Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

domek

Idealny projekt domu istnieje! Zobacz, jak go odkryć

 • Posted on: 8 December 2022
 • By: addmean
żwirowa droga
Author: Eden, Janine and Jim
Source: http://www.flickr.com
Faktycznie jest w czym wybierać, jeżeli chodzi o dostępność gotowych projektów mieszkań.


W jaki sposób zidentyfikować dobre projekty domów? Wyselekcjonować projekt jaki nie mieści błędów, jest należyty dla twojej rodziny, pasuje do wymogów działki? Który dom ostatecznie wybrać? Gotowe projekty domów są dużo tańsze niż zamawiane indywidualnie u architekta.

Perfekcyjny projekt domku istnieje! Zobacz, jak go znaleźć.

 • Posted on: 4 December 2022
 • By: addmean
dom z ogródkiem
Author: www.flickr.com
Source: www.flickr.com
Naprawdę jest w czym przebierać, jeżeli chodzi o dostępność gotowych projektów domów. Jak rozpoznać, czy projekt domu jest dobry, nie zawiera błędów, jest należyty dla twojej rodziny, pasuje do warunków działki? Jaki dom ostatecznie dobrać? Naprowadzamy, jakimi nakłaniać się wyznacznikami przy wyborze projektu.

Czy sprawdziliśmy już projekty domów?

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
rynku
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Niesamowicie istotne będzie to, abyśmy żyli w mieszkaniu, w którym na pewno odpowiednio będziemy się czuć. Przez to rzetelnie powinniśmy się namyślić, jak on musi wyglądać.


projekty domów nowoczesnych mają możliwość nas zachwycać


Jeżeli jeszcze nie zastanawialiśmy się jakiego rodzaju pragniemy mieć domek, to musimy porównać projekty z różnorakich stylów.

Styropian spadkowy to świetne rozwiązanie

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
styl
Source: pixabay.com
Kiedy budujemy dom, to chcemy mieć pewność, że będzie w nim ciepło oraz że to co będziemy grzać, będzie w nim pozostawało. Dlatego właśnie potrzeba go właściwie przygotować, stosując do tego właściwego wymiaru styropianu, mimo wszystko powinniśmy powiedzieć, jaki jego rodzaj będzie tutaj odpowiedni.


Styropapa wspaniale sprawdza się na dachu


Niezwykle istotne będzie to, żeby okazały się być dobrze izolowane ściany, lecz również to, aby ciepło nie uciekło nam przez dach.

Z jakiego powodu bramy garażowe się stają w obecnych czasach bardzo popularne?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
brama garażowa
Author: Normstahl
Source: Normstahl
Aktualnie niemal w każdym domu jest jakiś samochód osobowy. Powszechnie wiadomo, że trzymanie pod dachem pojazdów dobrze oddziałuje na ich kondycję. Warto zabezpieczać cztery kółka przed deszczem jak również przed niskimi temperaturami.

Zadowolenie zarówno rodziców, jak i dzieci z otrzymywanych od firmy zabawek

 • Posted on: 4 June 2022
 • By: addmean
domek dla dzieci
Source: http://www.gardencenter.pl/
Dostępne na polskim rynku opcje zabawek czy akcesoriów dla maluszków mogą przyprawić o zawrót głowy. Innowacyjny domek ogrodowy dla dzieci z długotrwałą gwarancją zalicza się do doskonałych propozycji producenta. Wybór firmowych zabawek zapewnia klientów o wysokiej jakości proponowanego im produktu, głównie w przypadku osób korzystających już z usług i produktów firmy. Domek ogrodowy okaże się trafionym prezentem dla dziecka, natomiast zabawa pochłonie go na długie godziny.

Jaki domek postawić na rekreacyjnej działce w górskim terenie? Co będzie tu dobry wyborem?

