Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dom

Każdy dom winien kojarzyć się z ostoją, gdzie wszyscy domownicy czują się dobrze, a zwłaszcza bezpiecznie.

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, jak wielki jest nasz dom, na pewno jest on miejscem, spajającym ludzi chcących pracować, uczyć się i oddawać się swoim pasjom w poczuciu bezpieczeństwa i stabilności. Jeżeli jesteśmy odpowiedzialni za losy naszej rodziny, to powinniśmy troszczyć się o to, aby każdego dnia niczego jej nie brakowało. Nasz dom to miejsce jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne, stąd też przy jego urządzaniu warto zastanowić się nad tym, co zagwarantuje mu optymalny poziom ochrony przed niebezpieczeństwami z zewnątrz.

Jakie są zalety ceramiki budowlanej

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Wiele osób podczas budowania domów oraz innych budowli nieraz rozważa, jakie materiały budowlane są najkorzystniejsze. Mnóstwo wówczas zależy od poszczególnego przeznaczenia budynku, lecz spośród wielu materiałów budowlanych zdecydowanie najkorzystniej chrakteryzują się ceramiczne z kilku powodów.

Projekty domów. - przejrzyj studio krajobrazy

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
domy pasywne
Author: www.schueco.pl
Bardzo dużo osób marzy o swoim osobistym kącie. Aczkolwiek tak samo dużo osób twierdzi, że w dobie kryzysu jest to nierealne. Boimy się brać kredyty, bo tylko w sumie dzięki nim spora liczba osób jest w stanie wybudować swój własny dom. Aczkolwiek można także wyjechać do obcych krajów i tam zarabiać na wymarzone cztery kąty.

Suszarka do rąk owiewa je gorącym powietrzem

 • Posted on: 15 October 2019
 • By: addmean
Mężczyzna przy samochodzie dostawczym
Author: DiamondBack Truck Covers
Source: http://www.flickr.com
Ludzie chcą mieć gwarancję, że nawet korzystając z łazienki w jakimś markecie, lub na dworcu, korzystają z odpowiednich sprzętów. Dlatego potrzeba się dokładnie zastanowić, co ostatecznie powinno się znaleźć w takiej łazience.


Wyposażenie toalet publicznych nie powinno być drogie


Warto powiedzieć, że im wspanialej przedstawia się jakaś łazienka, tym chętniej ludzie chcą z niej wykorzystywać.

Przyjemny chłodek w upalne dnie

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
klimatyzator zewnętrzny
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
Klimatyzatory funkcjonują na takiej samej zasadzie jak chłodziarka. Można stwierdzić, iż jeślibyśmy zdołali zmieścić się do schładzarki, a pobyt w niej byłby przyjemnością, można by zrezygnować z kupienia klimatyzatora. Niemniej jednak w lodówce jest troszeczkę ciasno, temperatura też zanadto mała, w związku z tym komfortowy chłodek w parne dnie zagwarantuje nam jedynie montaż klimatyzatora przenośnego w domu lub w miejscu pracy.

Czy widzieliśmy projekty które ma architekt Ursynów?

 • Posted on: 11 October 2019
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Nathan Hughes Hamilton
Source: http://www.flickr.com
Ma szansę się okazać, że przejrzane przez nas projekty domów nie wzbudziły w nas zbyt wielkiego zaciekawienia, ponieważ nie wyszukaliśmy tego, co spełniałoby całkowicie nasze wymagania. Dlatego powinno się poszukać najlepszego architekta, który w takiej sprawie przyszykuje dla nas dobry projekt, tak byśmy posiadali świadomość, że wszystko będzie się znajdować na właściwym miejscu.

Bramy garażowe muszą być właściwie wzmacniane

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
Garaż
Author: Normstahl
Source: http://prasa.gutpr.pl/SSD_aluframe_wood_2wing.jpg
Znacznie częściej wykonywany okazuje się być garaż dwustanowiskowy

Budując dom postawieni jesteśmy przed dylematem jakiego typu garaż pragniemy ustawić i jak duży powinien on być. Okazuje się, że coraz znaczniejszym powodzeniem raduje się garaż dwustanowiskowy, co w znacznej mierze łączy się z tym, że w naszych familiach jest dużo więcej pojazdów.

W jaki sposób należycie wybrać drzwi do naszego mieszkania?

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
drzwi, zamek, klucz
Author: haru__q
Source: http://www.flickr.com
Spora część z nas wie, że zapewnienie dostatecznego poziomu bezpieczeństwa wewnątrz naszego domu to niezmiernie skomplikowane zadanie, z którym przychodzi się nam zmagać. Żyjemy bowiem w czasach charakteryzującymi się ewentualnością wystąpienia niespodzianych sytuacji, takich jak rabunek bądź kradzieże, czego za wszelaką cenę chcielibyśmy uniknąć. Należy potwierdzić, że taki stan spraw nie jest dla nas odpowiedni.

Jakiej firmie zlecić zbudowanie naszego upragnionego domu?

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
budowa domu
Author: kristin klein
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas pragnie posiadać swój kąt, w którym będzie mógł zaszyć się z trapiącymi myślami. Niektórzy wybierają mieszkania. Amatorzy zabytkowych wnętrz szukają interesujących lokali w wiekowych kamienicach. Z kolei miłośnicy nowoczesności, zaopatrują się w lokum u dewelopera budującego nowe osiedle. Są także ludzie, którzy nie chcą posiadać sąsiadów, ich wymarzonym miejscem zamieszkania jest dom na peryferiach, z własnym ogrodem. Lecz taki dom, musi najpierw powstać a do tego potrzebna będzie konkretna firma budowlana.Odpowiednią ekipę, której podstawowym zajęciem jest budowa domów, możemy bez trudu zlokalizować w internecie.

Przed Wami robienie schodów w domu? To gigantyczne wyzwanie!

 • Posted on: 9 October 2019
 • By: addmean
atesty
Author: Stefano Montagner
Source: http://www.flickr.com
Mieszkania dwupoziomowe lub domy to zdecydowanie obiekt pożądania wśród wielu ludzi. Któż z nas nie pragnąłby mieć własnego domu z pięknym ogrodem? To właściwie pytanie retoryczne, bowiem niewątpliwie zdecydowana większość ludzi nie pogardziłaby tego typu prezentem od życia.

Jeśli poszukujesz wygodnego i pięknego mieszkania nad morzem trafnym rozwiązaniem są mieszkania Gdańsk deweloper

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
mieszkanie w Gdańsku
Author: kishjar?
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie chyba każda osoba na całym globie chce mieć swoje osobiste mieszkanie lub swój osobisty dom. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ to właśnie swoje prywatne cztery ściany są takim miejscem, w którym można odpocząć od pracy, nauki, po prostu szarej zwyczajności i rzeczywistości.

Jakie rozwiązania dekoracyjne mogą być świetnym dopełnieniem wystroju? Przykłady ciekawych dekoracji?

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
fototapeta
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
Dom ładnie urządzony, to dom wygodny i przytulny dla domowników. Wszyscy, którzy w nim mieszkają powinni znaleźć w takim miejscu coś dla siebie. Natomiast czasem, mimo naszych sporych starań, stale wydaje się, iż czegoś brak. Czym możemy uzupełnić przestrzeń, aby rezultat był znacznie lepszy?

Pages