Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dom

Wsparcie podczas budowy własnego domu

 • Posted on: 28 December 2022
 • By: addmean
budowa domu
Prawda jest taka, że bez profesjonalnego majstra ani rusz. Nie możemy wziąć się za coś, na czym się człowiek nie zna. Dlatego istnieją firmy, które można wynająć np. żeby wybudowały dla nas dom. Warto jednak samemu pomyśleć nad tym, czy aby na 100% to, co oferuje konkretna firma to dobre rozwiązanie. Oczywiście porady budowlane są kosztowne, tylko czy wiemy czyich rad słuchać?

Rozpoczynanie działalności gospodarczej - wielka możliwość dla każdego

 • Posted on: 27 December 2022
 • By: addmean
mieszkanie w lofcie
Author: Sam Sherratt
Source: http://www.flickr.com
Jeśli pragniemy zacząć własną działalność, dowolnego rodzaju, mamy współcześnie o wiele większe możliwości aniżeli jeszcze kilka lat temu. Dziś istnieją rozliczne instytucje, jakie wspierają nas w wypełnianiu wszelkich dokumentów, mówią, co po kolei robić oraz stanowią dobre wsparcie gdy nasza firma już stawia pierwsze kroki.


Gdy mówimy o instytucjach, które wspierają przedsiębiorców, nie sposób nie wspomnieć o CEIDG ((poznaj więcej)).

Jak wytresować psa?

 • Posted on: 24 December 2022
 • By: addmean
agroturystyka
Author: Beau Considine
Source: http://www.flickr.com
Cześć osób chce posiadać ostrego czworonoga, jaki będzie pilnował domu i dobytku.


Większa część jednak fantazjuje o psie przyjacielu, którego możemy bez obaw spuścić ze smyczy w skwerze pełnym innych zwierzaków i ludzi, o psie, z którym możemy się bawić, bowiem w każdym z nas jest trochę dziecka i w końcu psie mądrym, który będzie słuchał nas bez względu na sytuację.

Już dzisiaj stwórz listę niezbędnych artykułów w czasie remontu. Na pewno znajdują się na niej wkręty talerzykowe, kleje dwuskładnikowe i kotwy chemiczne

 • Posted on: 22 December 2022
 • By: addmean
remont domu
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Jesteś na etapie odświeżania swojego domu? Jeżeli tak, to musisz dowiedzieć się w co trzeba się wyposażyć przed rozpoczęciem jakichkolwiek pracy. Jeżeli kupisz wcześniej stosowne narzędzia to możesz mieć pewność, iż robota pójdzie zdecydowanie szybciej.Obecnie w marketach budowlanych znajduje się bezlik artykułów, które mogą okazać się konieczne podczas prowadzenia jakichkolwiek zadań remontowych.

Rozgrzać się przy domowym kominku

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
Kominek elektryczny
Author: Optiflame
Source: Optiflame
Wielu ludzi chciałoby mieć kominek w mieszkaniu. Niektórzy posiadający piece kaflowe zamiast je demontować zmienili delikatnie ich wygląd i stworzyli kominki z owych pieców. Ci, którzy rozebrali stare kaflowe piece często żałują. Jednak nie trzeba załamywać rąk i powinniśmy porozglądać się za firmą, która zajmuje się sprzedażą kominków. Kominki z Dolnego Śląska to idealne rozwiązanie na odmienienie wnętrza. Na Dolnym Śląsku jest wiele firm zajmujących się tego typu działalnością. Wystarczy dobrze się rozglądać. Dodatkowo firmy te od razu zajmują się też instalacją. Dodatkowo dużo jest zależne od tego, jaki kominek chcielibyśmy mieć. Większość kominki elektryczne mają tylko urozmaiceniem wnętrza i nie trzeba do ich montażu większej filozofii. Musimy tylko wybrać odpowiednie miejsce, czy to w salonie, czy w alkowie, w zależności od naszego widzi mi się.

