Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

domy

Czemu najlepiej mieszkać w pobliżu Wrocławia? Co dzięki temu zyskujemy?

 • Posted on: 11 August 2020
 • By: addmean
mieszkania siechnice
Author: Firma WIŚNIOWSKI
Source: Firma WIŚNIOWSKI
To przyjemnie odnaleźć miejsce, do którego pragniemy wracać, miejsce, jakie stanie się dla nas zawsze domem. Niestety nie zawsze jest to możliwe, ponieważ wynajmujemy mieszkania, staramy się ponadto odnaleźć coś dla siebie, lecz zawsze czegoś brakuje.

Szukasz innowacyjnego materiału termoizolacyjnego dla własnego dachu? Zainteresuj się styropapą

 • Posted on: 5 August 2020
 • By: addmean
dach
Przy wznoszeniu domu wykorzystuje się przeróżne nowoczesne tworzywa i narzędzia, a wszystko to, by zagwarantować jak najlepsze warunki użytkowania obiektu. Sporym wyzwaniem architektonicznym bywa dach. Każdy właściciel domu szuka alternatyw, które pozwolą na idealną izolację, a jednocześnie będą wytrzymałe i pewne. Dobrze jest zapoznać się z nowoczesnym rozwiązaniem, jakie zapewniają płyty hybrydowej, inaczej mówiąc styropapy.

Jakie rozwiązania dekoracyjne mogą być świetnym dopełnieniem wystroju? Przykłady ciekawych dekoracji?

 • Posted on: 1 August 2020
 • By: addmean
fototapeta
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
Dom ładnie urządzony, to dom przyjazny dla domowników. Wszyscy, którzy w nim mieszkają powinni znaleźć w takim miejscu coś dla siebie. Natomiast czasami, pomimo naszych dużych starań, stale wydaje się, iż czegoś brakuje. Czym możemy uzupełnić aranżację, aby rezultat był znacznie lepszy?

Jak możemy usprawnić swoje domy?

 • Posted on: 9 June 2020
 • By: addmean
Dom jednorodzinny z oknami, drzwiami i kolektorami słonecznymi Schüco
Author: Schüco
Source: Schüco
Stawiając na właściwe rozwiązanie dla siebie czy swojego przedsiębiorstwa, warto zorientować się dobrze wśród obecnych nowości oraz udoskonaleń. Opcji do wyboru jest sporo, natomiast wskazane jest stawiać jedynie na te w stu procentach odpowiednie. Gdy chodzi o inteligentny budynek oraz związane z nim możliwości, wskazane jest przyznać mnogość udoskoaleń proponowanych obecnie przez specjalistów. Dopracowane, gotowe i indywidualnie dostosowane propozycje spotykają się z aprobatą na rynku
.

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 10 January 2020
 • By: addmean
pracownicy z ukrainy
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony Polską potrząsnął światowy kryzys. Z drugiej, dzięki funduszom Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie powstaje mnóstwo wysokobudżetowych inwestycji, które zapewniają pracę tysiącom robotników. Nasze członkostwo we Wspólnocie Europejskiej stało się ratunkiem dla różnych ośrodków publicznych, które do tej pory nie mogły się doprosić funduszy na niezbędne remonty. Dzięki różnorodnym programom ratujemy od upadku zabytkowe budowle oraz centra kultury.

O jakich sprawach pamiętać gdy kupujemy kamerę ip? Co jest najbardziej ważne? Na jakie kwestie zwrócić uwagę?

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
Montaż płytki
Author: Selena
Source: Selena
Kamery ip używa się do monitoringu, można je stosować w różnorakich miejscach, takich jak lokale usługowe, sklep czy zwykłe domy. Mają wiele zalet, a największą z nich jest to, że jesteśmy w stanie przesłać obraz dzięki połączeniu sieciowemu, co umożliwia podgląd mieszkania w obojętnie jakim miejscu na świecie.

Marzysz o domu w stolicy Dolnego Śląska – zobacz, gdzie warto kupić swoje metry kwadratowe

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
bloki
Author: Matt Brown
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest w czołówce wielkich miejscowości, które mają okazję pochwalić się dużym wzrostem napływającej ludności. To nie tylko sprawa zagnieżdżenia na tym terenie wielu zakładów, a co jednoznaczne miejsc pracy, ale także popularności miasta, jakoźródła kultury. Modernizowany powoli po II wojnie światowej Wrocław stawał się coraz ładniejszy. Dziś kusi, aby w nim zamieszkać.

W wypadku, gdy chcesz sprzedać dom, a zależy ci na szybkim działaniu, szukaj firmy, której domeną jest skup mieszkań

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
ogród zimowy
Author: Wiga System
Source: Wiga System
Rynek nieruchomości jest wyjątkowo szeroki, a równocześnie chłonny. Jeśli planuje się zbyć posiadany dom, z pewnością uczyni się to bez trudu.

Poszukujemy profesjonalnej firmy budowlanej

 • Posted on: 5 July 2019
 • By: addmean
Ekipa budowlana
Author: jaimebisbal
Source: http://www.flickr.com
Uważajmy na firmy działające w budownictwie, bo często takowe podmioty gospodarcze nawalają. Być może to dziwne, ale jeżeli przykładowo stawiamy dom, nigdy nie możemy wziąć firmy niejako z ulicy. Wiadoma sytuacja - zapewne nie mamy znacznego doświadczenia w temacie poszukiwania firm budowlanych, lecz tak czy siak można powiedzieć, że to nic wielce ciężkiego. Na całe szczęście sytuacja jest taka, iż nawet jeśli nie mamy znaczącego doświadczenia w temacie budowlanki, spokojnie wszystko ogarniemy. To akurat pewne.

Z jakiego powodu należałoby mieć nadzieję w swe siły, kiedy szukasz funduszy na zakup nieruchomości?

 • Posted on: 1 June 2019
 • By: addmean
wrocław
Author: Ingolf
Source: http://www.flickr.com
Trykające niemalże radośnie w przezroczystym urządzeniu pokryte miękką cieniutką gumą piłeczki leniwie, acz bezlitośnie spowalniały swą kanonadę. Wpatrzona na przedstawiający tę całą scenę ekran telewizora Justyna aż cicho jęczała z bólu, gdyż nawet sam obraz jej poważnie ściśniętych kciuków i przygryzionych zębów powodował, iż nietrudno można się było po obrazie jej oszołomionej twarzyczki domyślać, że to losowanie jest dla Justyny wyjątkowo ważne.

Pages