Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dom

Odszukaj firmę, która wykonuje modele elektryczne, a będziesz miał pewność, że sieć jest zrealizowana należycie

 • Posted on: 15 December 2019
 • By: addmean
dom designerski
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Do tej pory domy jednorodzinne stawiane były bez jakichkolwiek roboczych projektów i szkiców utworzonych przez projektanta. Znaczna większość budynków przygotowywana była jako prostopadłościan, albowiem tak było najprościej. Na dodatek wiele ludzi rezygnowało z tworzenia balkonów, gdyż ich struktura nie należała do najprostszych.

Jeśli poszukujesz wygodnego i pięknego mieszkania nad morzem trafnym rozwiązaniem są mieszkania Gdańsk deweloper

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
mieszkanie w Gdańsku
Author: kishjar?
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach chyba każda osoba na całym globie pragnie posiadać swoje osobiste lokum czy też swój prywatny dom. Nie ma się czemu zdumiewać, ponieważ to naturalnie swoje osobiste cztery kąty są takim miejscem, w którym wolno wypocząć od pracy, nauki, po prostu monotonnej normalek i rzeczywistości.

Jak wybrać odpowiednią miejscowość, w której będziemy mieszkać przez resztę życia?

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
Nowe mieszkanie
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Myśląc nad kupnem mieszkania należy wybrać takie miejsce, w którym możemy czuć się swobodnie oraz komfortowo. Idealnym sposobem na wybór właściwej miejscowości, w której spędzimy przyszłe lata jest uwzględnienie miejsc, gdzie z największą chęcią spędzamy wakacje. Zakup lokalu mieszkaniowego w miejscu, gdzie możemy zagwarantować sobie efektywny wypoczynek jest idealnym pomysłem, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się wspaniałym samopoczuciem przez cały czas.

Kiedy powinno się skorzystać ze skupu domu i na czym to polega?

 • Posted on: 11 December 2019
 • By: addmean
nieruchomość
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Skup nieruchomości jest aktualnie bardzo atrakcyjną usługą, multum firm specjalizuje się właśnie w skupowaniu posiadłości. Mogą to być nieruchomości różnorodnego rodzaju, takie jak na przykład domy albo mieszkania, często nawet te zadłużone. Mnóstwo przedsiębiorstw działających w tym zakresie znajdziemy między innymi na obszarze Szczecina.

Jak dobrze wykończyć swój dom, o jakich rzeczach pomyśleć wtedy trzeba, żeby później wygodnie mieszkać.

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
Wiosna pod znakiem Fast Fashion
Author: Glamorous
Source: Glamorous
Podczas urządzania swojego nowo budowanego domu trzeba pomyśleć o wielu różnych rzeczach. Po pierwsze istotne jest zagwarantowanie wystarczającej funkcjonalności, to znaczy urządzenie pomieszczeń domowych tak, żeby się dało korzystać z nich wygodnie.

Program mieszkania dla młodych – sprawdź, jakie wymogi są konieczne do zrealizowania

 • Posted on: 7 December 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Source: www.morguefile.com
Każde młode małżeństwo pragnie zamieszkać u siebie. Mieszkanie z rodzicami może być przyjemne i korzystne dla każdej ze stron, jednak nie ma to jak własny kąt, w którym mamy poczucie swobody. Możemy cieszyć się drugą osobą, samemu organizować życie i nie wchodzić sobie na głowę. Aby spełnić te marzenia, można wziąć pod uwagę program mieszkania dla młodych, pod warunkiem, że dostosujemy się do wyznaczonych wymagań.

Kilka przydatnych informacji na temat tego, jak kupować salonowe lampy.

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
oświetlenie
Source: pixabay.com
Oświetlenie salonu ma bardzo duże znaczenie w jego całościowej aranżacji, o czym nadal sporo osób nie pamięta. Kupują one może nawet dość ładne i pasujące do reszty lampy, ale te wybory są przypadkowe, a z pewnością nie poprzedzone dłuższym przemyśleniem i sięgnięciem po fachowe porady. A w praktyce przy pomocy światła można bardzo dużo poprawić w wyglądzie salonu, ale też sporo popsuć jeżeli podejdzie się do tego mało umiejętnie.