Na jakie studia warto iść?

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
pomieszczenia
Author: GO Holiday
Source: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiemy, iż dyplom studiów wyższych to wielki pozytyw na rynku pracy. Nie jedynie uwierzytelnia otrzymane kompetencje , wiedzę a także umiejętności, ale stanowi również dowód dla pracodawcy, iż absolwent zyskał umiejętność świetnej organizacji, potrafi osiągać wytyczone zamierzenia jak też jest nastawiony na ciągły rozwój.


Dość często wybieranym ostatnimi czasy kierunkiem jest zarządzanie.

Jakiego zaadoptować kota? Wybór jest dość duży, lecz rasy różnią się od siebie. Jaki kot będzie najlepszy dla ciebie?

 • Posted on: 15 December 2022
 • By: addmean
Kot
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Miłośnicy kotów mogą wybierać spośród wielu cudownych ras. Koty pełnią wyjątkowo zróżnicowaną pod tym względem grupę zwierząt. Jest to rezultatem wzrastającego od XIX wieku zainteresowania ich hodowlą.

Szklarz wszystko nam zrobi rzetelnie

 • Posted on: 12 December 2022
 • By: addmean
lustro
Author: Rosa Preiß
Source: http://www.flickr.com
Czy spodobają nam się elementy zrobione ze szkła?

Warto wiedzieć, że proponowanych nam okazuje się być wiele różnych części, które robione będą przy użyciu szkła, skradło nasze serce, to obowiązkowo powinniśmy się zastanowić, czy pragniemy je widzieć u siebie w mieszkaniu. Ma szansę się okazać, że przez nie nasze wnętrza uzyskają na lekkości.

Każdy posiadacz psiaka chce stworzyć mu komfortowe miejsca do spania

 • Posted on: 10 December 2022
 • By: addmean
ośrodek
Author: rickpilot_2000
Source: http://www.flickr.com
Każdy pies powinien posiadać w domu wyznaczone swe miejsce - swą przestrzeń, gdzie będzie w stanie spać i leżakować.


Czasami zdarza się tak, że rozpieszczony przez nas szczeniaczek sypia z nami w łóżku.

Posiadasz kota? Żyw pupila tym co najlepsze!

 • Posted on: 10 December 2022
 • By: addmean
kot
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Sporo polskich obywateli decyduje się na adopcję czworonoga. Najpopularniejszym zjawiskiem jest pies, uważany za najwierniejszego przyjaciela człowieka. Lecz w obecnych czasach, kiedy praktycznie nie ma nas w domu, coraz więcej osób decyduje się na kota, którego nie musimy wyprowadzać na spacer. Jednak posiadanie zwierzęcia wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, należy wiedzieć czym najlepiej je żywić. Z tego powodu dla kota zalecana jest karma Arion.

Z czym jest związane posiadanie zwierzaka? Z jakimi rzeczami musimy się liczyć?

 • Posted on: 9 December 2022
 • By: addmean
pies
Author: Christopher "Rice"
Source: http://www.flickr.com
Osoby, jakie chciałyby mieć zwierzaka w domu najczęściej nie zastanawiają się nad tym jaki jest to obowiązek. Podejmując decyzję o posiadaniu zwierzaka musimy jednak zdawać sobie sprawę z tego jak dużo czasu i uwagi trzeba takiemu zwierzęciu poświęcić. Przed podjęciem takiej decyzji najczęściej mamy w głowie same różowe wizje, że będziemy sporo chodzić na spacery z psem po parku lub też leżeć na kanapie z kotem. Natomiast może być tak, że tak naprawdę wstawanie wcześnie oraz wychodzenie z psem przed pracą spowoduje, że będziemy mieli dość spacerów. Natomiast kot może niszczyć nasze meble oraz doprowadzać nas tym do szaleństwa. Z czego należy więc zdawać sobie sprawę decydując się na przygarnięcie zwierzaka? Jakiego rodzaju obowiązki przed nami?

Pages