Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

drewno

Jeśli chcesz ogrzewać się w cieple paleniska, musisz kupić odpowiednie drewno

 • Posted on: 23 June 2020
 • By: addmean
kominek w domu
Author: anne arnould
Source: http://www.flickr.com
Coraz liczniejsza grupa naszych rodaków docenia piękno oraz ciepło, które płynie z kominka zamontowanego w salonie bądź innym domowym wnętrzu. To znakomita forma ogrzewania pokoju w mroźne wieczory, jak także cudowna alternatywa wprowadzenia do pokoju przytulnego oraz miłego klimatu. Kominki występują w licznych wariantach: Polacy montują kominki elektryczne, na bio paliwo, jak również klasyczne paleniska. Jeśli decydujemy się użytkować to ostatnie, musimy przed zimą zgromadzić odpowiednie gatunki drewna.

Umeblowanie na wymiar

 • Posted on: 21 June 2020
 • By: addmean
meble na wymiar
Author: Brent Eckley
Source: http://www.flickr.com
Umeblowanie najbardziej znaczącym wyposażeniem każdego domu i mieszkania. Najwięcej zmartwienia właścicielom wywołuje urządzenie kuchni. Na ogół są to raczej małe pomieszczenia i urządzenie ich w taki sposób, by były praktyczne, wywołuje dużo trudności. Najbardziej roztropnym wyjściem są meble na wymiar Warszawa.

Każdy dom winien kojarzyć się z ostoją, gdzie wszyscy domownicy czują się dobrze, a zwłaszcza bezpiecznie.

 • Posted on: 2 May 2020
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, jak duży jest nasz dom, bez wątpienia jest on miejscem, łączącym ludzi chcących pracować, uczyć się i realizować swoje pasje w poczuciu bezpieczeństwa i stabilności. Jeśli jesteśmy odpowiedzialni za to co dzieje się w naszej rodzinie, to winniśmy zabiegać o to, aby nigdy niczego jej nie brakowało. Nasz dom to miejsce jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne, dlatego też przy jego urządzaniu warto przeanalizować, co zapewni mu optymalny poziom zabezpieczenia przed niebezpiecznymi sytuacjami.

Do jakich celów jest wykorzystywane obecnie drewno, jakie niezwykłe przedmioty da się z niego zrobić

 • Posted on: 5 April 2020
 • By: addmean
drewno w zakładzie stolarskim
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Drewno to niezwykle popularny materiał budowlany i wykończeniowy. Od stuleci używane jest przy najróżniejszych konstrukcjach, domach i obiektach. Wprawdzie do stawiania samych ścian budynków przeważnie będzie się wykorzystać pustaki czy materiały ceramiczne, to już przy wykończeniach bez drewna trudno się obejść. Robi się z niego przykładowo dachy, praktycznie wszystko to, co znajduje się pod dachówką to konstrukcja zrobiona właśnie z drewnianych elementów. Często drewniane deski pojawiają się także jako balustrady lub schody, a także meble w pomieszczeniach w domu.

Dobra podłoga drewniana będzie wyglądać znakomicie przez długie lata

 • Posted on: 14 March 2020
 • By: addmean
element pompy cieplnej
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli remontujemy mieszkanie i zastanawiamy się nad tym, jaką położyć podłogę, to najlepszym wyjściem będzie drewno. Jest ono niezwykle wytrzymałe oraz łatwe w montażu, a do tego prezentuje się naprawdę pięknie.


Jeżeli potrzebny będzie nam solidny producent parkietów, to dobrym pomysłem może być zajrzenie do Internetu.

W jaki sposób odrestaurować drzwi z drewna

 • Posted on: 29 January 2020
 • By: addmean
drzwi
Author: Invado
Source: Invado
Drzwi wewnętrzne tworzą znaczący szczegół aranżacji domu i choć nieraz są mocno zniszczone posiadacze nie chcą się ich pozbywać, lub z powodu rzetelności wykonania, bądź z uwagi na unikalne atuty czy po prostu z pragnienia zaoszczędzenia na wydatkach. Drzwi z powodzeniem można odrestaurować w warunkach domowych nie tylko odnawiając im piękny wygląd, ale nawet przerabiając na nowiutki styl, dobrany do wystroju wnętrza.

Zbuduj własny dom - rozsądnie!