Do jakich celów drewno jest wykorzystywane we współczesnym budownictwie jednorodzinnym

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
dom z drewna
Drewno jest jednym z najstarszych materiałów do budowy, jakie wykorzystuje człowiek. Obecnie rola drewna w budownictwie nieco się zmniejszyła, gdyż bardzo popularne stały się beton, cegły i pustaki, ale nadal bez niego trudno by było sobie poradzić w wielu przypadkach. Na przykład cały czas stanowi podstawowy materiał używany przy skośnych dachach. Bez względu na to, czy ostatecznie na dach będzie kładziona blacha czy dachówka, to i tak wszystko co znajdowało się będzie pod nimi wykonane będzie właśnie z suchych drewnianych elementów.

Czym jest wesołe miasteczko oraz które są tam rozrywki dla małych dzieciaków?

 • Posted on: 3 December 2019
 • By: addmean
Zima na tarasie
Author: Plastivan
Source: Plastivan
Każdy rodzic pragnie, żeby jego dziecko miało szczęśliwe dzieciństwo. Ważne jest bezpieczeństwo oraz poczucie stabilności. A kiedy nadchodzi lato, pojawiają się dodatkowe atrakcje, które mogą nasze dziecko zainteresować.

Dowiadujemy się na czym polega sterowanie roletami

 • Posted on: 3 December 2019
 • By: addmean
sterowanie oświetleniem
Author: IQ-Building
Source: http://iq-building.com.pl/
W dzisiejszych czasach nie będzie trzeba łazić po całym domu i sprawdzać czy wszystkie światła są wyłączone. W dzisiejszych czasach wystarczy nacisnąć przycisk. Otóż powstały systemy, które dają możliwość sterować oświetleniem przy pomocy pilota.

Wybudowanie własnego domku czy zakup nowego mieszkania od dewelopera - o czym warto pomyśleć?

 • Posted on: 26 November 2019
 • By: addmean
centralny odkurzacz
Osiedla mieszkań w blokach czy domy jednorodzinne wyrastają na skrajach miast jak grzyby po deszczu. Kiedy podejmujemy decyzję o zakupie mieszkanka w nowym budownictwie lub domu jednorodzinnego według przygotowanego planu, wiele aspektów można uzgodnić z pośrednikiem trochę wcześniej. Co warto przedyskutować zanim podejmiemy decyzję?

Konieczne przeglądy budynku, które trzeba wykonać, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom budynku mieszkalnego

 • Posted on: 24 November 2019
 • By: addmean
Wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo obiektów budowlanych jest niezwykle istotne z wielu powodów. Niezależnie od tego czy posiadamy dom czy może zarządzamy wielką nieruchomością musimy co jakiś czas dokonać przeglądów technicznych budynku.By zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom określonego budynku, regularnie musimy robić przeglądy budowlane Wrocław czy też Warszawa to miasta, w których w ciąż budowane są nowe obiekty- każdy z nich powinien być odpowiednio monitorowany pod względem bezpieczeństwa.

Cegła pełna cudownie spisze się przy każdej konstrukcji

 • Posted on: 23 November 2019
 • By: addmean
cegła
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Budując budynek chcemy mieć pewność, że będzie on trwały i odporny na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Dlatego właśnie staramy się wykorzystywać do budowy najwspanialsze produkty, tak żeby mieć gwarancję, że wytrzymają one dosłownie wszystko.
Tags: 

Na jakie studia warto iść?

 • Posted on: 20 November 2019
 • By: addmean
pomieszczenia
Author: GO Holiday
Source: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiemy, że dyplom studiów wyższych to wielki pozytyw na rynku pracy. Nie tylko uwierzytelnia uzyskane kompetencje , wiedzę oraz umiejętności, ale stanowi też dowód dla chlebodawcy, że absolwent zyskał umiejętność świetnej organizacji, umie osiągać wytyczone cele a także jest nastawiony na rozwój.


Bardzo często wybieranym ostatnimi czasy kierunkiem jest zarządzanie.

Pages