Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

domy

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 10 January 2020
 • By: addmean
pracownicy z ukrainy
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony Polską potrząsnął światowy kryzys. Z drugiej, dzięki funduszom Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie powstaje mnóstwo wysokobudżetowych inwestycji, które zapewniają pracę tysiącom robotników. Nasze członkostwo we Wspólnocie Europejskiej stało się ratunkiem dla różnych ośrodków publicznych, które do tej pory nie mogły się doprosić funduszy na niezbędne remonty. Dzięki różnorodnym programom ratujemy od upadku zabytkowe budowle oraz centra kultury.

Jak możemy usprawnić swoje domy?

 • Posted on: 18 November 2019
 • By: addmean
Dom jednorodzinny z oknami, drzwiami i kolektorami słonecznymi Schüco
Author: Schüco
Source: Schüco
Wybierając właściwe rozwiązanie dla siebie czy swego przedsiębiorstwa, rekomendowane jest zorientować się odpowiednio wśród obecnych nowości oraz udoskonaleń. Możliwości do wyboru jest niemało, natomiast rekomendowane jest stawiać jedynie na te w pełni odpowiednie. Jeśli chodzi o inteligentny budynek oraz związane z nim możliwości, wskazane jest przyznać bogactwo udoskoaleń oferowanych obecnie przez specjalistów. Dopracowane, gotowe i indywidualnie dostosowane propozycje spotykają się z aprobatą na rynku
.

Jakie rozwiązania dekoracyjne mogą być świetnym dopełnieniem wystroju? Przykłady ciekawych dekoracji?

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
fototapeta
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
Dom pięknie urządzony, to dom przyjazny dla domowników. Każdy powinien znaleźć w tym miejscu coś dla siebie. Natomiast czasami, mimo naszych sporych starań, ciągle zdaje się, że czegoś brak. Czym możemy uzupełnić przestrzeń, by efekt był jeszcze lepszy?

O jakich sprawach pamiętać gdy kupujemy kamerę ip? Co jest najbardziej ważne? Na jakie kwestie zwrócić uwagę?

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
Montaż płytki
Author: Selena
Source: Selena
Kamery ip używa się do monitoringu, można je stosować w różnorakich miejscach, takich jak lokale usługowe, sklep czy zwykłe domy. Mają wiele zalet, a największą z nich jest to, że jesteśmy w stanie przesłać obraz dzięki połączeniu sieciowemu, co umożliwia podgląd mieszkania w obojętnie jakim miejscu na świecie.

Marzysz o domu w stolicy Dolnego Śląska – zobacz, gdzie warto kupić swoje metry kwadratowe

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
bloki
Author: Matt Brown
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest w czołówce wielkich miejscowości, które mają okazję pochwalić się dużym wzrostem napływającej ludności. To nie tylko sprawa zagnieżdżenia na tym terenie wielu zakładów, a co jednoznaczne miejsc pracy, ale także popularności miasta, jakoźródła kultury. Modernizowany powoli po II wojnie światowej Wrocław stawał się coraz ładniejszy. Dziś kusi, aby w nim zamieszkać.

W wypadku, gdy chcesz sprzedać dom, a zależy ci na szybkim działaniu, szukaj firmy, której domeną jest skup mieszkań

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
ogród zimowy
Author: Wiga System
Source: Wiga System
Rynek nieruchomości jest wyjątkowo szeroki, a równocześnie chłonny. Jeśli planuje się zbyć posiadany dom, z pewnością uczyni się to bez trudu.

Poszukujemy profesjonalnej firmy budowlanej

 • Posted on: 5 July 2019
 • By: addmean
Ekipa budowlana
Author: jaimebisbal
Source: http://www.flickr.com
Uważajmy na firmy działające w budownictwie, bo często takowe podmioty gospodarcze nawalają. Być może to dziwne, ale jeżeli przykładowo stawiamy dom, nigdy nie możemy wziąć firmy niejako z ulicy. Wiadoma sytuacja - zapewne nie mamy znacznego doświadczenia w temacie poszukiwania firm budowlanych, lecz tak czy siak można powiedzieć, że to nic wielce ciężkiego. Na całe szczęście sytuacja jest taka, iż nawet jeśli nie mamy znaczącego doświadczenia w temacie budowlanki, spokojnie wszystko ogarniemy. To akurat pewne.

Szukasz innowacyjnego materiału termoizolacyjnego dla własnego dachu? Zainteresuj się styropapą

 • Posted on: 15 June 2019
 • By: addmean
dach
Przy budowie domu stosuje się przeróżne nowoczesne tworzywa i narzędzia, a wszystko to, aby zagwarantować jak najdogodniejsze warunki użytkowania obiektu. Dużym wyzwaniem budowlanym okazuje się dach. Każdy właściciel domu szuka alternatyw, które pozwolą na idealną izolację, a jednocześnie będą wytrzymałe i bezpieczne. Warto zapoznać się z nowoczesnym rozwiązaniem, które zapewniają płyty hybrydowej, inaczej mówiąc styropapy.

Z jakiego powodu należałoby mieć nadzieję w swe siły, kiedy szukasz funduszy na zakup nieruchomości?

 • Posted on: 1 June 2019
 • By: addmean
wrocław
Author: Ingolf
Source: http://www.flickr.com
Trykające niemalże radośnie w przezroczystym urządzeniu pokryte miękką cieniutką gumą piłeczki leniwie, acz bezlitośnie spowalniały swą kanonadę. Wpatrzona na przedstawiający tę całą scenę ekran telewizora Justyna aż cicho jęczała z bólu, gdyż nawet sam obraz jej poważnie ściśniętych kciuków i przygryzionych zębów powodował, iż nietrudno można się było po obrazie jej oszołomionej twarzyczki domyślać, że to losowanie jest dla Justyny wyjątkowo ważne.

Kochamy wielkie miasta!

 • Posted on: 28 May 2019
 • By: addmean
Wrocław nocą
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas nie potrafi wyobrazić sobie egzystencji w znacznym mieście. Jeszcze parę lat temu ci wszyscy, jacy odnieśli w życiu olbrzymi sukces i byli w stanie sobie pozwolić na zakup upatrzonego domku, gromadnie opuszczali metropolie i osiedlali się na łonie natury. To właśnie pośród szumu lasu i śpiewu ptaszków są w stanie w końcu należycie się zrelaksować oraz odprężyć się po zmaganiach codziennego dnia.

Pages