Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dom

Duże oraz interesujące zastosowanie szkła dekoracyjnego

 • Posted on: 23 November 2020
 • By: addmean
szkło
Author: Julian Boed
Source: http://www.flickr.com
Szkło dekoracyjne cieszy się współcześnie ogromną popularnością w rozlicznych aranżacjach wnętrz. Ma ono szerokie zastosowanie i wolno je wykorzystywać na multum przeróżnych sposobów. Jeżeli interesują nas fascynujące, niebanalne oraz oryginalnie urządzone wnętrza, to szkło dekoracyjne bez wątpienia okaże się idealnym wyborem.

Nowe mieszkania na warszawskim oraz gdańskim rynku nieruchomości

 • Posted on: 23 November 2020
 • By: addmean
Mieszkania od dewelopera
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Rynek nieruchomości rozwija się dziś ogromnie prężnie, każdego dnia słyszymy o nowiuteńkich inwestycjach - planowanych bądź takich, które już są w toku. Jak grzyby po deszczu, wyrastają nowiusieńkie domy, mieszkania lub biura, więc poszukując nieruchomości dla siebie, mamy naprawdę istotny wybór. Szczególnie w dużych miastach zdołamy spostrzec, iż branża nieruchomości jest tam naprawdę mocno rozwinięta.

Kilka przydatnych informacji na temat tego, jak kupować salonowe lampy.

 • Posted on: 22 November 2020
 • By: addmean
oświetlenie
Source: pixabay.com
Oświetlenie salonu odgrywa ogromną rolę w jego całościowej aranżacji, o czym nadal wiele osób zapomina. Kupują one może nawet ładne i pasujące do całości lampy, ale te wybory są dość przypadkowe, a z pewnością nie poprzedzone jakimś długim zastanowieniem się i skorzystaniem z fachowych porad. A w praktyce przy pomocy światła można naprawdę sporo poprawić w swoim salonie, lecz również dużo popsuć jeśli się podejdzie do tego mało umiejętnie.

O czym warto pomyśleć, planując aranżację mieszkania

 • Posted on: 20 November 2020
 • By: addmean
Kiedy planujemy zakup mieszkania, bardzo niebagatelną rolę odgrywa nie tylko ilość powierzchni, ale jej rozkład. Ma to duże znaczenie przy użytkowaniu takiego mieszkania. Niestandardowe płaszczyzny trudno umeblować. Nierzadko domagają się one specyficznych rozwiązań. Bardzo często w podobnych wypadkach z pomocą przychodzą sklepy meblowe, które proponują dobranie odpowiedniego umeblowania. Niebanalne projekty to także poletko do popisu dla naszej fantazji. Dzięki starannie dobranej zabudowie, możemy zmienić zwykle wyposażenie domu w idealny azyl.

Od czasu do czasu warto pomyśleć o przygotowaniu własnego projektu

 • Posted on: 19 November 2020
 • By: addmean
galeria handlowa
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting
Jeśli chcemy to natychmiast możemy zakupić projekty domów. Kiedy nie chcemy nazbyt wiele godzin marnować na przygotowanie projektu domu, albo na przykład boimy się, iż nie natrafimy na architekta, który wypełni wszystkie nasze oczekiwania w tej kwestii, to z pewnością należy sprawdzić, jakie projekty domów oferowane są na różnorakich stronach internetowych.

Każdy, kto buduje swój dom pragnie, aby był on wygodny i funkcjonalny

 • Posted on: 18 November 2020
 • By: addmean
ozdobna balustrada
Author: Davide Costanzo
Source: http://www.flickr.com
Nie można jednak zapominać o tym, że w domu powinno być również bezpiecznie, a do tego niezbędne może być zamontowanie kilku części. Jeżeli w domu są schody czy balkon, to oczywistym jest, z miejsc tego typu łatwo można spaść co może się źle skończyć. Aby temu zapobiec, niezbędne jest zamontowanie dobrych zabezpieczeń, a bardzo dobrze będą się do tego nadawać balustrady.

Zasilacze będą niesamowicie użyteczne przy przeróżnych urządzeniach

 • Posted on: 18 November 2020
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
Okazuje się być dużo sprzętów w które musimy zainwestować
Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że istnieje bardzo dużo sprzętów, które mają szansę usprawniać nasze funkcjonowanie, lub mają szansę sprawić, że inne sprzęty z których będziemy używać, będą lepiej chronione. Dlatego tak ważne jest to, byśmy rozumieli, w jakie sprzęty inwestować i na co warto przeznaczyć pieniądze.

