Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

drewno

O czym musimy nie zapominać kiedy wybieramy rusztowanie? Czy można przy tym oszczędzić?

 • Posted on: 16 February 2021
 • By: addmean
tworzywo
Author: Crinklecrankle.com
Source: http://www.flickr.com/photos/garden_and_landscape_design_products/3295661892/
Kiedy wybieramy typ rusztowania musimy dokładnie określić, które elementy takiej budowli są nam konieczne, a z których będziemy w stanie zrezygnować. Wszystko zależy od tego, czy dobrze to przemyślimy, jak wiele finansowych środków na to przeznaczymy, bo z jednej strony wybór rusztowania może wydawać się bardzo drogą inwestycją, to jednakże przy odrobinie starań można pomniejszyć takie koszty.


Dużo oszczędzimy, gdy zdecydujemy się na posty drewniane, zamiast stalowych.

Imitacja drewna może okazać się bardzo realna

 • Posted on: 15 February 2021
 • By: addmean
parkiet
Author: Shelton Dunning
Source: http://www.flickr.com
Drewno zawsze wspaniale się prezentowało, bez względu na to czy znajduje się na podłodze czy na ścianach, przez to nie powinno nas zaskakiwać to, że tak dużo obywateli dąży do tego, aby posiadać je również w swoim domu. Niestety, będzie ono dość drogie więc nie każdego na to stać, ale jak się okazuje, proponowana będzie nam wówczas imitacja drewna.

Domki ogrodowe drewniane, wiaty drewniane Wrocław – przedmioty do urządzania ogrodu, które znakomicie wywierają wpływ na jego wygląd oraz praktyczność

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
domek drewniany
Posiadanie własnego domu jest marzeniem, które stara się zrealizować bardzo duża liczba ludzi. Częstokroć muszą one poświęcić trochę czasu nim uda im się spełnić to marzenie. Odkładają one w tym okresie trochę funduszy albo usiłują otrzymać kredyt by móc zakupić wyśniony dom.

Zbuduj własny dom - rozsądnie!

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
Płyta OSB
Author: dlritter
Source: http://www.sxc.hu
Owy tekst przede wszystkim traktuje na temat różnego rodzaju kwestii dotyczących budowy domu z drewna. Chociaż w ciągu ostatnich dekad w Polsce drewno trochę odeszło do lamusa, to jednak wcale nie jest powiedziane, iż solidne drzewo jest złe. Zatem jeżeli Internauta na poważnie myśli o zbudowaniu swojego domu, nie może uważać, że drewno jest przeżytkiem. Wedle oficjalnych statystyk domy z drewna są w ostatnich latach coraz częściej stawiane. To świetna wiadomość, bo drewno ma wiele atutów.

W jaki sposób odrestaurować drzwi z drewna

 • Posted on: 14 December 2020
 • By: addmean
drzwi
Author: Invado
Source: Invado
Drzwi wewnętrzne ustanawiają istotny element wystroju domu i choć częstokroć są silnie zniszczone posiadacze nie chcą się ich pozbywać, bądź z powodu solidności sporządzenia, lub z uwagi na osobliwe wartości czy po prostu z pragnienia zaoszczędzenia na wydatkach. Drzwi z sukcesem można odnowić w warunkach domowych nie tylko odnawiając im piękny wygląd, ale nawet przerabiając na oryginalny charakter, dostosowany do wystroju wnętrza.

Profesjonalne wylanie szalunków za pomocą płyt szalunkowych

 • Posted on: 8 December 2020
 • By: addmean
Budowa nowego osiedla
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Deskowanie inaczej szalunek, bywa tymczasową strukturę sporządzoną zazwyczaj z desek lub drewnianych tafli niskiej klasy drewna, lecz zdarza się także używać elementy z metalu. Przez szalowanie wylewana zawiesina uzyskuje właściwy kształt i wylany cement nie przelewa się poza teren szalowania, a cała wylewka osiąga dobrany zarys do chwili jej scalenia.

