Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dom

Jak dobrze wykończyć swój dom, o jakich rzeczach pomyśleć wtedy trzeba, żeby później wygodnie mieszkać.

 • Posted on: 5 December 2022
 • By: addmean
Wiosna pod znakiem Fast Fashion
Author: Glamorous
Source: Glamorous
W czasie urządzania swojego nowo budowanego domu pomyśleć trzeba o dużej ilości różnych spraw. Przede wszystkim ważne jest zapewnienie odpowiedniej funkcjonalności, to znaczy wykończenia pomieszczeń domowych tak, żeby można było z nich wygodnie korzystać.

Perfekcyjny projekt domku istnieje! Zobacz, jak go znaleźć.

 • Posted on: 4 December 2022
 • By: addmean
dom z ogródkiem
Author: www.flickr.com
Source: www.flickr.com
Naprawdę jest w czym przebierać, jeżeli chodzi o dostępność gotowych projektów domów. Jak rozpoznać, czy projekt domu jest dobry, nie zawiera błędów, jest należyty dla twojej rodziny, pasuje do warunków działki? Jaki dom ostatecznie dobrać? Naprowadzamy, jakimi nakłaniać się wyznacznikami przy wyborze projektu.

Własny dom – czy warto inwestować w budowę?

 • Posted on: 4 December 2022
 • By: addmean
dom
Author: Blachy Pruszyński
Source: Blachy Pruszyński
Dom – słowo to kojarzy się pozytywnie właściwie chyba każdemu z nas. Z drugiej jednakże strony wielu ludzi bezskutecznie o tym domu marzy. Jest naprawdę wiele osób, które bardzo chciałyby mieć swój dom, jednak nie pozwalają im na to warunki czy finanse. Oni często więc zamiast tego wynajmują ciasne mieszkania w blokach, często w dodatku dzielone ze współlokatorami bądź mieszkanie dzielone przez wiele lat z rodzicami. Ciągle marzy im się jednak budowa własnego domu.

Jeżeli jesteś posiadaczem eleganckiego domostwa jednorodzinnego i równocześnie miłośnikiem własnego zacisza - dobrze zobaczyć bogatą ofertą akcesoriów i dodatków do wyposażenia wnętrza.

 • Posted on: 4 December 2022
 • By: addmean
wystrój domu jednorodzinnego
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
Okres zimowy przeważnie zabiera radość egzystencji. Krótkie dnie i dłuższe, zimniejsze noce sprawiają, iż stajemy się statyczni i rozleniwieni. Nic Nam się nie chce, dużo leżymy i nie mamy zbytnio wiele siły na cokolwiek. Czas jesienno-zimowy to jednak dobry moment na wspomnienia z wakacji, radosne dla oka przeglądanie fotografii, czytanie książek, albo porządki i snucie pomysłów na nadchodzącą wiosnę.

Każdy dom winien kojarzyć się z ostoją, gdzie wszyscy domownicy czują się dobrze, a zwłaszcza bezpiecznie.

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, jak duży jest nasz dom, na pewno jest on miejscem, które gromadzi ludzi chcących pracować, uczyć się i oddawać się swoim pasjom mając poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Jeżeli jesteśmy odpowiedzialni za losy naszej rodziny, to winniśmy zabiegać o to, aby każdego dnia niczego jej nie brakowało. Nasz dom to miejsce jedyne i niepowtarzalne, dlatego też przy jego urządzaniu warto przeanalizować, co zapewni mu najlepszy poziom ochrony przed niebezpiecznymi sytuacjami.

Dom dobrze urządzony

 • Posted on: 2 December 2022
 • By: addmean
pompy ciepła
Author: Kenneth Freeman
Source: http://www.flickr.com
Chyba wszyscy się zgodzą, iż każdy dom wymaga pomysłowości i rozwiązań mających służyć mieszkańcom. Nie ulega wątpliwości, że wszyscy gospodarze starają się o to, aby ich budynek mieszkalny wyglądał nienagannie, co jednakże zrobić, żeby rzeczywiście tak było? Jak wyposażyć domowe wnętrza i jak zadbać, żeby niczego nie brakowało zarazem na zewnątrz jak i wewnątrz?

Które istotne dla przyszłego lokatora części powinny posiadać projekty domów nowoczesnych?

 • Posted on: 2 December 2022
 • By: addmean
akt - mieszkania
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Czasem w naszym bytowaniu nadchodzi taki moment, kiedy pragniemy rozpocząć nowy etap. Inna posada, nowe otoczenie, nowe wszystko. Tak, do tego potrzeba funduszy, lecz co jeśli to nie one stanowią kłopot, a jest nim po prostu przykładowo niechęć do aktualnego stanowiska zamieszkania?


Prawidłowo jest wtedy zastanowić się nad inną lokalizacją, znaleźć biuro projektowe, które ma do zaproponowania wszelakie projekty domów nowoczesnych i.

