Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

domu

Wykończenia wnętrz Wrocław oferuje na odpowiednim poziomie

 • Posted on: 2 July 2022
 • By: addmean
klik
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli stawiamy dom, powinniśmy pomyśleć o różnych sprawach, dlatego tak istotne będzie to, aby przeznaczyć na to jak najwięcej czasu. Dlatego także dokładnie powinniśmy się przypatrzeć przeróżnym możliwościom, bo jedynie wtenczas będziemy mieli pewność, że efekt ostateczny jest taki jakbyśmy chcieli.


Czy zaznaczymy w jakiej cenie ogrodzenia Wrocław nam zaoferuje?


Przeważnie by czuć się bezpiecznie we własnym domu, pragniemy się odseparować od wszystkiego co nas otacza.

Jakimi parametrami powinniśmy się kierować kupując osuszacz powietrza?

 • Posted on: 24 June 2022
 • By: addmean
schody
Author: Giuseppe Milo
Source: http://www.flickr.com
Zakup takiego sprzętu jest rozwiązaniem na wilgoć, którą posiadamy w domu. Osuszacz powietrza niweluje tą wilgoć i zapobiega rozwojowi zarazków i pleśni w pomieszczeniach. Dziś w sprzedaży można by znaleźć niezwykle wiele modeli osuszaczy.


Najbardziej istotnymi parametrami, które decydują jaki domowy osuszacz powietrza kupić, to jego efektywność, która podawana jest w litrach na godzinę lub na 24h.

Najlepsze materiały budowlane

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
Karpiówka, miedziana angoba
Author: Wienerberger
W dużej ilości hurtowni materiałów budowlanych łatwo teraz się pogubić. Czy ufać niedrogim, ale niepewnym pokryciom dachu, czy raczej zainwestować w markowe dachówki? Wszystkie materiały takiego typu należy nabywać z głową. W trakcie remontowania domu warto zadbać o bardzo dużą liczbę spraw związanych z zakupem odpowiednich materiałów budowlanych, takich jak przykładowo dachówki. Dużo zależy tu od indywidualnych wymogów,jak i od przyzwyczajeń klienta, czy jego wydolności finansowej.

Sposoby na tańsze ogrzewanie mieszkania, które stają się coraz bardziej popularne.

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
Pompa ciepła
Author: Grupa Glen Dimplex
Source: Grupa Glen Dimplex
Konsumenci ostatnio bardziej ekonomicznie podchodzą do kwestii własnych opłat, co można zauważyć na przykład wyjątkowo dobrze na przykładzie tego, co decydują się w domu zainstalować, żeby obniżać rachunki, a dodatkowo przyczynić się tym do polepszenia środowiska
.

Zasobniki na gaz opałowy - istotne dane na ich temat

 • Posted on: 20 May 2022
 • By: addmean
Gaz LPG
Author: Ishikawa Ken
Source: http://www.flickr.com
Skroplony gaz płynny jest bardzo powszechnym gazem o obszernych zastosowaniach w domu, rolnictwie, usługach, przemyśle, oraz jako autogaz. Zestaw chemiczny LPG jest podobny do składu gazu ziemnego. Do jego przechowywania wymagany jest zbiornik lpg. Zasobnik może występować w wersji naziemnej i podziemnej. Pojemniki podziemne są wykonane w taki sposób, aby były wytrzymałe na korozję w trakcie wieloletniego składowania pod gruntem.

Co to są pokrycia dachowe, gdzie je można by kupić i z jakiego powodu nie należałoby na nich oszczędzać?

 • Posted on: 19 May 2022
 • By: addmean
moduły
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Budowa własnego budynku to, jak to się kolokwialnie określa, znaczna sprawa. Trzeba troszczyć się o wszelki element konstrukcji, gdyż ma to zostać nasze własne miejsce na świecie.

Plusy mieszkania w dużym mieście

 • Posted on: 19 May 2022
 • By: addmean
warszawa
Source: flickr.com
Jeśli zdecydujemy się na kupno mieszkania w większej miejscowości możemy liczyć na wiele wygów, jakich nie zaznamy decydując się na mieszkanie w małej miejscowości. Większa miejscowość oferuje nam wiele atrakcji. Jeśli mieszkamy w mieście na pewno możemy liczyć na wiele rozrywek, z których możemy korzystać bez konieczności jechania kilkudziesięciu kilometrów w jedną stronę.

Dom to cicha przystań dla mieszkańców, ale także wizytówka - dlatego należy zadbać o wygląd głównej ściany budynku

 • Posted on: 8 May 2022
 • By: addmean
elewacja
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wszyscy mieszkańcy domów zdają sobie sprawę z tego, że budynek bywa niemal niczym żywy organizm - należy o niego dbać, aby służył bez kłopotów nam i naszym dzieciom i wnukom.


Stawiając lub remontując dom z reguły wybiegamy już w planach naprzód i urządzamy wnętrze domu.

Taśma klejąca z nadrukiem – najbardziej uniwersalny produkt, który posiada zasadniczo każdy człowiek w swoim mieszkaniu.

 • Posted on: 7 May 2022
 • By: addmean
Taśma samoprzylepna
Author: Wienerberger
Source: Wienerberger
W aktualnych czasach istnieje wiele rzeczy, które mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Są one dla obywateli, czymś normalnym i oczywistym, gdyż większości z nich wydaje się jakby istniały od zawsze. Toteż rzeczy te nie są w żaden sposób doceniane aż do chwili, kiedy są niezbędne a okazuje się, że nie ma ich w mieszkaniu. Wówczas dopiero wychodzi, że nie idzie się bez nich obejść.

Komfortowe obsługiwanie wymarzonego domu - inteligentne systemy strzałem w dziesiątkę

 • Posted on: 26 April 2022
 • By: addmean
dekoracja
Author: Brian Blues
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie mamy mnóstwo udogodnień, jakie sprawiają, iż nasze życie staje się o wiele łatwiejsze. Zwłaszcza da się to zaobserwować jeśli rozchodzi się o usługi IT związane z kompleksowym zarządzaniem budynkiem - dziś wiele kwestii można załatwić za pośrednictwem pilota.


Nie tak dawno właściciele domów każdy poranek rozpoczynali do ręcznego podnoszenia rolet antywłamaniowych, otwarcia okien, bram, i tak dalej.

Co jest ważne, kiedy chodzi o sposób wyposażenia publicznych toalet? Jakich urządzeń nie powinno w takim miejscu brakować?

 • Posted on: 27 March 2022
 • By: addmean
płot
Author: Takuma Kimura
Source: http://www.flickr.com
Właściwe wyposażenie łazienek to duża sztuka, a co dopiero jeżeli chodzi o te w miejscach publicznych. Te na pewno rządzą się trochę innymi zasadami.


W takich otwartych dla wielu osób łazienkach utrzymanie higieny jest chyba jeszcze bardziej ważne aniżeli w standardowych, występujących w każdym domu łazienkach.

Pages