Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

drewno

Jeśli chcesz ogrzewać się w cieple paleniska, musisz kupić odpowiednie drewno

 • Posted on: 22 November 2019
 • By: addmean
kominek w domu
Author: anne arnould
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej naszych rodaków docenia piękno oraz ciepło, jakie płynie z paleniska zbudowanego w salonie czy innym domowym pomieszczeniu. To świetna forma ogrzewania pokoju w chłodne popołudnia, jak też cudowna alternatywa wprowadzenia do domu przytulnego i przyjemnego klimatu. Kominki są produkowane w różnych wariantach: Polacy montują kominki elektryczne, na bio paliwo, jak także klasyczne paleniska. Jeżeli zdecydujemy się użytkować to ostatnie, powinniśmy przed zimą zgromadzić właściwe odmiany drewna.

Dobra podłoga drewniana będzie wyglądać znakomicie przez długie lata

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
element pompy cieplnej
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli remontujemy mieszkanie oraz zastanawiamy się nad tym, jaką położyć podłogę, to doskonałym rozwiązaniem może być drewno. Jest ono niezmiernie wytrzymałe oraz proste w zamontowaniu, a do tego wygląda wyjątkowo dobrze.


Jeśli niezbędny nam będzie solidny producent parkietów, to znakomitym rozwiązaniem może być zajrzenie do Netu.

Każdy dom winien kojarzyć się z ostoją, gdzie wszyscy domownicy czują się dobrze, a zwłaszcza bezpiecznie.

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, jak wielki jest nasz dom, na pewno jest on miejscem, spajającym ludzi chcących pracować, uczyć się i oddawać się swoim pasjom w poczuciu bezpieczeństwa i stabilności. Jeżeli jesteśmy odpowiedzialni za losy naszej rodziny, to powinniśmy troszczyć się o to, aby każdego dnia niczego jej nie brakowało. Nasz dom to miejsce jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne, stąd też przy jego urządzaniu warto zastanowić się nad tym, co zagwarantuje mu optymalny poziom ochrony przed niebezpieczeństwami z zewnątrz.

Profesjonalne wylanie szalunków za pomocą płyt szalunkowych

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
Budowa nowego osiedla
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Deskowanie inaczej szalunek, bywa przejściową strukturę stworzoną przeważnie z drzewa względnie drewnianych płyt niskiej klasy drewna, jednak zdarza się również wykorzystywać fragmenty z metalu. Przez szalowanie wylewana zawiesina osiąga stosowny kontur i wylany beton nie przelewa się za obszar szalowania, a cała wylewka zachowuje odpowiedni zarys do momentu jej zastygnięcia.

Zbuduj własny dom - rozsądnie!

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
Płyta OSB
Author: dlritter
Source: http://www.sxc.hu
Owy tekst przede wszystkim traktuje na temat różnego rodzaju tematów dotyczących budowy domu z drewna. Choć w ciągu ostatnich dekad na terenie Polski drewno trochę odeszło w niepamięć, to jednakowoż nikt nie powiedział, iż solidne drewno jest nieodpowiednie. A więc jeśli Czytelnik na poważnie rozmyśla o postawieniu własnego domu, nie może uważać, że drewno jest przeżytkiem. Według państwowych statystyk domy z drewna są w ostatnich latach coraz popularniejsze. To świetna informacja, ponieważ drewno ma wiele atutów.

Które materiały wydobywane w kopalniach są używane przy budowach domów?

 • Posted on: 9 June 2019
 • By: addmean
wapno
Author: Thomas Kohler
Source: http://www.flickr.com
Liczba różnego typów materiałów, jakie wykorzystuje się przy budowie lokalów mieszkalnych czy też domów może przysporzyć zawrotów głowy. Począwszy od tych naturalnych takich jak chociażby drewno, aż po przeróżne typy materiałów chemicznych.


Wypada mieć na uwadze to, że budownictwo korzysta również z materiałów z rodzimych kopalń.

Umeblowanie na wymiar

 • Posted on: 18 May 2019
 • By: addmean
meble na wymiar
Author: Brent Eckley
Source: http://www.flickr.com
Umeblowanie najbardziej kluczowym wyposażeniem każdego domu i mieszkania. Najwięcej zmartwienia posiadaczom wywołuje urządzenie kuchni. Najczęściej są to dosyć ciasne pomieszczenia i urządzenie ich w taki sposób, żeby były wygodne, sprawia sporo trudności. Najbardziej rozważnym wyjściem są meble na wymiar Warszawa.

