Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

domy

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
pracownicy z ukrainy
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony naszą gospodarką wstrząsnął globalny kryzys. Z drugiej, dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie powstaje wiele wysokobudżetowych inwestycji, które gwarantują zarobek tysiącom rodaków. Polskie członkostwo we Wspólnocie Europejskiej stało się kołem ratunkowym dla wielu instytucji publicznych, które do tej pory nie były w stanie zdobyć funduszy na konieczne remonty. Dzięki różnorakim projektom ratujemy od upadku zabytkowe budowle i centra kulturalne.

Jak możemy usprawnić swoje domy?

 • Posted on: 11 October 2019
 • By: addmean
Dom jednorodzinny z oknami, drzwiami i kolektorami słonecznymi Schüco
Author: Schüco
Source: Schüco
Wybierając odpowiednie rozwiązanie dla siebie czy swego przedsiębiorstwa, warto zorientować się odpowiednio wśród obecnych nowości i udoskonaleń. Opcji do wyboru jest niemało, a wskazane jest stawiać jedynie na te całkowicie odpowiednie. Biorąc pod uwagę inteligentny budynek oraz związane z nim możliwości, należy przyznać bogactwo udoskoaleń proponowanych teraz przez specjalistów. Dopracowane, gotowe i indywidualnie dopasowywane propozycje spotykają się z aprobatą na rynku
.

Jakie rozwiązania dekoracyjne mogą być świetnym dopełnieniem wystroju? Przykłady ciekawych dekoracji?

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
fototapeta
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
Dom ładnie urządzony, to dom wygodny i przytulny dla domowników. Wszyscy, którzy w nim mieszkają powinni znaleźć w takim miejscu coś dla siebie. Natomiast czasem, mimo naszych sporych starań, stale wydaje się, iż czegoś brak. Czym możemy uzupełnić przestrzeń, aby rezultat był znacznie lepszy?

Nowoczesne domy – czyli sterowane jednym przyciskiem w smartfonie

 • Posted on: 26 July 2019
 • By: addmean
salon w mieszkaniu
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Zdalnie sterowane mieszkania to nie daleka przyszłość. Już teraz można zdalnie włączyć lampę i sprzęty gospodarstwa domowego, zamknąć i otworzyć drzwi. I to wyłącznie za pomocą pojedynczego przycisku w smartfonie!

O jakich sprawach pamiętać gdy kupujemy kamerę ip? Co jest najbardziej ważne? Na jakie kwestie zwrócić uwagę?

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
Montaż płytki
Author: Selena
Source: Selena
Kamery ip używa się do monitoringu, można je stosować w różnorakich miejscach, takich jak lokale usługowe, sklep czy zwykłe domy. Mają wiele zalet, a największą z nich jest to, że jesteśmy w stanie przesłać obraz dzięki połączeniu sieciowemu, co umożliwia podgląd mieszkania w obojętnie jakim miejscu na świecie.

Marzysz o domu w stolicy Dolnego Śląska – zobacz, gdzie warto kupić swoje metry kwadratowe

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
bloki
Author: Matt Brown
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest w czołówce wielkich miejscowości, które mają okazję pochwalić się dużym wzrostem napływającej ludności. To nie tylko sprawa zagnieżdżenia na tym terenie wielu zakładów, a co jednoznaczne miejsc pracy, ale także popularności miasta, jakoźródła kultury. Modernizowany powoli po II wojnie światowej Wrocław stawał się coraz ładniejszy. Dziś kusi, aby w nim zamieszkać.

W wypadku, gdy chcesz sprzedać dom, a zależy ci na szybkim działaniu, szukaj firmy, której domeną jest skup mieszkań

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
ogród zimowy
Author: Wiga System
Source: Wiga System
Rynek nieruchomości jest wyjątkowo szeroki, a równocześnie chłonny. Jeśli planuje się zbyć posiadany dom, z pewnością uczyni się to bez trudu.

Poszukujemy profesjonalnej firmy budowlanej

 • Posted on: 5 July 2019
 • By: addmean
Ekipa budowlana
Author: jaimebisbal
Source: http://www.flickr.com
Uważajmy na firmy działające w budownictwie, bo często takowe podmioty gospodarcze nawalają. Być może to dziwne, ale jeżeli przykładowo stawiamy dom, nigdy nie możemy wziąć firmy niejako z ulicy. Wiadoma sytuacja - zapewne nie mamy znacznego doświadczenia w temacie poszukiwania firm budowlanych, lecz tak czy siak można powiedzieć, że to nic wielce ciężkiego. Na całe szczęście sytuacja jest taka, iż nawet jeśli nie mamy znaczącego doświadczenia w temacie budowlanki, spokojnie wszystko ogarniemy. To akurat pewne.

Szukasz innowacyjnego materiału termoizolacyjnego dla własnego dachu? Zainteresuj się styropapą

 • Posted on: 15 June 2019
 • By: addmean
dach
Przy budowie domu stosuje się przeróżne nowoczesne tworzywa i narzędzia, a wszystko to, aby zagwarantować jak najdogodniejsze warunki użytkowania obiektu. Dużym wyzwaniem budowlanym okazuje się dach. Każdy właściciel domu szuka alternatyw, które pozwolą na idealną izolację, a jednocześnie będą wytrzymałe i bezpieczne. Warto zapoznać się z nowoczesnym rozwiązaniem, które zapewniają płyty hybrydowej, inaczej mówiąc styropapy.

Z jakiego powodu należałoby mieć nadzieję w swe siły, kiedy szukasz funduszy na zakup nieruchomości?

 • Posted on: 1 June 2019
 • By: addmean
wrocław
Author: Ingolf
Source: http://www.flickr.com
Trykające niemalże radośnie w przezroczystym urządzeniu pokryte miękką cieniutką gumą piłeczki leniwie, acz bezlitośnie spowalniały swą kanonadę. Wpatrzona na przedstawiający tę całą scenę ekran telewizora Justyna aż cicho jęczała z bólu, gdyż nawet sam obraz jej poważnie ściśniętych kciuków i przygryzionych zębów powodował, iż nietrudno można się było po obrazie jej oszołomionej twarzyczki domyślać, że to losowanie jest dla Justyny wyjątkowo ważne.

Kochamy wielkie miasta!

 • Posted on: 28 May 2019
 • By: addmean
Wrocław nocą
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas nie potrafi wyobrazić sobie egzystencji w znacznym mieście. Jeszcze parę lat temu ci wszyscy, jacy odnieśli w życiu olbrzymi sukces i byli w stanie sobie pozwolić na zakup upatrzonego domku, gromadnie opuszczali metropolie i osiedlali się na łonie natury. To właśnie pośród szumu lasu i śpiewu ptaszków są w stanie w końcu należycie się zrelaksować oraz odprężyć się po zmaganiach codziennego dnia.

Pages