 • Posted on: 22 December 2019
 • By: addmean
Płyta OSB
Author: dlritter
Source: http://www.sxc.hu
Owy tekst głównie traktuje odnośnie różnego rodzaju tematów dot. budowy domu drewnianego. Choć w kilku ostatnich dekadach w Polsce drewno trochę odeszło do lamusa, to jednakże nie można powiedzieć, iż dobre drewno jest nieodpowiednie. A więc jeżeli Odbiorca na serio myśli o budowie własnego domu, nie może myśleć, że drewno to przeżytek. Według oficjalnych danych domy z drewna są w ostatnich latach bardziej popularne. To świetna informacja, bo drewno ma wiele atutów.

Profesjonalne wylanie szalunków za pomocą płyt szalunkowych

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
Budowa nowego osiedla
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Deskowanie inaczej szalunek, bywa przejściową strukturę stworzoną przeważnie z drzewa względnie drewnianych płyt niskiej klasy drewna, jednak zdarza się również wykorzystywać fragmenty z metalu. Przez szalowanie wylewana zawiesina osiąga stosowny kontur i wylany beton nie przelewa się za obszar szalowania, a cała wylewka zachowuje odpowiedni zarys do momentu jej zastygnięcia.

Które materiały wydobywane w kopalniach są używane przy budowach domów?

 • Posted on: 9 June 2019
 • By: addmean
wapno
Author: Thomas Kohler
Source: http://www.flickr.com
Liczba różnego typów materiałów, jakie wykorzystuje się przy budowie lokalów mieszkalnych czy też domów może przysporzyć zawrotów głowy. Począwszy od tych naturalnych takich jak chociażby drewno, aż po przeróżne typy materiałów chemicznych.


Wypada mieć na uwadze to, że budownictwo korzysta również z materiałów z rodzimych kopalń.

Dowiedz się, co powinieneś zrobić, kiedy zauważysz, iż Twoje meble potrzebują renowacji lub naprawy.

 • Posted on: 27 April 2019
 • By: addmean
stolarz
Author: Marco Enzo Squillacioti
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie zdarza się, że po długim czasie użytkowania nasze meble potrzebują naprawy bądź renowacji. Zobacz, gdzie możesz przywrócić swym meblom ich dawną świetność.

Szklane schody - stabilna konstrukcja

 • Posted on: 19 April 2019
 • By: addmean
luksfery
Author: LaMenta3
Source: http://www.flickr.com
Jeśli planujesz szczycić się oryginalnym domem, powinieneś zakupić elementy ze szkła. Masz balkon? Zamiast brzydkich balustrad z cegieł, zastosuj balustrady szklane. W sieci odszukasz oferty dystrybutorów szklanych elementów i na pewno zamówisz coś perfekcyjnie dla twojego domu.

Imitacja drewna może okazać się bardzo realna

 • Posted on: 12 April 2019
 • By: addmean
parkiet
Author: Shelton Dunning
Source: http://www.flickr.com
Drewno zawsze wspaniale się prezentowało, bez względu na to czy znajduje się na podłodze czy na ścianach, dlatego nie może nas dziwić to, że tak sporo osób podąża do tego, żeby posiadać je też we własnym domu. Niestety, jest ono dość kosztowne więc nie każdego na to stać, lecz jak się okazuje, proponowana będzie nam wtenczas imitacja drewna.

Domki ogrodowe drewniane, wiaty drewniane Wrocław – przedmioty do urządzania ogrodu, które znakomicie wywierają wpływ na jego wygląd oraz praktyczność

 • Posted on: 10 April 2019
 • By: addmean
domek drewniany
Bycie właścicielem domu jest snem, które usiłuje ziścić spora liczba osób. Częstokroć muszą one poświęcić odrobinę czasu nim uda im się ziścić to marzenie. Odkładają one w tym okresie trochę pieniędzy albo próbują dostać kredyt aby móc kupić wyśniony dom.

O czym musimy nie zapominać kiedy wybieramy rusztowanie? Czy można przy tym oszczędzić?

 • Posted on: 5 April 2019
 • By: addmean
tworzywo
Author: Crinklecrankle.com
Source: http://www.flickr.com/photos/garden_and_landscape_design_products/3295661892/
Kiedy wybieramy typ rusztowania powinniśmy bardzo dokładnie określić, które części tej budowli są nam konieczne, a z których jesteśmy w stanie zrezygnować. Wszystko zależy od tego, czy dobrze to przemyślimy, ile finansowych środków na to przeznaczymy, bo z jednej ze stron wybór rusztowania może wydawać się bardzo drogą inwestycją, ale jednak przy nawet niewielkiej ilości starań można pomniejszyć takie koszty.


Sporo oszczędzimy, gdy wybierzemy drewniane posty, zamiast stalowych.

Pages