Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dom

Nieruchomości Wrocław przedstawia w przystępnych kwotach

 • Posted on: 25 October 2021
 • By: addmean
Nowe mieszkania
Author: Matt Buck
Source: http://www.flickr.com
Nieruchomości Wrocław posiada w interesujących miejscach. Kiedy podejmujemy decyzję o zakupie swojego mieszkania, pragniemy mieć gwarancję, że będzie nam oferowane wszystko co najwspanialsze. Przez to właśnie tak uważnie oglądamy ofertę na nieruchomości Wrocław posiada ją całkiem wielką, więc powinniśmy na to przeznaczyć jak najwięcej godzin.

Ogrzanie w domu – zastanów się nad jego dopasowaniem

 • Posted on: 23 October 2021
 • By: addmean
dom
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
Dom – jaki powinien być? Duży – to z pewnością. Co więcej także wygodny, przytulny, rodzinny. I jak najbardziej ciepły – i to zarówno dosłownie, jak też w przenośni. Przecież każdy z nas powinien czuć się we własnym domu dobrze. A o to z pewnością nie jest prosto, gdy zimą panują w nim arktyczne temperatury, a latem wręcz przeciwnie – mordercze upały. O odpowiedniej regulacji pod tym względem powinniśmy w związku z tym pomyśleć już na etapie budowy domu. A właściwie już w trakcie wykonywania jego konceptu. Pomyślmy o tym, jak w przyszłości będzie to wyglądało.

Wszystko dookoła nas powinno być odpowiednio zaprojektowane

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
płot
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zdecydowaliśmy się na to, aby postawić dom, to z pewnością musimy także pomyśleć o tym, w jaki sposób ma się przedstawiać całe jego otoczenie. I nie idzie tu tylko o ogród oraz podjazd, lecz także oraz o ogrodzenie, które powinno otaczać naszą posesję. Jest to tym bardziej istotne, że nawet najpiękniejszy dom będzie tracił niesamowicie wiele na własnym wyglądzie, kiedy płot, który będzie go okalał będzie się przedstawiał niezbyt elegancko. Przez to właśnie warto się zastanowić, co najlepiej spisze się w takim przypadku.

Jeżeli potrzebujemy prawidłowo uprzątnąć nasz dom wtenczas przydadzą nam się porządne myjki i odkurzacze

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
odkurzacz
Author: Chez Mummy
Source: http://www.flickr.com
Czyszczenie domu jest jedną z w największym stopniu fundamentalnych rzeczy, jakie musimy regularnie przeprowadzać jeżeli planujemy mieć go jak najdłużej i aby był w jak najdoskonalszym stanie. Jest to wyjątkowo znacząca sprawa, gdyż bez wątpienia mieszkanie przynależy do jednego z najpotrzebniejszych miejsc w naszym egzystowaniu, jakie służy nade wszystko do odpoczynku a także spędzania czasu z naszymi krewnymi.

Jak wyremontować łazienkę, by była praktyczna i bardzo dobrze się prezentowała?

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
w łazience
Source: pixabay.com
Łazienka to pomieszczenie bardzo ważne w każdym domu. Z jednej strony szykujemy się w niej do wyjścia, robimy makijaż, czeszemy włosy, spełniamy wiadome potrzeby fizjologiczne, a z drugiej strony oddajemy się w niej błogiemu relaksowi. O ile samodzielne przygotowywanie projektu domu ma to do siebie, że możemy poddać się fantazji i zapewnić sobie łazienkę o sporej powierzchni, o tyle w blokach mieszkalnych, a także wielu domach, łazienki często nie są najprzestronniejszymi pomieszczeniami.

Projekt domu jednorodzinnego musi być wykonany przez doświadczonego architekta, dlatego najlepiej będzie, jeśli skorzystamy z usług profesjonalnej agencji

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
projektowanie
Author: Multi
Source: Multi
Budowa domu to duże przedsięwzięcie, do którego powinno się przygotować się dość skrupulatnie. Rozpocząć powinniśmy zwłaszcza od zastanowienia się, jak chcemy mieszkać: ile potrzeba jest nam pomieszczeń, jaki preferujemy styl domów, czy wolimy dużą przestrzeń czy może przytulne wnętrza. Od tego typu pytań zależeć będzie projekt domu jednorodzinnego, który jest podstawą do postawienia gotowej konstrukcji.

