Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dom

Jakie są zalety ceramiki budowlanej

 • Posted on: 2 March 2021
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Sporo ludzi w czasie budowania mieszkań , a także innych budowli nierzadko się zastanawia, jakie materiały budowlane są najkorzystniejsze. Dużo wtedy zależy od konkretnego przeznaczenia budynku, ale wśród mnóstwa przyborów budowlanych zdecydowanie najdoskonalej odznaczają się ceramiczne z kilku powodów.

Już teraz zakup do swojego domu innowacyjne systemy ogrodzeniowe lub ogrodzenia przemysłowe, o ile nie zależy Ci na wyglądzie

 • Posted on: 2 March 2021
 • By: addmean
Ogrodzenie
Author: Legi
Source: Legi
Jeżeli udało nam się zamknąć stan surowy budowy, to powinniśmy odetchnąć, albowiem najgorsze już za nami. Chwilowo powinniśmy się zająć malowaniem, kładzeniem podłóg , a także urządzaniem wnętrza. Jednak nie możemy zapomnieć także o tym, że wokół domu również jest dużo rzeczy do zrobienia.

Sklepy internetowe i ich obszerna, słynna oferta

 • Posted on: 24 February 2021
 • By: addmean
toaleta
Author: P. i A. Bykowscy
Source: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Oferta sklepów internetowych jest aktualnie niezmiernie duża, ponieważ zakupy online cieszą się wielką renomą. Ludzie coraz chętniej korzystają z Netu w celach zakupowych. Znane marki, takie jak marka Puma, oferują jakościową sportową odzież i obuwie naturalnie w sklepach internetowych. Jeżeli więc chcemy nabyć obuwie czy ubrania to wcale nie musimy wychodzić z domu - zdołamy to zrobić właśnie za sprawą Internetu.

Jednorodzinny domek – jak się za to brać

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
Dom bliźniak
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu – być może masz ją w planach. W końcu wiele osób marzy o własnej posiadłości w mieście, bądź poza miastem. Jest to bez wątpienia o wiele większy komfort psychiczny niż standardowe mieszkanie w bloku. Po pierwsze, własny dom daje nam znacznie więcej przestrzeni i swobody, a poza tym zapewnia prywatność.

Najlepsze drzwi wewnętrzne do każdego budynku

 • Posted on: 21 February 2021
 • By: addmean
drzwi
Author: Invado
Source: Invado
Budując dom należy zadbać nie tylko o właściwą budowę , jak również metraż – potrzebne są również doskonałe drzwi, zarówno zewnętrzne – których zadaniem jest głównie uchronienie budynek – jak też wewnętrzne, zabezpieczające prywatność. Dlatego z pewnością warto wybrać te drzwi, które odznaczają się doskonałą jakością – są wyjątkowo funkcjonalne , a także posiadają niesamowitą estetykę wykonania. W Warszawie pod tym względem można znaleźć właściwie wszystko, co można sobie życzyć – znakomitej jakości drzwi warszawa to strzał w dziesiątkę z wielu przyczyn. Do jednej z nich należy wyjątkowo szeroki wybór wymiarów, dlatego też drzwi można dobrać do każdej przestrzeni. Dobre firmy sprzedające drzwi łączą w sobie dizajn, rewelacyjny kunszt wraz z praktycznym przeznaczeniem wytworzonych przez nich przedmiotów – dlatego takie materiały do drzwi, jak przykładowo orzech lub szkło, w doskonale wyposażonych sklepach nie stanowią w żadnym razie rzadkości.

Nowe mieszkania na warszawskim oraz gdańskim rynku nieruchomości

 • Posted on: 21 February 2021
 • By: addmean
Mieszkania od dewelopera
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Rynek nieruchomości rozwija się współcześnie niezwykle energicznie, codziennie słyszymy o nowiutkich inwestycjach - planowanych albo takich, które już są w toku. Jak grzyby po deszczu, wyrastają nowiuteńkie domy, mieszkania czy też biura, więc poszukując nieruchomości dla siebie, posiadamy faktycznie pokaźny wybór. Szczególnie w dużych miastach możemy dostrzec, że branża nieruchomości jest tam naprawdę mocno rozwinięta.