Wyszukujesz solidnej jakości okien do domu - sprawdź propozycje wrocławskich firm

 • Posted on: 2 December 2022
 • By: addmean
okna
Author: OknoPlus
Source: OknoPlus
W każdym domu takie elementy jak drzwi bądź okna są niezbędne i ich dobry wybór jest relewantny dla komfortowego mieszkania. Coraz nagminniej stawiamy na modele, jakie wykonane są w konkretnym stylu i dodają naszym wnętrzom zajmującego uroku. Warto jednak nade wszystko skoncentrować się na ich jakości, bo ich kluczowym celem jest wpuszczanie do środka światła dziennego przy jednoczesnym zachowaniu temperatury wewnątrz.

Jak będzie wpływać garażowanie auta na jego awaryjność, wady i zalety metalowych garaży

 • Posted on: 2 December 2022
 • By: addmean
Szafa wnękowa w garażu
Author: Indeco S.A.
Source: Indeco S.A.
Samochody które stoją na wolnym powietrzu znacznie szybciej będą się niszczyć niż garażowane. Padające deszcze, pył, słońce i odchody ptaków sprawiają, że lakier staje się coraz bardziej zmatowiały. Bardzo dobrym sposobem na uchronienie się przed tym może być posiadanie własnego garażu.

Stolarska pomoc dla ludzi wymagających

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
meble
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Obecnie wiele mebli produkuje się hurtowo – w zasadzie można powiedzieć, że zdecydowaną część mebli produkuje się w tenże sposób. Powoduje to, że ceny na rynku nie są nazbyt wygórowane, jednak nie jest to dostateczna przyczyna, żeby cieszyć się z zaistnienia tego zjawiska. Okazuje się, że większość mebli kupowanych w stacjonarnych i znanych nam wszystkim sklepach po pewnym czasie użytkowania po prostu nie nadaje się do dalszego użytkowania. Meble te po prostu niszczeją, zdrapuje się warstwa farby lub kleju i w taki sposób dochodzi do niechcianych przez klientów sytuacji.

Jakie są zalety ceramiki budowlanej

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Mnóstwo osób w trakcie budowania domów , a także innych budynków nieraz rozważa, które materiały budowlane są najlepsze. Dużo wtedy zależy od poszczególnego przeznaczenia budynku, ale spośród wielu materiałów budowlanych zdecydowanie najkorzystniej wyróżniają się ceramiczne z grupy powodów.

O czym warto pomyśleć, planując aranżację mieszkania

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
Kiedy planujemy zakup mieszkania, bardzo istotną funkcję odgrywa nie tylko stan powierzchni, ale jej zorganizowanie. Posiada to duże znaczenie przy użytkowaniu takiego domu. Niestandardowe powierzchnie nie jest łatwo zagospodarować. Nierzadko domagają się one specjalnych rozwiązań. Bardzo często w takich sytuacjach z pomocą przychodzą salony meblowe, które sugerują dobranie odpowiedniego umeblowania. Nieszablonowe propozycje to także pole do popisu dla naszej fantazji. Dzięki zakrzywionym ścianom, konieczności postawienia schodów, możemy zmienić zwykle wnętrze mieszkania w wymarzony azyl.

Wanna kojarzy się z miejscem relaksu i odpoczynku - wanny z hydromasażem które są dobre

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
wanna w łazience
Author: Sofitel Dubai Downtown
Source: http://www.flickr.com
Urządzając indywidualne pokoje w domu poświęcamy temu dużo atencji, bo zależy nam, by w każdym z nich panowała miła aura. Nie sposób ukryć, że aranżacja ma na to duży wpływ i dobrze jest przeznaczyć jej mnóstwo uwagi. Tego typu miejsca jak kuchnia bądź łazienka potrzebują szczególnego zainteresowania, ponieważ zdolne zestawienie wygodnych zastosowań z estetyką nie przynależy do najprostszych.

Odszukaj firmę, która wykonuje modele elektryczne, a będziesz miał pewność, że sieć jest zrealizowana należycie

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
dom designerski
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Do tej pory domy jednorodzinne wznoszone były bez jakichkolwiek wstępnych projektów i szkiców wykonanych przez architekta. Znaczna większość budynków przygotowywana była jako prostopadłościan, gdyż tak było najprościej. Ponadto wiele ludzi rezygnowało z aranżowania balkonów, bowiem ich konstrukcja nie należała do najprostszych.

Nabyć mieszkanie czy wybudować dom?

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
wnętrze mieszkalne
Author: James Honeyball
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób stojących przed podjęciem decyzji o zakupieniu apartamentu ma problem z podjęciem decyzji czy kupić nowe mieszanie od dewelopera a może wybrać coś z rynku wtórnego? Jak jest więc rzeczywiście? Czy lepiej zakupić nowe mieszkanie od dewelopera? Wszystko zależy od Twoich zamierzeń na przyszłość i możliwości finansowych. Zakup mieszkania w znanym mieście np. Warszawa, dzielnica Wilanów to duży wydatek. Gdybyś wybrał kupno w trochę mniej znanej okolicy za te same pieniądze mógłbyś nabyć dom o wielkości kilkuset metrów a nie małe mieszkanie.

Pages