Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

dom

Niezbędne rzeczy, które będą użyteczne w czasie przeprowadzania generalnego remontu w domu.

 • Posted on: 8 July 2020
 • By: addmean
remont domu
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie najważniejsze rzeczy, które okażą się użyteczne podczas przeprowadzania większego remontu w mieszkaniu należałoby zakupić tuż na jakiś czas przed zaplanowanymi pracami remontowymi. Dzięki temu można będzie naprawdę wszystko zrobić sprawnie i w krótkim czasie cieszyć się rezultatami końcowymi.

Z jakiego powodu tzw. zacieranie betonu posiada tak duże znaczenie przy jego konserwacji?

 • Posted on: 6 July 2020
 • By: addmean
bateria łazienkowa
Author: Madix
Source: Madix
Wydawać by się mogło, że taki materiał jak beton jest bardzo twardy i nie wymaga już jakichś działań, żeby go jeszcze dodatkowo umacniać. Nic w większym stopniu mylnego - w wykonanej z betonu posadzce niezwykle często zjawiają się małe ślady, jakie należałoby jak najprędzej zniwelować, aby nie doprowadzić do dalszych uszczerbków np. posadzki.


Funkcjonuje mnóstwo różnych technologii, które mogą służyć do renowacji składników betonowych.

Co może nam zaproponować producent ogrodzenia panelowego?

 • Posted on: 4 July 2020
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: Tegola Poland Ltd
Gdy mamy swą posesję, to chcemy mieć gwarancję, że w dobry sposób jesteśmy odcięci od tego, co ma miejsce na zewnątrz. Dlatego właśnie tak uważnie przyglądamy się ogrodzeniom, które będą nam tu oferowane, pragnąc mieć świadomość, że wybieramy te odpowiednie dla siebie.


Ogrodzenia panelowe producent oferuje w przeróżnych rodzajach


Chcąc czuć się bezpiecznie, pragniemy mieć pewność, że własny płot jak najszybciej będzie ustawiony.

Jakie są zalety ceramiki budowlanej

 • Posted on: 2 July 2020
 • By: addmean
pustaki
Author: Röben
Source: Röben
Dużo osób w trakcie budowania domu , jak również innych budynków często rozważa, jakie materiały budowlane są najkorzystniejsze. Mnóstwo wtedy zależy od poszczególnego przeznaczenia budynku, ale wśród dużej ilości materiałów budowlanych zdecydowanie najlepiej odznaczają się ceramiczne z grupy powodów.

Które typy kotłów grzewczych uznawane są za bezkonkurencyjne?

 • Posted on: 25 June 2020
 • By: addmean
Nowe kotły marki Bosch
Author: Robert Bosch Sp. z o.o.
Source: Robert Bosch Sp. z o.o.
Budując swój wyśniony dom należy podjąć sporo ważnych decyzji, które będą miały duży wpływ zarówno na koszt budowy, jak również na późniejsze koszty eksploatacji. Niekiedy warto na początku trochę wydać więcej i później płacić niewysokie rachunki, niż zaoszczędzić niewielką kwotę, którą później w ciągu kilku lat się wyda płacąc za prąd lub węgiel. Największe koszty, jeśli chodzi o codzienne użytkowanie pochłania grzanie domu, w naszej strefie klimatycznej trzeba grzać nawet i pół roku. Z tego też powodu bardzo ważny będzie wybór odpowiedniego rodzaju ogrzewania, który będzie zamontowany we wnętrzu domu, a do dyspozycji parę ich będzie.

Jakie są możliwości ochraniania samochodów przed czynnikami atmosferycznymi czyli plusy i minusy garaży ze stali.

 • Posted on: 22 June 2020
 • By: addmean
Usytuowanie na działce garaży i budynków gospodarczych
Author: MTM STYL – biuro projektów
Source: www.domywstylu.pl
Samochody, jakie się postawi pod zadaszeniem będą dużo mniej podatne na działanie korozji, mają lepszy lakier, a w zimie nie ma z nimi żadnego problemu ze śniegiem. Z tego też powodu najlepszą możliwą opcją jest trzymanie auta gdzieś pod dach. Mieszkańcy bloków i budynków wielorodzinnych mają możliwości nieco mniejsze, albo mogą kupić miejsce parkingowe w podziemnym garażu, o ile rzecz jasna w ich budynku taki się znajduje, albo garaż wolnostojący, jakich jednak jest bardzo mało.

Dlaczego w ostatnim czasie tak nadzwyczaj popularne stają się schody z drewna egzotycznego?