Montowanie klimatyzatora split, klimatyzacja domowa Warszawa

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
Klimatyzatory
Author: David Hall
Source: http://www.flickr.com
Gdy zaczyna się robić gorąco, zaczynamy myśleć o tym, czemu wcześniej nie pomyśleliśmy o tym, żeby kupić klimatyzator. Jednak to, że myślimy o tym, żeby kupić klimatyzator nie sprawi, że zrobi się chłodniej u nas w domu. Trzeba raczej pomyśleć o tym przed upałami, by później nie oczekiwać długo na firmę, która pomoże w instalowaniu klimatyzacji. Ale możemy wybrać taki klimatyzator, który sami możemy zainstalować.

Pianka poliuretanowa - nowy trend w izolacji dachów.

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
dach
Author: Emily Mathews
Source: http://www.flickr.com
Izolacja dachu to niezwykle znaczący, lecz nieraz ignorowany element przy budowie lub podczas remontu domu. Inwestorzy indywidualni często skupiają się na sfinalizowaniu budowy możliwie najszybciej i niskim nakładem finansowym. Eksperci jednak uważają, że wadliwe ocieplenie poddasza może wywołać straty w ciepłocie nieruchomości dochodzące nawet do 25%. Odpowiedzialne są za to przede wszystkim zasady fizyki. Gorące powietrze unosi się do górnych pomieszczeń domu i musi utrzymywać się tam jak najdłuższy czas, izolacja dachu zaś ma tutaj kluczowe znaczenie.

Wykańczamy mieszkanie - jakie meble powinniśmy wybrać?

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
sklejka
W aktualnych czasach przemysł meblarski jest bardzo dobrze rozwinięty. Nawet w małych miejscowościach mamy dostęp do sklepów zajmujących się sprzedażą mebli na skalę całego kraju. Poprzez rozwój reklamy, wzrostem tempa życia największą popularnością cieszą się różnorakie ‘sieciówki’.

Przed Wami robienie schodów w domu? To gigantyczne wyzwanie!

 • Posted on: 17 February 2021
 • By: addmean
atesty
Author: Stefano Montagner
Source: http://www.flickr.com
Mieszkania dwupoziomowe czy domy to na pewno obiekt pożądania pośród wielu osób. Któż z nas nie pragnąłby mieć własnego domu z pięknym ogrodem? To praktycznie pytanie retoryczne, bowiem bez wątpienia zdecydowana większość ludzi nie pogardziłaby tego rodzaju prezentem od losu.

Mieszkanie poza dużą aglomeracją ma też swoje dobre strony. Z tego powodu rośnie zainteresowanie w takim temacie jak mieszkania na sprzedaż Trzebnica

 • Posted on: 17 February 2021
 • By: addmean
budynek mieszkalny
Author: Peter aka anemoneprojectors
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nam nie podoba się sytuacja w kraju, jednak prawdą jest, że każde województwo cechuje inny poziom rozwoju i inne możliwości jeśli chodzi o pracę czy kwestie zamieszkania. Dużą popularnością, zwłaszcza wśród młodych ludzi, szukających dla siebie szans na przyszłość, jest województwo dolnośląskie. Wiele tutejszych miast stoi na wysokim poziomie, zarówno pod kątem gospodarczym, jak i kulturowym czy rozrywkowym. To przynosi wiele możliwości i przyciąga osoby spragnione różnych dróg rozwoju.

Jak będzie wpływać garażowanie auta na jego awaryjność, wady i zalety metalowych garaży

 • Posted on: 17 February 2021
 • By: addmean
Szafa wnękowa w garażu
Author: Indeco S.A.
Source: Indeco S.A.
Samochody stojące na wolnym powietrzu dużo szybciej będą się niszczyć niż garażowane. Padający deszcz, słońce, kurz i ptasie odchody sprawiają, że lakier staje się coraz bardziej matowy. Świetnym sposobem na ochronę przed tym może być posiadanie własnego garażu.

Gdzie można obejrzeć projekty domów?

 • Posted on: 17 February 2021
 • By: addmean
Okładzina elewacyjna Stegu, kamień
Author: Stegu
Source: https://www.sklep.euroglazura.eu
Niekiedy ludzie decydują się na wybudowanie własnego budynku. Czasami robią to po ślubie, aby w ten sposób zacząć nowe wspólne życie. To wszakże w tym domu mają poświęcić resztę swego istnienia, w niniejszym budynku ma dorastać ich dziecko.


Wszakże zanim tak się stanie, potrzebne będą projekty domów jednorodzinnych.

Pages