Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

domy

Jak możemy usprawnić swoje domy?

 • Posted on: 13 February 2021
 • By: addmean
Dom jednorodzinny z oknami, drzwiami i kolektorami słonecznymi Schüco
Author: Schüco
Source: Schüco
Stawiając na odpowiednie rozwiązanie dla siebie czy swojego przedsiębiorstwa, warto zorientować się doskonale wśród obecnych nowości oraz ulepszeń. Możliwości do wyboru jest niemało, natomiast wskazane jest stawiać jedynie na te stuprocentowo odpowiednie. Biorąc pod uwagę inteligentny budynek oraz związane z nim możliwości, należy przyznać mnogość ulepszeń proponowanych dziś przez specjalistów. Dopracowane, gotowe i indywidualnie dostosowane propozycje spotykają się z aprobatą na rynku
.

Gdzie odnajdziemy kogoś kto robi roboty rozbiórkowe?

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
rozbiórka
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Nie wszystko przydaje się do użytku. Korzystamy z różnych budowli posiadając pewność, że będą one w tak dobrym stanie, że nic się nie przydarzy i wyjdziemy z nich bez żadnego szwanku. Okazują się być jednakże takie budowle, które zostały zaniedbane, nie zostały w nich wykonywane remonty, a to wszystko doprowadziło do tego, że są one w tak złym stanie, że wejście do nich jest surowo wzbronione.

Deweloper Siechnice ma dla nas niesamowitą ofertę

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
Dom czy mieszkanie za milion
Author: Prestige PR
Source: Prestige PR
Na rynku zjawia się znacznie więcej domów i okazują się być one oferowane przez różnorakie firmy budowlane, więc ich wizerunek dosyć mocno może się odróżniać. Dlatego musimy poszukać takiej propozycji, które idealnie będzie do nas dobrane oraz będą nam dawały najwięcej satysfakcji.

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 9 January 2021
 • By: addmean
pracownicy z ukrainy
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony Polską wstrząsnął światowy kryzys. Z drugiej, dzięki środkom z Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie rozpoczyna się dużo drogich budów, które dają zarobek tysiącom rodaków. Nasze członkostwo W Unii Europejskiej stało się kołem ratunkowym dla przeróżnych ośrodków publicznych, które do tej pory nie były w stanie zdobyć środków na niezbędne remonty. Dzięki różnorakim programom ratujemy od zniszczenia wspaniałe zabytki oraz centra kultury.

Kochamy wielkie miasta!

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
Wrocław nocą
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas nie potrafi wyobrazić sobie egzystencji w dużym mieście. Jeszcze parę lat temu ci wszyscy, jacy odnieśli w życiu olbrzymi sukces i mogli sobie pozwolić na zbudowanie wyśnionego domku, tłumnie opuszczali metropolie i osiedlali się na łonie natury. To właśnie pośród szumu lasu i ćwierkotania ptaków są w stanie w końcu należycie się zrelaksować i odprężyć się po trudach codziennej rzeczywistości.

Szeregówki Wrocław prezentują się naprawdę gustownie

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
panorama wrocławska
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Trzeba wpisać szeregówki Wrocław i zobaczyć co nam się podoba. Zazwyczaj rozmyślając o domkach szeregowych, przed oczami zjawiają nam się wizje identycznych, kwadratowych i zazwyczaj dosyć brzydkich budowli, które wyglądają na niewielkie oraz mało wygodne.

W coraz większym stopniu ciekawe koncepcje wybudowania domów jednorodzinnych

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
budowa domu
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
Coraz bardziej interesujące projekty budynków dla rodzin są naprawdę czymś imponującym. Nic dziwnego, że ostatnio w związku z tym powstaje tak wiele wzbudzających podziw designersko budynków mieszkalnych. Wszystkie one faktycznie idealnie wyglądają.
Tags: 

Mieszkania dewelopreskie legnica cieszą się dużym zainteresowaniem

 • Posted on: 30 November 2020
 • By: addmean
Legnica
Author: János Korom Dr.
Source: http://www.flickr.com
Im dokładniej dom będzie dobrany do tego, w jakim ciągle chcieliśmy mieszkać, tym znaczniejsza będzie nadzieja na to, że będziemy się czuli w tym miejscu szczęśliwi. Przez to musimy przyjrzeć się różnym lokalizacjom i ofertom na miejsce zamieszkania, tak aby posiadać gwarancję, że wszędzie będziemy mieli niedaleko, że okolica będzie na pewno miła i jednocześnie że same domy także będą prezentowały oczekiwany przez nas komfort.

W wypadku, gdy chcesz sprzedać dom, a zależy ci na szybkim działaniu, szukaj firmy, której domeną jest skup mieszkań

 • Posted on: 25 November 2020
 • By: addmean
ogród zimowy
Author: Wiga System
Source: Wiga System
Rynek nieruchomości okazuje się niesamowicie szeroki, a zarazem chłonny. Jeżeli zamierza się zbyć posiadany dom, z pewnością zrobi się to bez problemu.

Szukasz innowacyjnego materiału termoizolacyjnego dla własnego dachu? Zainteresuj się styropapą

 • Posted on: 21 November 2020
 • By: addmean
dach
Przy budowie domu wykorzystuje się przeróżne nowoczesne materiały i narzędzia, a wszystko to, by zagwarantować jak najdogodniejsze warunki użytkowania obiektu. Dużym wyzwaniem architektonicznym staje się dach. Każdy właściciel budynku poszukuje rozwiązań, które pozwolą na optymalną izolację, a równocześnie będą wytrzymałe oraz pewne. Warto zapoznać się z nowoczesnym rozwiązaniem, które zapewniają płyty hybrydowej, inaczej mówiąc styropapy.

Ocieplenia poddasza pianką - a więc, w jakim miejscu i jak poszukać o tej rzeczy informacji

 • Posted on: 19 November 2020
 • By: addmean
Rury przed fabryką
Author: spinster cardigan
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli w dobry sposób się zastanowić, to mając w posiadaniu dom, najczęściej zapłaty za jego udogodnienia (woda, prąd, kanalizacja, telewizja, sieć internetowa i tak dalej), wynoszą nasze osoby o wiele mniej, niż jak pomieszkujemy normalnie w bloku.

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 16 November 2020
 • By: addmean
wyburzenia - slider
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony naszą gospodarką potrząsnął światowy kryzys. Z innej, dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie rozpoczyna się dużo drogich budów, które dają zarobek tysiącom ludzi. Nasze członkostwo W Unii Europejskiej jest ratunkiem dla wielu ośrodków użyteczności publicznej, które do tej pory nie mogły zdobyć środków na potrzebne remonty. Dzięki różnorodnym programom ratujemy od upadku wspaniałe zabytki oraz centra kultury.

Doświadczeni projektanci sporządzą profesjonalnie wspaniały schemat budynku

 • Posted on: 15 November 2020
 • By: addmean
architekt
Author: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Source: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Marzenie wszystkich o swoim domu może być możliwe już obecnie. Wystarczy prywatna działka i można planować obszar pod budowę własnego budynku. Podczas gdy się zastanawiamy jaki ma mieć wygląd dom, jakie pomieszczenia będą potrzebne, może być trudno zaplanować schemat domu, żeby był funkcjonalny oraz realizował nasze oczekiwania.

Pages