ściany oddzielające, deski na podłogę - sprawdź artykuł

 • Posted on: 23 November 2020
 • By: addmean
panele
Author: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Source: http://www.flickr.com
Ścianka działowa to rodzaj ściany wewnętrznej obiektu. Rozdziela ona pokoje, nie stanowi jednakże składnika konstrukcyjnego i nie posiada własności nośnych. Ściana taka powinna spełniać przepisowe wymagania dotyczące dźwiękoszczelności i trwałości ogniowej. Likwidacja ściany działowej nie narusza konstrukcji obiektu.

Z czego robi się drzwi wejściowe i w jakim miejscu je można by aktualnie nabyć?

 • Posted on: 5 November 2020
 • By: addmean
drzwi wejściowe kielce
Author: U.S. Embassy Tel Aviv
Source: http://www.flickr.com
Są dosłownie w jakimkolwiek domu, jednak różnią się one postacią i kształtem. Są jednak wykonywane z różnych materiałów oraz składników, dlatego potrafią zostać traktowane wręcz jako dekoracyjny składnik oprzyrządowania domu.

Szklane schody - stabilna konstrukcja

 • Posted on: 31 October 2020
 • By: addmean
luksfery
Author: LaMenta3
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli planujesz chwalić się wyjątkowym domem, powinieneś zakupić elementy szklane. Masz taras? W miejsce brzydkich balustrad murowanych, zainstaluj balustrady szklane. W necie znajdziesz oferty dystrybutorów szklanych wykończeń i na pewno znajdziesz coś perfekcyjnie dla twojego domu.

Jakie meble oraz akcesoria najlepiej będą się sprawdzać się w przydomowych ogrodach.

 • Posted on: 27 October 2020
 • By: addmean
Piknik na świeżym powietrzu
Author: Ikea
Source: Ikea
Piękny ogród to nie jedynie ozdoba domu i ładnie wykorzystana przestrzeń. To w pierwszej kolejności miejsce, w którym rodzina w spokoju będzie mogła odpocząć w wolnych chwilach. Wykonane z dużą dokładnością ścieżki, solidne ogrodzenie, które będzie chronić przed ciekawskim spojrzeniami i zabezpiecza majątek oraz ładna zieleń, która koi zmęczone oczy i daje trochę cienia w upalne dni.

Dowiedz się, co powinieneś zrobić, kiedy zauważysz, iż Twoje meble potrzebują renowacji lub naprawy.

 • Posted on: 12 October 2020
 • By: addmean
stolarz
Author: Marco Enzo Squillacioti
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie zdarza się, iż po długim czasie użytkowania nasze meble potrzebują naprawy lub renowacji. Dowiedz się, w jakim miejscu możesz przywrócić swoim meblom ich dawną świetność.

Które materiały wydobywane w kopalniach są używane przy budowach domów?

 • Posted on: 10 October 2020
 • By: addmean
wapno
Author: Thomas Kohler
Source: http://www.flickr.com
Ilość różnego typów materiałów, jakie wykorzystuje się przy budowie mieszkań czy też domków jednorodzinnych jest w stanie przysporzyć bólu głowy. Zaczynając od tych pochodzenia naturalnego takich jak choćby drewno, aż po przeróżne typy materiałów chemicznych.


Wypada mieć na uwadze to, iż budownictwo korzysta również z materiałów z rodzimych kopalń.

Dobra podłoga drewniana będzie wyglądać znakomicie przez długie lata

 • Posted on: 7 October 2020
 • By: addmean
element pompy cieplnej
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Jeśli remontujemy mieszkanie oraz myślimy nad tym, jaką położyć podłogę, to znakomitym pomysłem może być drewno. Jest ono wyjątkowo wytrzymałe i łatwe w zamontowaniu, a ponadto wygląda naprawdę pięknie.


Jeśli potrzebny nam będzie solidny producent parkietów, to znakomitym pomysłem może być zajrzenie do Netu.

Umeblowanie na wymiar

 • Posted on: 24 September 2020
 • By: addmean
meble na wymiar
Author: Brent Eckley
Source: http://www.flickr.com
Meble są najbardziej kluczowym sprzętem każdego domu i mieszkania. Najwięcej zmartwienia posiadaczom sprawia urządzenie kuchni. Najczęściej są to dość ciasne pomieszczenia i urządzenie ich w taki sposób, aby były komfortowe, sprawia sporo trudności. Najbardziej roztropnym rozwiązaniem są meble na wymiar Warszawa.

Pages