Knx Kraków oferuje mądre domy

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Source: pixabay.com
Czy powiemy jak zniżyć koszty wykorzystania energii?
Jeśli chcemy mieć gwarancję, że nie wykorzystujemy w naszym mieszkaniu większej energii niż musimy mieć, lub chcemy mieć pewność, że wciąż będziemy mogli zarządzać urządzeniami w nim zamieszczonymi, nawet z dużej odległości, to obowiązkowo musimy wykorzystać system, który powoduje, że nasz dom stanie się inteligentny.

Gdzie należałoby szukać miejsca na dom?

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
dom
Author: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Source: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Posiadanie własnego miejsca zamieszkania z pewnością jest marzeniem dużej części naszego społeczeństwa. Niemniej jednakże praktyka pokazuje nam widocznie, że na nieszczęście w szeregu przypadków nasze marzenia ograniczone są ze względu na możliwości skarbowe, które są ograniczone. Na szczęście istnieje multum propozycji, w podobny sposób oferowanych nam w szeregu przypadków przez banki komercyjne jak i inne podmioty, dzięki którym możemy pozyskać pomocniczą gotówkę.

Na jakie elementy zwrócić uwagę kupując drzwi antywłamaniowe?

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
Author: Stolbud Włoszczowa
Włamania i rabunki występowały od najdawniejszych czasów. Ich ofiarami padały bardzo często niezbyt wpływowe rodziny, które jednak miały swój dom lub mieszkanie. Bogate osoby zazwyczaj dbają o to, by ich dobra były jak najbardziej zabezpieczone. Zwykły dom można zabezpieczyć przed kradzieżą wieloma różnorodnymi metodami.

jak stworzyć w mieszkaniu niepowtarzalną, ciepłą atmosferę?

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Opera Cadet
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, iż wszędzie dobrze, ale to właśnie w domu najlepiej. Podobnie jak w ogromie polskich przysłów i spopularyzowanych związkach frazeologicznych i to ma w sobie wiele prawdy. W dużej mierze za nasze komfortowe funkcjonowanie w przestrzeni domowej odpowiada bowiem wytworzona przez nas swoista atmosfera, którą charakteryzuje przede wszystkim niezmierzone ciepło i wiele innych szczególnie ważnych aspektów.

Projekty malutkich domów są najczęściej kupowane przez starsze małżeństwa, natomiast projekt domu parterowego kusi ludzi ceniących komfort!

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
dom
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Obecnie coraz więcej młodych ludzi stawia na budowę własnego domu. Niewiele osób pragnie mieszkać w swoim domu rodzinnym. Jest to podyktowane szczególnie tym, że małżeństwa chcą wieść swoje życie, tak aby nikt im się do niego nie wtrącał.

Projekty domów mamy szansę zarezerwować w specjalnych katalogach

 • Posted on: 17 October 2021
 • By: addmean
dom
Author: Wolf System
Source: Wolf System
Przeróżni ludzie mają różne gusta, co łączy się przede wszystkim z odmiennymi potrzebami. Przez to jedni poszukują sporych mieszkań, kolejni pragną niewielkie oraz położone w cichej okolicy. To wszystko powoduje, że nim rozpoczniemy na poważnie stawiać własny dom musimy w pierwszej chwili jak najrzetelniej obejrzeć projekty domów, tak aby mieć szansę je porównać ze sobą i wybrać te, które powodują, że natychmiast będziemy dostrzegali siebie, we wnętrzu takiego domu.

Wanna kojarzy się z miejscem relaksu i odpoczynku - wanny z hydromasażem które są dobre

 • Posted on: 17 October 2021
 • By: addmean
wanna w łazience
Author: Sofitel Dubai Downtown
Source: http://www.flickr.com
Aranżując poszczególne pomieszczenia w domu poświęcamy temu mnóstwo atencji, ponieważ zależy nam, aby w każdym z nich panowała miła aura. Nie da się ukryć, że aranżacja ma na to ogromny wpływ i warto przeznaczyć jej mnóstwo atencji. Takie miejsca jak kuchnia lub łazienka wymagają specjalnego zaciekawienia, ponieważ zdolne zestawienie wygodnych zastosowań z stylistyką nie należy do najprostszych.

Czym jest wesołe miasteczko oraz które są tam rozrywki dla małych dzieciaków?

 • Posted on: 15 October 2021
 • By: addmean
Zima na tarasie
Author: Plastivan
Source: Plastivan
Wszelki opiekun chce, ażeby jego dziecko miało beztroskie dzieciństwo. Istotne jest bezpieczeństwo oraz wyczucie stabilizacji. A gdy zbliża się okres letni, zjawiają się dodatkowe rozrywki, które mogą nasze dzieciaki zainteresować.

Pages