nowym domu czy też odświeżenie już posiadanej nie jest w aktualnych czasach trudnym działaniem. Obecnie na rynku istnieje ogromny wybór artykułów i surowców, które pomogą zrobić z kuchni wyśnione miejsce nie tylko do przyrządzania potraw, ale także konsumowania posiłków.

Jakie są typy wejść montowanych wewnątrz i z czego potrafią być one wyprodukowane?

 • Posted on: 21 June 2020
 • By: addmean
dachy
Author: Bill Benzon
Source: http://www.flickr.com
W każdym domu mieści się pewna ilość pewnych stałych składników skończenia wnętrz, bez jakich nie można wyobrazić sobie zwykłej w nich egzystencji. Znakomitym przykładem okazują się być chociażby progi czy parapety.


Jednak to naturalnie nie wszystko.

Wybieranie drzwi do mieszkania

 • Posted on: 20 April 2020
 • By: addmean
Author: INVADO
Wyposażanie domu czy mieszkania od nowa jest niezwykle odpowiedzialnym zadaniem. Jest również czynnością skomplikowaną, wymagającą przemyślenia i zaplanowania sporej liczby kwestii. Im większa z kolei powierzchnia do rozplanowania i większa liczba pokojów, tym większa jest ilość pracy dla kogoś, kto trudni się wybieraniem wyposażenia. Generalnie odrobinę prościej jest wówczas, gdy jakaś ilość wystroju przenoszona jest ze starego domu lub mieszkania.

Niezbędnik cieśli - czyli co warto posiadać w swojej skrzynce na sprzęt

 • Posted on: 27 February 2020
 • By: addmean
pracownia stolarza
Author: Thomas Quine
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz więcej osób wynajmuje specjalistów do zmajstrowania niekiedy najprostszej roboty w mieszkaniu. Dużo ludzi tłumaczy się brakiem czasu, tymczasem z reguły chodzi o to, że nie potrafią oni tego zrobić czy też nie mają w domu stosownych narzędzi.

Najlepsze bramy garażowe

 • Posted on: 4 February 2020
 • By: addmean
ogrodzenie domu
Author: All images by outreachr.com
Source: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo swojego samochodu to dla wielu osób absolutna podstawa. Jak jednak warto zadbać o to, aby zapewnić samochodowi kompletne bezpieczeństwo? Zwykła prosta brama garażowa może tu zazwyczaj nie wystarczyć. Bramy Hormann Warszawa mogą być znakomitą alternatywa dla normalnych systemów zabezpieczeń stosowanych zazwyczaj w garażach. Aby perfekcyjnie dokonać wyboru na przykład konkretny model drzwi garażowych trzeba czasu oraz cierpliwości.

Lustra na wymiar mamy okazję dla siebie zamówić.

 • Posted on: 30 January 2020
 • By: addmean
szkło hartowane
Author: Vagamundos
Source: http://www.flickr.com/photos/keoki/513461491/sizes/o/
W domu odnajduje się dużo mebli oraz różnego typu produktów, które możemy zrobić pod siebie, tak jak wciąż nam się marzyło. Przez to właśnie trzeba się przypatrzeć tym wszystkim możliwościom, aby zdecydować co będzie dla nas najlepsze.

W jaki sposób odrestaurować drzwi z drewna

 • Posted on: 29 January 2020
 • By: addmean
drzwi
Author: Invado
Source: Invado
Drzwi wewnętrzne tworzą znaczący szczegół aranżacji domu i choć nieraz są mocno zniszczone posiadacze nie chcą się ich pozbywać, lub z powodu rzetelności wykonania, bądź z uwagi na unikalne atuty czy po prostu z pragnienia zaoszczędzenia na wydatkach. Drzwi z powodzeniem można odrestaurować w warunkach domowych nie tylko odnawiając im piękny wygląd, ale nawet przerabiając na nowiutki styl, dobrany do wystroju wnętrza.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 10 January 2020
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub drobne renowacje, wymagają właściwego planu, a przede wszystkim solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie powinno się zaczynać bez przemyślenia jego kolejnych etapów. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, dowiedz się, jak zorganizować prace budowlane, czy układanie paneli to ciężkie zadanie, gdzie najszybciej odszukamy hydraulika i kto profesjonalnie wykona usługi elektryczne, gdy padnie nam instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy bardzo wiele ofert dotyczących prac budowlanych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania mieszkań, wstawienia okien i drzwi oraz układania paneli.

Listwy podłogowe przy montażu drzwi

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
drzwi wewnętrzne
Author: INVADO
Source: INVADO
Jako, że diabeł tkwi w drobnych elementach, przy remontowaniu budynku wolnostojącego lub mieszkania warto nie zapomnieć o odpowiednim wykończeniu podłóg, progów, schodów oraz drzwi. Sklepy z wyposażeniem budowlanym w swojej ofercie posiadają bogaty wybór listew, które można dostosować do swoich pragnień. Są również udostępnione różne wzory, kształty i kolory. Wszystko odpowiednio dobrane i dostosowane do pragnień osoby kupującej.

W wystroju wnętrz nadzwyczaj modne są szklane elementy - drzwi

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
salon
Author: Dekoria.pl
Source: Dekoria.pl
W obecnych czasach każdy zwraca szczególną atencję na wystrój własnego mieszkania. Jest to miejsce, w którym spędza się dzień z familią, wobec tego nie zdumiewa fakt, że dla wielu do tego stopnia istotne jest, aby utworzyć przyjemną aurę.

Zadbaj o porządne ogrodzenie wokół swojego budynku, gdyż nada mu urody, jak również zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

 • Posted on: 30 December 2019
 • By: addmean
brama
Author: Nice
Source: Nice
Płot jest ważnym elementem każdego domostwa. Zabezpiecza przed ingerencją osób obcych, powstrzymuje zainteresowanie sąsiadów, a także gwarantuje ochronę dzieciom oraz zwierzętom dokazującym na terenie posesji. Rzecz jasna ogrodzenie przydaje się też w przypadku zakładów albo różnych obiektów, które chce się zabezpieczyć przed najściem niechcianych gości.

Jak prawidłowo zrobić prace remontowe na zewnątrz budynku

 • Posted on: 18 December 2019
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Wszelkiego typu prace remontowe są powszechnym zjawiskiem, zwłaszcza na dzień dzisiejszy. Dotyczą one zwłaszcza domów i pomieszczeń, które powstały w poprzednich wiekach. Obiekty tego rodzaju niezwykle często wymagają renowacji z uwagi na swój pogarszający się stan. Z tego powodu na przykład przeprowadza się remonty elewacji zabytkowych obiektów, w szczególności tych zlokalizowanych w pobliżu centrum miast.

Szukasz drzwi wewnętrznych do swojego domu? Poznaj ich podstawowe rodzaje

 • Posted on: 5 September 2019
 • By: addmean
drzwi
Author: INVADO
Source: INVADO
Urządzanie domu to niejedna sprawa nad którą trzeba się głęboko zastanowić. Podczas prac niezbędne jest założenie drzwi wewnętrznych. Jeżeli jeszcze ich nie zakupiłeś, powinieneś poznać zasadnicze typy drzwi, aby choć jedna decyzja nie przysporzyła ci kłopotów oraz poszła naprawdę sprawnie. Rozpocznijmy od ustalenia nadrzędnej funkcji drzwi, jaką jest oddzielenie poszczególnych pomieszczeń.

Pages