Do jakich celów jest wykorzystywane obecnie drewno, jakie niezwykłe przedmioty da się z niego zrobić

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
drewno w zakładzie stolarskim
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Drewno to bardzo chętnie używany materiał wykończeniowy i budowlany. Od stuleci używane jest przy różnego rodzaju konstrukcjach, domach i obiektach. Co prawda do budowy samych ścian obiektów najczęściej będzie się wykorzystać materiały ceramiczne i pustaki, to jeśli chodzi o wykończenie bez drewna trudno się obejść. Na przykład z drewna robi się konstrukcję dachów, praktycznie wszystko to, co będzie pod przykryciem to konstrukcja wykonana właśnie z elementów drewnianych. Bardzo często drewniane deski pojawiają się również jako balustrady lub schody, a także meble w pomieszczeniach w domu.

W jaki sposób odrestaurować drzwi z drewna

 • Posted on: 3 May 2019
 • By: addmean
drzwi
Author: Invado
Source: Invado
Drzwi wewnętrzne ustanawiają istotny szczegół wystroju mieszkania i chociaż nieraz są silnie zniszczone właściciele nie chcą się ich pozbywać, lub z powodu niezawodności sporządzenia, lub z uwagi na szczególne atuty czy po prostu z pragnienia zaoszczędzenia na kosztach. Drzwi z sukcesem można odnowić w warunkach domowych nie tylko przywracając im śliczny wizerunek, lecz nawet przekształcając na nowiutki styl, dopasowany do aranżacji wnętrza.

Dowiedz się, co powinieneś zrobić, kiedy zauważysz, iż Twoje meble potrzebują renowacji lub naprawy.

 • Posted on: 27 April 2019
 • By: addmean
stolarz
Author: Marco Enzo Squillacioti
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie zdarza się, że po długim czasie użytkowania nasze meble potrzebują naprawy bądź renowacji. Zobacz, gdzie możesz przywrócić swym meblom ich dawną świetność.

Szklane schody - stabilna konstrukcja

 • Posted on: 19 April 2019
 • By: addmean
luksfery
Author: LaMenta3
Source: http://www.flickr.com
Jeśli planujesz szczycić się oryginalnym domem, powinieneś zakupić elementy ze szkła. Masz balkon? Zamiast brzydkich balustrad z cegieł, zastosuj balustrady szklane. W sieci odszukasz oferty dystrybutorów szklanych elementów i na pewno zamówisz coś perfekcyjnie dla twojego domu.

Imitacja drewna może okazać się bardzo realna

 • Posted on: 12 April 2019
 • By: addmean
parkiet
Author: Shelton Dunning
Source: http://www.flickr.com
Drewno zawsze wspaniale się prezentowało, bez względu na to czy znajduje się na podłodze czy na ścianach, dlatego nie może nas dziwić to, że tak sporo osób podąża do tego, żeby posiadać je też we własnym domu. Niestety, jest ono dość kosztowne więc nie każdego na to stać, lecz jak się okazuje, proponowana będzie nam wtenczas imitacja drewna.

Domki ogrodowe drewniane, wiaty drewniane Wrocław – przedmioty do urządzania ogrodu, które znakomicie wywierają wpływ na jego wygląd oraz praktyczność

 • Posted on: 10 April 2019
 • By: addmean
domek drewniany
Bycie właścicielem domu jest snem, które usiłuje ziścić spora liczba osób. Częstokroć muszą one poświęcić odrobinę czasu nim uda im się ziścić to marzenie. Odkładają one w tym okresie trochę pieniędzy albo próbują dostać kredyt aby móc kupić wyśniony dom.

O czym musimy nie zapominać kiedy wybieramy rusztowanie? Czy można przy tym oszczędzić?

 • Posted on: 5 April 2019
 • By: addmean
tworzywo
Author: Crinklecrankle.com
Source: http://www.flickr.com/photos/garden_and_landscape_design_products/3295661892/
Kiedy wybieramy typ rusztowania powinniśmy bardzo dokładnie określić, które części tej budowli są nam konieczne, a z których jesteśmy w stanie zrezygnować. Wszystko zależy od tego, czy dobrze to przemyślimy, ile finansowych środków na to przeznaczymy, bo z jednej ze stron wybór rusztowania może wydawać się bardzo drogą inwestycją, ale jednak przy nawet niewielkiej ilości starań można pomniejszyć takie koszty.


Sporo oszczędzimy, gdy wybierzemy drewniane posty, zamiast stalowych.

Pages