 • Posted on: 1 June 2022
 • By: addmean
dom
Author: otoDom.pl
Source: otoDom.pl
Wreszcie kupiliśmy naszą wymarzoną działkę w górach. W planach będzie ona odskocznią od życia w mieście, w jakim niestety ciągle musimy mieszkać przez wzgląd na pracę. Natomiast jest ona na tyle blisko, iż można spędzać tam każdy weekend. W związku z tym powinniśmy rozejrzeć się za odpowiednim projektem domku, jaki wcale nie musi być specjalnie dużych rozmiarów, natomiast musi pełnić swoje główne funkcje, a do tego dobrze komponować się z wyjątkowym otoczeniem. Co będzie najlepsze?

Kominki, akcesoria i inne stylowe elementy wystroju domu.

 • Posted on: 26 April 2022
 • By: addmean
malunek - dom
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Niewątpliwą wielką zaletą swojego domu jest możliwość wykonania projektu i zbudowania w nim prawdziwego kominka. Jednak możliwość taką mają również osoby , które żyją w mieszkaniach, chociaż będą one musiały być elektryczne. I chociaż nie można w nich opalać drewnem, to również nadają mieszkaniu stylowy, romantyczny klimat.

Czy powiemy jaw jaki sposób sprawują się izolacje natryskowe? - zobacz artykuł

 • Posted on: 23 December 2021
 • By: addmean
klik
Author: Jaroslav Dvorský
Source: http://www.flickr.com
Kiedy budujemy albo wykańczamy dom, to chcemy uzyskać gwarancję, że zostaną w nim zastosowane odpowiednie rozwiązania. Tak by wszystko wspaniale się spisywało przez długie lata, a to znaczy, że musimy się dokładnie przyjrzeć proponowanym ofertom.

Jakie urządzenia przydadzą Ci się podczas budowy własnego domu?

 • Posted on: 11 December 2021
 • By: addmean
salon
Author: Grupa Tubądzin
Source: Grupa Tubądzin
W dzisiejszych czasach budowa swojego domu to bez wątpienia nie lada wyzwanie. Jeżeli kiedykolwiek się za to zabrałeś, zdecydowanie doskonale wiesz, o czym mowa - budowanie domu to niesamowicie wielki proces logistyczny, który pochłania mnóstwo czasu oraz energii, a na dodatek kosztuje naprawdę wielkie pieniądze.

Jak zamożni ludzie poszukują mieszkań dla siebie i swojej rodziny

 • Posted on: 17 September 2020
 • By: addmean
Wnętrze kuchni
Author: vicki moore
Source: http://www.flickr.com
Ludzie bogaci, należący do elit, mogą prowadzić życie opływające w luksusy. A samo fortuna wyraża się w przedmiotach, a nawet w drobnostkach (złoty zegarek, diamentowa biżuteria), które posiada konkretna osoba. Wyznacznikiem ponadprzeciętnych dochodów są również dobrej firmy pojazdy i najwyższej jakości sprzęt komunikacyjny, np. telefon komórkowy najnowszej produkcji.

Projekty domów Warszawa przedstawia niesamowicie zróżnicowane

 • Posted on: 10 September 2020
 • By: addmean
budowa domu
Nim dotrzemy do etapu stawiania domu, powinniśmy najpierw znaleźć właściwy projekt, który będzie ukazywał, jak taki nasz domek powinien się przedstawiać. Przez to właśnie trzeba zobaczyć, do kogo się zwrócić o jego zrobienie, tak byśmy posiadali gwarancję, że będziemy zadowoleni z tego, co okaże się być nam tutaj zaprezentowane.

Czy podobają nam się domy parterowe nowoczesne?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
zbyt wiele dokumentów
Author: Clarence Risher
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadamy działkę oraz podejmiemy decyzję o tym, żeby się na niej wybudować, to powinno się przypatrzeć temu, jakie posiadamy tu oferty, tak aby posiadać pewność, że to co zatwierdzimy będzie do nas świetnie pasować.


Sporym powodzenie radują się domy parterowe nowoczesne


Jeśli ktoś zdecyduje się na wybudowanie domu, to pragnie posiadać świadomość, że będzie się on wspaniale prezentował i że będzie idealnym miejscem do zamieszkania.