Na jakie elementy zwrócić uwagę kupując drzwi antywłamaniowe?

 • Posted on: 18 November 2020
 • By: addmean
Author: Stolbud Włoszczowa
Włamania i kradzieże występowały od zawsze. Ich ofiarami padały niezwykle często niezbyt wpływowe rodziny, które jednak miały własny budynek lub mieszkanie. Bogate osoby najczęściej dbają o to, by ich dobra były jak najbardziej zabezpieczone. Zwykły dom można zabezpieczyć przed rabunkiem wieloma różnorodnymi metodami.

Jakie są najważniejsze cechy dobrze urządzonego wnętrza mieszkania, jak podejść do tego tematu

 • Posted on: 18 November 2020
 • By: addmean
aranżacja wnętrz
Author: Builders Design
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób podczas urządzania swojego wnętrza wybiera zupełnie przypadkowe meble, płytki i wyposażenie, zupełnie nie przejmując się tym, jaka będzie później funkcjonalność tak urządzonego wnętrza. O ile jeśli się ma większe mieszkanie może aż wielkiego kłopotu nie będzie, bo wszystko się pomieści, to jeśli tych metrów do wykorzystania zbyt dużo nie będzie, to należy zawalczyć o każdy fragment podłogi. I wtedy przypadkowe zakupy, bez zastanowienia się wcześniej zakończyć się mogą tym, że mieszkanie zwyczajnie będzie niezbyt praktyczne i wygodne.

Systemy odprowadzające wodę deszczową z domu - porządne instalacje oferowane we Wrocławiu

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
rynna
Author: Jnzl's Public Domain Photos
Source: http://www.flickr.com
Budując dom kierujemy atencję na szereg aspektów, jakie zasadnicze są w całej konstrukcji. Jednym z nich jest odpowiedni ustrój rynnowy, który będzie w należyty sposób odprowadzał wodę deszczową. Nie można ukryć, że odnalezienie dobrej firmy wykonującej tego rodzaju instalacje jest rozstrzygającą rzeczą. Warto na początku zorientować się w zagadnieniu i zobaczyć, jakie firmy działają we Wrocławiu. Wskutek tego będziemy w stanie zastanowić się, na jakich elementach w największym stopniu nam zależy, a także uświadomimy sobie jak istotna jest ich jakość.

Wanna kojarzy się z miejscem relaksu i odpoczynku - wanny z hydromasażem które są dobre

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
wanna w łazience
Author: Sofitel Dubai Downtown
Source: http://www.flickr.com
Aranżując indywidualne pokoje w domu przeznaczamy temu wiele atencji, albowiem zależy nam, żeby w każdym z nich panowała przyjemna aura. Nie sposób ukryć, iż aranżacja ma na to ogromny wpływ i warto przeznaczyć jej sporo uwagi. Tego typu miejsca jak kuchnia lub toaleta potrzebują szczególnego zainteresowania, bowiem zdolne połączenie wygodnych rozwiązań z estetyką nie przynależy do najprostszych.

Jak dać sobie radę z niezwykle trudnymi elementami aranżacji domu?

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
gniazdo
Author: Jenny Ondioline
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas, na pewno, chociaż raz stał przed niepodważalnie ciężkim zadaniem jakim jest aranżowanie domu od samego początku. Jednakże część czynności takich jak dla przykładu wybieranie farby, czy nabywanie mebli jest o wiele milsze od pozostałych. Niestety te trudniejsze sprawy też wymagają załatwienia i przyjdzie chwila, kiedy będziemy zmuszeni do stawienia im czoła.

Zakup domu to niebagatelna sprawa – parę dobrych rad, w jaki sposób zacząć szukanie nowego lokum dla najbliższych

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Szukasz w sieci informacji na temat „nowe domy okolice krakowa”, więc masz zamiar nabyć lub wybudować nowy dom dla całej rodziny. Na początku powinieneś pomyśleć nad paroma ważnymi aspektami, które wiążą się z zakupem nowego lokum.

W wypadku inwestycji budowlanej, trzeba zatroszczyć się o dobre ogrodzenie, to niesamowicie ważne dla bezpieczeństwa i wygody prac

 • Posted on: 16 November 2020
 • By: addmean
Szklany stolik
Podejmowanie inwestycji budowlanych wiąże się nie tylko z koniecznością przyjęcia doświadczonych pracowników oraz zastosowaniem dobrej jakości materiałów. Równie istotne okazuje się właściwe zabezpieczenie terenu budowy.

Pages