Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dom

Odszukaj firmę, która wykonuje modele elektryczne, a będziesz miał pewność, że sieć jest zrealizowana należycie

 • Posted on: 24 February 2020
 • By: addmean
dom designerski
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Do tego czasu domy prywatne konstruowane były bez jakichkolwiek roboczych pomysłów i szkiców wykonanych przez architekta. Znaczna większość budynków tworzona była jako prostopadłościan, gdyż tak było najłatwiej. Na domiar tego wiele ludzi rezygnowało z aranżowania balkonów, albowiem ich struktura nie należała do najłatwiejszych.

Przyjemny chłodek w upalne dnie

 • Posted on: 23 February 2020
 • By: addmean
klimatyzator zewnętrzny
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
Klimatyzatory działają na tej samej zasadzie jak chłodziarka. Można stwierdzić, że gdybyśmy mogli zmieścić się do schładzarki, a pobyt w niej byłby przyjemnością, można by zrezygnować z kupowania klimatyzatora. Jednakże w chłodziarce jest nieco mało miejsca, temperatura także zanadto mała, w związku z tym komfortowy chłód w parne dnie zagwarantuje nam jedynie montaż klimatyzatora przenośnego w domu bądź w miejscu zatrudnienia.

Ciekawe projekty domów

 • Posted on: 23 February 2020
 • By: addmean
dom
Author: Archeton
Source: www.archeton.pl
Dobór dobrego projektu domu to niezwykle znacząca kwestia. Propozycja musi pasować do rozmiarów działki, wytycznych wskazanych przez urząd konkretnej gminy, oraz spełniać żądania właściciela. Projekt domu z dachem dwuspadowym to zwykle wybierany projekt przede wszystkim ze względów ekonomicznych. Domy znajdujące się w tej wersji charakteryzuje prosta i spleciona bryła, również typowa struktura dachu, co w znamienny sposób wpływa na koszty budowy.

W jakiej cenie miasteczko Wilanów deweloperzy nam oferują?

 • Posted on: 22 February 2020
 • By: addmean
mieszkania deweloperskie warszawa
Author: Brisbane City Council
Source: http://www.flickr.com
Kiedy poszukujemy właściwego miejsca do zamieszkania, to trzeba sprawdzić, co interesującego stolica posiada nam do zaproponowania. Tam teraz powstaje sporo ciekawych propozycji, więc z pewnością potrzeba się im wszelkim przypatrzeć.


mieszkanie Wilanów zaoferuje nam w atrakcyjnej kwocie


Powinniśmy się właściwie zastanowić, w jakim regionie pragniemy, przebywać, tak aby posiadać pewność, że odpowiednio będziemy się tam czuli.

Jeżeli potrzebujemy prawidłowo uprzątnąć nasz dom wtenczas przydadzą nam się porządne myjki i odkurzacze

 • Posted on: 21 February 2020
 • By: addmean
odkurzacz
Author: Chez Mummy
Source: http://www.flickr.com
Czyszczenie mieszkania jest jedną z najbardziej podstawowych spraw, które musimy regularnie przeprowadzać gdy chcemy mieć go jak najdłużej i żeby był w jak najlepszym stanie. Jest to niezmiernie ważna rzecz, ponieważ jak wiadomo mieszkanie przynależy do jednego z najpotrzebniejszych miejsc w naszym egzystowaniu, które służy przede wszystkim do odpoczynku i spędzania czasu z naszymi bliskimi.

Konieczne przeglądy budynku, które trzeba wykonać, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom budynku mieszkalnego

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
Wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo budynków jest bardzo istotne z wielu powodów. Niezależnie od tego czy mamy dom czy może zarządzamy wielką nieruchomością trzeba co jakiś czas dokonywać przeglądów technicznych budynku.Aby zagwarantować bezpieczeństwo mieszkańcom posiadanego budynku, regularnie powinniśmy robić przeglądy budowlane Wrocław lub Katowice to miasta, w których ciągle budowane są nowe budynki- każdy z nich musi być odpowiednio monitorowany pod względem bezpieczeństwa.

Co to jest styropian spadkowy, do czego funkcjonuje i w jakim miejscu go można by użyć?

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
wnętrz
Author: K M
Source: http://www.flickr.com
W Polsce szczęśliwie rzadko mamy okazję doświadczać temp. niższych niż dwadzieścia st. C, jednak nie oznacza to, że przy konstrukcji różnych budynków nie winniśmy się stosownie zabezpieczyć przed nieodpowiednim wpływem wszystkich czynników atmosferycznych.


Dla przykładu każdy chyba usłyszał określenie siding, które dotyczy docieplenia elewacji domów.

Funkcja biura projektowego w budowaniu własnego domu

 • Posted on: 19 February 2020
 • By: addmean
dom
Author: Niall Williams
Source: http://www.flickr.com
Nie wszyscy zdają sobie sprawę z faktu, jak długim i skomplikowanym procesem jest samo dokonywanie właściwych czynności formalnych przed początkiem konkretnej budowy obiektu. Samych części załatwiania tego rodzaju spraw formalnych jest bardzo wiele, a żadnego z nich nie wolno pominąć. Niedokonanie odpowiednich elementów może nieść za sobą rozmaite nieprzyjemne następstwa, razem z karą pieniężną i odebraniem zezwolenia na budowę.

Każdy dom winien kojarzyć się z ostoją, gdzie wszyscy domownicy czują się dobrze, a zwłaszcza bezpiecznie.

 • Posted on: 16 February 2020
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego, jak wielki jest nasz dom, bez wątpienia jest on miejscem, łączącym ludzi chcących pracować, uczyć się i realizować swoje pasje w poczuciu bezpieczeństwa i stabilności. Jeżeli jesteśmy odpowiedzialni za losy naszej rodziny, to winniśmy troszczyć się o to, aby każdego dnia niczego jej nie zabrakło. Nasz dom to miejsce wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego też przy jego wykończeniu warto przemyśleć, co zagwarantuje mu optymalny poziom zabezpieczenia przed niebezpieczeństwami z zewnątrz.

Drzwi erkado należy zobaczyć - produkt godny polecenia

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
remont mieszkania
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Na co powinniśmy zwracać uwagę w marketach budowlanych?Istnieje dużo produktów, w które musimy się zaopatrywać kiedy budujemy, albo urządzamy dom, dlatego warto odwiedzić sklepy budowlane. Tam będzie pokazane wszystko co niezbędne, a my będziemy mogli zadecydować, które z tych przedmiotów muszą się naprawdę znaleźć u nas.

Dlaczego dobre docieplenie poddasza przynosi znaczące oszczędności w trakcie sezonu grzewczego.

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
ocieplanie
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
Wiosna trwa, niedługo nadejdzie lato, więc sezon na remonty w pełni. Patrzeć tylko, jak zaczną się roboty w środkach domów i dookoła nich. Skoro aura w Polsce lubi płatać figle, należy szybko wziąć się do roboty, aby , nim skończą się ciepłe i słoneczne chwile.

Pages