 • Posted on: 21 June 2020
 • By: addmean
schody
Author: Yann Caradec
Source: http://www.flickr.com
Kiedy frapujemy się nad kupnem własnego lokum to na pewno już gdzieś z tyłu głowy mamy pomysły jak odpowiednio go umeblować, aby egzystowało nam się nie tylko nadzwyczaj użytecznie, ale również aby wszystko było poukładane i zaplanowane zgodnie z naszym upodobaniem i zgodnie z tym, co nam w największym stopniu Nie ma się czemu dziwić, ponieważ każdy chce posiadać wszelkie elementy tak dopasowane, aby jak w najwyższym stopniu odpowiadały jego wizji piękna i żeby zwyczajnie prawidłowo się czuł w pomieszczeniach, które każdego dnia będą wykorzystywane do przeróżnego rodzaju zadań.

Umeblowanie na wymiar

 • Posted on: 21 June 2020
 • By: addmean
meble na wymiar
Author: Brent Eckley
Source: http://www.flickr.com
Umeblowanie najbardziej znaczącym wyposażeniem każdego domu i mieszkania. Najwięcej zmartwienia właścicielom wywołuje urządzenie kuchni. Na ogół są to raczej małe pomieszczenia i urządzenie ich w taki sposób, by były praktyczne, wywołuje dużo trudności. Najbardziej roztropnym wyjściem są meble na wymiar Warszawa.

Jeżeli interesują nas ogrodzenia ażurowe dobrze jest sprawdzić panele ogrodzeniowe Wrocław i ich oferty

 • Posted on: 21 June 2020
 • By: addmean
ogrodzenie
Author: anne arnould
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu to proces długi, na który tak naprawdę składa się ogromna ilość przeróżnych etapów od fundamentów zaczynając, a na ogrodzie kończąc. Nie da się ukryć, iż ludziom na obecną chwilę zależy na tym, aby ich dom ślicznie się prezentował i był idealnym miejscem do spędzania czasu z rodziną.

Wykończenie domu - na które elementy skierować uwagę, żeby wyglądało porządnie?

 • Posted on: 21 June 2020
 • By: addmean
Murowana ściana
Author: BEA Building Products & Clay Solutions
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach zdecydowana większość ludzi koncentruje się na konkretnych celach i spośród nich jesteśmy w stanie wyłonić budowę domu czy też zakup mieszkania.

Funkcja biura projektowego w budowaniu własnego domu

 • Posted on: 20 June 2020
 • By: addmean
dom
Author: Niall Williams
Source: http://www.flickr.com
Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak żmudnym i zawiłym procesem jest samo finalizowanie odpowiednich formalności przed rozpoczęciem właściwej budowy domu. Samych etapów załatwiania tych formalności jest bardzo wiele, a żadnego z nich nie należy opuścić. Niedokonanie określonych warunków może nieść za sobą różnorodne przykre konsekwencje, włącznie z grzywną i odebraniem zgody na budowę.

Już dzisiaj postaw na ogrodzenie oraz elewację z płytek klinkierowych, a na pewno będziesz zachwycony!

 • Posted on: 18 June 2020
 • By: addmean
ogrodzenie
Author: Michael Zanussi
Source: http://www.flickr.com
Zakończyłeś budowę domu? Pragniesz niezwłocznie wziąć się za jego wykończenie? Dowiedz się, jakie ogrodzenia oraz elewacje będą najodpowiedniejsze do Twojego domu!

W tym momencie prawdziwym szlagierem są ogrodzenia klinkierowe, które mają wiele zalet.

W jaki sposób chronić się przed atakiem hakerów, kiedy serfujemy po cyberprzestrzeni?

 • Posted on: 16 June 2020
 • By: addmean
konstrukcja
Author: ▓▒░ TORLEY ░▒▓
Source: http://www.flickr.com
Trudno wyobrazić sobie współczesną rzeczywistość bez dostępu do Sieci. Cyberprzestrzeń zdążyła już albowiem naznaczyć niemal każdą płaszczyznę ludzkiej aktywności.


Siedząc przed monitorem laptopa i pijąc gorącą kawę płacimy rachunki za czynsz, gaz, telefon; studiujemy; pracujemy, robimy sprawunki i nawiązujemy kontakty z osobami na drugim końcu globu.

W jaki sposób należycie wybrać drzwi do naszego mieszkania?

 • Posted on: 11 June 2020
 • By: addmean
drzwi, zamek, klucz
Author: haru__q
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas wie, że zapewnienie wystarczającego poziomu bezpieczeństwa w granicach naszego domu to niezmiernie trudne zadanie, z którym przychodzi się nam zmagać. Żyjemy bowiem w czasach charakteryzującymi się sposobnością wystąpienia niespodzianych sytuacji, takich jak rabunek bądź kradzieże, czego za wszelaką cenę pragnęlibyśmy uniknąć. Powinno się przyznać, że taki stan spraw nie jest dla nas odpowiedni.

Pages